طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت ⚖️【سال1403】✔️

با بالا رفتن آمار طلاق در سطح کشور، دعاوی طلاق یکی از پرتکرارترین دعاوی مطرح شده در دادگاه را به خود اختصاص داده است. برای حضور موفق در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های مربوط به طلاق لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید. عموم جامعه تخصص لازم برای ورود به محاکم قضایی را در اختیار ندارند و با قوانین و مقررات این حوزه آشنا نیستند. از این رو، استخدام یک وکیل مجرب و خبره برای رسیدگی به امور حقوقی الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در رشت آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای مطرح نداشته باشید.

بهترین وکیل طلاق در رشت

بهترین وکیل طلاق در رشت کیست؟

کسب نتایج مطلوب در دعاوی طلاق در گروه استخدام مطرح ترین و خبره ترین وکلا است. در صورتی می توانیم بهترین وکیل رشت را شناسایی کنیم که متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم. در واقع با در دست داشتن این معیارها می توان توانایی وکلای مختلف را محک زد و در پایان به بهترین آن ها دست پیدا کرد. بهترین وکیل طلاق در رشت دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب نموده است.

بهترین وکیل طلاق در رشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره در تلاش است تا قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده و طلاق را مورد مطالعه قرار دهد و دانش حقوقی لازم در این زمینه را کسب نماید. او همواره از آخرین تغییرات قوانین اطلاع کسب کرده و سعی می کند اطلاعات خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در رشت سال های زیادی از عمر کاری خود را در راه مطالعه و رسیدگی به پرونده های مختلف صرف کرده است و توانسته از این طریق تجربیات با ارزشی را کسب نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای دعاوی طلاق در شهر رشت به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

مجید اسلام دوست

مجید اسلام دوست وکیل طلاق در رشت

جناب آقای مجید اسلام دوست وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی طلاق محسوب می شوند. آقای مجید اسلام دوست تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: رشت، خ لاکانی، خ ضیابری، نرسیده به تقاطع سام، روبروی ک تقدیر 15

شماره تماس: 09111321353

فرزانه سیاسی فر

فرزانه سیاسی فر طلاق در رشت

سرکار خانم فرزانه سیاسی فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری گیلان هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی طلاق را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: رشت، خیابان امام خمینی، جنب کارخانه آردکوبی، پلاک 174، طبقه اول

شماره تماس: 09111354570

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال طلاق در رشت

جناب آقای محمدحسن فعال وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت می باشد. ایشان عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان
 • عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌ تر از مسجد چله‌ خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس: 09119341944

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای طلاق در رشت

جناب آقای صادق پنجه ای وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، طلاق، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: رشت، شفت، روبروی مسجدجامع، پاساژ دیوباد

شماره تماس: 09111361300

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار طلاق در رشت

سرکار خانم المیرا آسوبار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • وکیل و مشاور حقوقی قوه قضاییه
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک 581، طبقه اول

شماره تماس: 09121021394


لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل طلاق در رشت

دعاوی طلاق را می توان یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار آورد. از سوی دیگر حجم عظیمی از پرونده های موجود در دادگاه ها مربوط به طلاق و انواع آن است. هر گونه عدم آشنایی بهترین وکیل طلاق در رشت با قوانین و مقررات این حوزه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای افراد به همراه داشته باشد. زیرا در دعاوی طلاق آینده افراد به میزان زیادی به رای صادره از دادگاه بستگی دارد و همین موضوع اهمیت و پیچیدگی موضوع را نمایان می کند.

طلاق را بسته به اینکه کدام یک از زوجین برای انجام آن پیش قدم می شود می توان به سه دسته کلی طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن دسته بندی کرد. هر یک از انواع طلاق احکام مربوط به خود را دارد و لازم است وکیل به آن ها احاطه کامل داشته باشد. در قانون حق طلاق با مرد است. در عوض زن حق برخورداری از مهریه را در اختیار دارد. البته نباید چنین تصور شود که زن هرگز نمی تواند برای طلاق پیش قدم شود. زن با ارائه دلایل محکمه پسند به دادگاه می تواند طلاق بگیرد.

تخصص بهترین وکیل طلاق در رشت یکی از مهم ترین معیارهایی است که می بایست در انتخاب وکلای شاخص توجه ویژه ای به آن داشته باشید. در گام نخست لازم است موضوع پرونده خود را در نظر داشته باشید و بر مبنای آن به دنبال آن دسته از وکلای باشید که در موضوع پرونده مد نظر شما متخصص هستند. در واقع وکلا در برهه ای از سابقه کاری خود با این حقیقت رو به رو می شوند که در برخی از دعاوی حقوقی و کیفری مهارت و بازدهی بیشتری دارند و پس از آن ترجیح می دهند در حوزه تخصصی خود پرونده قبول کنند.

سابقه یک وکیل تا حد زیادی بیانگر میزان تجربه او است. در انتخاب بهترین وکیل طلاق در رشت باید به سابقه وکلای مختلف توجه داشته باشید. وکیل در طی سال های متمادی فعالیت در حوزه حقوق، تجربیات گران بهایی جمع آوری می کند. او از پرونده های مختلف نکات پر رنگی را به حافظه می سپارد.این نکات مهم می تواند در صورت مواجهه با پرونده ها و اختلافات مشابه به کمک وکیل آمده و مهارت او در حل مشکلات را افزایش دهد.

بهترین وکیل طلاق در رشت

چه عواملی بر میزان حق الوکاله وکیل طلاق در رشت موثر است؟

به میزان دستمزدی که موکل موظف است در ازای انجام امور حقوقی و رسیدگی به پرونده به بهترین وکیل طلاق در رشت بپردازد، در اصطلاح حقوقی حق الوکاله می گویند. حق الوکاله وکلای مختلف با یکیدیگر متفاوت است. علاوه بر این نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان حق الوکاذله پرونده های مختلف در نظر گرفت. زیرا عواملی وجود دارد که می تواند میزان حق الوکاله را کاهش یا افزایش دهد. در ادامه سعی داریم به چند مورد از عوامل موثر در میزان حق الوکاله یا هزینه وکیل بپردازیم.

در ابتدا لازم است با در نظر گرفتن معیارهای متفاوت به بررسی گزینه های موجود از بین وکلای طلاق بپردازید. پس از انتخاب بهترین وکیل طلاق در رشت لازم است با دفتر وی ارتباط گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید. در این جلسه علاوه بر محک زدن ویژگی های وکیل می بایست در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید. وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی نظر خود در خصوص حق الوکاله را اعلام می دارد. در پایان لازم است دو طرف در این خصوص به توافق برسند.

میزان پیچیدگی یک پرونده طلاق از جمله عوامل موثر در افزایش میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل است. در واقع پیچیدگی یک پرونده طلاق باعث می شود تا وکیل زمان زیادی را صرف کسب نتیجه در آن نماید. بنابراین بدیهی است که وکیل طلاق، مبلغ بیشتری را برای قبول وکالت چنین پرونده ای مطالبه کند. مهارت، تخصص و سابقه وکلا نیز در میزان حق الوکاله موثر است. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در صورت عدم امضای قرارداد در ابتدای همکاری، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین می گردد.

بهترین وکیل طلاق در رشت

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در رشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به وکلای شاخص و مطرح دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا ضرورت توجه به تخصص و سابقه در انتخاب وکیل طلاق را گوشزد نماییم. در انتهای مقاله نیز عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکلای مختلف را برشمردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما عزیزان دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نه =

دکمه بازگشت به بالا