حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در رشت ⚖️【سال1402】✔️

گاهی ممکن است دعوای حقوقی علیه شما در محاکم قضایی اقامه شده باشد. همچنین این امکان وجود دارد که سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما ضایع کرده باشد و قصد داشته علیه فرد دعوایی را مطرح کنید. در تمامی این شرایط لازم است برای حضور موفق در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های موجود دانش حقوقی کافی در اختیار داشته باشید. هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی می تواند فرد را با خسارات جبران ناپذیری رو به رو کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل حقوقی در رشت آشنا کنیم تا با استفاده از مهارت های وی بتوانید از وقوع چنین عواقب ناگواری جلوگیری کنید.

بهترین وکیل حقوقی در رشت

بهترین وکیل حقوقی در رشت کیست؟

در صورتی می توان به کسب نتایج مطلوب در دادگاه و سایر محاکم قضایی امیدوار بود که در انتخاب وکیل بیشترین وسواس را به خرج داد. در واقع باید به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه کاری خود جزو شاخص ترین و مطرح ترین گزینه ها باشند و بتوانند در دعاوی مطرح شده بهترین عملکرد را از خود به اجرا بگذارند. بهترین وکیل حقوقی در رشت دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل حقوقی در رشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر انواع دعاوی حقوقی دارد و می تواند با استفاده از دانش خود بهترین راهکار برای حل اختلافات را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل رشت سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این زمینه تجربیات با ارزشی را کسب نموده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در رشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از برترین وکلای حقوقی در شهر رشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از گزینه سوابق و تخصص آن ها را بررسی نمایید. لطفا تا انتها در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مازیار ابراهیمی

مازیار ابراهیمی

جناب آقای مازیار ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری که سابقه بالایی در زمینه وکالت دارند. آقای ابراهیمی تخصص در حوزه دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات را دارا هستند.

آدرس: رشت، خیابان بیستون، سه راه سام، ساختمان حافظ، طبقه 2

تلفن تماس:09118369017

مریم ابراهیمی آرسون

مریم ابراهیمی آرسون

سرکار خانم مریم ابراهیمی آرسون از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری هستند. زمینه تخصص خانم ابراهیمی آرسون در دعاوی حقوقی است، که تبحر بسیاری در این دعاوی حقوقی دارند. مشاوره های حقوقی خانم ابراهیمی آرسون هم به صورت حضوری و غیر حضوری هستند.

آدرس: رشت، خیابان لاکانی، بالای بانک صادرات، طبقه 2

تلفن تماس:09113346490

رحیم وقاری

رحیم وقاری

آقای رحیم وقاری یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک وکیل پایه دادگستری هستند. آقای وقاری با ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری می توانند شما را در پرونده های حقوقی شما راهنمایی کنند.

آدرس: رشت، گلسار، روبروی اداره پست گلسار، ساختمان پارس، طبقه 4، واحد 11

تلفن تماس: 09111388459

اسماعیل یوسفی فتح کوهی

اسماعیل یوسفی فتح کوهی

جناب آقای یوسفی فتح کوهی وکیل با تجربه حقوقی در رشت هستند. زمینه فعالیت ایشان در دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده است. می توانید از مشاوره های حقوقی ایشان در پرونده های حقوقی خود راهنمایی بگیرید.

آدرس: رشت، خیابان لاکانی، روبروی بانک تجارت، ساختمان پاسارگاد، طبقه3، واحد 8

تلفن تماس: 09113387630

حسنا وظیفه شناس

حسنا وظیفه شناس

سرکار خانم حسنا وظیفه شناس وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. تخصص ایشان در دعاوی حقوقی و ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و … است.

آدرس: رشت، بلوار ضیابری، جنب آموزش و پرورش ناحیه یک، ساختمان آروین، طبقه3، واحد 7

تلفن تماس: 09111438449


سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل حقوقی در رشت

به میزان دستمزدی که باید به بهترین وکیل حقوقی در رشت بابت انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود، در اصطلاح قضایی حق الوکاله می گویند. حق الوکاله بر اساس پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده توسط وکیل و موکل به صورت توافقی تعیین می گردد. چنانچه از ابتدا قراردادی میان طرفین به امضا نرسیده باشد، مبلغ حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین و پرداخت می شود. تعرفه وکالت در واقع در تلاش است تا در میان دستمزد وکلای مختلف در شهرهای گوناگون نوعی از وحدت رویه را ایجاد کند.

بسیاری از افراد چنین تصور می کنند که اگر وکیل در یک پرونده نتواند به اهداف تعیین شده دست پیدا کند و در نهایت پرونده با شکست مواجه شود، از میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر کاسته می شود و یا اینکه موکل ملزم به پرداخت حق الوکاله تعیین شده نیست. دقت داشته باشید که بهترین وکیل حقوقی در رشت ملزم به انجام وظیفه است و به هیچ عنوان مامور به نتیجه به دست آمده از دادگاه نیست. وکیل ملزم است وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد. اما اگر به هر دلیلی با شکست رو به رو شد نیز باید دستمزد او به طور کامل پرداخت شود.

تصور غلط دیگری که در این خصوص وجود دارد این است که افراد گاهی ممکن است تصور کنند که باید تمامی مبلغ حق الوکاله تعیین شده را در همان ابتدای همکاری و پس از امضای قرارداد پرداخت کنند. این تصور کاملا غلط است. در واقع در قرارداد امضا شده بین وکیل و موکل می بایست نحوه پرداخت را به طور دقیق معین کرد. شما می توانید با توجه به شرایط خود بهترین روش برای پرداخت را تعیین کنید. در بیشتر موارد مبلغ حق الوکاله در دو قسط پرداخت می شود. قسط اول در ابتدای کار و قسط آخر بعد از اعلام رای قطعی دادگاه پرداخت می شود.

هرگز بالا بودن دستمزد یک وکیل به معنای شاخص بودن وکیل مورد نظر نیست. بسیار دیده شده است که وکلای تازه کار و آن دسته از وکلایی که از مهارت کمی برخوردار هستند نیز مبالغ هنگفتی را به موکل خود برای حل و فصل اختلافات پیشنهاد می دهند. در مقابل بسیاری از وکلای با سابقه و متخصص وجود دارند که حاضر هستند وکالت پرونده های حقوقی را با معقولانه ترین مبلغ بر عهده بگیرند. از این رو نمی توان میزان دستمزد وکیل را به عنوان یک معیار در سنجش مهارت های او در نظر گرفت.

بهترین وکیل حقوقی در رشت

پس از انتخاب وکیل حقوقی در رشت باید چه کرد؟

در ابتدا لازم است تمامی معیارهای موجود را برای ارزیابی مهارت و تخصص وکلای مختلف به کار بگیرید و بر اساس آن بهترین وکیل حقوقی در رشت را انتخاب نمایید. پس از انجام تحقیقات لازم در این خصوص لازم است با دفتر وکیل انتخابی تماس گرفته و از او برای جلسه ای وقت بگیرید. در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک دیده می شود لازم است موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را بیان کرده و در خصوص دعاوی حقوقی مطرح شده از وکیل کسب تکلیف نماید.

علاوه بر این لازم است هر آن چیزی که نیاز است وکیل در خصوص پرونده بداند را در اختیار او قرار دهید تا شاید در ادامه کار کمکی به او در حل اختلافات بکند. همچنین بهترین وکیل حقوقی در رشت می بایست به بررسی ابعاد مختلف پرونده بپردازد و اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهد. سپس وکیل نظر کلی خود در خصوص همکاری با فرد مراجعه کننده را اعلام می کند. در صورتی که وکیل به ادامه همکاری علاقه مند بود لازم است در خصوص حق الوکاله نیز به توافق برسید.

همان طور که گفته شد میزان حق الوکاله بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد و لازم است دو طرف در این خصوص نیز تبادل نظر کنند. پس از توافقات صورت گرفته نیاز است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و در آن کلیه تعهدات وکیل و موکل به دقت مشخص شود. در متن قرارداد لازم است مشخص شود که مبلغ حق الوکاله در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. همچنین باید نحوه و زمان پرداخت هزینه وکیل مشخص شود.

بهترین وکیل حقوقی در رشت

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل حقوقی در رشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کرده و آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای حقوقی را ارزیابی نموده و در انتهای مقاله نیز به بررسی اقداماتی پرداختیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل حقوقی مورد نظر، ضروری به نظر می رسد. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا