حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل چک در تهران ⚖️【سال1403】 ✔️

چک یکی از رایج‌ترین ابزارهای پرداخت در ایران است. این ابزار مالی، می‌تواند برای پرداخت‌های مختلف، از خرید کالا و خدمات گرفته تا انجام معاملات تجاری، استفاده شود؛ اما چک، می‌تواند یک ابزار خطرناک نیز باشد. در صورتی که صادرکننده چک، وجه چک را پرداخت نکند، دارنده چک، می‌تواند با مشکلات زیادی مواجه شود. در صورتی که فرد نتواند مبلغ مورد نظر که در چک درج شده است را دریافت نماید می‌بایست پیش از هرگونه تصمیم عجولانه با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و راهکار مناسبی را برای وصول مطالباتش از او دریافت نماید. برای رسیدن به نتایج مطلوب و دلخواه خود لازم است به سراغ شاخص‌ترین و مطرح‌ترین وکلا بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در تهران

بهترین وکیل چک در تهران کیست؟

در صورتی که موفق به وصول چک نشده‌اید و یا اینکه با چک برگشتی و بلامحل مواجه شده‌اید لازم است با مراجعه به بهترین وکیل چک در تهران مشکلات پیش آمده را حل کرده و حقوق قانونی خود را مطالبه نمایید. از سوی دیگر ممکن است در خصوص چک دعوایی علیه شما اقامه شده باشد در این صورت نیز لازم است از وکلای شاخص و معتبر استفاده کرده و از حقوق قانونی خود در محاکم قضایی دفاع نمایید. بهترین وکیل حقوقی در تهران به عنوان یک متخصص در زمینه مسائل حقوقی به خصوص دعاوی چک می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند.

در واقع برترین وکیل چک در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند از میان راه حل‌های بسیاری که برای حل مشکلات مربوط به چک وجود دارد در نهایت با بررسی‌هایی که انجام می‌دهد بهترین راهکار را پیش روی شما گذاشته و شما را برای رسیدن به موفقیت یاری کند. وکیل چک خوب در تهران شخصی است که بتواند از مهارت و توانایی‌های خود در جهت تحقق اهداف موکل استفاده نموده و او را به مقصودش برساند. او از سابقه و تجربه بالایی برخوردار است و از تصمیمات شتاب زده جدا خودداری می‌کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل چک در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

رضا انصاری

رضا انصاری بهترین وکیل چک تهران

آقای رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول هستند. ایشان سابقه درخشانی در به‌ ثمر نشاندن پرونده های مختلف حقوقی و‌ کیفری دارند. وکیل رضا انصاری سابقه تدریس دروس مختلف علمی فقهی و اصولی را دارند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه کانون‌ وکلا را دارا می‌باشند. یکی‌ از شاخصه های آقای رضا انصاری تبحر‌ کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌ حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است.

دفتر وکالت رضا انصاری با بهره گیری از وکلای متبحر در زمینه های ذیل، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد:

 • وکالت در دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند رسمی، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری، شرکت های تجاری و …
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و …
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه و …
 • داوری در قراردادهای داخلی
 • تنظیم قراردادها و ایجاد سازش

شماره تماس: 09127032480
آدرس دفتر: تهران، سعادت اباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱

داود ابراهیمی دریاسری

داود ابراهیمی دریاسری بهترین وکیل سفته در تهران

آقای داود ابراهیمی دریاسری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در زمینه دعاوی کیفری مروبط به چک و سفته به درستی در راستای قوانین وکالت افراد را راهنمایی می کند. ایشان با چندین سال سابقه وکالت پرونده های پیچیده ای را در این زمینه به ثمر رسانده است. از ویژگی های فردی وی می توان به رازداری و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: بلوار آفریقا، کوچه گل اذین، پلاک ۱۱، واحد۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۸۸۹۰۱۹

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم ما به عنوان نماینده قانونی موکل، مسئولیت داریم تا از حقوق و منافع موکل خود در دادگاه‌ها و سایر مراجع قانونی دفاع کنیم و همچنین تأثیر بسزایی در موفقیت یک پرونده داشته باشیم. همینطور لازم به ذکر است که بیان بداریم تجربه و تخصص در زمینه مربوط به پرونده های حقوقی اخلاق حرفه‌ای و تعهد به موکل میزان رضایت موکلین را به 100 درصد رسانده است. اخذ ویزای شینگن کشور های آلمان، سوییس و انگلستان به صورت کاملا قانونی.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی
 • دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند دادخواست،تنظیم لوایح شکوائیه
 • طلاق توافقی

تلفن دفتر: 02144139141
تلفن همراه: 09123057975 – 09124963596

وبسایت: vakilketabi.com
اینستاگرام: mahdieh.ketabii

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم مهدیه کتابی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در تماس باشید.

خدیجه احسانی

خدیجه احسانی بهترین وکیل سفته در تهران

سرکار خانم خدیجه احسانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص در حوزه های کیفری و حقوقی با تلاش و کوشش منحصر به فرد وکالت می پذیرد و برای رساندن حق به حق دار قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و همچنین افراد را با ارائه خدمات خود از گمراهی نجات می دهد.

آدرس دفتر: یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک۱۰۷، واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۲۶۶۲۰۵

حسین وهابی

حسین وهابی بهترین وکیل سفته در تهران

جناب آقای حسین وهابی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران با تبحر و دانش حقوقی مکفی در پرونده های چک و سفته موفقیت های چشمگیری کسب کرده و افراد را در این راستا راهنمایی می کند. وی برای احقاق حقوق موکلین خود تلاش کرده و نهایت همکاری را برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک۱۰۷، طبقه۲، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۱۷۶۰۱۹

علی احمدی

علی احمدی بهترین وکیل سفته در تهران

آقای علی احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در حوزه های کیفری، حقوقی ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین پرونده های موفق متعددی در زمینه امور بانکی، چک، سفته و … کسب کرده است. وی تجارب خود را تحت عنوان مشاوره به مراجعین ارائه می دهدو بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می کند.

آدرس دفتر: تهران، شهرستان بهارستان، بلوار اصلی گلستان، نرسیده به خیابان شهید قبادی، پلاک ۲۷۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۳۸۳۹۰۶

موسی ذبحی

موسی ذبحی بهترین وکیل چک در تهران

جناب آقای موسی ذبحی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، چندین سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی چک و سفته، یکی از بهترین وکیل چک در تهران می باشد، این وکیل توانسته در زول وکالتش بسیار موفق عمل کرده و تاکنون پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند، او باتوجه به سابقه و مهارتش در حل پرونده های چک و سفته توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

آدرس: پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان گل نبی، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شماره تماس: 02122896058


دکتر مریم سلیمانی

دکتر مریم سلیمانی بهترین وکیل ملکی شمال تهران

دکتر مریم سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکترای حقوق بین الملل، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، با 20 سال سابقه به عنوان وکیل برتر متخصص در زمینه های متعدد حقوقی و کیفری و …

برخی از سوابق و تخصص های دکتر مریم سلیمانی:

 • زمینه های مختلف حقوقی (متخصص ملکی،ملک مسکونی و تجاری، زمین،خلع ید، تصرف عدوانی ،تعهدات قراردادی،مطالبات ،الزام به تنظیم سند،اجرت المثل ایام تصرف،تخلیه،تعدیل،چک،سفته و غیره)
 • زمینه های مختلف کیفری (چک، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، انتقال مال غیر،فروش مال غیر، جعل، استفاده از سند مجعول،اختلاس، خیانت درامانت، تخریب، ارتشا و غیره)
 • دارای تألیفات متعدد حقوقی و بین المللی
 • گواهی های های متعدد حقوقی و بین المللی از جمله مهارت تنظیم قرارداد / داوری بین المللی / WTO / الحاق وحل و فصل اختلافات در سازمان تجارت جهانی و …
 • مدعو و سخنران حقوقی همایش ها و مجموعه های متعدد
 • مدرس حقوقی
 • برگزیده به عنوان بانوی برتر ایرانی در همایش چهره های ماندگار سال ۹۶
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های بزرگ و معروف
 • سابقه وکالت در پرونده های مهم و جنجالی
 • دارای سوابق وکالتی در پرونده های چهره های معروف
 • دارای سوابق آموزشی متعدد در حوزه حقوق شهروندی، حقوق خانواده، ملکی
 • وکیل و مشاور حقوقی اتحادیه طلا و جواهر
 • مدرس کارگاه های متعدد آموزشی حقوقی و بین المللی
 • همکاری در واحد معاضدت دادگاه ها
 • وکیل و مشاور حقوقی مرکز فناوری های پیشرفته
 • برگزیده به عنوان وکیل برتر

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره دکتر مریم سلیمانی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121908732
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بین خیابان دهم ودوازدهم، پلاک ۹۴، طبقه ۴، واحد ۱۴


عواملی که باعث می شود وکیل چک در تهران حق الوکاله بیشتری بخواهد!

لازم به ذکر است که حق الوکاله بهترین وکیل تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ یعنی نباید هرگز چنین تصور کنید که وکلا برای رسیدگی به پرونده های مربوط به چک از شما درخواست حق الوکاله یکسانی خواهند داشت. در واقع هرگز مقدار حق الوکاله ثابت نیست. وکیل با در نظر گرفتن ابعاد مختلف پرونده های مربوط به چک، در نهایت نظر خود را در این باره به موکل اعلام می کند. در ادامه برخی از عوامل مهم که باعث افزایش میزان دستمزد وکیل می شود را معرفی می کنیم:

پیچیدگی پرونده های مربوط به چک: هر چه پرونده ای پیچیده باشد لازم است وکیل با انرژی بیشتری آن را دنبال نموده و وقت بیشتری را برای رسیدن به نتیجه صرف نماید. در نظر داشته باشید که وکیل در ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و در خصوص آینده آن تخمین می زند. اگر وکیل احساس کند که پرونده مورد نظر شما پیچیده است، این موضوع را به شما اطلاع خواهد داد و اینجاست که به طور قطع از شما درخواست رقم بیشتری در خصوص هزینه و دستمزد خواهد کرد.

تجربه وکیل: در شرایطی که سابقه و تجربه بهترین وکیل چک در تهران بالاتر باشد، به طور قطع از شما درخواست رقم بالاتری برای رسیدگی به پرونده و قبول وکالت خواهد داشت. لازم به ذکر است که وکلای متخصص در زمینه چک دارای تجربیات بالایی در زمینه مسائل حقوقی مربوطه هستند و همین مسئله باعث می شود تا شانس و احتمال کسب پیروزی و دستیابی به موفقیت برای شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند که این مسئله باعث افزایش دستمزد و هزینه های مربوط به استخدام آن ها خواهد شد.

محل دفتر وکیل: به طور معمول در شهرهای بزرگ مانند تهران وکلا برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری از شما درخواست دسنمزد بالاتری را خواهند داشت. چرا که محل جغرافیایی دفتر وکیل در این خصوص تاثیر گذار است. اگر درون شهر تهران نیز متمرکز شویم می توانیم به جرئت این موضوع را بگوییم که وکلایی که دفتر آن ها در شمال شهر تهران است در مقایسه با وکلای شاغل در جنوب شهر تهران از موکل دستمزد بیشتری را مطالبه خواهند کرد.

بهترین وکیل چک در تهران

4 توصیه مهم در انتخاب وکیل چک در تهران

به سراغ وکلای با سابقه بروید: به تعداد سال هایی که بهترین وکیل کیفری در تهران مشغول به خدمت رسانی حقوقی در یکی از مراکز حقوقی بوده است، سابقه گفته می شود که تا حد زیادی میزان تجربیات یک وکیل را هویدا می کند. پیش از اینکه با وکیلی در خصوص دعاوی مربوط به چک همکاری داشته باشید، لازم است میزان سابقه و تجربه ای را که او در اختیار دارد را مورد بررسی قرار دهید. این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا از میان انبوه گزینه های موجود، در نهایت با تجربه ترین آن ها را استخدام نمایید.

تخصص وکیل را لحاظ کنید: هر وکیلی نمی تواند در تمامی بخش های علم حقوقی و دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی، بازدهی یکسانی را از خود نشان دهد. عرف اینگونه است که معمولا وکلا با تحصیل در رشته ای خاص از علم حقوقی یا قبول پرونده های متعدد در این زمینه به تخصص های لازم در چند قسمت از حقوق می رسند. در صورتی که به وکلای متخصص مراجعه کنید، شانس کسب پیروزی برای شما افزایش پیدا خواهد کرد و با سهولت بیشتری به موفقیت خواهید رسید.

قید وکلای تازه کار را بزنید: وکلای تازه کار معمولا فاقد تجربیات کافی برای نقش آفرینی در دادگاه هستند و همین مسئله کافی است تا قید آن ها بزنید. در دعاوی پیچیده ای مانند چک، نیازمند آن دسته از وکلایی هستید که تجربه و سابقه بالایی در اختیار داشته باشند. لازم به ذکر است که این وکلا می توانند از راهکارهای متنوعی که برای حل مشکلات پیش آمده وجود دارد، در نهایت امر بهترین و مطلوب ترین آن ها را به موکل پیشنهاد داده و آن ها را تا رسیدن به موفقیت یاری نمایند.

تنها به جنسیت وکلا توجه نداشته باشید: برخی از افراد تصور می کنند که وکلای آقا یا خانم دارای توانایی بیشتری در مقایسه با دیگری هستند و همین مسئله عاملی می شود تا آن ها تصمیم بگیرند تا به طور قطع از وکلای خانم یا آقا استفاده کرده و از آن ها برای کسب پیروزی در دعاوی مربوط به چک راهنمایی دریافت نمایند. توجه به جنسیت برای انتخاب وکیل نباید به عنوان تنها معیار شما مطرح باشد. لازم است علاوه بر این معیار، شاخص های دیگری مانند سابقه و تخصص وکیل را نیز بررسی کنید.

بهترین وکیل چک در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و سایت برترین وکلا را برای انتخاب وکیل انتخاب کردید از شما تشکر و قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی از مشخصات مهم بهترین وکیل چک در تهران اشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مشکلات حقوقی خود را با مراجعه به افراد متخصص و خبره حل و فصل نمایید. در ادامه نیز عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را بررسی کردیم و در پایان توصیه هایی برای انتخاب وکیل ارائه دادیم. اکنون از شما می خواهیم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا