ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه ⚖️【سال1403】✔️

همواره در معاملات ملکی، اجاره مسکن، امضای قرارداد، فروش سرقفلی و مواردی از این جنس شاهد اختلافاتی هستیم که گاهی عمیق بودن آن ها کار را به جایی می رساند که حل و فصل آن ها به محاکم قضایی سپرده می شود. حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به دعاوی ملکی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات است. زیرا هر گونه عدم آگاهی در این زمینه می تواند خسارات مادی جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در ارومیه آشنا کنیم تا بتوانید با بررسی مهارت وکلای مختلف به گزینه مطلوب خود دست پیدا کنید.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه

بهترین وکیل ملکی در ارومیه کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر ارومیه باعث شده است تا دسترسی به گزینه های مطلوب از میان انبوده حقوقدانان مشغول به کار در این شهر قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. تنها در صورتی می توانیم بهترین وکلا را انتخاب کنیم که متر و معیار مناسبی برای سنجش توانایی های وکلای مختلف در اختیار داشته باشیم. بهترین وکیل ملکی در ارومیه دانش آموخته یکی از مطرح ترین و با اعتبار ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا تسلط خود بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی را افزایش داده و با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل پیشنهاد دهد. بهترین وکیل ارومیه همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. او با جسارت و شجاعتی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و در صورت مواجه با مشکلات و گره ها سعی می کند با استناد به تجربیات گران بهای خود از سد آن ها با موفقیت عبور نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در شهر ارومیه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

نجات علی پور

نجات علی پور بهترین وکیل ملکی در ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل های ملکی در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

  • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)
  • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
  • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
  • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
  • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
  • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
  • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
  • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

نوحعلی ابراهیمی

نوحعلی ابراهیمی

جناب آقای نوحعلی ابراهیمی وکیل با سابقه پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی استان ارومیه هستند که در امور ملکی تخصص بالایی دارند. همچنین با تبحری که در مشاوره حقوقی دارند می توانید برای روند بهتر پرونده از آقای ابراهیمی راهنمایی داشته باشید.

آدرس: ارومیه، خیابان دستغیب،روبه روی تاکسیرانی، مجتمع فجر، طبقه 2، واحد 5

تلفن همراه: 09144416234

میترا ابوذری غفاری

میترا ابوذری غفاری

سرکار خانم میترا ابوذری غفاری وکیل با تجربه و پایه یک دادگستری ارومیه هستند. زمینه فعالیت خانم ابوذری غفاری در دعاوی ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات، فسخ قرارداد و… است.

آدرس: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، نرسیده به فلکه جهاد، طبقه فوقانی بانک شهر

تلفن تماس: 09143400344

مهرداد احمدی

مهرداد احمدی

آقای مهرداد احمدی وکیل و مشاور حقوقی با تجربه ای که در زمینه دعاوی ملکی دارند می توان گفت پرونده ها را به خوبی مدیریت می کنند و شما می توانید پرونده های ملکی خود را در اختیار آقای احمدی قرار دهید.

آدرس: ارومیه، خیابان شیخ تپه، کوی تعاون، کوی فرمانداری 2، پلاک 3

تلفن تماس: 09143413651

ساسان اخشانی

ساسان اخشانی

آقای ساسان اخشانی وکیل پایه یک دادگستری، با تخصص در دعاوی مختلف و به ویژه دعاوی ملکی هستند. تخصص آقای اخشانی در زمینه وکیل ملکی شامل موارد، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ،اجاره و … می شود.

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی، کوی 10، کوچه 2

تلفن تماس: 09141450230

مهناز یوسفی رضائی

مهناز یوسفی رضائی

یکی دیگر از وکلای با تجربه در استان ارومیه سرکار خانم مهناز یوسفی رضائی هستند. زمینه های فعالیت خانم یوسفی رضائی در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری است. شما با مراجعه به خانم یوسفی رضائی برای روند بهتر پرونده خود می توانید از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، ساختمان سبحان3، طبقه5، واحد 25

تلفن تماس: 09143464361


سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل ملکی در ارومیه

به میزان دستمزدی که لازم است به بهترین وکیل ملکی در ارومیه در ازای انجام امورات حقوقی، رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات لازم در دادگاه پرداخت شود در اصطلاح قضایی حق الوکاله می گویند. نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان حق الوکاله تمامی وکلای ملکی در نظر گرفت. زیرا وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و وکیل موظف است با انجام توافقات لازم با موکل خود میزان دستمزد مورد نظر را تعیین نماید. در صورت عدم توافق اولیه میزان حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین و پرداخت می شود.

یک تصور غلط که در سطح جامعه رایج شده است این است که افراد بر این عقیده هستند که دستمزد وکلای شاخص و خبره مبلغ بسیار بالایی است. همین تصور غلط باعث می شود تا افراد به سراغ وکلای تازه کار رفته و بر روی کسب موفقیت در پرونده قمار کنند. دقت داشته باشید که این تصور کاملا غلط است و بسیار دیده شده است که وکلای با سابقه با دریافت مبالغ معقولانه ای حاضر به قبول وکالت پرونده های مورد نظر شده اند. دقت داشته باشید که هزینه شکست در دعاوی ملکی به مراتب بیشتر از حق الوکاله وکیل است.

نباید هرگز چنین تصور شود که با شکست وکیل در دعاوی ملکی حق الوکاله وی کاسته خواهد شد. در واقع بهترین وکیل ملکی در ارومیه تنها ملزم به انجام وظایفی است که در قرارداد امضا شده به آن ها مقید شده است. کسب نتیجه در دادگاه هیچ ارتباطی به حق الوکاله ندارد. وکیل ملکی تمامی مهارت و تخصص هایی را که در اختیار دارد به کار می گیرد تا در نهایت بهترین نتیجه را در دادگاه برای موکل به دست آورد. اما باید بدانیم که روی دیگر پرونده شکست است و در صورت عدم موفقیت نیز حق الوکاله تمام و کمال پرداخت می شود.

عده ای دیگر بر این عقیده غلط هستند که در زمان امضای قرارداد با وکیل لازم است تمامی حق الوکاله وی را در همان ابتدا به وی پرداخت نمایند. این تصور کاملا اشتباه است. زیرا شیوه پرداخت حق الوکاله دقیقا به مانند میزان آن به صورت توافقی میان دو طرف تعیین می گردد. البته مرسوم است که حق الوکاله را در دو قسط به بهترین وکیل ملکی در ارومیه پرداخت می کنند. قسط اول در همان ابتدای امضای قرارداد به وکیل پرداخت شده و قسط دوم در زمان اعلام رای قطعی دادگاه تسویه می شود.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در ارومیه

دقت داشته باشید که دعاوی ملکی با پیچیدگی و حساسیت های بسیاری همراه است. هر گونه شکست در دعاوی ملکی می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای فرد دخیل در پرونده به همراه داشته باشد و همین موضوع بر حساسیت های این دعاوی می افزاید. در این بین بسیاری از افراد تلاش می کنند با استخدام بهترین وکیل ملکی در ارومیه از بروز خسارت ها جلوگیری نمایند. این افراد از زمان تنظیم دادخواست و یا شکواییه با وکیل همراه می شوند و تا اعلام رای قطعی دادگاه در کنار او قدم بر می دارند.

اما عده دیگری از افراد به جای استخدام وکیل تصمیم می گیرند به یک وکیل مجرب و خبره مراجعه کرده و از او برای جبران ضعف های حقوقی خود مشاوره حقوقی دریافت نمایند. مشاوره حقوقی ممکن است به دلایل مختلفی در اولویت این افراد قرار بگیرد. گاهی افراد دانش حقوقی لازم را در اختیار دارند و تنها با مشاوره حقوقی سعی می کنند نقاط ضعف احتمالی را پوشش دهند. البته گاهی نیز افراد توانایی مالی مناسبی برای استخدام وکیل را در اختیار ندارند و به سراغ مشاوره حقوقی می روند که هزینه کمتری دارد.

امروزه علاوه بر روش های کلاسیک مشاوره حقوقی همچون تلفنی و حضوری، متقاضیان می توانند به شیوه های مدرن در مشاوره حقوقی آنلاین نیز دسترسی داشته باشند. دقت داشته باشید که در مشاوره حقوقی حضوری برخلاف دو روش دیگر امکان بررسی مستندات و مدارک ارائه شده از سوی موکل وجود دارد و به همین دلیل نتایج به دست آمده از مشاوره حقوقی در این روش دقیق تر است. در مقابل هزینه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی به مراتب کمتر از روش حضوری آن است.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در ارومیه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید بهترین گزینه را به خدمت بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای ملکی را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز به بررسی اهمیت مشاوره حقوقی و روش های مختلف ارائه آن پرداختیم تا ضرورت استفاده از آن مشخص شود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =

دکمه بازگشت به بالا