وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل شرکتی در تهران ⚖️【سال1403】✔️

اگر اهل تجارت باشید یا مدیریت یک شرکت در تهران را به عهده داشته باشید، قطعا یکی از چالش های شما انتخاب بهترین وکیل شرکتی در تهران خواهد بود. وکیل شرکتی باید بتواند با مهارت های خود گام مثبتی در راستای پیشرفت حرفه ای شما داشته باشد. در صورتی که شما قصد ثبت شرکت خود را دارید، پیشنهاد می کنیم برای حفظ سرمایه خود در همین ابتدای کار از وکیل شرکتی مجرب، مشاوره دریافت نمایید. در این مقاله قصد داریم شما را با 10 نفر از وکیل های تهران آشنا کنیم در حرفه خود جزو بهترین ها هستند.

بهترین وکیل شرکتی در تهران کیست؟

بهترین وکیل شرکتی در تهران کیست؟

وکیل شرکتی از منظر قانونی، وظیفه ای نیست که بتوان آن را به هر شخصی سپرد و فرد باید شرایط قانونی مقرر شده را به صورت 100% داشته باشد. یک نمونه کوچک داشتن مدرک پایه یک دادگستری برای کسب عنوان وکیل شرکتی در شرکت های خصوصی است. البته وکیل شرکت های دولتی نیز می توانند مدرک پایه یک داشته باشند اما الزام قانونی برای این مورد در شرکت های دولتی وجود ندارد.

قبل از آنکه بخواهیم به معرفی لیست 10 تایی از بهترین وکیل شرکتی در تهران بپردازیم، ابتدا با وظایف و مسئولیت های یک وکیل شرکتی آشنا می شویم تا بتوانیم با معیار های درست تری به سنجش و انتخاب بهترین گزینه بپردازیم، بهترین وکلای تهران به صورت کلی دو وظیفه مهم در راستای وکالت پرونده به عهده دارد:

 • رسیدگی به دعاوی و امور داخلی میان اعضای شرکت
 • رسیدگی به دعاوی و امور میان خود شرکت با افراد غیر آن (مانند مشتری ها، دیگر شرکت ها و …)

و به صورت جزئی تر می توان وظایف زیر را برای وکیل شرکتی در نظر گرفت:

 • مشاوره حقوقی
 • پیگیری اسناد و مطالبات تجاری شرکت
 • پیگری امور مرتبط با ثبت شرکت
 • تنظیم و عقد قراردادها
 • شرکت در جلسات رسیدگی در دادگاه

این مورد را باید در نظر بگیریم که وکیل شرکتی علاوه بر آگاهی و دانش نسبت به همه امور کیفری و حقوقی، به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای تر در امور تجاری و در واقع بحث شرکت های تجاری فعالیت می کند. طبق قانون شرکت های تجاری از مدل های متنوعی برخوردار هستند که همین تنوع می تواند عامل بسیاری از چالش ها در نوع اول وظایف او که همان رسیدگی به امور داخلی شرکت باشد، محسوب شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شرکتی در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل شرکتی در تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

احمد زهره وند

احمد زهره وند بهترین وکیل شرکتی در تهران

دکتر احمد زهره وند، یکی از وکلای با تجربه و متبحر در زمینه پرونده های مختلف حقوقی از جمله: خانواده، حضانت، طلاق، مهریه، ملکی، اراضی و املاک، کیفری و حقوق، قرارداد پیش فروش، کلاهبرداری، شرکت های تجاری، انتقال مال غیر، قراردادهای ملکی هستند. آقای زهره وند با مدرک پایه یک دادگستری مشغول فعالیت حرفه ای می باشند. از جمله موارد عالی در رزومه ایشان می توان به تالیف کتب حقوقی و وکالت اشاره کرد.

دکتر زهره وند در قالب عناوین زیر فعالیت می کنند:

 • وکالت پرونده شرکت های دولتی و خصوصی
 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی، تجاری، کیفری و خانواده
 • وکالت در پرونده های مرتبط با کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • تنظیم و مشاوره انواع دادخواست های کیفری و حقوقی
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی، تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری، انتقال مال غیر

شماره تماس: 02122281385

آدرس دفتر: نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، بن بست راز، پلاک 35، ط 5، واحد 20

علی سیفی

علی سیفی بهترین وکیل شرکتی در تهران

آقای علی سیفی، فارغ التحصیل حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و علاوه بر این با دانشگاه علم و فرهنگ نیز سابقه همکاری دارد. از تخصص های آقای علی سیفی می توان به رسیدگی به اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری، ورشکستگی اشاره کرد. آقای سیفی وکیل پایه یک دادگستری هستند و مجموعه ها و شرکت های زیادی به عنوان نمونه فعالیت های ایشان در سال های اخیر مورد توجه قرار دارد.

نمونه فعالیت های آقای سیفی:

 • شرکت آریو سان شید
 • پاییزان رایانه صدرا
 • شرکت طرح و اجرای کاسون
 • کلینیک آوای سلامت
 • مجموعه تک‌لاین
 • تماشاخانه ملک
 • شرکت ویستالین پارس و …

شماره تماس: 02188942002

آدرس دفتر: تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، بن بست اول، پلاک 4، واحد 5

مونا ترابی

مونا ترابی بهترین وکیل شرکتی در تهران

مونا ترابی با بیش از 10 سال سابقه کار مفید در حوزه وکالت و با مدرک پایه یک دادگستری، مدیر موسسه حقوقی عدالت آریایی یکی از موفق ترین وکلای جوان محسوب می شود. خانم ترابی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به اتمام رساندند.

نمونه فعالیت های خانم مونا ترابی:

 • داوری در تمامی قرارداد های داخلی بین اشخاص و شرکت ها و …
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری (کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی)
 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی (ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید)
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قرارداد های مشارکت در ساخت، تجاری و بازرگانی و قراردادهای داخلی و بین المللی

شماره تماس: 09121979750

آدرس دفتر: سعادت آباد، سرو غربی، نرسيده به ميدان كتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده بهترن وکیل شرکتی در تهران

دکتر محمد تقی زاده در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی و قراردادی و شرکت های تجاری با عنوان وکیل پایه یک دادگستری تخصص و فعالیت دارند. آقای تقی زاده در کانون وکلای دادگستری مرکز عضویت داشته و فارغ التحصیل دکترای حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و از جمله خوشنام ترین وکلای ایران می باشند که سابقه درخشان فعالیت در پرونده های مطرح و کلان کشور را در رزومه خود دارند. از جمله  مواردی که در مورد دکتر تقی زاده می توان به آن اشاره کرد، مقالات تخصصی و پژوهشی ایشان در همایش های ملی است.

نمونه تخصص و فعالیت های آقای دکتر محمد تقی زاده:

 • وکالت در کلیه حوزه های دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده
 • بیش از 400 پرونده حقوقی
 • بیش از 8 سال سابقه وکالت به شکل حرفه ای

شماره تماس: 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی بهترین وکیل شرکتی در تهران

دکتر مجتبی محمدی، یکی از بهترین متخصص ها در امور دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری هستند که با عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول فعالیت هستند و البته تسلط کامل به امور و مسائل شرکت ها و قراردادهای داخلی و خارجی و البته مهارت بالا در مذاکرات بین المللی باعث شده با به یکی از بهترین گزینه ها در این حرفه تبدیل شوند. از جمله موارد قابل توجه در رزومه ایشان می توان به مدرک دکتری حقوق بین المللی، مدرک وکالت بین المللی (IBA)، مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و البته مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی، عضویت در کانون وکلای مرکز تهران، عضویت در کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز اشاره کرد.

نمونه تخصص و فعالیت های دکتر محمدی :

 • دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، تجاری، شرکتی، بیمه
 • تنظیم قرارداد
 • مهاجرت

شماره تماس : 09121212133

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، کوچه علی اکبر، پلاک 41، واحد 4


قبل از عقد قرارداد شرکتی با وکیل در تهران

نکات مهم قبل از عقد قرارداد شرکتی با وکیل در تهران

هرچند انتخاب یک وکیل شرکتی به نام و با تجربه می تواند اصلی ترین چالش شما باشد اما ممکن است این موضوع نیز ذهن شما را درگیر کرده باشد که چگونه باید با بهترین وکیل شرکتی در تهران یا هر شهر دیگری قرارداد ببندید؟ شاید شما مایل باشید که وکیل شرکتی تنها در بعضی ساعت های روز در شرکت حضور داشته باشد، شاید بخواهید تنها در چند یا یک روز مشخص به صورت حضوری از خدمات وکیل بهره مند شوید، شاید هم دوست داشته باشید تنها به شکل تلفنی با او در ارتباط باشید!

در واقع این مساله به تمام شکل هایی که متصور شدیم ممکن است اتفاق بیفتد و تنها کافیست شما قبل از عقد قرارداد با بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران درباره نحوه همکاری با او هماهنگ شده باشید. میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله مورد مهم دیگری است که قبل از بستن قرارداد باید درباره آن با وکیل خود صحبت کنید.

هزینه پرداختی شما در قالب حق الوکاله، تحت تاثیر موارد زیادی از جمله نوع پرونده، شهری که از آن وکیل انتخاب کردید، رزومه قوی وکیل و پرونده های مشابه، عرف جامعه و … می باشد و شما می تونید با یک جلسه مشاوره از وکیل مورد نظر قبل از عقد درباره آن صحبت کنید.

اگر مدیر شرکت خصوصی هستید، باید توجه داشته باشید که همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد، وکیل انتخابی شما باید مدرک پایه یک دادگستری را داشته باشد و در غیر این صورت از نظر قانونی مجاز به فعالیت در قالب وکیل شرکتی، نخواهد بود.

یکی از مهم ترین مواردی که باید قبل از عقد قرارداد با وکیل شرکتی به آن توجه کنید، انتخاب فرد با تجربه و دانش و مهارت بالا است. سعی کنید با بررسی دقیق فعالیت ها و رزومه کامل افراد انتخابی خود، در نهایت کارآمد ترین مورد را در حوزه امور شرکتی و تجاری انتخاب کنید.

نکات مهم انتخاب بهترین وکیل شرکتی در تهران

نکات مهم انتخاب بهترین وکیل شرکتی در تهران

برای انتخاب بهترین وکیل شرکتی در تهران یا هر شهر دیگری، شما در ابتدا باید معیار سنجش منطقی و درستی را تعیین کنید.
برای مثال این که یک فرد پرونده های متعدد خانوادگی را به عهده گرفته باشد، نشان دهنده تجربه و دانش بالا و به روز او در این زمینه خاص است.
پس بهتر است در هنگام انتخاب از بین چند وکیل معتبر به این موضوع دقت کافی را داشته باشید که شخص مورد نظر شما تا چه حد نسبت به مسائل شرکتی، تجاری، قراردادهای داخلی و بین المللی و … تبحر دارد.
در این بین هم تجربه بالا و م دانش مرتبط و به روز یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب شما خواهد بود چرا که وکیل شرکتی، علاوه بر تنظیم قرادادها باید در شرایط خاص بعد از بررسی اسناد بستانکارن مانند چک و سفته و … راهکار های مناسب و بهینه را در مورد بدهکاران نیز ارائه دهد. همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن مدرک پایه یک دادگستری در شرکت های خصوصی یک الزام قانونی است. در صورتی برای یک شرکت دولتی قصد استخدام وکیل دارید این مساله الزامی نبوده، بلکه داشتن این مدرک به عنوان نوعی مزیت در نظر گرفته شود.

کلام آخر

هدف اصلی این مقاله آشنایی بیشتر شما با 5 نفر از بهترین وکیل شرکتی در تهران بود و در همین راستا در مورد نکات مهم در انتخاب وکیل شرکتی، وظایف و مسئولیت های وکیل شرکتی، نکات و موارد مهم قبل از بستن قرارداد و نهایتا معرفی 5 تن از کارآمدترین و خبره ترین افراد این حرفه به همراه رزومه کوتاهی از عملکرد و توانایی های آن ها در خدمت شما عزیزان بودیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا