وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است افراد در سطح جامعه با مشکلات و اختلافاتی رو به رو شوند که حل و فصل آن ها فقط از عهده مراجع قضایی ساخته است. اما لازم است برای حضور در مراجع قضایی و دفاع از حقوق از دست رفته، دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید و به قوانین و مقررات به طور کامل مسلط باشید. هر گونه عدم اطلاع از قوانین و عدم آشنایی با روال قانونی رسیدگی به یک پرونده ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. در این بین عده ای سعی دارند با استخدام وکلای زن ضعف حقوقی خود را جبران نمایند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در شیراز آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به بهترین گزینه های موجود دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل زن در شیراز

بهترین وکیل زن در شیراز کیست؟

تعدد وکلای زن در سطح شهر شیراز باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه ها از میان آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. حال آنکه اگر با مهم ترین ویژگی ها و معیارهای وکلای شاخص آشنا نباشیم ممکن است از استخدام مطلوب ترین گزینه ها باز بمانیم. بهترین وکیل شیراز دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و تحصیلات او به منزله مجوزی برای حضور در محاکم قضایی است.

بهترین وکیل زن در شیراز آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و حقوقی دارد و می تواند با اتکا به دانشی که در اختیار دارد، بهترین راهکار را برای حل اختلافات به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل زن در شیراز همواره سعی دارد در جریان آخرین تغییرات قوانین قرار بگیرد تا با به روز نگه داشتن علم خود از رقبایش عقب نماند. بهترین وکیل زن در شیراز سال های زیادی از سابقه خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و به این شکل تجربیات گران بهایی کسب کرده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز را بشناسید!

نجمه دوکوهکی

نجمه دو کوهکی بهترین وکل زن شیراز

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در شهر شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب وکیل مورد نظر با دقت سوابق و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

سرکار خانم نجمه دوکوهکی بهترین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلای شیراز و عضو کانون وکلای فارس می باشد، ایشان دارای 20 سال سابقه کار وکالت موفق در زمینه رسیدگی به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی بوده و در طول این مدت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا موکلین را از نتیجه پرونده خرسند سازد.

شماره تماس: 09177165598
آدرس دفتر :
شیراز، پارامونت، کوچه 2 قصردشت، ساختمان داور، طبقه دوم، دفتر وکالت نجمه دوکوهکی

سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی بهترین وکیل زن شیراز

خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

  • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
  • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
  • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

شماره تماس: 09027003205 – 09177903205 –09173047420
آدرس دفتر وکالت: بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی

مریم علی عسکری

مریم علی عسکری بهترین وکیل شیراز

خانم مریم علی عسکری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، رتبه 5 کانون وکلا، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای 10 سال سابقه وکالت و یکی از وکلای متخصص در انواع دعاوی شهر شیراز می باشند. ایشان به صورت حرفه ای به وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده و تصادفات می پردازند و تلاش دارند بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه دهند.

آدرس دفتر: شیراز، ملاصدرا، کوچه ۶، ساختمان مهتاب، طبقه سوم، واحد ۵

شماره تماس: 09174249326

سمیه اسکندری

سرکار خانم سمیه اسکندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی یکی از بهترین وکلای زن در شهر شیراز می‌باشند، متخصص در زمینه های متعدد از جمله دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، بانکی، ثبتی، خانواده، طلاق، حضانت فرزند و … هستند و با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در امر وکالت توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود را دارند و آن ها تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب همراهی می‌کنند.

آدرس: شیراز، خیابان فرهنگ شهر، ساختمان تویوتا

شماره تماس: 09171001737

راضیه فرهادی

سرکار خانم راضیه فرهادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و متخصص در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، بانکی، ثبتی و … یکی از خبره ترین وکلای شهر شیراز می‌باشند. خانم فرهادی با بررسی اسناد و ارائه موثر پرونده ها در دادگاه و درک درستی که از پیچیدگی های سیستم حقوقی دارند با ارائه بهترین راهکار ممکن موکلان خود را از سردرگمی نجات داده و آن ها را با حقوق قضایی خود آشنا می‌کنند و تا رسیدن به حق و حقوقی قانونی خود در کنار آن‌ها می‌ایستند.

آدرس: شیراز، وصال شمالی، کوچه 8، پلاک 4

شماره تماس: 09177149035

نجمه دوکوهکی

سحر زارع

سرکار خانم سحر زارع وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از حاذق ترین وکلای شهر شیراز می‌باشند. خانم زارع در زمینه های مختلف از جمله حقوقی، کیفری، بانکی، ثبتی، ملکی، خانواده، طلاق، مهریه و … قبول پرونده می‌کنند. ایشان با دقت در جزئیات پرونده، تسلط کامل و کافی به قوانین دستگاه قضایی سریعترین و بهترین راه حل ممکن برای هر پرونده را یافته و طبق آن عمل می‌کنند. درصد بالایی از موکلان خانم زارع رضایت از نحوه وکالت ایشان دارند و همین مسئله سبب شده تا ایشان به محبوبیت خاصی بین وکلای شیراز داشته باشند.

آدرس: شیراز، بلوار چمران، ابیورد ، کوچه 8، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09171160507

فاطمه بانشی

سرکار خانم فاطمه بانشی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، متخصص در زمینه دعاوی ملکی، بانکی، ثبتی، حقوقی، کیفری و … توانسته اند تا کنون رضایت بیش از 90 درصد موکلان خود را کسب کرده و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر شیراز فعالیت کنند. خانم بانشی با تسلط کامل به قوانین روز و انجام همکاری های لازم با قاضی پرونده و دستگاه قضایی کشور موکلان خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب همراهی می‌کنند.

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه 53

شماره تماس: 09177516504

سعیده کشاورز

سرکار خانم سعیده کشاورز وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و عضو کانون وکلا با سابقه درخشان در زمینه وکالت از جمله سابقه فعالیت در موسسه حقوقی بین المللی پرگاس ویژن و هم چنین متخصص در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، بانکی، ثبتی، حقوقی، کیفری و … می‌باشند. خانم کشاورز با به روز نگهداشتن دانش خود در زمینه قوانین و مقررات دستگاه قضایی کشور و همچنین قدرت نفوذ کلام خود در دادگاه و انجام تمام همکاری های لازم و کارساز با قاضی پرونده به احقاق حقوق موکلان خود کمک شایان ذکری می‌کنند.

آدرس: شیراز، میدان معلم، خیابان وکلا، نبش کوچه 14، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۱۳۳۸۲۷


مهم ترین ویژگی های وکیل زن مجرب در شیراز

صادق بودن: در ابتدا لازم است بهترین وکیل زن در شیراز با دقت پرونده را مورد مطالعه قرار دهد و به جزئیات آن توجه داشته باشد. همچنین لازم است دغدغه ها و خواسته های موکل را با دقت گوش کرده تا در نهایت متوجه جایگاه فرد در دعوای اقامه شده گردد. لازم است وکیل به طور صادقانه نظر خود در خصوص پرونده را با موکل در میان بگذارید و احتمال موفقیت در دعوای مطرح شده را بیان نماید. در واقع لازم است وکیل زن از بازگو کردن قول های خلاف واقع و دلگرم کننده اجتناب نماید.

باتجربه بودن: لازم است وکیل سال های زیادی را مشغول رسیدگی به پرونده های مختلف باشد. حضور در محاکم قضایی و انجام دفاعیات باعث می شود تا او از پیچ و خم های مسیر اطلاع حاصل کند و راه های رسیدن به هدف را شناسایی نماید. لازم است در انتخاب بهترین وکیل زن در شیراز دقت ویژه ای بر روی سابقه وی داشته باشید و وکلایی را استخدام کنید که تجربه لازم در پرونده های مشابه را داشته باشد. در واقع احتمال کسب پیروزی با استخدام وکلای با تجربه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

فن بیان قوی: در ابتدا لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مد نظر تدارک ببینید و در خصوص ابعاد مختلف پرونده به بحث و گفت و گو بنشینید. در جلسات حضوری علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی لازم است به فن بیان وکیل نیز توجه داشته باشید. دقت کنید که قدرت نفوذ کلام او در طرف مقابل چقدر است و آیا این شخص همان وکیلی است که به دنبال او بوده اید. توجه داشته باشید که فن بیان و قدرت کلام یک وکیل مهم ترین سلاح او برای جنگ در میدان دادگاه و کسب پیروزی است.

زمان شناس بودن: لازم است وکیل مورد نظر دقت ویژه ای بر روی زمان داشته باشد و اجازه ندهد هیچ حقی از موکل او ضایع شود. در جلساتی که با او برای مشاوره حقوقی تدارک دیده اید می بایست سر وقت حاضر شده و با دقت به انجام کارها مشغول شود. هر گونه اتلاف وقت باعث نارضایتی موکل خواهد شد و به مرور زمان اعتماد بین دو طرف را از بین خواهد برد. عدم حضور به موقع وکیل در جلسات رسیدگی به پرونده در دادگاه ممکن است در نتیجه نهایی تاثیر نامطلوبی بگذارد.

بهترین وکیل زن در شیراز

وکیل مرد یا وکیل زن در شیراز؟

معمولا تفاوت زن و مرد در جسم آن ها نمود بیشتری دارد. وکالت از جمله شغل هایی است که ذهن افراد را دیگر می کند و جسم وکیل نقش چندانی در آن ندارد. از این رو، تفاوتی میان توانمندی وکلای مرد و زن به دلیل اختلاف جنسیتی آن ها وجود ندارد. بیشتر افراد بنا به دلایل خاصی ترجیح می دهند از وکلای زن استفاده کنند. این موضوع تا حد زیادی به سلیقه آن ها باز می گردد و به هیچ عنوان نمی توان به آن خرده گرفت. افراد مختار هستند وکالت پرونده خود را به وکلای مرد یا بهترین وکیل زن در شیراز بسپارند.

مشکل آن جایی پدیدار می شود که افراد جنسیت یک وکیل را به عنوان متر و معیاری در دست گرفته و بر اساس آن وکیل انتخاب می کنند. اگر یک وکیل را صرفا به دلیل زن بودن او انتخاب کرده اید، مرتکب اشتباه بزرگی شده اید. دقت داشته باشید که سن و جنسیت یک وکیل به هیچ عنوان معیار مناسبی برای سنجش توانایی های او نیست. اگر به دنبال این هستید که از وکلای زن در رسیدگی به پرونده خود استفاده کنید لازم است تحقیقات کاملی در خصوص مهارت های او انجام دهید تا بهترین گزینه را استخدام کنید.

اگر سری به دادگاه های خانواده بزنیم به زودی درخواهیم یافت که چگالی وکلای زن در آن ها بیشتر است. در دعاوی خانواده با موضوعاتی نظیر طلاق، مهریه، حق حضانت فرزندان و نفقه رو به رو هستیم و بدیهی است که ویژگی های شخصیتی بانوان با آن ها سازگار تر است. در مقابل حضور وکلای مرد در دعاوی کیفری نظیر سرقت، تجاوز، توهین، کلاهبرداری، قتل و ضرب و جرح بیشتر است.

بهترین وکیل زن در شیراز

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل زن در شیراز آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت یافتن بهترین ها در عرصه حقوق نداشته باشید. همچنین در ادامه مقاله تلاش کردیم مهم ترین ویژگی وکلای برتر در سطح شهر شیراز را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز مقایسه ای مختصر میان وکلای زن و وکلای مرد داشتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده در بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا