خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز ⚖️【سال1402】✔️

خانواده کوچک ترین و اما با اهمیت ترین عضو یک جامعه است. گاهی ممکن است افراد در سطح خانواده با اختلافاتی رو به رو شوند که در صورت عمیق بودن مشکلات، حل و فصل آن ها فقط با مراجعه به محاکم قضایی ممکن است. رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات است. استخدام یک وکیل می تواند ضعف های حقوقی فرد در دعاوی خانواده را پوشش دهد. در این مطلب سعی داریم به معرفی بهترین وکیل خانواده در شیراز بپردازیم و شاخص ترین وکلا در شهر شیراز را به شما ارائه دهیم.

بهترین وکیل خانواده در شیراز

بهترین وکیل خانواده در شیراز کیست؟

تعداد زیادی از دفاتر و موسسات حقوقی در سطح شهر شیراز مشغول به کار هستند. هر یک از وکلای حاضر در این موسسات آماده هستند تا وکالت پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را عهده دار شوند. اما باید همواره این نکته را مد نظر قرار دهیم که کسب نتایج مطلوب فقط با استخدام گزینه های مطلوب میسر خواهد شد. بهترین وکیل شیراز دانش آموخته رشته حقوق در یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مجوز حضور در مراجع قضایی را کسب نموده است.

بهترین وکیل خانواده در شیراز آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قوانین مربوط به دعاوی خانواده را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در شیراز سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته تجربیات با ارزشی را کسب نماید. تجربیات او به منزله کلید حل مشکلات حقوقی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانوداه در شیراز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده در شهر شیراز به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

سمانه برزگر

سمانه برزگر

سرکار خانم سمانه برزگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز و استان فارس هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 •  عضو کانون وکلای دادگستری شیراز
 • دارای مدرک  کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: شیراز، ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، نبش کوچه چهارم، ساختمان یاشیل، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09173024797

محمدعلی کرمی

محمدعلی کرمی

جناب آقای محمدعلی کرمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی خانواده محسوب می شوند. آقای محمدعلی کرمی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

محمد علی پژوهان

محمد علی پژوهان

جناب آقای محمد علی پژوهان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای محمد علی پژوهان دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر شیراز محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 •  دارای 15 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 26، ساختمان سحر، واحد هفتم

شماره تماس: 09173115703

رقیه قائدی

رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه بیستم، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

مهرزاد مسیحی

مهرزاد مسیحی

جناب آقای مهرزاد مسیحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز هستند. ایشان دارای بیش از 18 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، آشنایی به قوانین توانسته است خود را میان بهترین وکلای استان فارس قرار دهد. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی هستند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • بیش از 18 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: شیراز، فلکه معلم، بلوار ایمان (همت) جنوبی، کوچه 4، جنب نانوایی

شماره تماس: 09171117977

مهم ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز

صداقت: لازم است در انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز همواره صداقت او را به عنوان یک معیار مهم مورد بررسی قرار دهید. در واقع لازم است وکیل در ابتدا به بررسی ابعاد مختلف پرونده بپردازد. پس از کسب اطلاع از پرونده و بررسی ادله و مستندات لازم، می بایست وکیل نظر خود را در خصوص جایگاه موکل در پرونده بیان کند. در صورتی که او نمی تواند راهکار مناسبی را در اختیار موکل قرار دهد لازم است به طور صریح اعلام کند. وکیل می بایست از قول های خلاف واقع پرهیز نماید.

انرژی بالا: لازم است در هنگام برگزاری ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر، میزان انرژی او را بررسی کنید. لازم است بهترین وکیل خانواده در شیراز از انرژی بالایی برای رسیدگی به پرونده برخوردار باشد. او باید بدون خستگی به جمع آوری ادله و مستندات مربوط به پرونده پرداخته و هیچ گاه از رسیدن به مقصود ناامید نشود. وکیل خانواده با انرژی بالا در دادگاه حضور پیدا می کند و دفاعیات خود را در اختیار قضات مربوطه قرار می دهد و تا آخرین لحظه برای احقاق حقوق موکل خود تلاش می کند.

فن بیان قوی: یکی از مهم ترین سلاح هایی که وکیل برای کسب موفقیت در دادگاه به آن نیاز دارد، فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام است. دانش و تحصیلات یک وکیل خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است. اما در صورتی که فن بیان وکیل در حد قابل قبولی نباشد، نمی تواند دفاعیات لازم را به قضات مربوطه ارائه داده و از دانش خود بهره مند شود. در جلسه حضوری با بهترین وکیل خانواده در شیراز می توان میزان فن بیان وی را مورد بررسی قرار داد و سپس برای استخدام وی پیش قدم شد.

حسن اخلاق: یکی از مهم ترین معیارهایی که در انتخاب بهترین وکیل زن در شیراز می بایست دقت ویژه ای به آن داشته باشید، حسن اخلاق است. در واقع او باید با روی گشاده و اخلاقی ستوده با موکل خود برخورد کند. در واقع حسن اخلاق وکیل خانواده باعث می شود تا موکل بتواند اعتماد بیشتری به او داشته باشد و خواسته ها و دغدغه های خود را با وی در میان بگذارد. حسن اخلاق بهترین وکیل خانواده در شیراز باعث می شود تا ارتباط نزدیک بین او و موکل پدیدار شود و این عامل موثری در کسب موفقیت در نتیجه پرونده است.

بهترین وکیل خانواده در شیراز

نحوه انتخاب وکیل خانواده در شیراز به چه صورت است؟

یکی از مهم ترین روش ها در انتخاب وکیل، مراجعه به موسسات حقوقی است. موسسات حقوقی بسیاری در سطح شهر شیراز مشغول به کار هستند. شما می توانید با مراجعه به این موسسات، در خصوص پرونده به تبادل نظر پرداخته و مشاوره حقوقی دریافت نمایید. در این موسسات می توانید با وکلای متخصص در ارتباط باشید و وکالت پرونده را به آن ها واگذار کنید. در دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، مهریه، انحصار وراثت، نشوز، تمکین و… می توان روی کمک های بهترین وکیل خانواده در شیراز حساب باز کرد.

علاوه بر موسسات حقوقی، متقاضیان می توانند با مراجعه به مجلات حقوقی معتبر نیز وکیل مورد نظر خود در دعاوی خانواده را انتخاب کرده و با آن ها قرارداد امضا کنند. این سایت ها سعی دارند مهارت ها و تخصص وکلای مختلف را تحت بررسی قرار دهند تا مخاطب را با وکلای شاخص آشنا کرده و زمان دسترسی به حقوقدانان مطرح را کاهش دهند. ما نیز در این سایت سعی داریم به سهم خود، شما مخاطبان عزیز را با وکلای خبره در دعاوی خانواده در سطح شهر شیراز آشنا نماییم.

کسب اطلاع از افراد مطلع نیز یکی دیگر از راه های انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز است. در واقع شما می توانید با افرادی که پیش از این با مشکلات مشابه دست و پنجه نرم کرده اند مشورت کرده و در خصوص وکلای شاخص پرس و جو نمایید. همچنین افرادی که آشنایی مختصری با مسائل حقوقی و کیفری دارند نیز می توانند شما را در یافتن وکلای مطرح در سطح شهر شیراز آشنا کنند. پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است با دفتر وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید.

بهترین وکیل خانواده در شیراز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما صمیمانه تشکر می کنیم! در این مطلب سعی داریم شما را با نام، مشخصات، تخصص و ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید به وکلای خبره در دعاوی خانواده دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا مهم ترین معیارها برای انتخاب وکیل خانواده را مورد بررسی قرار دهیم. علاوه بر این راه های مختلف برای انتخاب وکیل را ارزیابی کردیم تا اطلاعات شما در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش یابد. خواهشمندیم نظرات و سوالات خود را برای ما راسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا