کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل دیه در تهران ⚖️【سال1403】✔️

شاید برای هر شخصی اتفاق بیفتد که در تصادفات یا حوادث مختلف از طرف شخص دیگری مورد صدمه جسمی قرار بگیرد و بخواهد برای این حادثه اقدام طرح شکایت و ارائه به مراجع قضایی و در نهایت اقدام به دریافت دیه نماید. طبعا برای تسریع در انجام این کار و در پیش گرفتن راه درست و قانونی و همچنین به علت نا آشنا بودن موکل با طریقه مراحل انجام این کار باید به یک وکیل مجرب درخواست همکاری بدهید. وکلای زیادی در تهران هستند که پرونده دریافت دیه را قبول می کنند اما ما در این مقاله به شما کمک می کنیم بهترین وکیل دیه در تهران را پیدا کنید و همچنین چند نفر از وکلای کارآزموده در تهران را به شما معرفی می نماییم. با ما در ادامه همراه باشید.

بهترین وکیل دیه در تهران

بهترین وکیل دیه در تهران کیست؟

بهترین وکیل تهران می تواند هر شخصی باشد که چند ویژگی اصلی را در رزومه کاری و تحصیلی خود داشته باشد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. به عنوان مثال:

  • او باید بسیار قابل اعتماد و اطمینان باشد و رمز و راز های شغلی خود و به خصوص مسائل خصوصی موکل خود را در هیچ جایی فاش نکند و در امانت داری کوشا باشد.
  • وی می بایستی با مجاری قانونی در کتاب قانون اساسی جمهوری اصلی به صورت تبصره و بند آشنایی کامل داشته باشد تا برای هر موردی راه قانونی آن را به موکل خود پیشنهاد کند.
  • باید بطور مداوم و مستمر پیگیر پرونده موکل خود باشد و در این راه هیچگونه قصوری نداشته باشد زیرا در مراجع قضایی از دست دادن حتی یک جلسه یا از بین رفتن یک سند و مدرک در اثر سهل انگاری وکیل ، می تواند عواقب جدی و جبران ناپذیری را با خود به همراه بیاورد.

به همین علت پیشنهاد ما به شما این است که در انتخاب وکیل مناسب جهت پی گیری پرونده قضایی خود حتما تحقیقات لازم و کافی را به عمل بیاورید. در متن زیر به چند وکیل مناسب اشاره می کنیم و راه های ارتباطی با آنها را در اختیار شما قرار می دهیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل دیه در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل دیه در تهران که در زمینه پرونده های مختلف فعالیت دارند بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در خصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

راحله امیری

راحله امیری بهترین وکیل دیه در تهران

سرکار خانم راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری با سابقه و کار آزموده در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی ، کیفری دعاوی خانواده و سایر امورات می باشد. ایشان همچنین مشاوره حقوقی تخصصی در انواع موضوعات به مخاطبان گرامی می دهند. نظر سنجی ها درباره ایشان نشانگر آن است که در اغلب پرونده ها پیگیری مداوم انجام داده و به نتیجه ایده آل رسیده اند، همچنین برخی مخاطبان درباره ایشان گفته اند که بسیار قابل اعتماد و مطمئن هستند. سرکار خانم راحله امیری در حوالی منطقه پاسداران در دفتر کار خود مشغول به کار هستند.

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4

شماره تماس: 09121113724

مریم سلیمانی

مریم سلیمانی بهترین وکیل دیه در تهران

سرکار خان مریم سلیمانی از وکلای پایه یک دادگستری و دارای مدرک رسمی دکترای حقوق بین الملل و عضو رسمی کانون وکلای مرکز با سابقه درخشان می باشند. بیش از بیست سال تلاش و کوشش، حل و فصل بیش از 150 پرونده در زمینه های مختلف از جمله تعهدات قراردادی ، خلع ید ، املاک مسکونی و تجاری ، تحصیل مال نامشروع ، چک و سفته و البته پرونده های مربوط به دیه از ویژگی های ایشان می باشد. بسیاری از مراسم ها ، سمینار ها و جلسات آموزشی برای وکلای تازه کار توسط ایشان برگزار شده و اکثریت قریب به مضمون مردم از ایشان مشاوره حقوقی دریافت می نمایند. همچنین لازم به ذکر است ایشان در پرونده رزومه کاری خود ، سابقه همکاری و قبول وکالت شرکت های بزرگ بازرگانی را نیز دارد و نیز چند سال به عنوان وکیل برتر شناخته شده اند.

آدرس : تهران ، یوسف آباد ، خیابان اسد آبادی ، بین خیابان دهم و ودوازدهم ، پلاک 94 ، طبقه 4 ، واحد 14 شماره تماس : 09121908732

ندا اقوامی

ندا قوامی بهترین وکیل دیه در تهران

سرکار خانم ندا قوامی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز از وکلای قهار می باشد. ایشان مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق و متخصص در دعاوی و اختلافات حقوقی هستند. فعالیت و قبول پرونده های سرکار خانم ندا قوامی فقط به دعاوی حقوقی ختم نمی شود. ایشان در زمینه های مختلف و متفاوت قبول وکالت می کنند از جمله این موارد می توان به دعاوی خانوادگی ، امورات بانکی مانند چک و سفته ، امورات ارگان ها و شرکت ها ، ارث و میراث ، امور حسبی و نیز امورات مربوط به دریافت دیه اشاره نمود. دفتر کاری سرکار خانم ندا قوامی در حوالی بزرگراه اشرفی اصفهانی به آدرس و شماره همراه زیر می باشد.

آدرس: تهران ، انتهای اشرفی اصفهانی ، سیمون بولوار ، نبش خیابان زارع ، پلاک 4 ، مجتمع استاد شهریار ، طبقه دووم جنوبی

شماره تماس : 09124585704

محمد مومن زاده

محمد مومن زاده بهترین وکیل دیه در تهران

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 8 سال سابقه در زمینه همکاری و یا مشاوره با موسسات و شرکت های صنعتی ، تجاری و اقتصادی حضور پررنگی در حوزه وکالت دارند. ایشان در آزمون ورودی وکالت سالیانه در رشته قضاوت مقطع کارشناسی ارشد از برترین رتبه های کشور بودند.

همچنین اگر نگاهی اجمالی به سابقه پر امتیاز ایشان بیندازیم تا به حال بیش از 320 پرونده در زمینه های مختلف از جمله کیفری ،حقوقی ، ارث ، دعاوی خانوادگی ، ملکی و البته دریافت دیه ضمن دخالت و دریافت پرونده ، نتیجه ایده آل و مطلوب را کسب کرده اند. مخاطبان درباره ایشان اینگونه گفته اند که شخصی بسیار پر تلاش است و دائما در حال پیگیری پرونده های موکلان خود می باشد و از هیچگونه تلاشی دریغ نمی کند. این ویژگی ها به راستی برای یک وکیل مناسب و مطلوب می باشد.

آدرس  : تهران ، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 7

شماره تماس : 09124464865

ندا فلاح

نداح فلاح بهترین وکیل دیه در تهران

آدرس : تهران ، بالا تر از مترو صدر ، کوچه داد ، ساختمان شماره 19 ، طبقه 4 ، واحد 14

شماره تماس : 09125671683


وظایف بهترین وکیل دیه در تهران چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید ابتدا مفهوم و تعریف دیه را برای شما بگوییم سپس به وظایف یک وکیل برای دریافت دیه بپردازیم. دیه مال یا پولی است که در اثر سوانح و تصادفات به یک شخص یا بازماندگان آن شخص تعلق می گیرد. میزان دیه کامل هر شخص طبق ماده 594 قانون مجازات اسلامی همان است که در مقررات شرع تعیین شده و میزان آن در ابتدای هر سال توسط رییس محترم قهوه قضاییه به تفصیل بر اساس نظر مقام معظم رهبری تعیین و اعلام می شود.

اما درباره هر تصادف یا اتفاقات دیگر غیر از مرگ ، پزشکی قانونی مقدار دیه را تعیین کرده و در حکم دادگاه نیز ذکر می کنند. البته دیه در برخی ماه ها طبق قوانین اسلامی تغییر می کند به عنوان مثال دیه فوت در ماه های حرام مانند ذی القعده ، ذی الحجه ، رجب و محرم بیشتر از ماه های دیگر می باشد. وظایف وکیل دیه این است که با در دست داشتن پرونده و تمامی شواهد و اسناد موجود در آن، اقدام به درخواست دادن برای دریافت دیه کند و به طور مداوم و مستمر پیگیری آن را انجام دهد تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

بهترین وکیل دیه قتل غیر عمد در تهران

بهترین وکیل دیه قتل غیر عمد در تهران

در خصوص قتل غیر عمد می توان گفت اگر ویژگی های خاصی را داشته باشد به آن دیه تعلق می گیرد و یک وکیل کارآزموده و آشنا به قوانین جمهوری اسلامی می تواند به راحتی مورد را بررسی نموده و درخواست دیه نماید. از این موارد می توان زمانی را مثال زد که شخصی با سرعت زیاد از چراغ قرمز عبور کرده و با خودرویی برخورد می کند و منجر به کشته شدن راننده یا سرنشینان آن خودرو می شود. این عمل شامل دیه می شود.

همچنین در مثالی دیگر اگر راننده کامیونی بار ماشین خود را به خوبی نبسته باشد و آن بار در حین حرکت بر سر شخص یا خودرویی بریزد و باعث صدمات مالی یا جانی به آن شخص شود ، این عمل جرم است و وکیل می تواند در ازای خسارات وارد شده درخواست دیه نماید.

کلام آخر

برای هرکسی ممکن است حوادث یا اتفاقاتی رخ دهد که صدمه جانی یا نقص عضو یا هرگونه صدمات جسمانی به او وارد شود و در زندگی به مشکلات جدی برخورد کند. در این صورت شخص یا خانواده او می توانند به مراجع قضایی شکایت کرده و از شخص خاطی که باعث این حادثه بوده درخواست دیه نمایند او نیز در صورت صدور حکم از طرف دادگاه ، موظف است دیه ای که پزشک قانونی اعلام کرده را کامل پرداخت کند. ما در متن فوق بهترین وکیل دیه در تهران را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز بتوانید از آدرس یا شماره تماس های آنان استفاده کرده و درخواست مشاوره نمایید و یا به صورت حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و قرارداد بنویسید. از شما برای مطالعه این مطالب بسیار متشکریم . از سایر مطالب موجود در دسته بندی سایت برترین وکلا نیز دیدن فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه محسنی

فاطمه محسنی هستم 20 ساله، علاقه مند به نویسندگی و تولید محتوای حقوقی، خوشحال میشم اگر نظری در رابطه با مقاله های من دارید در بخش دیدگاه های محتوا ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا