حقوقیکیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل چک در تهران ⚖️【سال1402】 ✔️

چک یکی از رایج‌ترین ابزارهای پرداخت در ایران است. این ابزار مالی، می‌تواند برای پرداخت‌های مختلف، از خرید کالا و خدمات گرفته تا انجام معاملات تجاری، استفاده شود؛ اما چک، می‌تواند یک ابزار خطرناک نیز باشد. در صورتی که صادرکننده چک، وجه چک را پرداخت نکند، دارنده چک، می‌تواند با مشکلات زیادی مواجه شود. در صورتی که فرد نتواند مبلغ مورد نظر که در چک درج شده است را دریافت نماید می‌بایست پیش از هرگونه تصمیم عجولانه با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و راهکار مناسبی را برای وصول مطالباتش از او دریافت نماید. برای رسیدن به نتایج مطلوب و دلخواه خود لازم است به سراغ شاخص‌ترین و مطرح‌ترین وکلا بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در تهران

بهترین وکیل چک در تهران کیست؟

در صورتی که موفق به وصول چک نشده‌اید و یا اینکه با چک برگشتی و بلامحل مواجه شده‌اید لازم است با مراجعه به بهترین وکیل چک در تهران مشکلات پیش آمده را حل کرده و حقوق قانونی خود را مطالبه نمایید. از سوی دیگر ممکن است در خصوص چک دعوایی علیه شما اقامه شده باشد در این صورت نیز لازم است از وکلای شاخص و معتبر استفاده کرده و از حقوق قانونی خود در محاکم قضایی دفاع نمایید. بهترین وکیل حقوقی در تهران به عنوان یک متخصص در زمینه مسائل حقوقی به خصوص دعاوی چک می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند.

در واقع برترین وکیل چک در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند از میان راه حل‌های بسیاری که برای حل مشکلات مربوط به چک وجود دارد در نهایت با بررسی‌هایی که انجام می‌دهد بهترین راهکار را پیش روی شما گذاشته و شما را برای رسیدن به موفقیت یاری کند. وکیل چک خوب در تهران شخصی است که بتواند از مهارت و توانایی‌های خود در جهت تحقق اهداف موکل استفاده نموده و او را به مقصودش برساند. او از سابقه و تجربه بالایی برخوردار است و از تصمیمات شتاب زده جدا خودداری می‌کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل چک در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان

محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان بهترین وکیل سفته در تهران

جناب اقای محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمیسنه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به مراجعین در بسته به سختی پروندهایشان مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی آگاه می سازد.

آدرس دفتر: بلوار دهکده المپیک، شهرک چشمه، خیابان بوستان غربی، پلاک۳۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۰۸۱۵۹

داود ابراهیمی دریاسری

داود ابراهیمی دریاسری بهترین وکیل سفته در تهران

آقای داود ابراهیمی دریاسری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در زمینه دعاوی کیفری مروبط به چک و سفته به درستی در راستای قوانین وکالت افراد را راهنمایی می کند. ایشان با چندین سال سابقه وکالت پرونده های پیچیده ای را در این زمینه به ثمر رسانده است. از ویژگی های فردی وی می توان به رازداری و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: بلوار آفریقا، کوچه گل اذین، پلاک ۱۱، واحد۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۸۸۹۰۱۹

خدیجه احسانی

خدیجه احسانی بهترین وکیل سفته در تهران

سرکار خانم خدیجه احسانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص در حوزه های کیفری و حقوقی با تلاش و کوشش منحصر به فرد وکالت می پذیرد و برای رساندن حق به حق دار قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و همچنین افراد را با ارائه خدمات خود از گمراهی نجات می دهد.

آدرس دفتر: یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک۱۰۷، واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۲۶۶۲۰۵

حسین وهابی

حسین وهابی بهترین وکیل سفته در تهران

جناب آقای حسین وهابی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران با تبحر و دانش حقوقی مکفی در پرونده های چک و سفته موفقیت های چشمگیری کسب کرده و افراد را در این راستا راهنمایی می کند. وی برای احقاق حقوق موکلین خود تلاش کرده و نهایت همکاری را برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک۱۰۷، طبقه۲، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۱۷۶۰۱۹

علی احمدی

علی احمدی بهترین وکیل سفته در تهران

آقای علی احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در حوزه های کیفری، حقوقی ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین پرونده های موفق متعددی در زمینه امور بانکی، چک، سفته و … کسب کرده است. وی تجارب خود را تحت عنوان مشاوره به مراجعین ارائه می دهدو بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می کند.

آدرس دفتر: تهران، شهرستان بهارستان، بلوار اصلی گلستان، نرسیده به خیابان شهید قبادی، پلاک ۲۷۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۳۸۳۹۰۶

موسی ذبحی

موسی ذبحی بهترین وکیل چک در تهران

جناب آقای موسی ذبحی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، چندین سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی چک و سفته، یکی از بهترین وکیل چک در تهران می باشد، این وکیل توانسته در زول وکالتش بسیار موفق عمل کرده و تاکنون پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند، او باتوجه به سابقه و مهارتش در حل پرونده های چک و سفته توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

آدرس: پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان گل نبی، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شماره تماس: 02122896058


عواملی که باعث می شود وکیل چک در تهران حق الوکاله بیشتری بخواهد!

لازم به ذکر است که حق الوکاله بهترین وکیل تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ یعنی نباید هرگز چنین تصور کنید که وکلا برای رسیدگی به پرونده های مربوط به چک از شما درخواست حق الوکاله یکسانی خواهند داشت. در واقع هرگز مقدار حق الوکاله ثابت نیست. وکیل با در نظر گرفتن ابعاد مختلف پرونده های مربوط به چک، در نهایت نظر خود را در این باره به موکل اعلام می کند. در ادامه برخی از عوامل مهم که باعث افزایش میزان دستمزد وکیل می شود را معرفی می کنیم:

پیچیدگی پرونده های مربوط به چک: هر چه پرونده ای پیچیده باشد لازم است وکیل با انرژی بیشتری آن را دنبال نموده و وقت بیشتری را برای رسیدن به نتیجه صرف نماید. در نظر داشته باشید که وکیل در ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و در خصوص آینده آن تخمین می زند. اگر وکیل احساس کند که پرونده مورد نظر شما پیچیده است، این موضوع را به شما اطلاع خواهد داد و اینجاست که به طور قطع از شما درخواست رقم بیشتری در خصوص هزینه و دستمزد خواهد کرد.

تجربه وکیل: در شرایطی که سابقه و تجربه بهترین وکیل چک در تهران بالاتر باشد، به طور قطع از شما درخواست رقم بالاتری برای رسیدگی به پرونده و قبول وکالت خواهد داشت. لازم به ذکر است که وکلای متخصص در زمینه چک دارای تجربیات بالایی در زمینه مسائل حقوقی مربوطه هستند و همین مسئله باعث می شود تا شانس و احتمال کسب پیروزی و دستیابی به موفقیت برای شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند که این مسئله باعث افزایش دستمزد و هزینه های مربوط به استخدام آن ها خواهد شد.

محل دفتر وکیل: به طور معمول در شهرهای بزرگ مانند تهران وکلا برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری از شما درخواست دسنمزد بالاتری را خواهند داشت. چرا که محل جغرافیایی دفتر وکیل در این خصوص تاثیر گذار است. اگر درون شهر تهران نیز متمرکز شویم می توانیم به جرئت این موضوع را بگوییم که وکلایی که دفتر آن ها در شمال شهر تهران است در مقایسه با وکلای شاغل در جنوب شهر تهران از موکل دستمزد بیشتری را مطالبه خواهند کرد.

بهترین وکیل چک در تهران

4 توصیه مهم در انتخاب وکیل چک در تهران

به سراغ وکلای با سابقه بروید: به تعداد سال هایی که بهترین وکیل کیفری در تهران مشغول به خدمت رسانی حقوقی در یکی از مراکز حقوقی بوده است، سابقه گفته می شود که تا حد زیادی میزان تجربیات یک وکیل را هویدا می کند. پیش از اینکه با وکیلی در خصوص دعاوی مربوط به چک همکاری داشته باشید، لازم است میزان سابقه و تجربه ای را که او در اختیار دارد را مورد بررسی قرار دهید. این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا از میان انبوه گزینه های موجود، در نهایت با تجربه ترین آن ها را استخدام نمایید.

تخصص وکیل را لحاظ کنید: هر وکیلی نمی تواند در تمامی بخش های علم حقوقی و دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی، بازدهی یکسانی را از خود نشان دهد. عرف اینگونه است که معمولا وکلا با تحصیل در رشته ای خاص از علم حقوقی یا قبول پرونده های متعدد در این زمینه به تخصص های لازم در چند قسمت از حقوق می رسند. در صورتی که به وکلای متخصص مراجعه کنید، شانس کسب پیروزی برای شما افزایش پیدا خواهد کرد و با سهولت بیشتری به موفقیت خواهید رسید.

قید وکلای تازه کار را بزنید: وکلای تازه کار معمولا فاقد تجربیات کافی برای نقش آفرینی در دادگاه هستند و همین مسئله کافی است تا قید آن ها بزنید. در دعاوی پیچیده ای مانند چک، نیازمند آن دسته از وکلایی هستید که تجربه و سابقه بالایی در اختیار داشته باشند. لازم به ذکر است که این وکلا می توانند از راهکارهای متنوعی که برای حل مشکلات پیش آمده وجود دارد، در نهایت امر بهترین و مطلوب ترین آن ها را به موکل پیشنهاد داده و آن ها را تا رسیدن به موفقیت یاری نمایند.

تنها به جنسیت وکلا توجه نداشته باشید: برخی از افراد تصور می کنند که وکلای آقا یا خانم دارای توانایی بیشتری در مقایسه با دیگری هستند و همین مسئله عاملی می شود تا آن ها تصمیم بگیرند تا به طور قطع از وکلای خانم یا آقا استفاده کرده و از آن ها برای کسب پیروزی در دعاوی مربوط به چک راهنمایی دریافت نمایند. توجه به جنسیت برای انتخاب وکیل نباید به عنوان تنها معیار شما مطرح باشد. لازم است علاوه بر این معیار، شاخص های دیگری مانند سابقه و تخصص وکیل را نیز بررسی کنید.

بهترین وکیل چک در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و سایت برترین وکلا را برای انتخاب وکیل انتخاب کردید از شما تشکر و قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی از مشخصات مهم بهترین وکیل چک در تهران اشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مشکلات حقوقی خود را با مراجعه به افراد متخصص و خبره حل و فصل نمایید. در ادامه نیز عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را بررسی کردیم و در پایان توصیه هایی برای انتخاب وکیل ارائه دادیم. اکنون از شما می خواهیم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا