کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است سوء رفتار دیگری با وقوع نوعی عمل مجرمانه همراه باشد و در چنین شرایطی است که فرد با مراجعه به محاکم قضایی علاوه بر دسترسی به حقوق از دست رفته خود، خواستار مجازات متهم می شود. حضور موفق در محاکم قضایی نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی است. در واقع هر گونه بی اطلاعی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری می تواند فرد را با عواقب ناگواری مواجه کند. در این شرایط استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند راهگشا باشد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در ارومیه آشنا کنیم تا با بررسی مهارت هر یک از گزینه ها، در نهایت انتخاب درستی داشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه

بهترین وکیل کیفری در ارومیه کیست؟

کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گروه انتخاب بهترین و مطرح ترین گزینه های موجود از میان انبوه وکلای کیفری است. در واقع لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلا، معیارهایی را مد نظر قرار دهید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت و تخصص وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. بهترین وکیل کیفری در ارومیه دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی را کسب نموده است. بهترین وکیل ارومیه تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر انواع دعاوی کیفری دارد می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از شاخص ترین وکلای کیفری در شهر ارومیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از گزینه های موجود به سوابق و تخصص آن ها توجه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید:

نجات علی پور

نجات علی پور بهترین وکیل کیفری در ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل های کیفری در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)
 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
شماره تماس ثابت: ۰۴۴۳۳۳۷۲۷۵۰
آدرس دفتر وکالت:
ارومیه خیابان امین ۱۴ متری دوم کوی مهندسین پلاک ۲۳
روزهای مراجعه شنبه، دوشنبه، چهارشنبه، از ساعت ۱۷ الی ۲۰

ابراهیم پارسامهر

ابراهیم پارسامهر

جناب آقای ابراهیم پارسامهر یکی از وکلای صاحب نام در شهر ارومیه می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با گرایش مالکیت فکری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر قراردادها، مناقصات، چک، داوری، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیا، طبقه پنجم، واحد 17

شماره تماس: 09144390413

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه

سرکار خانم بهناز کریمی پریشه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ارومیه هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی کیفری را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر:‌ ارومیه،‌ خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09143709602

محسن امامی قشلاق

محسن امامی قشلاق

جناب آقای محسن امامی قشلاق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ارومیه هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر

آدرس دفتر: ارومیه، اول خ بهشتی، جنب بانک انصار، پلاک 61

شماره تماس: 09143461751

نادر نظری گزنق

نادر نظری گزنق

جناب آقای نادر نظری گزنق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ارومیه می باشند. ایشان دارای بیش از 13 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای ایلام جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 13 سال سابقه کار
 • وکیل و مشاور حقوقی در حوزه های کاری مختلف
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی و …

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، نبش کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه اول

شماره تماس: 09144453523

حبیب جهانی مقدم

جناب آقای حبیب جهانی مقدم وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از 9 سسال سابقه وکالت موفق است این وکیل همچنین توانسته در طول دوره وکالتش بسیار موفق عمل کند و تا به حال چندین پرونده را به سرانجام رسانده است.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری، فروش مال غیر، اسید پاشی، مزاحمت، کودک آزاری، رابطه نامشروع، خیانت،قصاص، سرقت مسلحانه
 • برخی دعاوی دیگر اعم از خانواده، طلاق، مهریه
 • ملکی، خلع ید، مطالبه غرامت، دعوی تحوویل سند
 • همچنین این وکیل خدمات دیگری از جمله تنظیم لایحه، شکوائیه، سند، نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره های حضوری و غیر حضوری.

آدرس: ارومیه، خیابان باکری، نرسیده به چهارراه بعثت، جنب مجتمع خلیلی، طبقه فوقانی بانک مهر

شماره تماس: 04432242385


سه تصور غلط در خصوص هزینه وکیل کیفری در ارومیه

عموم مردم جامعه تحصیلات و تخصص لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. از این رو، استخدام بهترین وکیل کیفری در ارومیه الزامی به نظر می رسد. به میزان دستمزدی که لازم است به وکیل کیفری در ازای انجام امور حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود در اصطلاح قضایی حق الوکاله می گویند. نمی شود رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله تمامی وکلای کیفری در نظر گرفت. زیرا وکالت از جمله شغل های آزاد محسوب می شود و دستمزد وکیل بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد.

نخستین تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای کیفری در این است که عموم جامعه بر این باور هستند که آن ها هیچ نقشی در تعیین میزان حق الوکاله ندارند. در واقع افراد به غلط تصور می کنند که وکیل پس از بررسی پرونده مبلغ مورد نظر را به عنوان دستمزد مطالبه می کند و آن ها مختار هستند مبلغ پیشنهادی را بپذیرند یا آن را رد نمایند. این در حالی است که حق الوکاله همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم با توافق طرفین تعیین می شود و موکل نیز می تواند در آن دخل و تصرف داشته باشد.

بسیاری دیگر از مردم بر این باور هستند که میزان حق الوکاله وکلای مختلف به میزان زیادی بازگو کننده میزان مهارت آن ها است. دقت داشته باشید که این مسئله نیز یک باور غلط در میان عموم مردم است. در واقع میزان حق الوکاله بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد و گاهی دیده می شود که برخی از وکلای تازه کار رقم بالایی را به عنوان دستمزد از موکل درخواست می کنند. این در حالی است که برخی دیگر از وکلای کاربلد حاضر هستند همان پرونده کیفری را در ازای دریافت مبلغ معقولانه تری عهده دار شوند.

باور غلط دیگر که در عموم جامعه حقوقی رواج پیدا کرده این می باشد که تمامی مبلغ حق الوکاله را لازم است در همان ابتدای امضای قرارداد به بهترین وکیل کیفری در ارومیه بپردازید. این در حالی است که موکل در نحوه پرداخت حق الوکاله نیز می تواند دخل و تصرف داشته باشد. در واقع لازم است پس از انجام توافقات لازم قراردادی بین طرفین به امضا برسد و در آن به طور کامل در خصوص نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله سخن به میان بیاید.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه

پس از انتخاب وکیل کیفری در ارومیه چه باید کرد؟

دقت داشته باشید که دعاوی کیفری از پیچیدگی های بالایی برخوردار هستند. هر گونه شکست در دعاوی کیفری می تواند فرد را با خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی رو به رو کند. از این رو لازم است در ابتدا تمام تمرکز خود را بر این نکته متمرکز کنید که به وکلای شاخص دسترسی داشته باشید. در این خصوص لازم است تحقیقات جامعی درباره مهارت ها و سوابق بهترین وکیل کیفری در ارومیه انجام داده و در نهایت وکیلی را به خدمت بگیرید که توانایی کسب موفقیت در دادگاه های کیفری را داشته باشد.

پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است برای استخدام وی اقدام نمایید. برای این کار لازم است با دفتر وکیل کیفری تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت بگیرید. در این جلسات لازم است مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را به بهترین وکیل کیفری در ارومیه منتقل کنید. در این شرایط وکیل نیز ضمن شنیدن صحبت های موکل خود به بررسی ابعاد مختلف پرونده می پردازد. همچنین لازم است در این جلسه دو طرف در خصوص مباحث مهمی نظیر حق الوکاله به تبادل نظر بپردازند تا در نهایت توافق حاصل شود.

در صورتی که وکیل مایل به همکاری بود و شما به مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل به عنوان حق الوکاله راضی بودید می توانید برای امضای قرارداد با وی اقدام کنید. در این قرارداد لازم است کلیه تعهدات وکیل در ازای دریافت حق الوکاله به طور دقیق قید شود. همچنین لازم است نحوه و زمان پرداخت دستمزد وکیل به طور کامل مشخص شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل کیفری و موکل به امضا نرسیده باشد، میزان حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت محاسبه شده و به وی پرداخت می شود.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در ارومیه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود از میان انبوه وکلا دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه باور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای کیفری را مورد ارزیابی قرار دهیم. در پایان نیز به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که رعایت آن ها پس از انتخاب وکیل مورد نظر ضروری به نظر می رسد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص موارد ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا