ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اصفهان ⚖️【سال1403】✔️

هنگام خرید و فروش ملک در اصفهان ممکن است که طرفین قرار داد به وظایف خود عمل نکنند و یا یکی از طرفین به خوبی وظیفه خود را انجام ندهد در این صورت مشکلاتی به وجود می آید که ممکن است جهت حل شدن مشکل افراد پرونده قانونی باز شود، برای حل پرونده های ملکی همواره نیاز به وکلای برجسته می باشد. در اصفهان افراد زیادی ممکن است با مشکلات ملکی مواجه شوند که برای حل راحت تر پرونده خود به کمک وکیل ملکی نیاز دارند که در این زمینه تخصص و مهارت کافی داشته باشد و بتواند مشکل پرونده را به خوبی با ارائه بهترین مدارک و شواهد به سرانجام برساند و نتیجه را به نفع موکل خود تمام کند. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین وکیل ملکی در اصفهان و همچنین ویژگی های یک وکیل ملکی خوب آشنا کنیم تا بتوانید در صورت لزوم وکیل مجرب و ماهر را برای حل پرونده خود انتخاب کنید.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

بهترین وکیل ملکی در اصفهان کیست؟

وکیل ملکی وکیلی است در زمینه دعاوی ملکی مهارت و تجربه زیادی دارد و می‌داند که برای هر نوع مشکل ملکی باید چه قوانینی را به دادگاه ارائه بدهد و از چه مدارکی برای حل پرونده استفاده کند، در استان اصفهان همواره بهترین و مجرب ترین وکلای ملکی فعالیت می کنند که برخی از آنها به دلیل داشتن تخصص بیشتر و ویژگی های زیاد تر توانسته اند شهرت و اعتبار زیادی را به دست بیاورند، این گونه وکلا انواع پرونده های دعاوی ملکی را به خوبی می شناسند و آنها را در مدت زمان کوتاهی به نتیجه می رسانند.

بهترین وکیل اصفهان به دلیل سابقه و تخصصی که در انواع دعاوی ملکی دارند، می توانند در کمترین زمان ممکن این دعاوی را برای شما حل و فصل کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اصفهان را بشناسید!

بهترین وکیل ملکی در اصفهان مسلما با سابقه و فعالیتی که داشته شناخته می شود، ما در ادامه تعدادی از این وکلا را نام خواهیم برد:

زهرا حق‌شناس

زهرا حق‌شناس بهترین وکیل ملکی در اصفهان

خانم زهرا حق‌شناس وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

تخصص ایشان در پرونده‌های:

 • پرونده های ملکی ،الزام به تنظیم سند رسمی، حکم تخلیه ،خلع ید، تصرف عدوانی ،تخلیه فوری عین مستاجره،خسارت وجه التزام قراردادی، تنظیم انواع قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله تنظیم قراردادهای اجاره، شراکت، قرارداد مربوط به کارخانه جات، مشارکت در ساخت و ساز ،قرارداد پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان و…

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی.
 • دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
 • بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

شماره تماس: 09916592930
آدرس دفتر:
اصفهان، ملکشهر، خیابان رباط سوم، دفتر وکالت خانم حق شناس

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم زهرا حق شناس می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

حمید بابایی

حمید بابایی بهترین وکیل ملکی در اصفهان


حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. ایشان یکی از بهترین وکیل های ملکی در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • ۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در شرکت ها ‌
 • دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت قراردادها، DBA،‌
 • کارشناس ارشد MBA
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • داور متخصص دعاوی امور داخلی
 • عضو کمسیون داخلی کانون وکلا
 • دارای گواهی نامه تافت آلمان در مسایل حقوقی بازرگانی،صادرات واردات کالا
 • مشاوره حقوقی فرماندهی ناجا
 • مشاوره حقوقی امور گمرک
 • مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
 • متخصص دعاوی املاک ومعاملات جهت فسخ، انفساخ، ابطال، اقاله و تحویل و الزام به انتقال
 • هم فکری و تبادل نظر با تیم حقوقی از وکلا و نظریات قضات بازنشسته و دکترین در دفتر ‌موسسه جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی.

شماره تماس: 09131170470 – 09129172760
آدرس دفتر: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

برای تماس با وکیل و همچنین مشاوره حضوری و غیر حضوری با شماره های بالا در تماس باشید:

سید مجید شریفی

سید مجید شریفی بهترین وکیل ملکی در اصفهان

آقای سید مجید شریفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق رشته جزا و جرم شناسی، وکیل متخصص در دعاوی ملکی، امالک و اراضی، دعاوی حقوقی و کیفری می باشند.

برخی از سوابق آقای شریفی:

 • مدیریت اسبق امور حقوقی نیروهای مسلح در منطقه مرکزی و جنوب کشور از سال ۸۵ تا ۹۳ و از ۹۴ تا ۹۷
 • مشاور حقوقی سازمان ها و ادارات دولتی
 • از سال ۹۷ به بعد پس از بازنشستگی، وکیل دادگستری تاکنون
 • فعالیت در انواع جرایم قاچاق کالا و ارز، تعزیرات، دادگاه انقلاب و .‌‌..‌
 • دارای دو دهه سابقه فعالیت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری

تلفن دفتر: 03137867052
آدرس دفتر:
اصفهان فلکه فرح آباد، میدان ارتش، خیابان وحید ، نرسیده به چهارراه محتشم کاشانی، سمت چپ، طبقه فوقانی بیمه دانا. دفتر وکالت سیدمجید شریفی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای سیدمجید شریفی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مرضیه سلیمانی

مرضیه سلیمانی بهترین وکیل ملکی اصفهان

مرضیه سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشد. وی با بررسی کامل جوانب کار و دقت و تحقیقات همه جانبه، بهترین دفاعیات را از موکلین انجام داده و با تعهد و مسئولیت پذیری کامل، پیگیر امور موکلین می‌باشد. ایشان در کوتاه‌ترین زمان پرونده‌هایش را به سرانجام رسانده و پرونده‌های موفق بسیاری در سوابق کاریش دارد.

سوابق:

 1. بیش از ۱۸ سال سابقه درخشان در امر وکالت
 2. مشاوره حقوقی
 3. دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
 4. مشاوره در دادگاه‌های شهرستان اصفهان، نجف آباد و بخش مهردشت
 5. بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده‌های حقوقی و کیفری در استان‌های دیگر
 6. موفقیت و اخذ رای در اغلب پرونده‌ها
 7. طرح پرونده با استفاده از دکترین قضایی
 8. وکالت در انواع دعاوی ملکی: (خلع ید، ابطال سند، الزام به تنظیم سند، اعلام بطلان مبایعه نامه) مطالبه اجرت المثل و اجور معوقه،دستور تخلیه فوری، مطالبه وجه چک،مطالبه خسارت، مطالبه ثمن و…
 9. دعاوی خانواده: از مهریه، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه،نفقه زوجه و فرزندان، حضانت طفل،ملاقات فرزند،تمکین، تجویز ازدواج مجدد، اجرت المثل ایام زوجیت، اثبات نسب، نفی نسب و …
 10. دعاوی کیفری: اعم از خیانت در امانت، کلاهبرداری، فروش مال غیر، ایراد ضرب و جرح مطالبه دیه و ارش، بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به ایراد صدمه بدنی، توهین، افترا، فحاشی، تخریب، نشر اکاذیب، جعل و …

شماره تماس: 09131703011
نشانی: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، جنب دادگستری کل استان اصفهان، ساختمان دادگستر

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اصفهان

آقای رضیان در اصفهان به عنوان بهترین وکیل ملکی شناخته می شوند زیرا در این زمینه بیشترین تخصص و مهارت را دارند، ایشان حدودا ۱۰ سال است که به صورت حرفه ای در زمینه وکالت فعالیت می کنند و تاکنون پرونده های زیادی را که در اختیار داشته اند به نتیجه رسانده اند، آقای رضیان وکیل پایه یک دادگستری هم هستند و به عنوان بهترین مشاور حقوقی هم شناخته می شوند، ایشان با جلب رضایت موکلین و داشتن رزومه عالی توانسته اند در اصفهان شهرت و اعتبار زیادی به دست بیاورند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل ایستگاه مترو شریعتی و مجتمع پارک، روبه‌روی تعاونی اداره برق، جنب رستوران خوانسالار، مجتمع سعادت، طبقه دوم، واحد ۴

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۲۰۰۰۱۸۶

بابک خشایاری

بابک خشایاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اصفهان

آقای خشایاری جزء وکلای برجسته اصفهانی هستند که با سابقه درخشان خود توانسته اند جایگاه ویژه ای را به دست بیاورند، ایشان بیش از ۱۹ سال است که سابقه وکالت دارند و در طی این مدت زمان تجربیات زیادی به دست آورده اند که با کمک آنها می توانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات ملکی شما را حل کنند، آقای خشایاری وکیل پایه یک دادگستری هستند و همواره بهترین مشاوره ها را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، چهارباغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، مقابل اورژانس شماره ۳۴، طبقه ۲، واحد ۶

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۳۱۹۰۷۵۲

عباس شفایی

عباس شفایی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اصفهان

آقای شفایی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در اصفهان به صورت حرفه ای وکالت می کنند، ایشان در تمام زمینه ها مهارت دارند اما بیشترین تجربه و تخصص را در زمینه دعاوی ملکی دارد از این رو می توانی. با خیال آسوده پرونده خون را در اختیار ایشان قرار بدهید. تا در مدت زمان کوتاهی حل گردد. آقای شفایی ۲۱ سال است که در اصفهان وکالت می کنند و با تمام قوانین آشنایی دارند و بیشترین سابقه و میزان فعالیت را به خود اختصاص داده اند. ایشان مشاوره حقوقی بسیار خوبی هم هستند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، سعادت آباد، خیابان چهارباغ بالا،خیابان نبکبخت

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۳۱۶۴۶۰۷

دامون صادقی

دامون صادقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اصفهان

آقای صادقی دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند و به عنوان وکیل پایه یک در دادگستری اصفهان فعالیت می کنند و مجوز حضور در دادگاه بدون موکل را هم دارند، ایشان بیشتر از ۱۵ سال است که سابقه وکالت دارند در نتیجه قوانین را به خوبی می دانند و بیشترین تخصص را هم در زمینه دعاوی ملکی دارند از این رو پرونده های ملکی که در اختیار ایشان قرار می گیرد در کوتاه ترین زمان ممکن در دادگاه به نتیجه می رسد و برای حل آن همیشه بهترین مدارک به دادگاه ارائه می شود.

آدرس دفتر؛ اصفهان، خیابان خاقانی، روبه‌روی پارکینگ خاقانی، ساختمان پارس، طبقه دوم

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۱۰۴۴۹۴۵

در بالا چند تن از بهترین وکلای موجود در اصفهان را به شما معرفی کردیم که همه در زمینه دعاوی ملکی شناخته شده و برجسته هستند و با انتخاب هر یک از آنها می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی و حتی حضور در دادگاه پرونده خود را حل کنید و نتیجه پرونده را به نفع خود تمام نمایید.


بهترین وکیل ملکی در اصفهان چه خدماتی ارائه می دهد؟

بهترین وکیل ملکی در اصفهان همواره با ارائه بهترین و خاص ترین خدمات است که می تواند در میان موکلین خود جایگاه ویژه پیدا کند و محبوب شود. اصولا دعاوی که مربوط به زمین و یا هر نوع ساختمانی باشند دعاوی ملکی نام دارند که وکیل ملکی در این گونه زمینه ها خدمات ارائه می دهد، مثلا در صورتی که زمینی متعلق به شما باشد و سند آن را در اختیار داشته باشید اما فردی به صورت غیر قانونی با ارائه مدارک جعلی ملک شما را به فروش می رساند که در این صورت شما می تواند با تهیه شکواعیه پرونده ای باز کنید و آن را در اختیار یک وکیل ملکی قرار بدهید، وکیل ملکی همواره پرونده را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند بهترین مدارک را تهیه کند و آنها را به دادگاه ارائه بدهد.

وکیل ملکی در زمینه خرید فروش املاک، اجاره و بسیاری موارد دیگر تخصص دارد و برای رساندن شما به حقوق خود خدمات ارائه می دهد، این خدمات بسیار ویژه هستند مثلا در زمینه فسخ قرارداد ها هم این وکیل خدمات ارائه می دهد تا بتوانید بدون پرداخت هزینه و ضرری به راحتی قرارداد مورد نظر خود را فسخ و یا تنظیم کنید.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

ویژگی بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل ملکی در اصفهان باید مانند سایر وکلای دیگر ویژگی هایی را داشته باشد تا بتواند با کمک این ویژگی ها خود را به دیگران معرفی کنید و موکلین را به سمت خود جذب نماید. از مهمترین ویژگی های یک وکیل ملکی باتجربه و متخصص می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجربه بالایی دارد به همین دلیل در دعاوی ملکی با اطمینان بیشتری عمل می کند و در مدت زمان کوتاه تری نتیجه پرونده را تغییر می دهد.
 • دانش حقوقی بالایی دارد یعنی با قوانین حقوقی و کیفری آشنایی کامل دارد و با توجه به قوانین و مقررات به روز دادگاهی فعالیت می کند.
 • صبور است.
 • پیکر می باشد یعنی تا انتهای پرونده همراه شما خواهد بود.
 • مورد اعتماد است.
 • رازدار می باشد.
 • کلام گویایی دارد.
 • با موکل به خوبی ارتباط برقرار می کند.

یک وکیل ملکی خوب در هر شرایطی آرامش خود را حفظ می کند تا روند پرونده دچار مشکل نشود و به قدری قابل اعتماد است که موکل می تواند در جلسات دادگاه حاضر نشود و وکیل خود پرونده را به صورت کامل در اختیار بگیرد، البته وکیل خوب متناسب با قوانین همواره از جلسات دادگاه و روند پرونده اطلاعاتی را در اختیار موکل قرار می دهد.

کلام آخر

وجود بهترین وکیل ملکی در اصفهان می تواند یک پشتوانه گرم برای شما باشد تا در هر منطقه از اصفهان که ملک دارید و می خواهید آن را به دست بیاورید از کمک وکیل استفاده کنید. وکیل ملکی در اصفهان نه تنها به جا کامل پرونده شما کمک می کند بلکه در زمان مراجعه به دادگاه هم شما را راهنمایی می کند تا با ارائه بهترین مدارک و سخنان پیروز پرونده شوید، وکیل ملکی خوب به نفع خود توجه نمی کند و در نقطه اول پیروزی و موفقیت در پرونده و رضایت موکل را در نظر می گیرد از این رو می تواند به راحتی اعتماد افراد را به دست بیاورد. ما تعدادی از موکلین ملکی در اصفهان را معرفی کردیم تا بتوانید در صورت نیاز به راحتی با ایشان ارتباط برقرار کرده و هم مشاوره دریافت نمایید و هم پرونده خود را در اختیار ایشان بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

سارا سلطانی

من یک نویسنده دائما در حال یادگیری هستم، خوشحالم که میتونم شما رو در باز کردن گره های حقوقی‌تان کمک کنم. راستی من در زمینه طراحی سایت و سئو وب سایت نیز فعالیت دارم و خلاصه همه چی تموم هستم! البته با کمی چاشنی شوخی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا