وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان ⚖️【سال1402】 ✔️

وکلای زیادی در استان اصفهان فعالیت می کنند که برخی از آنها بسیار برجسته و معروف هستند، در میان این وکلای محبوب بسیاری از آنان زن می باشند. وکلای زن امروزه توانسته اند به راحتی جامعه را در دست بگیرند. بهترین وکیل زن در اصفهان همواره می داند که هنگام مواجه شدن با انواع پرونده ها باید چگونه رفتار کند و براساس چه قوانینی پرونده موکلین را در دادگاه به سرانجام برساند. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با چند تن از وکیل پایه یک دادگستری زن در اصفهان آشنا کنیم.

بهترین وکیل زن در اصفهان

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

وکلای زن در کنار روحیه ظریفی که دارند بسیار دقیق و نکته سنج هم هستند به همین دلیل است که می توانند در هر شرایطی متناسب با آن رفتار کنند و با استفاده از هر نکته و موردی به راحتی پرونده را حل کنند، دقت بالای بانوان در حل انواع پرونده ها باعث شده تا افراد به ارائه ی پرونده های خود به بانوان علاقه زیادی پیدا کنند و راغب تر شوند.

در اصفهان به دلیل بزرگ بودن این استان و دعاوی مختلفی که افراد با آنها روبه رو هستند همواره وکلای زن زیادی هم فعالیت می کنند تا بتوانند مشکلات را حل کنند. بهترین وکیل زن در اصفهان وکیلی است که بتواند هر نوع پرونده ای را طبق قانون حل کند بدون این که احساسات خود را در نظر بگیرد.

بهترین وکیل اصفهان چه زن باشد و چه مرد، به دلیل دانش حقوقی بالا و تجاربی که در زمینه پرونده های مختلتف به دست آورده است، همواره تلاش دارد تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را بشناسید!

در ادامه لیست وکلای خانم اصفهان را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید در صورت لزوم به راحتی با ایشان ارتباط برقرار کنید و مشکلات خود را با ایشان در میان بگذارید. این وکلا عبارتند از:

زهرا حق شناس

زهرا حق شناس بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم زهرا حق‌شناس وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.
تخصص ایشان در پرونده‌های:

 • پرونده های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، حکم تخلیه ،خلع ید، تصرف عدوانی ،تخلیه فوری عین مستاجره،خسارت وجه التزام قراردادی، تنظیم انواع قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله تنظیم قراردادهای اجاره، شراکت، قرارداد مربوط به کارخانه جات، مشارکت در ساخت و ساز ،قرارداد پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان و…
 • دعاوی خانوادگی از جمله طلاق مهریه نفقه اجرت المثل ایام زوجیت حضانت فرزندان فریب در ازدواج تجویز ازدواج مجدد اثبات نسب و… می باشد.

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی.
 • دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
 • بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم زهرا حق شناس می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید.

شماره تماس: 09916592930
آدرس دفتر: اصفهان، ملکشهر، بلوار علم الهدی(رباط سوم)، نبش کوچه۱۳، مجتمع ارشیا، طبقه۳، واحد۵

فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد وکیل زن در اصفهان

خانم جوادی جزء وکلای برجسته اصفهانی هستند که به عنوان یک زن توانسته اند در این حرفه شهرت و اعتبار زیادی را به دست بیاورند، ایشان با حل کردن انواع پرونده ها و جلب رضایت موکلین خود شناخته شده اند. ایشان هم وکیل پایه یک دادگستری هستند و هم مشاوره حقوقی خوبی می باشند که در این صورت شما می توانید هم از ایشان مشاوره دریافت کنید و هم می توانید پرونده خود را به ایشان بسپارید تا در مدت کوتاهی حل شود.

آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزار جریب، جنب بن بست پویان، مجتمع فراز، طبقه ۱، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۵۶۵۷۸

مریم پارسا

مریم پارسا بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم پارسا در اصفهان به عنوان یک وکیل خبره و خوش برخورد شناخته می شوند که در کار خود بسیار جدی عمل می کنند. ایشان در حال پرونده های زیادی توانسته اند موفق عمل کنند از این رو در میان موکلین خود محبوبیت زیادی دارند و توسط آنها به دیگران معرفی می شوند. ایشان کارشناسی رشته حقوق خصوصی دارند و به عنوان مشاور و مددکار مرکز مشاور آرامش هم فعالیت می کنند. سابقه درخشان ایشان باعث شده تا به عنوان بهترین وکیل در اصفهان شناخته شود.

از سوابق و موفقیت های خانم مریم پارسا:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد
 • فعالیت در پرونده های حقوقی و کیفری و کسب موفقیت های چشمگیر در دادگاهها
 • فعالیت در عرصه مهاجرت
 • نماینده رسمی بنیاد مهاجرتی Immigration lawyer service در ایران با بیش از 40 وکیل در سراسر دنیا
 • فعالیت در اخذ انواع ویزا
 • و استارتاپ های بین المللی
 • ثبت شرکت و سرمایه گزاری بین المللی و
 • و پلتفرم های شغلی در سطح بین الملل
 • قبول وکالت در دعاوی بین المللی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم مریم پارسا می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید.

شماره تماس: 0913404476909120644769
آدرس دفتر:
اصفهان، چهارباغ خواجو، ساختمان صدر خواجو، واحد 108

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر وکیل زن در اصفهان

خانم گیتی فر وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان هستند که در زمینه تمام پرونده های قضایی تجربه دارند، ایشان در کنار برخورد خوب همواره بسیار جدی و دقیق هستند و هر نوع پرونده ای را به خوبی حل می کنند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دارند و مدرس دانشگاه بوده اند، خانم گیتی با حل کردن انواع پرونده های قضایی توانسته آمد رضایت موکلین را جلب کنند و اعتبار خود را افزایش بدهند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به چهارراه امین، جنب بانک انصار، پلاک ۷۸۱

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۱۰۵۳۵۰۹

میترا آزرم

میترا آزرم وکیل زن در اصفهان

خانم میترا آزرم از برجسته ترین وکلای زن اصفهانی هستند که با سابقه بالا و مهارت زیاد خود توانسته اند شهرت و اعتبار زیادی به دست بیاورند، ایشان تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده اند در نتیجه موکلین از ایشان رضایت زیادی دارند، خانم آزرم چون همیشه حق‌الوکاله های خود را منصفانه حساب می کنند هر روزه موکلین زیادی هم خواهند داشت.

آدرس دفتر؛ اصفهان، خیابان نیکبخت، روبه روی دادگستری، مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه دوم، واحد ۱۰

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۳۰۳۳۱۱۷


اهمیت انتخاب وکیل زن در پرونده ها

همان گونه که در بالا هم گفتیم وکلای زن در کنار دلرحم و خوش برخورد بودن همواره در کار خود هم بسیار جدی و دقیق هستند به همین دلیل می توانید به راحتی به آنها اعتماد کنید، وکلای زن بسیار رازدار هستند و به خوبی اطلاعات پرونده و موکل را نزد خود نگه می دارند. خانم ها اصولا مشکل موکلین خود را بهتر درک می کنند به خصوص اگر موکلین آنها زن باشند و مشکلات آنها در زمینه دعوای خانوادگی مانند طلاق و مهریه و حضانت باشد.

وکیل زن بر روی تمام نکات توجه می کند به همین دلیل است که می تواند به خوبی هر نوع پرونده ای را حل کند زیرا به کوچکترین نکات و موارد هم دقت بالا دارد و با پیگیری درست و کامل آنها همواره به راحتی نتیجه پرونده را به نفع موکل خود تغییر می دهد. باید بگوییم که همین موارد باعث شده تا انتخاب وکیل زن برای پرونده های شما اهمیت زیادی پیدا کند.

بهترین وکیل زن در اصفهان

مزایای مراجعه به وکیل زن در اصفهان

مراجعه کردن به بهترین وکیل زن در اصفهان می تواند برای موکلین مزیت های زیادی را ربع همراه خود داشته باشد به همین دلیل است که امروزه افراد هنگام مواجه با دعاوی قانونی و قضایی انتخاب وکیل زن را بهتر ترجیح می دهند، بانوان به دلیل خصوصیات اخلاقی که دارند در زمینه بررسی نکات پرونده ها دقیق تر هستند یعنی نکته‌بین می باشند که این روند حل پرونده را  سریع تر خواهد کرد. مزیت دیگر این است که بانوان کمتر به مادیات اهمیت می دهند و بیشتر تلاش می کنند تا با حل درست پرونده هایی که در اختیار دارند اعتبار و شهرت به دست بیاورند و رضایت موکلین را جلب کنند.

وکیل خانم بیشتر و بهتر با موکلین ارتباط برقرار می کند در نتیجه موکلین می توانند بهتر از روند پرونده خود مطلع شوند. زیاد بودن مزیت انتخاب وکیل زن باعث شده تا تعداد وکلای زن در اصفهان روز به روز بیشتر از قبل گردد و در نتیجه نیاز موکلین به خوبی پوشش داده شود. وکلای زن نسبت به آقایان صبور تر هستند و هر مدت زمان که پرونده نیاز به رسیدگی داشته باشد آن را انجام می دهند تا پرونده حل شده و به نفع موکل به اتمام برسد.

کلام آخر

ما برای شما بهترین وکلای زن را معرفی کردیم تا بدانید که در استان اصفهان چه وکلای زن باتجربه و متخصصی دارید که بهترین عملکرد را دارند. انتخاب وکیل خوب در هر زمینه ای و دعاوی مهم است زیرا با کمک وکیل خوب است که می توانید هم نتیجه پرونده را به نفع خود تغییر بدهید و هم پرونده را سریع تر حل کنید. باید بگوییم که شما با توجه به وکلایی که معرفی کردیم می توانید متناسب با پرونده و معیار خود بهترین وکیل زن در اصفهان را انتخاب کرده و پرونده خود را در اختیار ایشان قرار بدهید. در انتخاب وکیل بسیار دقت کنید، امروزه وکلای زن می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند تا بدون نگرانی پرونده خود را به ایشان بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا