ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز + تلفن ☎️【سال 1403】✔️

ممکن است افراد حداقل یکبار در زندگی خود بر اثر معاملات ملکی و یا اجاره دچار اختلافاتی شوند. اکثر اختلافات بر اثر عدم شناخت درست از قوانین حاکم بر دعاوی ملکی پدیدار می شوند. گاهی این اختلافات به حدی عمیق است که حل و فصل آن ها به محاکم قضایی سپرده می شود. اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که رسیدگی به پرونده در دادگاه و حضور موفق در آن نیازمند دانش حقوقی لازم است. متاسفانه عموم جامعه دانش حقوقی کافی برای حل و فصل دعاوی ملکی را در اختیار ندارند. استخدام یک وکیل ملکی می تواند ضعف های حقوقی فرد را جبران کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شیراز آشنا کنیم تا دیگر دغدغه از بابت یافتن گزینه های مطلوب نداشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در شیراز

بهترین وکیل ملکی در شیراز کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر شیراز باعث شده است تا یافتن گزینه های مطلوب از میان انبوه وکلای پایه یک دادگستری کاری سخت و دشوار به نظر برسد. در واقع اگر در هنگام انتخاب وکلا، متر و معیار مناسبی در اختیار نداشته باشیم ممکن است نتوانیم توانایی و مهارت وکلای مختلف را ارزیابی کنیم. بهترین وکیل ملکی در شیراز دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مجوز حضور در مراجع قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل ملکی در شیراز سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به دعاوی ملکی کرده است و از این رو توانسته تجربیات بالایی در این زمینه کسب نماید. بهترین وکیل شیراز آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین ملکی را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد و از رقبای جدی خود در میدان دادگاه عقب نماند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در شیراز بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه بهترین وکیل ملکی در شیراز

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس یکی از بهترین وکلا با تجربه شیراز میباشد. مهم ترین ویژگی ایشان که با دیگر وکلا متمایزشان می کند صداقت، پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد. در امور پرونده می باشد.

ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد. قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند.

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد:

 • تنظیم قراردادهای
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین به ایرانیان مقیم خارج از کشور

ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه:

 • برترین مؤلفه دفتر حقوقی ایشان سوابق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم، مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

شماره تماس: 09178002693
آدرس دفتر:
شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم، واحد سه

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای غلامحسین خلیفه، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل ملکی در شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
 • و …

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر:
شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حامد اسکندری، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی بهترین وکیل ملکی شیراز


خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

شماره تماس: 09027003205 – 09177903205 –09173047420
آدرس دفتر وکالت: بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

جناب آقای مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای مجتبی کیومرثی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر شیراز محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

شماره تماس: 09172220205

سحر ایزدی

سحر ایزدی

سرکار خانم سحر ایزدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. خانم سحر ایزدی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زرهی

شماره تماس: 09171249610

سید محسن ظریف کارفرد

سید محسن ظریف کارفرد

جناب آقای سید محسن ظریف کارفرد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلف و عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: شیراز، بلوار مطهری (زرگری سابق )، نبش کوچه پانزدهم، طبقه اول

شماره تماس: 09171179526

محمود رئیسی

جناب آقای محمود رئیسی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی با بیش از 13 سال سابقه وکالت و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مدیر و مشاور حقوقی در شرکت های خصوصی می باشند. ایشان متخصص در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، بانکی، ثبتی و … و سابقه وکالت در دعاوی منابع طبیعی و اراضی موات،اعتراض به رای کمیسیون ماده 56 قانون جنگلها و مراتع ( کمیسیون ماده واحده )، اعتراض به رای کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری، جرائم مواد مخدر و قاچاق ، دعاوی اوقاف ، دعاوی تصادفات را در کارنامه کاری خود دارند. آقای رئیسی با توجه به سابقه درخشان کاری خود به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر شیراز شناخته شده اند.

آدرس: شیراز، میدان معلم، جنب بانک ملی

شماره تماس: 09171131543

اسماعیل ساربانی

اسماعیل ساربانی

جناب آقای اسماعیل ساربانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و استان فارس هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • عضو انجمن ایین دادرسی مدنی ایران
 • دارای مدرک داوری ۵ سطح از وزارت علوم و تخقیقات و فناوری
 • وکیل متخصص سایبری و دارنده وکالت سایبری از دانشگاه شاهرود و خانه صنعت معدن مشهد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: شیراز، سی متری سینماسعدی، خیابان ذوالانوارشرقی، روبروی کوچه شانزدهم، ساختمان آوا، طبقه دوم، واحد سوم

شماره تماس: 09170405782


در انتخاب وکلای ملکی در شیراز باید به چه نکاتی توجه داشت؟

شهرت وکیل ملکی: دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از سال ها تجربه و پیروزی های پی در پی وی در پرونده های ملکی مختلف ناشی می شود. بنابراین در صورتی که قصد دارید احتمال پیروزی در پرونده ملکی مورد نظر را افزایش دهید می بایست به دنبال آن دسته از وکلا باشید که نامی برای خود دست و پا کرده اند و به شهرت رسیده اند. به این نکته توجه داشته باشید که شهرت بهترین وکیل ملکی در شیراز کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که همه روزه در فضای مجازی از وکلا می بینیم.

تخصص وکیل ملکی: توجه داشته باشید یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل تخصص وی است. تجربه نشان داده است که رجوع به وکلای متخصص در زمینه دعاوی ملکی می تواند شانس موفقیت در پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در واقع بهترین وکیل ملکی در شیراز در مقطعی از سابقه کاری خود متوجه این موضوع شده است که کارایی و توانمندی بیشتری در دعاوی ملکی دارد و در آن متخصص است. علاقه خود وکیل نیز قبول پرونده های ملکی و رسیدگی به آن ها است.

شجاعت وکیل ملکی: شجاعت و جسارت وکیل ملکی از جمله مواردی است که در زمان انتخاب وکیل می بایست توجه ویژه ای بر روی آن داشته باشید. لازم است وکیل بدون اینکه تحت تاثیر جو دادگاه قرار بگیرد در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل خود دفاع کند. بهترین وکیل ملکی در شیراز می بایست با شجاعت و جسارت مثال زدنی به جمع آوری ادله و مستندات بپردازد و تمامی ادله را به قضات مربوطه ارائه دهد و تا آخرین نفس برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود تلاش نماید.

صادق بودن وکیل ملکی: در ابتدا لازم است وکیل ملکی به بررسی کامل پرونده بپردازد و آن را از جوانب مختلف مورد ارزیابی قرار دهد. همچنین لازم است او به صحبت های موکل خود در خصوص پرونده گوش دهد تا از هیچ اطلاعاتی در خصوص دعاوی ملکی مطرح شده غافل نماند. وی لازم است پس از کسب اطلاعات کافی، نظر خود در خصوص پرونده و احتمال کسب پیروزی را به طور صادقانه بیان نماید. هر گونه قول خلاف واقع که باعث بازارگرمی و امیدواری موکل شود خلاف اصول حرفه ای است.

بهترین وکیل ملکی در شیراز

فواید مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در شیراز

دقت داشته باشید که مباحث حقوقی کاملا تخصصی هستند و برای درک درست از آن ها لازم است دانش حقوقی و تحصیلات دانشگاهی در این خصوص داشته باشید. یکی از مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در شیراز در این است که مراجعه کننده می تواند فهم درستی از قوانین حاکم بر دعاوی ملکی داشته باشد. در جلسات مشاوره حقوقی وکیل ملکی فرد را از جزئیات پرونده آگاه می کند و دانش حقوقی فرد را نیز افزایش می دهد. همین موضوع احتمال پیروزی در پرونده را افزایش می دهد.

وکیل ملکی در ابتدا پرونده را از جنبه های مختلف مورد مطالعه قرار می دهد. همچنین مهم ترین خواسته ها و دغدغه های مراجعه کننده را نیز با دقت گوش می دهد. پس از کسب اطلاعات کافی در خصوص پرونده ملکی، نظر خود را بی کم و کاست اظهار می دارد. در واقع وکیل با در نظر گرفتن تمامی شرایط حاکم بر پرونده ملکی، بهترین راهکار را به متقاضی در جلسات مشاوره حقوقی ارائه می دهد. در واقع فرد می تواند با به کار گرفتن این راهکارها در زمان کوتاهی به نتیجه مطلوب دست پیدا کند.

هر گونه قدم اشتباه و عجولانه ممکن است خسارات مالی بسیاری را برای فرد به همراه داشته باشد. این خسارات تحمیل شده ممکن است عواقب ناگواری را برای فرد به همراه داشته باشد. مشاوره حقوقی با وکیل ملکی به شما کمک خواهد کرد تا دچار کمترین چالش ممکن با قانون شده و بهترین و عاقلانه ترین تصمیم ها را در خصوص پرونده بگیرید. تصمیمات شتاب زده که اغلب بر اثر عدم بهره مندی از دانش حقوقی کافی ناشی می شود، یکی از عوامل مهم شکست در پرونده های ملکی مختلف است.

بهترین وکیل ملکی در شیراز

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در شیراز آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا نکاتی را مطرح کنیم که به کارگیری آن ها در انتخاب وکیل ملکی می تواند موثر باشد. در انتهای مطلب نیز مزایای مشاوره حقوقی با وکیل ملکی را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده در بالا دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا