وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز ⚖️【سال1403】✔️

بسیاری از افرادی که با پرونده‌های قضایی دست به گریبان هستند از وکیل خود توقع دارند که در عین ارائه خدمات حقوقی ممتاز و با کیفیت،دستمزد و حق الوکاله مقولانه‌ای را نیز از آنها مطالبه کند. در نظر داشته باشید که بدون تحقیق درباره سطح توانمندی و مهارت گزینه‌های مختلف نمی‌توانید به وکیلی دست پیدا کنید که از همه نظر به شما کمک کرده و پرونده را به سوی کسب پیروزی و موفقیت سوق دهد. اگر به سراغ استخدام وکیل و اعطای وکالت به وکلای با تجربه هستید،لازم است در ابتدا با گزینه‌های مختلف ملاقات حضوری برقرار کرده و سپس با توجه به مهارت‌های ارتباطی و کلامی وکیل مورد نظر درباره همکاری با او تصمیم گیری‌های نهایی را انجام دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز کیست؟

اگر دعوایی در محاکم قضایی علیه شما اقامه شده است و یا اینکه مشکلات حقوقی باعث شده تا به سوی اقامه دعوا علیه دیگری بروید بهتر است از همان ابتدا روی کمک‌های بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز حساب باز کرده و کار را به مراحل بعدی دادرسی در خصوص پرونده‌های قضایی نسپارید.اگر وکیل از همان ابتدا با شما همکاری داشته باشد شما می‌توانید از هرگونه تصمیم غلط و رفتار مخرب که می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیر را برای شما به همراه داشته باشد دوری کرده و موفقیت را حاصل نمایید.

یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل شیراز این است که درک درستی از احساسات موکل خود داشته و می‌کوشد با در نظر گرفتن شرایط مربوط به پرونده‌های حقوقی و کیفری،برنامه ریزی درستی را برای تحقق اهداف موکل خود انجام دهد. در نهایت چنین برنامه‌ریزی‌هایی منجر به تامین منافع موکل خواهد شد. از سوی دیگر اگر برترین وکیل شیراز تجربیات کافی در اختیار داشته باشد می‌تواند از نکات مربوط به پرونده‌های سابق خود در جهت تسریع در رسیدگی به پرونده‌های فعلی استفاده کند.

ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

الهام زراعت پیشه

الهام زراعت پیشه وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

سرکار خانم الهام زراعت وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری میباشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی، مانند دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، چک دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات اشیاء گرانبها، دعاوی املاک، شهرداری و دعاوی خانواده، طلاق و حق حضانت فرزند فعالیت میکنند و تاکنون اکثر دعاوی او با موفقیت مواجه بوده و باعث جلب رضایت موکلین خود شدند.

آدرس دفتر: شیراز، ایمان شمالی، نبش کوچه 8 وکلا، ساختمان الماس، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09177296618

امین کاظمی

امین کاظمی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

جناب آقای امین کاظمی یکی از وکیل های خوب در شیراز میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و پس از کسب پروانه خود کار حقوقی خود را آغاز نموده. وی در حوزه های مختلف حقوقی شامل دعاوی مختلف خانواده، دعاوی املاک، دعاوی کیفری و دعاوی مالی انجام بایستگی مینمایند.

آدرس دفتر: شیراز، چهار راه سینماسعدی، به سمت ملاصدرا ساختمان افشار،طبقه2 واحد3

شماره تماس: 09177184154

امیر فتح پور

امیر فتح پور وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

جناب آقای امیر فتح پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شیراز هستند. آقای امیر فاتح پور دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از 14 سال سابقه کاری درخشان هستند که تاکنون صدها پرونده را با حساسیت به جزئیات، صداقت و پشتکاری که دارند توانسته اند با موفقیت ه پایان برسانند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس طبقه 3

شماره تماس: 09173175515

سمانه پاکیزه

سمانه پاکیزه وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

سرکار خانم سمانه پاکیزه وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری میباشند. ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که پس از اخذ پروانه خود در سال 1394 کار حقوقی خود را آغاز نموده اند و تاکنون قریب به یک دهه سابقه درخشان را از خود در کارنامه شان ثبت نموده اند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فردوسی، کوچه 3، مجتمع تجاری سروش، طبقه بالای بانک مسکن

شماره تماس: 09112210240

سهیل بشاینده

سهیل بشاینده وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

جناب آقای سهیل بشاینده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری میباشند. ایشان دارای 15 سال سابقه کاری می باشند. فعالیت وی در حوزه دعاوی کیفری، مالی، املاک، دعاوی اموال منقول، دعاوی تجاری، دعاوی خانواده و تنظیم لایحه و دادخواست میباشد و جنابعالی اکنون به دلیل سرانجام نیکوی صدها پرونده موکلینش و جلب رضایت آنها، یکی از وکیل های نام دار در شیراز شناخته میشوند.

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، نبش کوی گلها، ساختمان نوابی، طبقه 2و5

شماره تماس: 07136350562


عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

پیچیدگی پرونده: در صورتی که بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز متوجه این نکته شود که پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید به طور قطع برای در اختیار گرفتن آن از شما درخواست دستمزد بیشتری را خواهد کرد. کسب پیروزی در پرونده‌های پیچیده بسیار سخت‌تر از پرونده‌هایی هست که از پیچیدگی بالایی برخوردار نیستند و همین مسئله باعث می‌شود تا وکیل پس از بررسی‌های انجام شده در خصوص پرونده در ابتدای همکاری از شما درخواست دستمزد بیشتری داشته باشد و آن را به شما اعلام نماید.

زمان بر بودن پرونده: فرض کنید پرونده‌ای در مدت سه ماه به نتیجه می‌رسد و موکل با تکلیف خود در خصوص پرونده‌های قضایی آشنا می‌شود. از سوی دیگر تصور کنید پرونده‌ای را در اختیار دارید که لازم است وکیل یک سال با آن دست به گریبان بوده و با حضور مداوم در محاکم قضایی در نهایت آن را به نتیجه برساند. بدیهی است که هرچه پرونده‌های قضایی زمان بر باشند وکیل از شما در ازای قبول وکالت در آنها درخواست دستمزد بیشتری خواهد کرد و این موضوع تقریباً اجتناب ناپذیر است.

سابقه وکیل: سابقه یک وکیل به معنای تعداد سال‌هایی است که او در مراکز حقوقی مشغول به ارائه خدمات و کارآموزی بوده است. هرچه تعداد این سال‌ها بیشتر باشد کوله بار تجربه وکیل پربارتر خواهد بود و او می‌تواند در چنین شرایطی راهکارهای موثری را پیش روی موکل خود قرار داده و احتمال کسب پیروزی را برای شما افزایش دهد. به شما توصیه می‌کنیم که به وکلای با تجربه و با سابقه برای حل مشکلات خود مراجعه کنید اما لازم است بدانید که این وکلا در ازای قبول وکالت از شما درخواست دستمزد بیشتری خواهند داشت.

شهر محل فعالیت وکیل: در شهرهایی که وسعت بیشتری دارند به طور قطع بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز درخواست دستمزد بیشتری خواهد کرد. این شهرها شامل شیراز, اصفهان, تهران و غیره می‌شود. از سوی دیگر می‌توان گفت که مقدار هزینه استخدام وکیل در شهرها و شهرستان‌های کوچک بسیار کمتر از کلان شهرها می‌باشد. نکته دیگری که در این خصوص دارای اهمیت می‌باشد این است که اگر دفتر وکیل در منطقه شمال شهر واقع شده باشد مقدار دستمزد او برای وکالت افزایش پیدا خواهد کرد.

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

مشاوره حقوقی به فرد کمک می‌کند تا اطلاعات حقوقی کاملی را در خصوص پرونده‌های قضایی به دست آورده و در جلسات دادگاه از این اطلاعات کمک کرده و بتواند منافع خود را تامین کند. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز شخصی است که دانش حقوقی بالایی در اختیار دارد و می‌تواند راهنمایی‌های موثری را به شما ارائه دهد. این نکته را در نظر بگیرید که شما می‌توانید با استفاده از تجربیات و دانش حقوقی وکلای حقوقی و کیفری شانس کسب پیروزی را بالا ببرید.

موضوع دارای اهمیت است که شما درک درستی از حقوق قانونی خود در محاکم قضایی داشته باشید و برای به دست آوردن آنها تلاش کنید. وکیل می‌تواند با استفاده از اطلاعات حقوقی خود در این زمینه کمک‌های شایانی به شما داشته باشد و جلوی سوء استفاده از حقوق قانونی شما از سوی طرف‌های مختلف دعوی را بگیرد. از طرف دیگر شما می‌توانید وکیل را در جلسات مشاوره حقوقی از جنبه‌های مختلف مورد سنجش قرار داده تا درباره اعطای وکالت به او به جمع بندی‌های نهایی برسید.

برای مثال زمانی که بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز مشغول ارائه مشاوره حقوقی به شما است می‌توانید فن بیان او را مورد سنجش قرار دهید. علاوه بر این می‌توانید مهارت‌های ارتباطی وکیل را در همین جلسات ارزیابی کرده و در خصوص آنها به جمع‌بندی برسید.اگر برای حضور در دادگاه اضطراب و استرس دارید می‌توانید این موضوع را با وکیل مورد نظرتان در میان بگذارید. وکیل متخصص و خبره می‌تواند راهکارهای موثری را برای کنترل اضطراب و استرس شما ارائه دهد.

با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید تصمیمات درستتری را در خصوص پرونده‌های قضایی بگیرید و به این شکل کار برای کسب پیروزی تسهیل خواهد شد. از میان روش‌های مختلفی که برای مشاوره حقوقی وجود دارد،به شما مشاوره حقوقی حضوری را پیشنهاد می‌دهیم چرا که در این روش وکیل می‌تواند به سادگی تمام مدارک و مستندات مربوط به پرونده را از جنبه های مختلف مورد سنجش و مطالعه قرار این موضوع از آن جهت دارای اهمیت است که کیفیت جلسات مشاوره حقوقی افزایش پیدا می‌کند.

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

کلام آخر
امیدواریم از مطالعه مطلب بالا نهایت استفاده را برای استخدام وکلای شاخص برده باشید. در این مقاله از سایت برترین وکیل تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید پس از بررسی گزینه‌های مختلف به وکیل مد نظرتان برای اعطای وکالت دست پیدا کنید. در ادامه عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را مورد بررسی دقیق قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ اهمیت مشاوره حقوقی با وکلای متخصص رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر مخاطبان سایت برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مرضیه اسلامی

مرضیه اسلامی هستم 23 ساله و یک دختر علاقه مند به مطالب حقوقی، در سایت برترین وکلا مشغول به فعالیت هستم و تمام تلاش خودمو میکنم تا مطالب مفید و جامعی را برای شما بنویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا