کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در رشت ⚖️【سال1403】✔️

در دعاوی کیفری به طور معمول با پیچیدگی هایی رو به رو هستیم. از آن جایی که در دعاوی کیفری نوعی وقوع جرم صورت گرفته است، حساسیت این نوع از پرونده در مقایسه با انواع دیگر دعاوی مطرح شده در دادگاه ها بیشتر است. شکست در دعاوی کیفری می تواند فرد را متحمل مجازات کند و از این رو، خسارات وارده در صورت شکست در پرونده های کیفری بسیار سنگین خواهد بود. تنها با استخدام یک وکیل مجرب و خبره است که می توانید از بروز چنین عواقبی در امان بوده و به تبرئه فرد متهم امید داشته باشید. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل کیفری در رشت بپردازیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در رشت

بهترین وکیل کیفری در رشت کیست؟

دعاوی کیفری با پیچیدگی های بسیاری همراه است و در این بین با استخدام یک وکیل مجرب و توانا می توان احتمال کسب پیروزی در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش داد. در این خصوص لازم است معیارهایی را در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید گزینه های مختلف را از نظر گذرانده و در نهایت به مطلوب ترین گزینه دست پیدا کنید. بهترین وکیل کیفری در رشت دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل کیفری در رشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری کرده است و در این خصوص تجربیات گران بهایی را کسب نموده است. بهترین وکیل رشت همواره آگاهی بالایی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری داشته است و می تواند با استناد به دانش خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. او همواره در تلاش است تا از آخرین تغییرات قانون مطلع شود تا علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در رشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در شهر رشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از استخدام هر یک از گزینه های معرفی شده به تخصص و سابقه آن ها توجه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد حسن فعال

محمد حسین فعال بهترین وکیل کیفری در رشت

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، بیش از 19 سال سابقه وکالت درخشان و موفق، یکی از وکلای خوب استان گیلان می باشند. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جزو بهترین وکلای گیلان به حساب بیایند.

برخی از تخصص آقای محمدحسن فعال:

 • تخصص دعاوی ملکی و حقوقی: اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار، اخذ صورتمجلس تفکیکی، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی، مطالبه سهم الارث، تخلیه املاک تجاری ومسکونی، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی و تعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور و … مطالبه اسناد تجاری: چک، سفته و رسیدعادی کتبی، اثبات صلح سرقفلی، مطالبه اجاره معوقه، اعلام بطلان معامله و بطلان فروشنامه، رجوع ازهبه، بطلان صلح نامه عادی، ابطال وکالت نامه، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله و قراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی، ابطال رای داور و موسسات داوری، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی و اثبات مالکیت و ابطال سند، اصلاح سند، رفع تصرف، ممانعت ازحق و مزاحمت ملکی (دعاوی ثلاثه) و …
 • قبول پرونده ها و دعاوی کیفری: جرایم قتل، جرایم پزشکی، جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری، کلاهبرداری، فروش مال غیر، انتقال مال غیر، انتقال منافع مال غیر (اجاره مال غیر)، خیانت در امانت اموال و اسناد تجاری، جعل و استفاده از سند مجعول عادی و رسمی، اختلاس، ارتشاء و رباخواری، رابطه نامشروع، مواد مخدر، شرب خمر (نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر )، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی، اتهامات جرایم سیاسی و امنیتی، تصرف عدوانی و …
 • قبول پرونده در دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و … قبول وکالت پرونده در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

شماره تماس: 09119341944
آدرس:
رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول


حسن احمدی

حسن احمدی وکیل کیفری در رشت

جناب آقای حسن احمدی یکی از وکلای صاحب نام در شهر رشت می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر قراردادها، مناقصات، چک، داوری، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: رشت، خیابان حاجی آباد، ساختمان گاندی، طبقه سوم

شماره تماس: 09111374577

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا وکیل کیفری در رشت

سرکار خانم مدینه باقرنیا یکی از وکلای خبره و کاربلد به خصوص در حوزه دعاوی کیفری در شهر رشت می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین خود قرار داده اند. خانم مدینه باقرنیا دارای شان کاری بسیار بالایی هستند و تا به امروز پرونده های حقوقی بسیاری به ایشان واگذار شده است که توانسته اند با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی
 • دارای 19 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر تملک آپارتمان، خیانت در امانت، خلع ید، فسخ قرارداد و …
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن و …

آدرس دفتر: رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

شماره تماس: 09112355524

سید جلال آزادبخت

سید جلال آزادبخت وکیل کیفری در رشت

جناب آقای سید جلال آزادبخت یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در رشت می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری بالا
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: رشت، خیابان حافظ، چهارراه پور سینا، ساختمان 816، طبقه چهارم، واحد سوم

شماره تماس: 09113365126

فاطمه خورسندامشی

فاطمه خورسندامشی وکیل کیفری در رشت

سرکار خانم فاطمه خورسندامشی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین وکلای این شهر به ویژه در حوزه دعاوی کیفری به حساب می آیند. خانم فاطمه خورسندامشی دارای رزومه درخشانی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ارث و میراث، موجر و مستاجر، اعسار، اجراییات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قصاص و …

آدرس دفتر: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای تختی، کوچه بنفشه، واحد 8

شماره تماس: 09112359751

زهرا احمدزاده

زهرا احمدزاده وکیل کیفری در رشت

سرکار خانم زهرا احمدزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای آمل تبدیل شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای بیش از 11 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر:  رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

شماره تماس: 09113492182

محمد انصاری گیلانی

محمد انصاری گیلانی وکیل کیفری در رشت

جناب آقای محمد انصاری گیلانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز،دارای مرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وبیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد. این وکیل همچنین به دلیل هوش بالای حقوقی و تبحری که در حل پرونده های کیفری دارد توانسته تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و به عنوان بهترین وکیل کیفری در رشت نیز به شمار آید.

آدرس: گیلان، رشت، میدان جهاد، ساختمان پرسپولیس

شماره تماس: 09111359409


سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل کیفری در رشت

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که از سوی موکل به بهترین وکیل کیفری در رشت پرداخت می شود. دعاوی کیفری بسیار تخصصی است و عموم مردم توانایی رسیدگی به پرونده در دادگاه های مربوطه را ندارند. از این رو سعی دارند با استخدام وکیل ضعف های حقوقی خود را جبران نموده و در محاکم قضایی به نتایج مطلوب دست پیدا کنند. در چنین شرایطی است که وکیل وارد عمل شده و رسیدگی به پرونده را بر عهده می گیرد. در عوض موکل نیز مبلغی را به عنوان حق الوکاله در اختیار وکیل قرار می دهد.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که در صورت شکست بهترین وکیل کیفری در رشت دیگر ملزم به پرداخت حق الوکاله وی نیستند. این در حالی است که عده ای دیگر تصور می کنند که پس از شکست در دعاوی مطرح شده مقداری از مبلغ حق الوکاله وکیل کیفری مورد نظر کاسته می شود. در خصوص این تصورات غلط باید عرض کرد که وکیل مامور به انجام وظایفی است که بر طبق قرارداد به آن ها متعهد و ملزم شده است و نتیجه به او ارتباطی ندارند. در صورت شکست در پرونده نیز ملزم به پرداخت کامل دستمزد وکیل خواهید بود.

این تصور غلط نیز در بین مردم رایج است که گمان می کنند در همان ابتدای امضای قرارداد لازم است کل مبلغ حق الوکاله را به طور تمام و کمال به وکیل کیفری بپردازند. این در حالی است که نحوه پرداخت دستمزد وکیل نیز به صورت توافقی بین وکیل کیفری و موکل تعیین می گردد. مرسوم است که مبلغ حق الوکاله در دو قسط به وکیل پرداخت شود. قسط اول معمولا در زمان امضای قرارداد و قسط دوم در پایان اعلام رای قطعی دادگاه به وکیل پرداخت خواهد شد. البته دو طرف می توانند شیوه پرداخت را تغییر دهند.

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که هر چه میزان حق الوکاله درخواستی از سوی یک وکیل کیفری بیشتر باشد مهارت و توانایی های او نیز به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد. دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله معیار مناسبی برای سنجش میزان توانایی های وکیل مورد نظر نیست. زیرا ممکن است یک وکیل تازه کار از روی بازارگرمی مبلغ هنگفتی از موکل درخواست نماید. حال آنکه یک وکیل متخصص و با سابقه همان پرونده را در ازای مبلغ معقولانه ای عهده دار شود.

بهترین وکیل کیفری در رشت

پس از انتخاب وکیل کیفری در رشت چه اقداماتی باید انجام داد؟

در ابتدا لازم است معیارهای مناسبی انتخاب کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت های وکیل مورد نظر را محک بزنید. به این نکته توجه داشته باشید که شکست در دعاوی کیفری می تواند خسارتی به بزرگی مجازات به همراه داشته باشد و جان و مال فرد دخیل در پرونده را به مخاطره بیندازد. از این رو لازم است دقت لازم در انتخاب وکیل کیفری را داشته باشید. پس از انجام تحقیقات و انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت، الزامی است که با او تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید.

در این جلسه لازم است اصلی ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را با بهترین وکیل کیفری در رشت در میان بگذارید و هر آن چیزی که لازم است وکیل در خصوص زوایای ناپیدای پرونده بداند را در اختیار او قرار دهید. وکیل نیز لازم است به دقت صحبت های موکل را بشنود و با مطالعه کامل پرونده نظر خود را در خصوص ادامه همکاری اعلام دارد. در صورت تمایل وکیل به عهده دار شدن وکالت پرونده لازم است پس از تبادل نظر میزان حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین گردد.

پس از انجام توافقات لازم در خصوص موارد مختلف لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. در قرارداد امضا شده لازم است تمامی تعهدات وکیل به دقت ذکر شود و تعیین گردد که وکیل در ازای دریافت چه میزان از دستمزد عهده دار چه نوع از خدمات شده است. همچنین لازم است علاوه بر تعیین شیوه پرداخت حق الوکاله، زمان پرداخت آن نیز به طور دقیق در متن قرارداد مشخص شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل کیفری و موکل به امضا نرسیده باشد، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت پرداخت می شود.

بهترین وکیل کیفری در رشت

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در رشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص میزان حق الوکاله وکلای کیفری را به شما ارائه دهیم. همچنین به بررسی اقداماتی پرداختیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل مورد نظر از ضروریات است. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا