ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس ⚖️【سال1403】✔️

یک تصور غلط که در بین افراد دخیل در یک پرونده رایج می باشد این است که اگر حق با آن ها باشد بدون استفاده از یک وکیل نیز می توانند در دادگاه به موفقیت دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی با پیچیدگی هایی همراه است و از این رو، حل و فصل آن ها به دانش حقوقی نیازمند است. چه بسا در دادگاه حق با شما باشد اما به دلیل عدم بهره مندی از دانش حقوقی و بی اطلاعی از قوانین و مقررات ملکی نتوانید مجددا به حقوق پایمال شده خود دست پیدا کنید. در نتیجه استخدام یک وکیل ملکی مجرب و خبره الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در بندرعباس آشنا کنیم. لطفا ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی در بنردعباس

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس کیست؟

اعتماد به هر وکیل ملکی نمی تواند موفقیت شما در پرونده را تضمین نماید. برای کسب موفقیت در محاکم قضایی لازم است به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در زمینه کاری خود سرآمد هستند و جزو خبره ترین ها به شمار می آیند. برای این کار لازم است از معیارهای انتخاب وکیل آگاهی داشته باشید تا بتوانید مهارت گزینه های موجود را محک بزنید. بهترین وکیل ملکی در بندرعباس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور می باشد.

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس تجربیان گران بهایی را در طی سال ها فعالیت حقوقی با حضور در محاکم قضایی به دست آورده است. تجربیات بهترین وکیل ملکی در بندرعباس به او کمک می کند تا در صورت مواجهه با مشکلات پیچیده، بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد کند. بهترین وکیل ملکی در بندرعباس آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و می تواند پاسخگوی نیازهای حقوقی مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل بندرعباس همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای ملکی شاخص در بندرعباس به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از گزینه های معرفی شده به میزان سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید:

زهرا دبیری

زهرا دبیری بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

خانم زهرا دبیری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بیش از 17 سال در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و دارای 13 سال سابقه وکالت در شهرستان شیراز و 4 سال در شهرستان بندرعباس می باشند.

برخی از سوابق خانم زهرا دبیری:

  • دارای 17 سال سابقه کاری تخصصی
  • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
  • متخصص در انواع دعاوی خانواده
  • متخصص در امور حقوقی
  • متخصص در دعاوی ملکی، کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، سرقت و …

شماره تماس: 09177119627
آدرس دفتر:
بلوار امام خمینی ، روبروی بیمارستان کودکان، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد 1

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم زهرا دبیری می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

محمود علی پور

محمود علی پور بهترین وکیل ملکی بندر عباس


محمود علی پور وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی با ده سال سابقه وکالت مستمر درحوزه های قضایی استان هرمزگان،کرمان و فارس و چندین سال سابقه انجام امور وکالتی چندین شرکت خصوصی و داور رسمی کانون داوران می باشند.

حوزه فعالیت و قبول وکالت:

  • دعاوی حقوقی شامل: (دعاوی ناشی از قراردادها، اثبات مالکیت، خلع ید، ابطال سند، دعاوی کمیسیون ماده ۱۲، اعتراض به آراء کمیسیون ماده ۵۶ قانون جنگل ها و مراتع و …)
  • دعاوی کیفری شامل: (کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، تصادفات رانندگی، حادثه حین کار، تعزیرات حکومتی و ….)
  • دعاوی خانواده: (مطالبه مهریه، نفقه، طلاق، اجرت المثل ایام زوجیت و…)

اطلاعات تماس با وکیل محمود علی پور:

شماره تماس: 09173004540
آدرس دفتر وکالت: 
بندر عباس، چهاراه بلوکی، ساختمان پرتو، طبقه سوم

فرزانه پورطرق

فرزانه پورطرق بهترین وکیل ملکی بندر عباس

سرکار خانم فرزانه پورطرق وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی تخصص ایشان در زمینه قبول دعاوی ملکی از جمله خله ید، فروش ملک مشاع، دعاوی تحویل سند می باشد ایشان همچنین در زمینه تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری از تخصص بالایی برخور دار می باشند.

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، به سمت قدس، بالای داروخانه دکتر مشیر، ساختمان مشیر، طبقه ۳، واحد۱۵

شماره تماس: 07633210349

مقصود درویشی دیوانمراد

مقصود درویشی دیوانمراد بهترین وکیل ملکی بندر عباس

جناب آقای مقصود درویشی دیوانمراد وکیل پایه یک دادگستری و شماور حقوقی می باشد، ایشان دارای دارای چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه قلول دعاوی کیفری از جمله خله ید، فروش ملک مشاع، دعاوی تحویل سند، موجر و مساجر و … می باشد، ایشان در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده است.

آدرس: بندر عباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، چهارراه مرادی، جنب بانک پارسیان، برج اهرام، طبقه۲

شماره تماس: 07642230639

عباس زابلی

عباس زابلی بهترین وکیل ملکی بندر عباس

جناب آقای عباس زابلی و کیل پایه یک دادگستری و یکی ا بهترین وکیل ملکی بندر عباس می باشد، این وکیل دارای چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد که توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند درصد موفقت های این وکیل در پرونده های ملکی بیش از 85 درصد می باشد.

آدرس: بندرعباس، بلوار امام حسین ع، شهرک طلاییه فاز ۱ ، خیابان باکری لاین ۳، سمت چپ ، کوچه رشادت ۴/۱۵، درب دوم سمت چپ

شماره تماس: 09133480438

فاطمه شهابی پور

فاطمه شهابی پور  بهترین وکیل ملکی بندر عباس

سرکار خانم فاطمه شهابی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد ایشان چندین سال است که در زمینه قبول وکالت دعاوی ملکی از جمله خلع ید، فروش مال غیر و ملک مشاع، دعاوی ثبت سند، دعاوی تحویل سند و …فعالیت می کند. از دیگر خدامت تخصصی این حقوقدان می توان به تنظیم سند، لایحه، شکوائیه، مشاوره اشاره کرد.

آدرس: بندرعباس، بلوار امام خمینی، نخل ناخدا، نرسیده به پمپ بنزین بلال، ساختمان اورست ( هاکوپیان) ، طبقه ۸ ،واحد ۸۰۱

شماره تماس: 07633682827

روح اله کرمی

روح اله کرمی  بهترین وکیل ملکی بندر عباس

جناب آاقی روح اله کرمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از یک دهه تجربه وکالت در زمینه قبول دعاوی ملکی می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل ملکی در بندر عباس بوده که توانسته پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و موکلانش را از نتیجه پرونده خوشنود ساخته است.

آدرس: هرمزگان، بندرعباس، بلوار پردیس، ابتدای کوچه پردی ۲ ، بلوک۲ ، طبقه اول، واحد ۱

شماره تماس: 07633678232


سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

انتخاب یک وکیل مجرب از میان انبوه وکلای موجود در شهر بندرعباس قدری سخت و پیچیده به نظر می رسد. حساسیت ماجرا زمانی بیشتر می شود که بدانیم کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گرو مهارت هایی است که بهترین وکیل ملکی در بندرعباس در اختیار دارد. لازم است خود را به معیارهای مهم و مناسبی مسلح کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید توانایی گزینه های موجود را بررسی کرده و در نهایت به یک حقوقدان شاخص دسترسی پیدا کنید و از او برای عهده دار شدن پرونده ملکی دعوت به عمل آورید.

معیارهای زیادی برای سنجش توانایی و مهارت وکلای ملکی وجود دارد که در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره کنیم:

فن بیان قوی: یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل ملکی در بندرعباس، قدرت نفوذ کلام و فن بیان وی است. در واقع لازم است در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک می بینید همواره دقت ویژه ای بر رفتارها و خلقیات او داشته باشید تا در نهایت بتوانید فن بیان او را ارزیابی نمایید. فن بیان را می توان مهم ترین سلاح وکیل ملکی برای رسیدن به اهداف تعیین شده به شمار آورد. چرا که دانش و سواد حقوقی وکیل همواره از طریق زبان او جاری می شود.

سابقه بالا: یکی دیگر از معیارهایی که با به کارگیری آن می توانید به بهترین وکلای ملکی دسترسی پیدا کنید، سابقه وکیل مورد نظر است. در واقع با تکیه بر سابقه وکیل می توانید به تجربیات او احاطه پیدا کنید. در واقع وکیل در طی سال های متمادی فعالیت حقوقی و رسیدگی به پرونده های ملکی تجربیاتی را به دست می آورد که او را در رسیدن به موفقیت یاری می دهد. لازم است به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در بین همکاران خود بیشترین سابقه را دارند.

تحصیلات آکادمیک: تمامی وکلا تا مقطع کارشناسی دروس مشابهی را مورد مطالعه قرار می دهند. اما در مقاطع بالاتر هر یک از آن ها به حوزه تخصصی خود پرداخته و در آن رشته به ادامه تحصیل می پردازد. لازم است در انتخاب وکیل به سراغ وکلایی بروید که تحصیلات نزدیک به موضوع پرونده شما را دارند. این موضوع شما را در یافتن وکلای خبره در زمینه ملکی یاری می کند.

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

چرا ملاقات حضوری با وکیل ملکی بندرعباس اهمیت دارد؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره داشتیم لازم است در ابتدا با استفاده از معیارهایی که ذکر شد به بررسی گزینه های موجود بپردازید. سپس لازم است برای خود وکلای موجود را اولویت بندی کرده و پس از اینکه از انتخاب وکیل مورد نظر اطمینان حاصل کردید با دفتر وی تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت بگیرید. بهترین وکیل ملکی در بندرعباس و موکل ملزم هستند در زمان تعیین شده در محل قرار که می بایست دفتر وکیل باشد حضور پیدا کرده و مهم ترین اهداف خود را بازگو نمایند.

در این جلسات موکل می بایست مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده ملکی را با وکیل در میان گذاشته و مختصری در خصوص پرونده توضیح ارائه دهد. در این مرحله است که وکیل با استفاده از دانش حقوقی خود به بررسی پرونده پرداخته و نظر خود را به صورت صادقانه در خصوص دعاوی مطرح شده اعلام می دارد. در صورت تمایل وکیل برای ادامه همکاری لازم است در خصوص حق الوکاله وکیل مورد نظر و نیز نحوه و زمان پرداخت آن نیز تبادل نظر کرده تا به توافق برسید.

وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و بنابراین دستمزد وکیل بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد. موکل نیز می تواند در مبلغ پیشنهادی دخل و تصرف داشته و رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد. در صورت توافق بر سر موضوعات مختلف لازم است قراردادی بین طرفین به امضا برسد. امضای قرارداد از بروز اختلافات در خصوص تعهدات در آینده جلوگیری می کند. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که لازم است در جلسات ملاقات حضوری خصوصیات وکیل را نیز زیر نظر داشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

کلام آخر

از اینکه تا پایان ما را همراهی کردید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم تا آنجایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در بندرعباس آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به گزینه مطلوب خود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه معیار مهم در انتخاب وکیل ملکی را برای شما بازگو نموده و در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر را ارزیابی کردیم. اکنون از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا