طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه ⚖️【سال1403】✔️

تمامی زوجین زندگی خود را با عشق و علاقه آغاز می کنند و برای آینده خود اهداف مشترکی را تعیین می نمایند. اما گاهی همه چیز آن طور که تصور می کنیم پیش نمی رود و پستی و بلندی های زندگی آن را دچار افول می کند. در چنین شرایطی است که زوجین برای جدایی از یکدیگر مصمم شده و به طلاق فکر می کنند. طلاق یک روند قانونی است و برای طی کردن مراحل آن لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید. هر گونه عدم آگاهی در این خصوص می تواند خسارات جبران ناپذیری را به فرد تحمیل کند. از این رو استخدام یک وکیل مجرب برای رسیدگی به دعاوی طلاق الزامی است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در ارومیه آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در ارومیه

بهترین وکیل طلاق در ارومیه کیست؟

برای کسب پیروزی در دعاوی طلاق لازم است تمامی عوامل موثر در نتیجه را تحت کنترل قرار دهیم تا از مطلوب بودن تمامی آن ها اطلاع حاصل نماییم. توانایی و مهارت بهترین وکیل ارومیه نقش موثری در کسب موفقیت در محاکم قضایی دارد. از این رو، باید با ویژگی های وکلای شاخص آشنا باشیم. بهترین وکیل طلاق در ارومیه دانش آموخته یکی از معتبر ترین و مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل طلاق در ارومیه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از کلیه قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده و طلاق آشنایی دارد و می تواند با تکیه بر دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره در تلاش است تا از آخرین تغییرات قوانین مطلع باشد تا بتواند به این شکل پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. بهترین وکیل خانواده در ارومیه سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی را به دست آورده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای دعاوی طلاق در شهر ارومیه به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

محمدرضا غفاری آذر

محمدرضا غفاری اذر

جناب آقای محمد رضا غفاری وکیل پایه یک دادگستری با سابقه شهر ارومیه هستند. آقای غفاری در دعاوی حقوقی، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان آیت اله کاشانی، خیابان شهید کشتگر، ساختمان الماس غرب، طبقه۶، واحد۶۰۲

تلفن تماس: 09147188449

علی اصغر علی زاده

علی اصغر علی زاده

آقای علی اصغر علی زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای علی زاده در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی فعالیت دارند. شما میتوانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان بهار، طبقه۵، واحد۶

تلفن تماس: 09141409936

مهدی علی اکبری

مهدی علی اکبری

جناب آقای مهدی علی اکبری یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر ارومیه هستند که در زمینه مشاور حقوقی نیز فعالیت می کنند. همچنین آقای علی اکبری در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری تخصص بی نظیری دارند.

آدرس دفتر: ارومیه، پلدشت، خیابان پاسداران، کوی شهرداری

تلفن تماس: 09144390590

سیمین عیشی رضایی

سیمین عیشی رضایی

خانم سیمین عیشی رضایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم رضایی متخصص در دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه هستند.

آدرس دفتر: ارومیه، فلکه خیام، مجتمع پاسارگاد، طبقه۲، واحد۶

تلفن تماس: 09149363998

فرح عباس لو

فرح عباس لو

از دیگر وکلای باتجربه شهر ارومیه خانم فرح عباس لو هستند که در دعاوی ملکی،خانواده، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان برای پیشبرد بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: ارومیه، نقده، خیابان امام، روبروی تالار زرین جام

تلفن تماس: 09143477507

شهلا ویسی

شهلا ویسی

سرکار خانم شهلا ویسی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی و دارای مدک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه انواع دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، ازدواج مجدد، عسر و حرج و تمام انواع دعاوی خانواده نیز وکالت قبول می کند، این وکیل همچنین در زمینه قبول دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه و سند و همینطور مشاوره حضوری و غیر حضوری خدمات نیز ارائه می دهد.

آدرس: ارومیه، فلکه خیام، پاساژ آذربایجان، طبقه ۴، واحد ۱۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۴۲۲۵۰۱


لزوم توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل طلاق در ارومیه

قوانین و مقررات خاصی طلاق را احاطه کرده است. برای طی نمودن مراحل قانونی آن لازم است با احکام مربوط به دعاوی طلاق و خانواده آشنایی کامل داشته باشید تا از بروز عواقب ناگوار در امان بمانید. در قانون حق طلاق به مرد سپرده شده است. در واقع این مرد است که می تواند برای طلاق پیش قدم شود. در عوض زن نیز حق برخورداری از مهریه را دارد. اما در این خصوص ذکر دو نکته ضروری است که در ادامه به طور مفصل به تشریح آن خواهیم پرداخت و مسائل مربوط به آن را توضیح خواهیم داد.

اولین نکته در خصوص طلاق این است که مرد در صورتی می تواند برای طلاق اقدام کند که تمامی تعهدات مالی که در زمان نکاح به آن ها متعهد شده را به انجام رسانده باشد. مهم ترین این تعهدات مهریه و نفقه است که همواره در دعاوی طلاق مشکل آفرین می شود. نکته دوم در این است که نباید چنین تصور شود که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای گرفتن طلاق پیش قدم شود. در صورتی که مرد به شروط دوازده گانه درج شده در عقدنامه پایبند نباشد، زن می تواند به کمک بهترین وکیل طلاق در ارومیه برای طلاق اقدام کند.

دقت داشته باشید که دعاوی طلاق با پیچیدگی های بسیاری همراه است و حساسیت رسیدگی به پرونده های مربوط به آن نیز بالا است. از این رو لازم است متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید مهارت و توانایی وکلای طلاق را محک زده و بهترین گزینه را به خدمت بگیرید. سابقه بهترین وکیل طلاق در ارومیه به معنای میزان تجربه او است و معیار مناسبی برای انتخاب وکیل است. لازم است به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که سابقه بالایی در رسیدگی به پرونده های طلاق دارند.

تخصص بهترین وکیل زن در ارومیه از جمله معیارهایی است که لازم است در انتخاب وکیل به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در واقع وکلا در مقطعی از سابقه کاری خود به این نتیجه می رسند که توانایی و مهارت آن ها در برخی از دعاوی خاص بیشتر است. در واقع وکلای طلاق بازدهی بیشتری در دعاوی خانواده و طلاق دارند. در بالا لیست کاملی از وکلای شاخص و مطرح به شما ارائه شد. لازم است پیش از انتخاب به تخصص و سابقه آن ها توجه کرده و در نهایت بهترین گزینه موجود را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل طلاق در ارومیه

هزینه وکیل طلاق در ارومیه چقدر است؟

حق الوکاله به معنای میزان دستمزدی است که می بایست موکل در ازای انجام امور حقوقی، دفاع از موکل و رسیدگی به پرونده به بهترین وکیل طلاق در ارومیه پرداخت شود. اکثر افراد جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی را در اختیار ندارند و در این خصوص استخدام یک وکیل می تواند راهگشا باشد. در ازای قبول وکالت پرونده های مختلف می بایست حق الوکاله ای را برای وکلا تعیین کرد. دقت داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد است و دستمزد وکیل بر اساس توافق طرفین تعیین می شود.

برای تعیین حق الوکاله لازم است در ابتدا جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری با بهترین وکیل خانواده در ارومیه در نظر بگیرید و در آن مهم ترین اهداف مد نظر خود را با وکیل به اشتراک بگذارید. همچنین لازم است وکیل را در جریان خواسته ها و دغدغه های خود قرار دهید. همچنین وکیل طلاق لازم است به دقت پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا از جوانب مختلف آن آشنایی پیدا کند. پس از انجام این مراحل است که وکیل مبلغی را به موکل پیشنهاد می کند و پس از توافق، قراردادی به امضا می رسد.

در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل و موکل به امضا نرسیده باشد، میزان حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین و پرداخت می شود. در واقع تعرفه وکالت به دنبال ایجاد نوعی وحدت رویه در میان وکلای مختلف است. امضای قرارداد با وکیل می تواند از بروز اختلافات بین دو طرف در آینده جلوگیری کند. در این قرارداد لازم است کلیه تعهدات وکیل طلاق ذکر شود.

عوامل مختلفی ممکن است بر میزان حق الوکاله درخوستی از سوی وکیل تاثیرگذار باشد. میزان پیچیدگی یک پرونده باعث می شود تا حل و فصل آن نیازمند صرف زمان بیشتری از سوی وکیل طلاق باشد و همین مسئله مهم ترین عامل در افزایش میزان حق الوکاله است. علاوه بر این، سابقه و مهارت یک وکیل و موضوع دعوای مطرح شده نیز در هزینه وکیل موثر است. همچنین لازم به ذکر است که حق الوکاله وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت است.

بهترین وکیل طلاق در ارومیه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، تخصص، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل طلاق در ارومیه آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید وکلای مطرح مد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا ضرورت توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکلای طلاق را به شما گوشزد نماییم. در انتهای مطلب نیز نکات قابل توجهی را در خصوص میزان حق الوکاله وکلای طلاق به شما ارائه دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما عزیزان درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا