وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه ⚖️【سال1403】✔️

اگر اطلاعات حقوقی شما به اندازه کافی نباشد قطعاً نمی‌توانید در محاکم قضایی حقوق قانونی خود را به دست آورده و به پیروزی نزدیک شوید. در چنین شرایطی لازم است از وکلای پایه یک دادگستری استفاده کرده و با تکیه بر تجربیاتی که این وکلا در اختیار دارند تمامی اختلافات پیش آمده را حل و فصل کرده و گامی بلندی را به سمت موفقیت بردارید. اگر به دنبال کسب پیروزی هستید لازم است از میان انبوه گزینه‌هایی که در این زمینه مشغول فعالیت‌های حقوقی هستند در نهایت شاخص‌ترین و مجرب‌ترین آنها را به خدمت گرفته و از اعطای وکالت به وکلای تازه کار و بی‌تجربه پرهیز کنید. اما یافتن چنین وکلایی قدری کار مشکلی به نظر می‌رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه کیست؟

اگر در کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌ها به دنبال یافتن کتاب‌های حقوقی باشید قطعاً با کتبی روبرو می‌شوید که بر روی آنها نوشته شده است که تنها با مطالعه این کتاب می‌توانید از استخدام وکیل بی‌نیاز شده و خودتان به تنهایی در دادگاه منافع شخصی‌تان را دنبال کنید.اما حقیقت این است که در دعاوی حقوقی و کیفری معمولاً پیچیدگی و حساسیت بالا است و فرد تنها با مطالعه کتاب نمی‌تواند در آنها به پیروزی برسد و به طور قطع باید روی تجربیات بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه حساب باز کند.

در واقع بهترین وکیل ارومیه شخصی است که راه‌های مختلف برای رسیدن به هدف را مورد بررسی قرار می‌دهد تا کم هزینه‌ترین و سریع‌ترین راهکار را پیش روی موکل خود قرار دهد. در واقع احتمال کسب پیروزی برای شما به میزان قابل توجهی با استفاده از وکلای شاخص افزایش پیدا می‌کند و این موضوع دارای اهمیت بسیار زیادی است. برترین وکیل ارومیه در طی سال‌های کارآموزی و با قبول پرونده‌های متعدد در دوران وکالت توانسته تجربیاتی را به دست آورد که در صورت مواجهه با پرونده‌های مشابه به کار او می‌آید.

ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

سید رضا پارسا

سید رضا پارسا وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه

جناب آقای رضا پارسا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ارومیه می باشند. ایشان دارای چندین سال سابقه در حوزه حقوق و دعاوی های مختلفی در حوزه دعاوی کیفری ، کلاهبرداری، قتل، تجاوز، دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، تصرف عدوانی، خلع ید و مشارکت در ساخت کار میکنند و دارای سالها تجربه در حل این دعاوی میباشند.

آدرس دفتر: ارومیه، فلکه خیام، ابتدای خیابان خیام جنوبی، مجتمع تجاری شهریار، طبقه سوم-واحد305

شماره تماس: 09141445191

سینا پاشایی گزنق

سینا پاشایی گزنق وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه

جناب آقای سینا پاشایی، مشاور حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه میباشند. ایشان تاکنون در حل ده ها دعاوی تلاش داشتند و خوشبختانه ثمره این تلاش ها حل موفقیت آمیز تعداد زیادی ا این دعاوی بوده و باعث جلب رضایت موکلینش شده اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش( کشتگر )، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان آذربایجان، طبقه 3، واحد ۷

شماره تماس: 09144846506

ریتا توتونچیان

ریتا توتونچیان وکیل پایه یک دائگستری در ارومیه

سرکار خانم ریتا توتونچیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از دیگر وکلای خوب در ارومیه هستند. ایشان پس از اخذ پروانه خود در سال 1386کار حقوقی خود را آغاز کردند و تاکنون دارای شانزده سال سابقه و تجربه دعاوی مختلفی مانند دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده و دعاوی ملکی را دارا میباشند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهیدبهشتی، نبش کوچه26، ساختمان پاستور، طبقه 4، واحد 31

شماره تماس: 09143450725

آرش صالحی

آرش صالحی وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه

آقای آرش صالحی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی میباشند. او در زمینه های مختلف حقوقی دارای سابقه کار عالی میباشند و بسیاری پرونده های ایشان با سر انجام نیک مواجه بوده اند. بنابراین مراجعین میتوانند با اطمینان تمام دعاوی خود را به ایشان بسپارند تا بتوانند به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیا، طبقه2، واحد 8

شماره تماس: 09141407914

نرگس خاتون واعظ شهانقی

نرگس خاتون واعظ شهانقی وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه

سرکار خانم واعظ وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری است. وی دارای بیش از یک دهه سابقه درخشان در وکالت میباشند. ایشان به طور تخصصی روی دعاوی کیفری، دعاوی خانواده و دعاوی ملکی فعالیت دارند و تا امروز صدها پرونده مختلف را با موفقیت به پایان رسانده اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، کوی تربیت، پلاک3، طبقه 3

شماره تماس: 09143636212


۳ مهارت وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه!

اگر تمرکز ویژه‌ای بر روی مهارت‌های بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه داشته باشید می‌توانید آنها را به دقت مورد سنجش و بررسی قرار دهید تا از انبوه گزینه‌هایی که در زمینه وکالت مشغول به فعالیت‌های حقوقی هستند عبور کرده و در نهایت ممتازترین و معتبرترین آنها را به خدمت بگیرید. بی توجهی به توانمندی و مهارت‌های وکلا می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیر را برای شما به همراه داشته باشد. از این رو سعی داریم در ادامه مطلب شما را با برخی از مهارت‌های مهم یک وکیل آشنا کنیم.

مهارت‌های نوشتاری: برای تنظیم انواع اسناد حقوقی به مانند دادخواست و شکوایی نیاز به تجربیات و مهارت‌های نوشتاری وکلای ممتاز دارید. وکیل خوب در ارومیه می‌تواند برای اقامه دعاوی حقوقی دادخواست را به شیوه‌ای تنظیم کند که شما بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته‌های خود رسیده و آنها را تامین کنید. از سوی دیگر می‌دانیم که دعاوی کیفری با تنظیم شکواییه است که اقامه و مطرح می‌شود. از طرف دیگر وکیل نقش موثری در تنظیم اظهارنامه و لایحه دفاعیه ایفا می‌کند.

مهارت‌های کلامی: اگر بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه به نیابت از موکل خود در محیط دادگاه حاضر شده و بخواهد دفاعیات موثری را  داشته باشد می‌بایست خود را به سلاح فن بیان و قدرت نفوذ کلام مسلح کرده و سپس برای تامین منافع موکل تلاش کند. در واقع فن بیان وکیل به او کمک می‌کند تا مباحث پیچیده حقوقی را در جلسات دادگاه ارائه داده و بتواند قاضی پرونده را متقاعد سازد تا به نفع موکل او رای نهایی دادگاه را صادر کند و موکل را چند گام به پیروزی نزدیک‌تر نماید.

مهارت‌های ارتباطی: یکی دیگر از مهارت‌هایی که لازم است همواره به آن در انتخاب وکیل توجه داشته باشید مهارت‌های ارتباطی و قدرت تعامل با افراد دخیل در پرونده‌های حقوقی و کیفری است. اگر وکیل بتواند با موکل خود و قاضی پرونده ارتباط دقیقی داشته باشد به طور قطع خواسته‌ها و دغدغه‌های حقوقی موجود در پرونده زودتر برطرف می‌شوند و این موضوع دارای مزایای بسیار زیادی است. شما می‌توانید در جلسات ملاقات حضوری درباره مهارت ارتباطی وکیل به جمع بندی‌های نهایی برسید.

۳ مهارت وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری ارومیه

اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه باشید به طور قطع درباره میزان دستمزدی که او از شما مطالبه می‌کند نیز فکر کرده‌اید. از سوی دیگر ممکن است به این فکر کنید که شما توانایی مالی پرداخت دستمزد وکیل را ندارید و به همین دلیل در بسیاری از موارد از استخدام حقوقدان و سپردن وکالت به او منصرف شوید. اما نکته‌ای که لازم است در همین ابتدا به آن اشاره داشته باشیم این است که هزینه مربوط به شکست در پرونده‌های قضایی بسیار بیشتر از هزینه مربوط به حق الوکاله است.

هرگز نمی‌توان فرمول مشخصی را برای محاسبه دستمزد وکلا معرفی کرد چرا که وکیل دارای شغلی آزاد است و همین مسئله دست او را از نظر قانونی باز می‌گذارد تا مقدار دستمزد و هزینه‌هایش را به صورت توافقی تعیین کرده و به موکل اعلام دارد. بنابراین اگر می‌خواهید مقدار دستمزد وکیل در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری خود را بدانید لازم است با او جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک دیده و درباره پرونده با او به تبادل نظر بپردازید و از مقدار دستمزد و شیوه پرداخت آن به طور کامل اطلاع حاصل کنید.

عوامل مختلف ممکن است مقدار دستمزد وکیل را افزایش دهد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به پیچیدگی پرونده اشاره داشت. در صورتی که پرونده پیچیده‌ای را در اختیار داشته باشید کار وکیل برای کسب پیروزی در آن به میزان قابل توجهی سخت و دشوار می‌شود و همین مسئله عاملی است که او از شما دستمزد بیشتری را مطالبه کند. از سوی دیگر می‌توان گفت که زمانبر بودن پرونده نیز می‌تواند نقش موثری در افزایش مقدار دستمزد وکلا داشته باشد و باعث شود تا وکیل در ازای مبلغ بالاتری عهده دار وکالت گردد.

از سوی دیگر می‌توان گفت که سابقه وکیل نیز به نوبه خود می‌تواند در افزایش مقدار دستمزد بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه نقش داشته باشد. به هر حال شانس کسب پیروزی با استفاده از وکلای با سابقه افزایش پیدا خواهد کرد و همین مسئله‌ای است که وکیل از شما درخواست مبلغ بیشتری را داشته باشد. از سوی دیگر شما باید علاوه بر مقدار دستمزد وکلا درباره شیوه پرداخت حق الوکاله نیز به توافقات کامل دست پیدا کرده و سپس تمام توافقات شکل گرفته را در متن قرارداد قید کنید.

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری ارومیه

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت استفاده را کرده باشید در این مطلب از سایت برترین وکیل تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات تعدادی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری ارومیه آشنا کنیم تا به این شکل کار شما برای انتخاب از میان انبوه گزینه‌هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند ساده‌تر شود. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهارت‌های مهم که می‌تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف شما داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =

دکمه بازگشت به بالا