وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس ⚖️【سال1403】✔️

حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. چرا که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند. هر گونه اقدام غلط در این زمینه می تواند منجر به شکست در پرونده شود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند حل و فصل دعاوی مطرح شده در دادگاه را به وکلای زن بسپارند و برای این اقدام خود نیز دلایلی دارند. اما دسترسی به گزینه های شاخص و مطرح در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در بندرعباس آشنا کنیم. پس لطفا ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل زن در بندرعباس

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

تنها در صورتی می توان به کسب موفقیت در دادگاه امیدوار بود که سواد حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید. اما مشکل اینجا است که افراد بسیاری در سطح جامعه هستند که درگیر پرونده های پیچیده می شوند بی آنکه دانش حقوقی لازم در این خصوص را داشته باشند. در این شرایط تنها استفاده از وکیل است که می تواند ضعف های حقوقی را جبران کند. بهترین وکیل زن در بندرعباس دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل زن در بندرعباس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجربیات بسیار گران بهایی را با حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده حقوقی و کیفری به دست آورده است. در صورت مواجهه با مشکلات، تجربیات وکیل است که می تواند در نقش کلید حل اختلافات ظاهر شود. بهترین وکیل بندرعباس آگاهی کاملی از قوانین و مقررات دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار ممکن را به موکل پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای زن در شهر بندرعباس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات گزینه های معرفی شده در لیست در نهایت به وکیل مطلوب خود دسترسی داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

نسرین ولی زاده

نسرین ولی زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندر عباس

سرکار خانم نسرین ولی زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلا بانو در بندرعباس می باشد ایشان تبحر و تخصص خاصی در زیمنه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارد و به مراجعین به صورت حرفه ای نسبت به پیچیدگی پروندشان مشاوره ارائه می دهد.

برخی از پروندهای ایشان که با تبحر و تخصص ایشانه ب موفقیت رسیده است شامل موارد زیر می باشد:

 • دعوای خلع ید
 • رشد ، حجر و رفع آن
 • مطالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و …

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار امام خمینی، روبروی پارک شهر

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۶۸۰۲۲

بدریه ملانژاد

بدریه ملانژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندر عباس

خانم بدریه ملانژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در بندرعباس به صورت جدی فعالیت دارد. او به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

برخی از تخصص ایشان در امور دعاوی مختلف شامل موراد ذیل می باشد:

 • جرایم علیه اشخاص
 • ابطال سهام شرکت
 • نفقه اقارب
 • دعوای رفع تصرف عدوانی می باشد

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار پاسداران، سه راه جهانبار، بلوار فرزانگان، کوچه ساحل ۳، ساختمان ۳، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۶۰۸۴۵۲

مهناز بمانی

مهناز بمانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندر عباس

خانم مهناز بمانی با چندین سال سابقه وکالت یکی از وکلا متخصص و توانا پایه یک دادگستری می باشد ایشان به صورت حرفه ای در تمامای امور کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده اند.

برخی از پرونده های موفق ایشان به شرح زیر می باشد.

 • تمکین و نشوز
 • دعوی تجویز انتقال منافع از فرد به فردی دیگر
 • دعوای ابطال اجاره نامه ملک مزروعی

آدرس دفتر: بندرعباس، خیابان دانشگاه، مجتمع دریا، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۵۸۶۶۰۱

فاطمه حافظی

مهناز بمانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندر عباس

خانم فاطمه حافظی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره در امور دعاوی حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی می باشد ایشان به صورت تخصصی در دعوی خانواده وکالت می پذیرد.

برخی از پرونده های موفق وی در دعوی خانواده شامل موارد زیر است:

 •  سرپرستی کودکان بی سرپرست
 • نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیتتمکین و نشوز
 • ازدواج مجدد
 • طلاق یکطرفه

آدرس دفتر: بندرعباس، روبروی پمپ بنزین، شهرنمایش، جنب سوپرمارکت ازمیه، ساختمان ضیایی، طبقه۶، واحد۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۲۲۵۶۸

لیدا زارع‌ یرجی‌

لیدا زارع‌ یرجی‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندر عباس

خانم لیدا زارع‌ یرجی‌ وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری بندر عباس یکی از وکلا نام دار بانو می باشد با توانایی و تبحر خاص پرونده موکلین را به موفقیت می رساند. ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

برخی از پروندهای موفق سال های اخیر ایشان شامل موارد زیر می باشد:

 • الزام به تنظیم سند رسمی
 • حضانت و ملاقات طفلازدواج مجدد
 • اعتراض به تحدید حدود
 • افشای اسرار

آدرس دفتر: بندر عباس، رسالت شمالی، بعد از پل سمت راست، ساختمان سپاهان، طبقه ۵، واحد ۲۱

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۶۰۷۰۳۳

مهناز غلامزاده

مهناز غلامزاده وکیل زن در بندرعباس

سرکار خانم مهناز غلامزاده وکیل پایه یک دادگستر، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرذک کارشناسی ارشد می باشد. این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالایی که دارد یکی از بهترین وکلای و مشاورین حقوقی در بندر عباس به شمار می آید و همچنین توانسته در طول سابقه 14 ساله خود پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت،
 • قبول دعاوی کیفری، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، فروش مال غیر
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، مطالبه خسارت، پایان کار
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه

آدرس: هرمزگان، بندرعباس، خیابان اسد آبادی، جنب بانک پارسیان، ساختمان اهرام، طبقه چهارم، واحد ۱۳

شماره تماس: 07632236832

سه مزیت استفاده از وکلای زن در بندرعباس

بسیاری از افراد ترجیح می دهند وظیفه رسیدگی به پرونده های خود را به بهترین وکیل زن در بندرعباس بسپارند. این افراد برای انتخاب های خود دلیل قانع کننده ای دارند و همواره به مزیت های استفاده از وکلای زن اشاره می کنند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب وکیل مرد یا زن تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان به آن خرده ای گرفت. به هر حال استفاده از وکلای زن در پرونده های حقوقی و کیفری با مزیت هایی همراه است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت:

رابطه نزدیک وکیل و موکل: باید دقت داشته باشیم که ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل می تواند نقش موثری در کسب موفقیت در دادگاه داشته باشد. ارتباط نزدیک میان دو طرف باعث می شود تا موکل بتواند با خیالی آسوده تر به بیان خواسته ها و دغدغه های خود بپردازد و وکیل را از جزئیات پرونده مطلع گرداند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای از سوی دو طرف همراه باشد تا مشکلی در این بین ایجاد نشود.

توجه به جزئیات پرونده: ویژگی های غریزی خانم ها باعث می شود تا آن ها توجه بیشتری بر روی جزئیات داشته باشند. در مسائل حقوقی وکیل می تواند از این ویژگی خود به بهترین شکل ممکن برخوردار شود. او دقت ویژه ای بر روی جزئیات مربوط به دعاوی مطرح شده در دادگاه خواهد داشت و همین موضوع باعث می شود تا راهکارهای مناسبی را بتواند برای حل و فصل اختلافات پیش آمده ارائه دهد. بهترین وکیل زن در بندرعباس از این سلاح خود در دادگاه به بهترین شکل استفاده می کند.

فن بیان قوی: اگر چه نمی توان به طور قطع در این خصوص اظهار نظر کرد، اما به طور معمول فن بیان وکلای زن در مقایسه با وکلای مرد بیشتر است و همین موضوع باعث می شود تا وکلای مورد نظر بتوانند به خوبی در جلسات دادگاه از حقوق موکل خود دفاع کرده و جلوی پایمال شدن منافع او را بگیرند. در هنگام ملاقات حضوری با وکیل می بایست به فن بیان او توجه داشته باشید. انرژی بالای وکلای زن در کنار فن بیانی که از آن ها سراغ داریم می تواند به منزله کلیدی برای حل مشکلات حقوقی باشد.

بهترین وکیل زن در بندرعباس

اشتباهات رایج در انتخاب وکیل زن در بندرعباس

اکثر مردم جامعه در هنگام انتخاب بهترین وکیل زن در بندرعباس با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند. در صورت عدم آگاهی از این اشتباهات مشکل است نتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی پیدا کرده و از استخدام وکلای مورد نظر نتیجه مطلوب را به دست آورید. می دانیم که استخدام و به خدمت گرفتن وکلای زن به منزله طی کردن نیمی از راه کسب موفقیت در دادگاه است و از این رو باید تمامی دقت خود را به کار ببندیم. در ادامه به سه مورد از این اشتباهات اشاره خواهیم داشت:

بسیاری از افراد تصور می کنند که از نظر قانونی حق با آن ها است و از این رو، به هیچ عنوان نیازی در خود برای استخدام وکیل احساس نمی کنند. دقت داشته باشید که دعاوی حقوقی و یا کیفری مطرح شده در محاکم قضایی با پیچیدگی هایی همراه هستند. رسیدگی به این گونه پرونده ها مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. مردم جامعه به طور معمول از تحصیلات آکادمیک و تخصص کافی برای رسیدگی به پرونده بی بهره هستند و از این رو، استخدام وکیل الزامی است.

بسیاری از افراد به غلط تصور می کنند که اگر در یک پرونده شکست بخورند از میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر کاسته می شود. دقت داشته باشید که وکیل موظف به انجام وظایفی است که در خلال قرارداد انجام آن ها به او سپرده شده است. اگر چه لازم است وکیل در این راه تمامی مهارت و توانایی خود را به کار بگیرد، اما گاهی ممکن است نتیجه دادگاه با شکست همراه باشد و وکیل نتواند علی رغم تلاش هایش به نتیجه مطلوب دست پیدا کند. در این شرایط نیز می بایست دستمزد وکیل کامل پرداخت شود.

اشتباه رایجی که شاید اکثر افراد از آن بی اطلاع هستند این است که جنسیت وکیل مورد نظر هیچ تاثیری در میزان توانایی و مهارت وکیل مورد نظر نخواهد داشت. این به آن معنا است که هرگز نباید یک وکیل را بر اساس جنسیت او انتخاب نمایید. جنسیت وکیل تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان به آن خرده گرفت. اما باید تمامی معیارهای مناسب را در اختیار بگیرید تا با استفاده از آن بتوانید از میان وکلای زن به شاخص ترین و مطرح ترین آن ها دست پیدا کنید.

بهترین وکیل زن در بندرعباس

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و ما را تا پایان مقاله همراهی کردید از شما متشکریم! در این مقاله شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در بندرعباس آشنا کردیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه مزیت مهم استفاده از وکلای زن را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز به اشتباهات رایج در انتخاب وکیل اشاره داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه و یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در مطالب بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هفده =

دکمه بازگشت به بالا