وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران⚖️【سال1403】✔️

گاهی مشکلات و اختلافات حقوقی به حدی پیچیده و عمیق می شوند که راهی جز ارجاع دادن آن ها به محاکم قضایی باقی نمی ماند. د فاع از حق و حقوق در مراجع قضایی مستلزم بهره مندی از دانش و تجربه لازم است. در صورت عدم آشنایی با قوانین و مقررات ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای فرد در آینده به وجود آید. بنابراین مراجعه به یک وکیل مجرب و متعهد می تواند به میزان زیادی این نقص را برطرف سازد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران آشنا کنیم تا با این کار قدمی برای بهبود شرایط شما برداشته باشیم.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر تهران باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه در میان آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال آنکه اگر متر و معیار درستی برای سنجش توانایی وکلا در اختیار نداشته باشیم ممکن است از دسترسی به اهداف خود باز بمانیم. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به یک پرونده را در اختیار دارد. او با قوانین و مقررات آشنا است می تواند با اتکا به همین قوانین بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران تجربه بالایی با حضور در محاکم قضایی کسب کرده است و می تواند از سابقه خود جهت یافتن بهترین گزینه برای حل پرونده شما نیز استفاده کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران در مواجهه با موکل خود وقت شناس است. بهترین وکلای تهران می تواند با جسارت و شجاعت از حقوق شما در دادگاه دفاع کند و قاضی را متقاعد کند تا به نفع موکلش رای صادر نماید. لازم است بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران رفتار حرفه ای را رعایت کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور ، دادگاه های عمومی و انقلاب تهران وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت ها:

 • وکالت تخصصی در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم اقتصادی
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه نظامی استانها‌
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت تخصصی در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری، جرایم مالیاتی، پول شویی‌، قاچاق کالا و ارز، جرایم بانکی، جرایم بیمه، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی، جرایم بورسی، اخلال در نظام پولی و بانکی، اخلال در نظام تولیدی کشور،
 • ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم کیفری:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت سازمان تعزیرات حکومتی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت در حمل گسترده کوکایین‌ در کشور -وکالت در حمل سازمان یافته ۵۳۵ کیلو تریاک -وکالت در حمل ۱۵ کیلو هروئین به صورت سازمان یافته و احکام افساد‌ فی الارض‌ و صد ها پرونده کلان جرایم مواد مخدر دیگر ..
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

برخی از پرونده های مهم ملکی:

 • وکالت در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت
 • دعاوی راجع به ارث و وصیت (انحصار وراثت، تقسیم ترکه، مهر و موم ترکه، فروش وتقسیم اموال وراثتی و …)
 • دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • کلیه دعاوی ایرانیان خارج از کشور
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر، می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

حسین وهابی

حسین وهابی بهترین وکیل پایه دادگستری یک در تهران

جناب آقای حسین وهابی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه وکالت در تهران می باشند، که با مشاوره های تخصصی که در اختیار موکلان خود می گذارند به صرفه جویی در زمان، هزینه و عدم ایجاد سردرگمی در آن ها کمک می کند. آقای وهابی توانایی دفاع از موکلان را با قدرت نفوذ کلام خود و تسلط کامل به قوانین به روز دستگاه قضایی دارند و تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب آن ها را همراهی می کنند.

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک107، طبقه2، واحد4

شماره تماس: 09121176019

بختیار وطنی

بختیار وطنی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

جناب آقای بختیار وطنی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز با 14 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکلای حال حاضر تهران می باشند. آقای وطنی با اتکا بر سابقه درخشان خود در وکالت پرونده های متعدد، توانایی دفاع از موکلان خود در دستگاه قضایی را دارند و با استفاده از تجربه چندساله خود به موکلان بهترین و سریعترین راهکار ها را ارائه می دهند. ایشان به دو صورت حضوری و غیرحضوری به مراجعه کنندگان مشاوره می دهند.

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، بلوار ابوذر پل 5، خیابان ده حقی، نرسیده به خیابان وحدت، پلاک 32، طبقه همکف واحد 1

شماره تماس: 09122180781

مهدی یوسفی مراغه

مهدی یوسفی بهترین مراغه وکیل پایه یک دادگستری در تهران

جناب آقای مهدی یوسفی مراغه وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز ی باشند. آقای یوسفی مراغه متخصص در امور مختلف وکالتی از جمله حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی، بانکی و … یکی از خبره ترین وکلای تهران می باشند که با برخورداری از اطلاعات بروز و قوانین جدید و هم چنین حق الوکاله مقرون به صرفه به مراجعان خود در رسیدن به نتیجه درست یاری می رسانند.

آدرس: تهران، میدان المپیک، چهارراه زیبادشت، روبروی بانک پاسارگاد، پلاک 22، واحد 6

شماره تماس: 09141204340

ثمین یوسف آبادی

ثمین یوسف آبادی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

سرکار خانم ثمین یوسف آبادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از حاذق ترین وکلای حال حاضر در تهران می باشند. خانم یوسف آبادی به صورت تخصصی در زمینه های مختلف از جمله حقوقی، ثبتی، ملکی، جرایم رایانه ای، کیفری و … مشاوره ارائه می دهند. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری و غیرحضوری از خدمات وکالتی ایشان بهره مند شوند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان آذربایجان، کوچه مستجیر، پلاک 8، طبقه 2

شماره تماس: 09124363412

محمد مسعود یوسفی

محمدمسعود یوسفی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

جناب آقای محمد مسعود یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری یکی از با تجربه ترین وکلای استان تهران می باشند که در انواع زمینه های وکالتی از جمله حقوقی، کیفری، بانکی، ملکی، خانواده، طلاق، مهریه و … به صورت تخصصی فعالیت می کنند و با داشتن توانایی هایی از جمله قدرت کلام بالا در دستگاه قضایی، گرفتن رای به نفع موکلان، پیش بینی درصد موفقیت پرونده هنگام قبول کردن آن یکی از مورد قبول ترین وکلای حال حاضر می باشند.

آدرس: تهران، خیابان مطهری، بعد از سلیمان خاطر، پلاک116، طبقه اول، واحد1

شماره تماس: 09130100086

زهرا آبکه

زهرا آبکه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

سرکار خانم زهرا آبکه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار بانو در تهران می باشد. ایشان با تخصص و تبحر مکفی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. او با دانش حقوقی خود در محضر دادگاه و ارائه مستندات محکمه پسند حق را به حق دار می رساند و هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده است. خانم آبکه بیش از 16 سال در حوزه وکالت فعالیت دارد و پرونده های مهم و پیچیده ای را باتلاش و اتکا به دانش حقوقیشان پشت سر گذاشته اند.

آدرس: تهران، نارمک، خیابان آیت، پایین تر از چهار راه تلفنخانه، پلاک۲۰۸، طبقه پنجم، واحد ۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۸۷۵۸۳

نرگس رستمی

نرگس رستمی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

خانم نرگس رستمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 17 سال سابقه وکالت و مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در حوز ه وکالت به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان وکیلی سرشناس و محبوب بین عموم مردم هستند چرا که با مشاوره های دقیق افراد را از چالش ها با خبر می سازد. وی در حوزه های مختلف پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80، مجتمع گل ها، طبقه همکف

شماره تماس: 09125008288


در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران باید به چه نکاتی توجه کرد؟

انتخاب یک وکیل مجرب و متعهد می تواند راه را برای پیروزی شما در دعوای مطرح شده هموار کند. حال آنکه اگر انتخاب مطلوبی نداشته باشیم ممکن است عواقب آن در رای دادگاه نمودار شود. لازم است در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران از هر گونه شتاب زدگی بپرهیزیم و تحقیقات خود در خصوص توانایی و مهارت های وکیل مورد نظر را تکمیل کنیم.

لازم است در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران، تخصص او را نیز مورد ارزیابی قرار دهیم. باید دقت داشته باشید که برای مثال دعاوی خانواده کاملا متفاوت از شرایطی است که در دعاوی کیفری حکم فرما است. می بایست تخصص وکیل مورد نظر را مورد بررسی قرار داده و اگر با موضوع پرونده در ارتباط بود، در صدد استخدام آن وکیل برآییم.

لازم است در هنگام مراجعه به یک وکیل مجرب و متعهد تمامی دغدغه ها و خواسته های خود از پرونده را با او در میان بگذارید. هر گونه اطلاع درباره زوایای ناپیدای پرونده می تواند وکیل را در یافتن راهکار مناسب یاری کند. وکیل نیز باید ضمن رعایت اصول حرفه ای، ارتباط نزدیکی با موکل خود داشته باشد تا موکل بتواند با خیالی آسوده و به دور از استرس خواسته های خود را بیان نماید. همچنین یک وکیل کاربلد از ارائه قول های خلاف واقع می پرهیزد.

اظهارنامه قضایی چیست؟

اظهارنامه قضایی در واقع یک نامه حقوقی است که از طرف اظهار کننده برای اظهار شونده ارسال می گردد و طی آن حق و حقوق ضایع شده خود را طلب می کند. در واقع اظهارنامه قضایی زمانی تنظیم و ارسال می شود که فرد بخواهد پیش از کشاندن اختلاف به دادگاه، برای آخرین بار حق خود را به صورت مسالمت آمیز از طرف مقابل طلب کند. اظهارنامه قضایی لازم است پس از تنظیم شدن به دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه تحویل داده شود تا از آن طریق به مقصد برسد.

لازم است فرد در هنگام تنظیم اظهارنامه قضایی اصول نگارش زبان فارسی را رعایت کند و خواسته خود را به صورت واضح و صریح بیان نماید. همچنین نیاز است که فرد دانش حقوقی لازم برای تنظیم اظهارنامه قضایی را در اختیار داشته باشد تا بتواند آن را با استناد مواد قانونی به رشته تحریر در آورد. از این رو، لازم است برای تنظیم و ارسال لایحه قضایی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران مشورت کنید و تحریر و ارسال آن را بر عهده یک وکیل مجرب و ماهر بگذارید.

اظهار شونده می تواند هیچ پاسخی به اظهارنامه قضایی ندهد. در واقع هیچ قانونی وجود ندارد که فرد را ملزم به پاسخگویی در مقابل اظهارنامه قضایی کند. اما باید به این نکته توجه داشت که اظهارنامه قضایی زمانی تنظیم می شود که فرد در یک قدمی شکایت یا ارسال دادخواست به محاکم قضایی قرار دارد. از این رو، عدم پاسخ به آن ممکن است عواقبی در پی داشته باشد. اگر اظهارنامه قضایی دریافت کرده اید بهتر است آن را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران در میان بگذارید.

همچنین باید به این نکته توجه داشت که هر گونه پاسخ به اظهارنامه قضایی بار حقوقی دارد و اظهار کننده می تواند در دادگاه به پاسخ شما برای اثبات برخی موارد استناد کند. همچنین این امکان وجود دارد که اظهار شونده پس از دریافت اظهارنامه قضایی در صدد معامله صوری برای فرار از دین برآید. در این صورت نیز لازم است با مشورت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران برای جلوگیری از انجام معامله صوری، دادخواست یا شکایت تنظیم کرده و به دفاتر الکترونیک قضایی تحویل دهید.

تهیه اظهارنامه قضایی توسط وکیل پایه یک دادگستری در تهران

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران آشنا کنیم تا شاید قدمی برای انتخاب مطلوب از سوی شما برداشته باشیم. در ادامه تلاش ما بر این بود تا نکاتی را در خصوص اظهارنامه قضایی ارائه داده و نشان دهیم که برای تنظیم آن نیازمند یک وکیل مجرب هستید. در پایان نیز به بیان نکاتی پرداختیم که رعایت آن ها از سوی موکل برای انتخاب یک وکیل الزامی است. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

سارا سلطانی

من یک نویسنده دائما در حال یادگیری هستم، خوشحالم که میتونم شما رو در باز کردن گره های حقوقی‌تان کمک کنم. راستی من در زمینه طراحی سایت و سئو وب سایت نیز فعالیت دارم و خلاصه همه چی تموم هستم! البته با کمی چاشنی شوخی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا