خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در رشت ⚖️【سال1402】✔️

خانواده را می توان مهم ترین عضو جامعه در نظر گرفت. گاهی ممکن است در سطح خانواده شاهد اختلافات حقوقی باشیم. در صورت عمیق بودن و پیچیده بودن این اختلافات لازم است با مراجعه به محاکم قضایی برای حل و فصل آن ها قدم موثری برداریم. اما حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده به دانش حقوقی نیاز دارد و در این راه استخدام یک وکیل مجرب و خبره می تواند راهگشا باشد. در واقع وکیل به دلیل آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده می تواند منافع موکل خود را در دادگاه دنبال کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در رشت آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در رشت

بهترین وکیل خانواده در رشت کیست؟

تعدد وکلا در شهری بزرگ به مانند رشت باعث می شود تا انتخاب مطرح ترین گزینه ها از میان انبوه حقوقدانان موجود قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف لازم است خود را به معیارهایی مسلح کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانیم به مقصودی که داریم دست پیدا کنیم. بهترین وکیل رشت دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل خانواده در رشت آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده دارد و می تواند بهترین راهکار را با استناد به دانش حقوقی خود به موکل پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیازهای روز مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل خانواده در رشت سال های متمادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته در این راه تجربیات گران بهایی را به دست آورد و برای حل اختلافات به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در رشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خانواده در شهر رشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای مورد نظر به تخصص و سابقه آن ها توجه داشته باشید. لطفا تا انتهای مطلب در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل خانواده در رشت

دعاوی خانواده یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی است. معمولا در این نوع از دعاوی، تعدادی از افراد که دارای نسبت خانوادگی با یکدیگر هستند درگیر یک پرونده مشترک می باشند و همین مسئله کار را برای حل اختلافات و رسیدگی به پرونده سخت و دشوار می کند. علاوه بر این گستردگی قوانین در دعاوی خانواده باعث شده است که ارائه دفاعیات لازم در این نوع از پرونده ها در دادگاه پیچیدگی هایی را به همراه داشته باشد. در واقع حل و فصل دعاوی خانواده به وکلای مجرب نیازمند است.

دعاوی خانواده شامل بسیاری از دعاوی پر تکرار در دادگاه می شود. دعاوی طلاق، نفقه، مهریه، نشوز، تقسیم ارث، تمکین، حضانت فرزند و… جزو زیر مجموعه های دعاوی خانواده به شمار می آیند. بهترین وکیل خانواده در رشت باید از تمامی قوانین حاکم بر این دعاوی آشنایی کامل داشته باشد و بتواند در دادگاه از حقوق موکل خود به بهترین شکل ممکن دفاع نماید. از این رو باید در انتخاب وکیل خانواده دقت کافی را به خرج داده و به طور جدی سابقه و تخصص وکیل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهیم.

یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل خانواده در رشت، توجه به تخصص او است. بدیهی است که فضای کاری یک وکیل خانواده کاملا جدای از مسائلی است که یک وکیل کیفری با آن ها دست و پنجه نرم می کند. باید در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر بگیرید و سپس با توجه به آن به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه پرونده شما تخصص بالاتری دارند. در واقع بازدهی و خلاقیت وکلا در زمینه تخصصی آن ها بیشتر است و علاوه بر این، ترجیح آن ها نیز قبول وکالت در زمینه تخصص است.

سابقه یک وکیل نیز از جمله معیارهایی است که در انتخاب حقوقدانان مطرح باید به آن ها متوسل شوید. در واقع سابقه وکیل خانواده به خوبی میزان تجربه او را نشان می دهد. در واقع سابقه یک وکیل نشان می دهد که او در طی این سال ها به جمع آوری تجربیاتی پرداخته است که در صورت مواجهه با گره در پرونده های مشابه می تواند از آن ها کمک گرفته و برای بازگشایی اختلافات از آن ها استفاده نماید. دقت داشته باشید که انتخاب وکلای مطرح و معتبر می تواند راه کسب موفقیت را هموارتر کند.

بهترین وکیل خانواده در رشت

دو تصور اشتباه در خصوص حق الوکاله وکیل خانواده در رشت

به میزان دستمزدی که لازم است به بهترین وکیل خانواده در رشت در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود، در اصطلاح حق الوکاله می گویند. نمی توان رقم واحدی را به عنوان حق الوکاله تمامی وکلا در نظر گرفت. زیرا هر یک از وکلا بسته به تخصص و مهارتی که دارد، همچنین بر اساس میزان پیچیدگی پرونده مبلغی را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد می دهد. دقت داشته باشید که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد و از این رو، موکل نیز می تواند در رقم پیشنهادی دخل و تصرف داشته باشد.

یکی از تصورات غلط در خصوص حق الوکاله وکیل خانواده این است که بیشتر افراد تصور می کنند که دستمزد یک وکیل تنها در صورت پیروزی در دادگاه به او پرداخت می شود. لازم به ذکر است که وکیل مامور به وظیفه است و حق الوکاله وی به نتایج به دست آمده از دادگاه مربوط نمی شود. بهترین وکیل خانواده در رشت وظیفه دارد تمامی مهارت ها و توانایی های خود را به کار بگیرد تا نتیجه مطلوب در دادگاه حاصل شود. اما در صورتی که فرد در دادگاه شکست بخورد نیز باید حق الوکاله را پرداخت نماید.

تصور غلط دیگری که در این خصوص وجود دارد این است که اکثر افراد درگیر با پرونده های مربوط به دعاوی خانواده تصور می کنند که آن ها هیچ نقشی در تعیین حق الوکاله ندارند. دقت داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد است. این بدان معنا است که دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می شود. در واقع وکیل پس از بررسی جوانب مختلف یک پرونده نظر خود را در خصوص حق الوکاله درخواستی اعلام می کند. موکل می تواند برای کاهش مبلغ تلاش نماید.

بهترین وکیل خانواده در رشت

کلام آخر

در این مطلب تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در رشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطرح ترین گزینه های موجود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم ضرورت توجه به سابقه و تخصص وکلای مختلف به عنوان معیارهای مهم در انتخاب وکیل خانواده را گوشزد نماییم. در انتهای مقاله نیز دو تصور غلط افراد در خصوص حق الوکاله را تشریح نمودیم. از شما دعوت می کنیم تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا