وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان ⚖️【سال1403】

اگر سری به مراکز قضایی در شهر اصفهان زده باشید به طور قطع با این حقیقت روبرو می‌شوید که حجم قابل توجهی از پرونده‌های حقوقی و کیفری در این مکان‌ها وجود دارد و وکلای مختلفی مشغول به ارائه خدمات به متقاضیان هستند. وکیل با ارائه خدمات حقوقی می‌کوشد تا به موکل خود راه کسب پیروزی را نشان داده و او را در تحقق اهدافش یاری نماید. حقیقت این است که شما تنها در صورتی می‌توانید به موفقیت دست پیدا کرده و منافع خود را تامین نمایید که از وکلای شاخص و خبره در مسیر دادرسی استفاده کرده باشید. هرگز نباید یک پرونده را ساده در نظر گرفته و قید استخدام وکیل برای هدایت آن را بزنید. در این مطلب از سایت برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان کیست؟

همواره شما می‌توانید به موسسات حقوقی که در شهر اصفهان دایر هستند مراجعه کرده و با وکلای مختلف در خصوص مشکلاتی که برای شما پیش آمده است مشورت نمایید. از سوی دیگر اگر شما نیاز به اعطای وکالت به بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان داشته باشید می‌بایست تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه‌های مختلفی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند در نهایت شایسته‌ترین آنها را شناسایی کرده و وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به آنها اعطا نمایید تا موفقیت حاصل شود.

این نکته را در نظر بگیرید که بهترین وکیل اصفهان شخصی است که مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را با نمرات بالا پشت سر گذاشته و در یکی از مهم‌ترین و بهترین مراکز آموزشی کشور تحصیلات خود را به پایان رسانده باشد. برترین وکیل اصفهان از نظر تجربه نیز در سطح بالایی قرار دارد و حضور او در مراکز حقوقی باعث شده است تا سابقه درخشانی را با خود همراه کند. بنابراین لازم است برای حل اختلافات پیش آمده از وکلا بخواهید تا برنامه مدانی را برای شما تنظیم کرده و راهکار موثری را ارائه دهند.

ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

پریسا آزاد زاده

پریسا آزاد زاده

سرکار خانم پریسا آزاد زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه فعالیت موفق در اصفهان می باشد. ایشان با پایبندی به اصول اخلاقی همچنین تعهد به قوانین وکالت و عدالت را سرلوحه کار خود قرارداده و همواره در تلاش است تا نیاز های حقوقی موکلینش را برطرف سازد.

ایشان با دانش حقوقی بالا طبق قوانین روز و استراتژی دفاعی قوی پرونده های موکلینش را به طور مستمر پیگیری کرده و آنهارا از نتیجه نهایی خوشنود سازد که این نشان دهنده هوش و ذکاوت یک وکیل تمام عیار می باشد.

حوزه تخصصی وکالت ایشان:

  • پرونده های حقوقی: شامل دعاوی ملکی، ثبتی، سرقفلی، تخلیه املاک تجاری، ابطال و فسخ اسناد، مصادره اموال
  • پرونده های کیفری: کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ای، سرقت، دیه و …
  • پرونده های خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت، سرپرستی، ارث و ورثه و …
  • دعاوی مربوط به چک، دعاوی ثبتی ، تنظیم سند و …

جهت اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09134102390
آدرس دفتر وکالت: هشت بهشت غربی، نبش کوچه 22 ، ساختمان افتاب

علیرضا آرش پور

علیرضا آرش پور وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

جناب آقای علیرضا آرش پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان هستند. ایشان پس از اخذ پروانه وکالت خود کار حقوقی خود را آغازنمودند و دارای چندین سال سابقه عالی در زمینه مختاف حقوقی شامل دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و جرایم علیه شخصیت و هویت میباشند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان سعادت آباد، رو به روی بانک ملی، ما بین بانک پاسارگاد و تجارت، طبقه دوم

شماره تماس: 09133289281

الهام منتظری

الهام منتظری وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

سرکار خانم الها منتظری، تحصیل کرده کارشناس ارشد حقوق و جزا و جرم شناسی، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای اصفهان و وکیل شرکت های بیمه پارسیان و آسیا میباشند. ایشان دارای بیش از 18سال سابقه میباشند و تا امروز صدها پرونده را با موفقیت به پایان رسانده اند و نام خودرا میان برترین های اصفهان جای داده است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، پشت دادگستری، مجتمع اداری نیکبخت،طبقه 6

شماره تماس: 09103110772

محمود غلامی

محمود غلامی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

جناب آقای محمود غلامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی میباشند. ایشان با سابقه قریب به دو دهه از دیگر وکلای خوب در اصفهان میباشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی شامل: دعاوی کیفری، قتل، جعل، کلاهبرداری، کلیه امور دعاوی ثبتی، پرونده های خانوده: طلاق، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خانه اصفهان، بنفشه شمالی، مجتمع روشن واحد18

شماره تماس: 09133025450

سجاد محمدی قلعه سفیدی

سجاد محمدی قلعه سفیدی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

جناب آقای سجاد محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با چندین سال سابق در اصفهان مشغول به اعمال وظیفه میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق میباشند و در حوزه های مختلف حقوقی مانند دعاوی خانواده، دعاوی مالی، دعاوی ملکی و دعاوی کیفری کار میکنند و تاکنون اکثر پرونده های ایشان با موفقیت رو به رو بوده است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان ارباب، ابتدای کوچه شماره 2، طبقه اول

شماره تماس: 09132327674

نازنین محمدی

نازنین محمدی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

سرکار خانم نازنین محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و تحصیل کرده کارشناسی ارشد حقوق جزا هستند. ایشان روی دعاوی کیفری، قتل، تجاوز، دعاوی املاک ،اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال منقول، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه، اختلافات مالی و قراردادها کار میکنند و تاکنون با دقت بالایی که در کار خود دارند و حساسیت، نادیده گرفتن نفع شخصی خود، همواره تلاش در جلب رضایت موکلین و مراجعین خود بوده اند و میشود گفت که موفق عمل کرده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان رحیم ارباب، جنب کارگزاری بیمه تامین اجتماعی، ساختمان آریان، طبقه اول

شماره تماس: 09132427828


نکات مهم پیش از انتخاب وکیل پایه یک دادگستری اصفهان!

اگر برای استخدام بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان کورکورانه تصمیم بگیرید دیری نخواهد گذشت که با شکست روبرو خواهید شد و عواقب ناگوار آن را نیز باید تحمل کنید. انتخاب وکیل یک پروسه حساس و زمانبر است و نباید با چشمانی بسته در خصوص آن به جمع‌بندی رسیده و تصمیمات خود را عملی کنید. هرگونه تصمیم اشتباه می‌تواند شما را چندین گام از  موفقیت دور نماید. در ادامه این مطلب سعی داریم توصیه‌های مهمی به شما برای انتخاب وکیل داشته باشیم.

شتاب زده و عجولانه تصمیم نگیرید:گاهی متوجه این موضوع می‌شوید که مشکلات حقوقی برای شما پیش آمده و برای حضور در دادگاه و حل و فصل دعاوی مطرح شده تصمیم به استخدام وکیل می‌گیرید. شما باید درباره گزینه‌های مختلفی که پیش روی شما است تحقیقات جامعی را انجام دهید و از هرگونه تصمیم شتاب زده و عجولانه پرهیز به جرات می‌توان گفت که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در این مسیر کمک زیادی بکند. کسب نتایج دلخواه و درخشان در مراکز قضایی تنها با وکلای ممتاز و مطرح به دست می‌آید.

بر اساس جنسیت وکیل انتخاب نکنید: احساس راحتی که شما با بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان دارید یکی از عوامل مهمی است که می‌تواند بر روی تصمیم‌گیری‌های شما نقش داشته باشد اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که تنها تصمیم بر اساس جنسیت وکیل نمی‌تواند شما را به خواسته‌های حقوقی‌تان نزدیک کند. گاهی افراد احساس راحتی با وکلای آقا یا خانم دارند و اصرار به استخدام آنها می‌کنند. اما لازم است علاوه بر جنسیت این وکلا به تخصص و سابقه آنها نیز توجه کنید.

حق الوکاله معیار مناسبی برای سنجش توانایی وکلا نیست: به این موضوع توجه داشته باشید که ممکن است هر یک از وکلا برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری از شما درخواست مبلغ متفاوتی از حق الوکاله را داشته باشد.حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد و ممکن است هر وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی از شما درخواست میزانی از حق الوکاله را داشته باشد اما مقدار حق الوکاله و دستمزد وکیل به هیچ عنوان بیانگر میزان توانایی او نیست و نباید به عنوان یک معیار در نظر گرفته شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

عوامل موثر در حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان!

حق الوکاله در واقع همان مقدار دستمزدی است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان در ازای انجام امورات حقوقی از شما به عنوان موکل درخواست می‌کند. وکیل سعی می‌کند در ابتدا عوامل مختلفی را در نظر گرفته و بر اساس آنها میزان دستمزدش را اعلام دارد. باید در ابتدا پرونده خود را در اختیار وکیل مورد نظرتان قرار داده تا او آن را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهد و نظرش را اعلام کند. در ادامه سعی داریم برخی از عوامل مهم که باعث می‌شود دستمزد وکیل افزایش پیدا کند را بررسی کنیم.

پیچیدگی‌های پرونده: اگر پرونده پیچیده باشد وکیل لازم است انرژی زیادی را صرف کرده و با حضور در محاکم قضایی کار را برای کسب پیروزی شما هموارتر از سوی دیگر می‌دانیم که هیچ وکیلی نمی‌خواهد در دعاوی مطرح شده شکست بخورد. ریسک قبول پرونده‌های پیچیده بالاتر است چرا که ممکن است برخی از تصمیمات غلط وکیل در این زمینه منجر به شکست شود.بنابراین اگر پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید توقع این را داشته باشید که پس از مراجعه به وکیل او درخواست دستمزد بالاتری را داشته باشد.

زمان بر بودن پرونده: تصور کنید وکیل دو پرونده را در اختیار دارد که یکی از آنها تنها با گذشت سه ماه به نتیجه خواهد رسید و پرونده دیگر  برای تکمیل مراحل دادرسی حداقل به یک سال زمان نیازمند است. در چنین شرایطی هرچه میزان زمان رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری افزایش پیدا کند به طور قطع وکیل از شما درخواست دستمزد بالاتری را خواهد کرد. زمانی که برای اعطای وکالت به وکیل مورد نظرتان مراجعه می‌کنید او سعی می‌کند تا میزان زمان بر بودن پرونده را تخمین بزند.

سابقه وکیل: سابقه وکیل به معنای تمامی آن سال‌هایی است که او به عنوان کارآموز یا وکیل در مراجع قانونی گذرانده و توانسته نکات مهمی را بیاموزد. هرچه میزان تجربیات یک وکیل افزایش پیدا کند به طور قطع او می‌تواند راهکارهای موثرتری را برای حل مشکلات شما ارائه داده و شما را چندین گام به کسب پیروزی نزدیک‌تر نماید. از سوی دیگر باید توقع داشته باشیم که در صورت مراجعه به وکلای با سابقه با دستمزد بالاتری از سوی آنها مواجه شویم. سابقه وکیل می‌تواند مقدار دستمزد آنها را افزایش دهد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

کلام آخر
از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و مطلب درج شده در سایت را به طور کامل مطالعه کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مطلب از سایت برترین وکیل سعی کردیم تا شما را با نام و مشخصات برخی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان آشنا کنیم تا بتوانید با تصمیمات درست آینده پرونده‌های حقوقی و کیفری خود را تضمین نمایید. در ادامه تلاش کردیم نکات مهمی را با شما آموزش دهیم که با رعایت کردن آنها می‌توانید تصمیم عاقلانه‌تری را در خصوص پرونده‌های قضایی بگیرید. در پایان به سراغ عوامل موثر بر حق الوکاله رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مرضیه اسلامی

مرضیه اسلامی هستم 23 ساله و یک دختر علاقه مند به مطالب حقوقی، در سایت برترین وکلا مشغول به فعالیت هستم و تمام تلاش خودمو میکنم تا مطالب مفید و جامعی را برای شما بنویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا