حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه ⚖️【سال 1403】✔️

گاهی ممکن است سوء رفتار دیگری باعث از دست رفتن دسترسی فرد به حقوق قانونی اش شده باشد. در چنین مواقعی فرد با مراجعه به محاکم قضایی خواستار دسترسی مجدد بر حقوقی می شود که دیگری باعث پایمال شدن آن ها شده است. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. در این خصوص استخدام یک وکیل خبره و متخصص به شدت توصیه می شود. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل حقوقی در ارومیه بپردازیم. پس تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه کیست؟

تعدد وکلا در شهر ارومیه باعث شده است تا انتخاب یک گزینه مطرح از میان انبوه حقوقدانان قدری سخت و دشوار به نظر برسد. در واقع اگر معیار مناسبی برای شناخت مهارت وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم هرگز نخواهیم توانست به گزینه مد نظر خود رسیده و او را استخدام کنیم. بهترین وکیل حقوقی در ارومیه دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر انواع دعاوی حقوقی دارد و می تواند با استفاده از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل ارومیه همواره سعی دارد آخرین تغییرات قانون را تحت رصد قرار دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. او از جسارت و شجاعت بالایی در دادگاه برخوردار است و می تواند با اعتماد به نفس برای به دست آوردن منافع موکل خود تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه تلاش کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از برترین وکلای حقوقی در شهر ارومیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سوابق و تخصص آن ها توجه داشته باشید. لطفا تا انتها با سایت برترین وکلا همراه باشید:

نجات علی پور

نجات علی پور بهترین وکیل حقوقی در ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل های حقوقی در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

  • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)
  • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
  • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
  • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
  • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
  • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
  • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
  • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

علی معصومی فر

علی معصومی فر

جناب آقای علی معصومی فر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای معصومی فر در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. شما می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از آقای معصومی فر راهنمایی و مشاوره دریافت کنید.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 5، واحد 503

تلفن تماس: 09143464941

رعنا ملکی قوشچی

رعنا ملکی قوشچی

سرکار خانم رعنا ملکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم ملکی متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، دعاوی راهنمایی و رانندگی، شرکت های تجاری، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، داوری و… هستند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان سرداران، طبقه 3، بانک پارسیان

تلفن تماس: 09141499562

محمد محمودی رشکانی

 محمد محمودی رشکانی

آقای محمد محمودی رشکانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای محمودی رشکانی با تجربه ای که در دعاوی حقوقی دارند، پرونده های بسیاری را حل و فصل کرده اند و باعث رضایت موکلین بوده است.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان سرداران، میدان امام حسین، نبش کوچه خانباباخان، ساختمان امید، طبقه 3، واحد 7

تلفن تماس: 09143414931

محمد میدانی

محمد میدانی

جناب آقای محمد میدانی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری با سابقه شهر ارومیه هستند. آقای میدانی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. شما می توانید توسط استفاده از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان راهنمایی و مشورت بگیرید.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان مافی، روبروی مدرسه تیزهوشان، مجتمع فجر، طبقه۱، واحد۳

تلفن تماس: 09141869128

حریر مجاهد

حریر مجاهد

سرکار خانم حریر مجاهد با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در وکالت یکی از با تجربه ترین وکلای شهر ارومیه محسوب می شوند. فعالیت خانم مجاهد در دعاوی ملکی، حقوقی و خانواده است که می توانید برای پرونده های خود از ایشان راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، مجتمع آرین3،روبروی داروخانه دکتر زهی بخش، طبقه۳، واحد۸، پلاک۳۸۲

تلفن تماس: 09144415429

نوحعلی ابراهیمی

نوحعلی ابراهیمی بهترین وکیل حقوقی در ارومیه

جناب آقای نوحعلی ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی، و بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه انواع دعاوی حقوقی می باشد، این وکیل همچنین به دلیل رفتار نیکو با موکلین، پایبندی به زمان، فن بیانی که دارد توانسته اشخاص زیادی را جذب خود کند، همینطور وکیل نوحعلی ابراهیمی به دلیل تبحری که در حل دعاوی حقوقی دارد توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس: ارومیه، خیابان دستغیب، روبروی تاکسیرانی، مجتمع فجر، طبقه۲، واحد۵

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۴۱۶۲۳۴


سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل حقوقی در ارومیه

عموم جامعه سواد و تخصص حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده و انجام امور حقوقی در محاکم قضایی را در اختیار ندارد. از این رو در بسیاری از موارد این افراد وکالت پرونده خود را به بهترین وکیل حقوقی در ارومیه سپرده و سعی دارند با استفاده از تحصیلات و تخصص وی قدم مثبتی را برای حل اختلافات پیش آمده بردارند. در چنین شرایطی است که فرد با امضای قراردادی متعهد به پرداخت حق الوکاله به وکیل مورد نظر می شود.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که حق الوکاله وکلای شاخص و مطرح بسیار بالا است. ممکن است افراد به دلیل این باور غلط از استخدام وکیل برای پرونده خود صرف نظر کرده و یا اینکه هرگز به سراغ وکلای شاخص و معروف نروند. این در حالی است که در بسیاری از موارد دیده شده است که وکلای تازه کار و مبتدی مبالغ هنگفتی را از موکل خود درخواست کرده اند و در عوض برخی از وکلای شاخص در همان پرونده متعهد شده اند که با دریافت رقم معقولانه ای وکالت پرونده را قبول نمایند.

تصور غلط دیگری که در این خصوص وجود دارد این است که بسیاری از افراد تصور می کنند که آن ها هیچ نقشی در میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی بهترین وکیل حقوقی در ارومیه ندارند و می بایست رقم پیشنهادی از سوی وکیل مورد نظر را قبول نمایند. باید دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد و موکل نیز می تواند در آن دخل و تصرف داشته باشد. در واقع لازم است وکیل و موکل در خصوص پرونده و میزان دستمزد به تبادل نظر پرداخته و به توافق برسند.

همواره این نکته را مد نظر قرار دهید که وکیل مامور به وظیفه است و حق الوکاله وی به هیچ عنوان به نتیجه به دست آمده از دادگاه ارتباطی ندارد. در واقع بهترین وکیل حقوقی در ارومیه وظیفه دارد تا تمامی جوانب امر در خصوص پرونده مورد نظر را در نظر گرفته و با استفاده از دانش حقوقی و تجربه ای که در اختیار دارد آن را به سرانجام برساند. اما هر پرونده ای دو رو دارد و ممکن است رای دادگاه منجر به شکست در پرونده شود. در چنین شرایطی نیز لازم است دستمزد وکیل حقوقی را به صورت تمام و کمال بپردازید.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه

پس از انتخاب وکیل حقوقی در ارومیه چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است بر اساس معیارهای مورد نظر تمامی مهارت ها و تخصص های بهترین وکیل حقوقی در ارومیه را مورد بررسی قرار دهید. پس از انتخاب وکیل مد نظر بر اساس معیارهای تعیین شده لازم است با دفتر وی تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت بگیرید. در این جلسات ملاقات حضوری لازم است تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به طور کامل بیان کنید. همچنین لازم است وکیل را در جریان تمامی جوانب ناپیدای پرونده قرار دهید.

در جلسه با بهترین وکیل حقوقی در ارومیه، وکیل مورد نظر به مطالعه کلیات پرونده پرداخته و نظر خود را در خصوص همکاری یا عدم همکاری در خصوص قبول وکالت پرونده اعلام می دارد. در خصوص موافقت وکیل در خصوص قبول وکالت باید با وی در خصوص حق الوکاله و دستمزد پیشنهادی به توافقاتی برسید. پس از توافق بر سر رقم واحد در خصوص هزینه وکیل لازم است قراردادی بین طرفین به امضا برسد. امضای چنین قراردادی از وقوع مشکلات در آینده جلوگیری خواهد کرد.

لازم است در قرارداد امضا شده، کلیه تعهداتی که لازم است وکیل در ازای دریافت حق الوکاله به موکل ارائه دهد را به دقت ذکر نمایید. همچنین لازم است نحوه پرداخت و زمان پرداخت حق الوکاله به طور دقیق مشخص گردد. دقت داشته باشید در صورتی که از ابتدا قراردادی بین طرفین به امضا نرسیده باشد، میزان حق الوکاله بر مبنای تعرفه وکالت پرداخت خواهد شد. پس از انجام این مراحل است که وکیل موظف می شود رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات در دادگاه را بر عهده بگیرد.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل حقوقی در ارومیه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. علاوه بر این تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز به مجموعه اقداماتی پرداختیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل حقوقی مورد نظر الزامی است. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دو =

دکمه بازگشت به بالا