کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران ⚖️【سال1403】✔️

در صورتی که شما یا یکی از اقوام یا آشنایانتان تصادفی داشته است در گام نخست باید با یک وکیل تماس گرفته تا از حقوق شما در برابر فرد متهم دفاع کند. به طور کلی تصادفات رانندگی افراد را با خسارت‌های بسیار زیادی همراه می‌کند و برای جبران این خسارت‌ها لازم است از وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید. وکیل با حقوق ترافیک و قوانین و مقررات مربوط به راهنمایی و رانندگی به طور کامل آشنایی دارد و می‌تواند به شما در تعیین مقصر و همچنین پیگیری پرونده در محاکم قضایی کمک کند؛ اما لازم است در اینجا به این نکته نیز توجه داشته باشیم که وکلا از نظر سطح دانش و تجربه با یکدیگر متفاوت هستند و باید با تحقیقات جامعی که انجام می‌دهید در نهایت شاخص‌ترین وکیل را به خدمت بگیرید. هدف ما در این مقاله این است تا شما را با بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کیست؟

در واقع بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا صحنه تصادف را به دقت مورد بررسی قرار داده تا به این شکل بتواند مدارک و مستندات متقن و موثری را برای دفاع از موکل در محاکم قضایی به دست آورده و از آنها برای احقاق حقوق موکل خود استفاده نماید. لازم به ذکر است که این مدارک در مراجع قضایی به وکیل کمک خواهد کرد تا از آنها برای تامین خسارت‌های مالی و جانی استفاده کرده و به این شکل اجازه ندهد تا حق و منفعتی از موکل ضایع شود.

در واقع برترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران با قوانین مربوط به ترافیک و تصادفات رانندگی آشنایی کامل دارد و می‌تواند از آنها برای جبران ضعف‌های موکل در زمینه مسائل حقوقی استفاده کرده و دفاع جانانه‌ای در محاکم غذایی از فرد داشته باشد. لازم به ذکر است که وکیل مهارت‌های نوشتاری بالایی از خود نشان داده و می‌تواند به شما در تنظیم انواع دادخواست و متون حقوقی کمک نماید. بهترین وکیل کیفری در تهران از مهارت‌های مذاکره بالایی برای تامین منافع موکل خود برخوردار است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

وجیهه ابوالحسنی

وجیهه ابوالحسنی بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

سرکار خانم وجیهه ابوالحسنی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی وکالت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و صبوری خود پرونده موکلین را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ممکنه به نتیجه مطلوب می رساند. وی با ارائه خدمات حقوقی به مراجعین کمک می کند تا در مسیر درست برای احقاق حقوق خود قرار بگیرند.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان هادی ساعی، روبروی کلانتری ۱۳۱، مجتمع صدف، ورودی طبقه ۵، واحد ۲۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۴۹۲۶۵۴

رضوان ابوالقاسمی

رضوان ابولقاسمی بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

خانم رضوان ابوالقاسمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری تهران با دانش حقوقی مکفی در مینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی پرونده های متعدد و مهمی را به ثمر رسانده است. وی با دانش حقوقی و تبحر منحصر به فردی برای دفاع از موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود. خانم رضوان ابوالقاسمی وکیلی صبور و با فن بیان قوی است از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، ونک، خیابان خدامی، پلاک 14، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۰۳۹۵۸

محسن ایپک چی

محسن ایپکچی بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

آقای محسن ایپک چی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی که مربوط به دعوی تصادفات رانندگی می باشد وکالت می پذیرد و افراد را در این زمینه به درستی در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند. وی پرونده های پیچیده ای را در این زمینه به ثمر رسانده و از این رو وکیلی توانمند و سرشناس بین عموم مردم شناخته شده است.

آدرس دفتر: پیشوا، میدان امام خمینی، جنب داروخانه دکتر نژاده

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۱۳۸۱۳۰

میراحمد آیت الهی

میراحمد آیت الهی بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

جناب آقای میراحمد آیت الهی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی در زمینه های مختلف حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و فن بیان شیوا در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود و رساندن حق به حق دار حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند به قاضی مربوطه روند پرونده را کوتاه تر می سازد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مفتح شمالی، بالاتر از مطهری، کوچه دوم، پلاک ۹، طبقه ۱، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۱۹۶۵۴

رضا اثنی عشری

رضا اثنی عشری بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

جناب آقای رضا اثنی عشری وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت حرفه ای در امور حقوقی و کیفری مربوط به تصادفات رانندگی وکالت می پذیرد و قابل ذکر است که وی در این رابطه پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است، همچنین با دانش حقوقی مکفی به مراجعین در خصوص دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: میدان دوم صادقیه، پشت مرکز خرید سامان، خیابان باقری، پلاک ۲، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۷۹۸۳۶


۴ اشتباه رایج در انتخاب وکیل تصادفات رانندگی در تهران

انتخاب عجولانه: یکی از اشتباهات بزرگی که می‌تواند در انتخاب بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران رخ بدهد این است که شما عجولانه حقوقدانی را به خدمت بگیرید و درباره او تحقیقات کاملی را انجام ندهید. این نکته را در نظر داشته باشید که گاهی زمان برای استخدام وکیل کم است و به همین دلیل افراد تصمیم می‌گیرند با نخستین گزینه‌ای که با او روبرو می‌شوند همکاری داشته و از او برای جبران ضعف‌های حقوقی خود کمک بگیرد. این مسئله می‌تواند در بلند مدت خسارت‌های زیادی برای شما داشته باشد.

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در انتخاب‌های خود هرگز نباید به زن بودن یا مرد بودن یک وکیل توجه ویژه‌ای داشته باشید و تنها بر این اساس تصمیم گیری کنید. البته بسیاری از افراد تمایل دارند با وکلای خانم یا آقا به طور ویژه همکاری داشته باشند و این مسئله به سلیقه آنها باز می‌گردد و نمی‌توان به آن خرده‌ای را گرفت؛ اما باید دقت داشته باشید که جنسیت یک وکیل تنها معیاری نیست که باید بر اساس آن تصمیم گیری کنید و باید به معیارهای دیگر نیز توجه داشته باشید.

تصمیم گیری بر اساس مقدار حق الوکاله وکیل: بسیاری از افراد در انتخاب بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران تنها به مقدار حق الوکاله و دستمزد او توجه دارند و سایر معیارها غافل می‌مانند که البته این مسئله یک اشتباه مهلک به شمار می‌رود. علاوه بر مقرون به صرفه بودن یک وکیل لازم است عوامل دیگری را در نظر بگیرید. برای مثال لازم است به میزان سابقه و تخصص وکیل مورد نظر نیز توجه داشته باشید. از سوی دیگر بالا بودن دستمزد وکیل هرگز به معنای بالا بودن توانایی‌های او نیست.

انتخاب وکلای تازه کار: از اشتباهات دیگری که ممکن است در انتخاب وکیل با آن مواجه شوید این است که به سراغ وکلای تازه کار رفته و به سابقه آنها توجهی نداشته باشید. این نکته را در نظر بگیرید که میزان سابقه یک وکیلی نقش موثری در کسب پیروزی شما در دعاوی مطرح شده خواهد داشت چرا که پرونده‌های مربوط به تصادفات رانندگی معمولاً پیچیده هستند و کسب پیروزی در آنها فقط با داشتن تجربه و سابقه بالا امکان‌پذیر می‌باشد. تصمیمات غلط وکلای تازه کار گاهی باعث شکست در پرونده خواهد شد. در نهایت به شما توصیه می شود با مراجعه به بهترین وکیل تهران از انتخاب زبده ترین وکلا و مشاورات حقوقی مناسب بهرمند شوید.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

تعرفه حق الوکاله وکیل تصادفات رانندگی در تهران

مقدار دستمزدی که بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران از موکل خود درخواست خواهد کرد نقش مهمی در تصمیم گیری افراد برای استخدام یا عدم همکاری با وکلا دارد. برخی از افراد با محدودیت‌های مالی روبرو هستند و به همین سبب به دنبال وکلای مقرون به صرفه می‌باشند. این افراد می‌بایست علاوه بر مقدار حق الوکاله وکیل به معیارهای دیگری نیز توجه داشته باشند و چنین نباشد که تنها یک وکیل را به دلیل پایین بودن مقدار دستمزدش به خدمت بگیرند چرا که این مسئله یک اشتباه بزرگ است.

اگر بخواهیم در خصوص نحوه تعیین حق الوکاله اطلاعاتی را به شما منتقل کنیم باید بگوییم که دستمزد وکیل در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود و همین مسئله نشان می‌دهد که هزینه وکیل هرگز مقدار ثابتی ندارد. عوامل زیادی می‌تواند مقدار حق الوکاله را بیشتر کند و باعث شود تا وکیل در ازای قبول پرونده از شما درخواست دستمزد بالاتری داشته باشد. برای مثال اگر پرونده پیچیده باشد به طور قطع انرژی بیشتری را از وکیل صرف خواهد کرد و دستمزد او بالاتر خواهد رفت.

میزان سابقه و تجربه بهترین وکیل تهران در مقدار حق الوکاله درخواستی او تاثیر خواهد داشت. شانس کسب پیروزی شما در مراجع قضایی با استفاده از وکلای با تجربه و با سابقه بالاتر خواهد رفت و همین مسئله باعث می‌شود تا وکیل از شما دستمزد بالاتری را بخواهد. وکیل در ابتدا پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد تا از ابعاد ناشناخته آن کسب اطلاع کند. پس از طی نمودن این مراحل است که نظر خود را در خصوص الکل وکال اعلام می‌کند.

موکل نیز می‌تواند با رقم پیشنهادی از سوی وکیل موافقت یا مخالفت کند. همچنین او می‌تواند با چانه زنی که در این باره انجام می‌دهد از مبلغ پیشنهادی وکیل کم کرده و آن را به ایده‌آل‌های خود نزدیک‌تر کند. آیین نامه‌ها سعی دارند تا تعرفه مشخصی را برای حق الوکاله در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری معرفی نمایند اما می‌دانیم که وکالت شغلی آزاد محسوب می‌شود و نمی‌توان رقم ثابتی را برای دستمزد وکلا در نظر گرفت. در پایان توافقات لازم است قراردادی بین وکیل و موکل به امضا برسد.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از بابت اینکه شما مخاطبان عزیز تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیم درستی را برای آینده پرونده خود گرفته و ضعف‌های حقوقی خود را با تکیه بر دانش وکیل برطرف کنید. در ادامه به برخی از اشتباهات مهلک در زمینه انتخاب وکیل اشاره داشتیم و آنها را تشریح نمودیم و پس از آن نیز به سراغ تعرفه حق الوکاله وکیل در خصوص دعاوی تصادفات رانندگی رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا