وکیل

10 تا از بهترین وکیل رشت ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

عموم جامعه دانش حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مطرح شده را در اختیار ندارند. همین عدم آگاهی از قوانین و مقررات می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد و به شکست در دادگاه منجر شود. از این رو، استخدام یک وکیل می تواند در این زمینه راهگشا باشد. زیرا وکیل تلاش می کند تا مهارت و تخصص خود را در جهت کسب موفقیت موکل خود به کار بگیرد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل رشت آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل رشت

بهترین وکیل رشت کیست؟

تعدد وکلا در شهری مانند رشت باعث شده است تا جستجو و استخدام وکلای خبره و مجرب کاملا دشوار و پیچیده به نظر برسد. زیرا برای انتخاب بهترین ها می بایست متر و معیاری به دست داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم مهارت وکلای متعدد را محک زده و در نهایت به مطلوب ترین گزینه ممکن برسیم. بهترین وکیل رشت دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب نموده است.

بهترین وکیل رشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و حققوقی آگاه است و می تواند با اتکا بر دانش حقوقی خود موکل را به بهترین شکل راهنمایی کند. او همواره تغییرات قوانین را رصد می کند تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل رشت سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در تمامی این سال ها بر تجربیات خود افزوده است. تجربیان گران بهای وکیل می تواند گره های بسیاری را از پرونده باز کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل رشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در شهر رشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب و استخدام وکیل مورد نظر، تخصص و سابقه او را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مطلب در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار بهترین وکیل رشت

خانم المیرا آسوبار، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل ملکی برتر رشت و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود.

برخی از تخصص های خانم المیرا آسوبار:

  • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …
  • دعاوی حقوقی: چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …
  • دعاوی ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …
  • دعاوی خانواده: ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …

تلفن دفتر: 01332332774
تلفن همراه: 09121021394
آدرس دفتر:
رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک ۵۸۱، طبقه اول

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم المیرا آسوبار می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

نسرین نامجو

نسرین نامجو بهترین وکیل رشت

خانم نسرین نامجو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص منحصر به فرد از سال 1386 در حوزه وکالت فعالیت دارد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب چندین ساله خود در محضر دادگاه دفاعیه های لازم را برای رساندن حق به حق دار ارائه می دهد و همچنین ایشان به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از پیش آمد های احتمالی آگاه می سازد.

آدرس دفتر: رشت، فلکه گاز، ابتدای کمربندی، شهید بهشتی، جنب نمایندگی سیما،طبقه۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۳۷۲۲۳۱

شهریار ولیزاده درودخانی

شهریار ولیزاده درودخانی بهترین وکیل رشت

آقای شهریار ولیزاده درودخانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در رشت به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی امور پرونده های موفق متعددی را از خود به جای گذاشته است از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند

آدرس دفتر: گیلان، رشت، خیابان بیستون، سه راه سردار جنگل، ساختمان حافظ، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۳۶۹۵۴۳

روزبه نیرومندملایوسف

روزبه نیرومندملایوسف بهترین وکیل رشت

آقای روزبه نیرومندملایوسف وکیل توانا و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه به صورت حرفه ای در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و پرونده های موفق بسیاری را در حوزه وکالت از آن خود کرده است. ایشان با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعین اعلام می دارد.

آدرس دفتر: رشت، خیابان معلم، بعد از استانداری، جنب بانک ایران زمین، ساختمان شهریار، طبقه ۳، واحد۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۳۷۸۲۸۰

رحیم وقاری

رحیم وقاری بهترین وکیل رشت

آقای رحیم وقاری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان به صورت حرفه ای به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. وی با ارائه ادله محکمه پسند و موفقیت های پی در پی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی توانسته جز وکلا نام دار رشت باشد.

آدرس دفتر: رشت، گلسار، روبروی اداره پست گلسار، ساختمان پارس، طبقه ۴، واحد ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۳۸۸۴۵۹

مریم نظری

مریم نظری بهترین وکیل رشت

خانم مریم نظری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت درخشان در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی آگاه می سازد. وی با دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه حاضر می شود و برای رساندن حق به حق دار تلاش می کند.

آدرس دفتر: رشت، خیابان لاکانی، روبروی بانک تجارت، ساختمان وکلا، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۸۸۳۴۷


نکات مهمی که باید در انتخاب وکیل مجرب در رشت به آنها توجه کنید

شهرت وکیل: دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل همواره معیار مناسبی برای محک زدن میزان مهارت و توانایی های او است. در واقع شهرت یک وکیل از کسب پیروزی های متعدد در دعاوی مختلف به دست می آید. مهارت و توانایی های یک وکیل نقش موثری در کسب موفقیت توسط وکیل و شهرت وی دارد. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا جدای از تبلیغات پر نقش و نگاری است که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم. زیرا این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارند.

تخصص وکیل: در واقع هر وکیلی در مقطعی از سابقه کاری خود به این نتیجه می رسد که علاقه دارد در برخی از دعاوی خاص فعالیت داشته باشد. گذشته از این مهارت و خلاقیت بهترین وکیل رشت در دعاوی که در آن ها متخصص بیشتر است و بازدهی بیشتری نیز خواهد داشت. لازم است در انتخاب وکیل در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر بگیرید و سپس بر اساس آن به انتخاب آن دسته از وکلا بپردازید که در موضوع پرونده شما تخصص لازم را داشته باشند. این کار احتمال کسب موفقیت را افزایش می دهد.

پر انرژی بودن وکیل: همواره باید در انتخاب بهترین وکیل رشت به بالا بودن انرژی او توجه داشته باشید. انرژی بالای وکیل باعث می شود تا او بدون هیچ گونه خستگی برای به دست آوردن منافع موکلش در دادگاه تلاش کرده و به کسب موفقیت امیدوار باشد. انرژی بالای وکیل در ارائه دفاعیات نیز موثر است و باعث می شود تا نفوذ کلام او در قضات مربوطه افزایش پیدا کند. لازم است در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده می شود، بالا بودن انرژی وکیل را مورد ارزیابی قرار دهید.

فن بیان وکیل: در واقع می توان گفت که فن بیان یک وکیل خبره و مجرب اصلی ترین سلاح وی برای جنگیدن در میدان دادگاه و کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده است. تحصیلات آکادمیک و مهارت های دیگر نیز از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار هستند. اما باید این نکته را در نظر بگیرید که دانش همواره از راه زبان جاری می شود و در صورتی که بهترین وکیل رشت قدرت کلام بالایی نداشته باشد، نمی تواند دفاع موثری از موکل خود داشته باشد و به این ترتیب از اهداف تعیین شده دور خواهد شد.

بهترین وکیل رشت

دو تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل خبره در رشت

حق الوکاله به میزان دستمزدی گفته می شود که موکل ملزم به پرداخت آن به وکیل است. در واقع وکیل به دلیل تخصص و سابقه ای که دارد، پرونده را حل و فصل می کند و در ازای آن مبلغی را به عنوان دستمزد از موکل دریافت می کند. باید به این نکته توجه داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و به این ترتیب نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله در نظر گرفت. لازم به ذکر است که مبلغ حق الوکاله به صورت توافقی میان طرفین تعیین می گردد و میزان آن به عوامل مختلفی بستگی دارد.

دو تصور رایج در خصوص حق الوکاله وجود دارد. مورد اول این است که بسیاری از افراد تصور می کنند که حق الوکاله بهترین وکیل رشت به دلیل تخصص و سابقه ای که دارد قطعا بسیار بالا است. در این خصوص باید ذکر شود که این تصور کاملا اشتباه می باشد. زیرا در بسیاری از موارد دیده شده است که وکلای با سابقه نیز با دریافت ارقام معقولانه وکالت پرونده های مختلف را پذیرفته اند. دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهارت های یک وکیل تنها یک عامل موثر بر آن است.

تصور غلط دیگری که در این خصوص وجود دارد این است که افراد اغلب تصور می کنند که در صورت شکست در یک پرونده از میان حق الوکاله کاسته می شود و یا اینکه پرداخت قسط های بعدی آن ملغی می گردد. دقت داشته باشید که بهترین وکیل رشت مامور به وظیفه است نه مامور به نتیجه! معنای این جمله چنین است که وکیل وظیفه دارد تمامی مهارت ها و تخصص های خود برای کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده را به کار بگیرد، اما گاهی نیز ممکن است او شکست بخورد. در صورت شکست نیز باید حق الوکاله او کامل پرداخت شود.

بهترین وکیل رشت

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل رشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطرح ترین گزینه های موجود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا نکات مهمی را مطرح نماییم که به کارگیری آن ها در هنگام انتخاب وکیل از ضروریات است. در انتهای مقاله نیز به تشریح دو تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا