کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس ⚖️【سال1403】✔️

نباید چنین تصور شود که اگر از نظر قانونی حق با فرد است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارد. باید دقت دشاته باشیم که در دعاوی کیفری همواره با حساسیت و پیچیدگی هایی رو به رو هستیم. وجود همین پیچیدگی ها است که باعث می شود در صورت شکست خسارت های به فرد تحمیل شود. رسیدگی به پرونده های کیفری مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. تنها یک وکیل می تواند با تجربیات خود در این مسیر قدم بردارد و مقدمات کسب موفقیت در دادگاه را فراهم سازد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در بندرعباس آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مطلب در کنار ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس کیست؟

کسب موفقیت در محاکم قضایی در گرو استفاده از یک وکیل شاخص و مجرب است. در صورتی می توان به وکلای شاخص دسترسی پیدا کرد که متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم با استفاده از آن ها توانایی و مهارت وکلای مختلف را مورد سنجش قرار دهیم. بهترین وکیل کیفری در بندرعباس دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشت حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند در صورت لزوم با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را ارائه دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل بندرعباس سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی را کسب نموده است که در صورت مواجهه با مشکلات راهگشا است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در بندرعباس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی محمدی

جناب آقای علی محمدی

آقای علی محمدی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس است. ایشان با اخذ کارشناسی حقوق و دارای چندین سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل کیفری همراه تجربیات خوبی هستند.

آقای محمدی، دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های کیفری، یاری کنند. از ویژگی های دیگر وکیل محمدی، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای علی محمدی را می توان به عنوان وکیل کیفری شایسته در بندرعباس معرفی کرد.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه ی شهید توسلی

شماره تماس: 09179378634

سید نوید هاشمی پور

سید نوید هاشمی پور وکیل کیفری بندر عباس

جناب آقای سید نوید هاشمی پور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، همچنین یکی از بهترین وکیل کیفری در بندر عباس می باشد، این وکیل دارای سال ها تجربه در زمینه حل دعاوی کیفری اعم از سرقت و سرقت مسلحانه مزاحمت بانوان جرایم سیاسی جعل رشا و ارتشا اخاذی جرایم انتخاباتی صدور چک بلامحل و …. می باشد. این وکیل با مشاوره های قبل از جلسات دادگاه، همچنین پیگیری منظم پرونده درصد برنده شدن شما در پرونده را به 90 درصد می رساند.

آدرس: بندرعباس، خیابان امام خمینی، بین میدان شهدا و بلوکی، روبروی رستوران سجاد، ساختمان آسمان، طبقه ۴ واحد ۴۰۱

شماره تماس: 09177614386

فروزان فلاح

فروزان فلاح وکیل کیفری بندر عباس

سرکار خانم فروزان فلاح وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از یک دهه سابقه وکالت را دارا می باشد، ایشان یکی از وکلای حاذق و موفق در زمینه حل دعاوی کیفری می باشد، که تا کنون توانسته پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند، از تخصص های فروزان فلاح می توان به محاربه جرایم مربوط به مواد مخدر و قاچاق اسلحه، مهمات و اقلام، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه و … نیز اشاره کرد.

آدرس: بندر عباس، میدان شهربانی، ساختمان فرهمند، طبقه ۴، واحد ۱۱

شماره تماس: 07632236596

مهدی صادقی رودان

مهدی صادقی رودان وکیل کیفری بندر عباس

جناب آقای مهدی صادقی رودان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد، ایشان فعالیت خود در زمینه وکالت را در سال 89 آغاز نموده است، تخصص ایشان در رسیدگی به دعاوی کیفری می باشد، حقوقدان مهدی صادقی رودان یکی از بهترین وکیل کیفری بندر عباس نیز به شمار میرود این وکیل توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بیشماری از جمله، مزاحمت بانوان، خیانت، ضرب و جرح، فروش مال غیر، مواد مخدر، قاچاق و … را به سرانجام برساند.

آدرس: بندرعباس، چهاراه فاطمیه، ساختمان فاطمیه، طبقه ۴، واحد۱۳

شماره تماس: 07633755454

فروزان جان آقایی

فروزان جان آقایی وکیل کیفری در بندر عباس

سرکار خانم فروزان جان آقایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد، ایشان فارق التحصیل رشته حقوق با بیش از چندین سال سابقه وکالت می باشد، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی کیفری می باشد و از آنجایی که رسیدگی به این نوع از پرونده های به دانش حقوقی بالا نیاز دارد این وکیل توانسته با هوش مفرطش و همچنین تبحرش در حل دعاوی کیفری پرونده های بسیاری را به سرانجام برساند.

آدرس: بندرعباس، چهارراه سازمان، پاساژ طبقه سوم

شماره تماس: 07633663271

سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

دعاوی کیفری از پیچیدگی های بالایی همراه است. رسیدگی به پرونده های کیفری مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و لازم به ذکر است که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و ارائه دفاعیات را در اختیار ندارد. از این رو، استخدام یک وکیل مجرب و خبره در زمینه دعاوی کیفری الزامی به نظر می رسد. باید دقت داشته باشیم که توانایی و مهارت بهترین وکیل کیفری در بندرعباس نقش مهمی در کسب موفقیت در پرونده خواهد داشت و باید روی این موضوع توجه بالایی داشته باشیم.

هرگز نباید جنسیت یک وکیل را به عنوان معیار انتخاب او در نظر بگیرید. در واقع مرد بودن و یا زن بودن یک وکیل هیچ گونه تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. جنسیت وکیل مورد نظر تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد. در صورتی که تمایل دارید از یک وکیل خانم استفاده کنید لازم است تمامی معیارهای خود را در نظر بگیرید تا از میان انبوه گزینه های موجود در نهایت به بهترین گزینه دسترسی پیدا کنید. البته به طور معمول در دعاوی کیفری، وکلا می بایست آرامش خاطر بیشتری داشته باشند.

سابقه بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را می توان یکی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل به شمار آورد. اما نباید به اشتباه سابقه وکیل را با سن و سال او اشتباه بگیرید. بسیاری از وکلای مسن هستند که از سابقه کمی در رسیدگی به پرونده های کیفری برخوردار هستند و در عوض بسیاری از وکلا در عین جوانی تجربه بالایی در اختیار دارند. در واقع سابقه وکیل کیفری احتمال موفقیت در پرونده های موجود را دو چندان می کند. از این رو، در انتخاب وکیل می بایست سابقه او را نیز مد نظر قرار دهید.

بسیاری از افراد جامعه به اشتباه تصور می کنند که در همان ابتدای امضای قرارداد با بهترین وکیل کیفری در بندرعباس لازم است تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به او پرداخت. این در حالی است که نحوه پرداخت حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود و هر یک از متقاضیان بسته به شرایط مالی خود می توانند نحوه پرداخت را تعیین نمایند. اما به طور معمول دستمزد وکیل کیفری را قسط بندی کرده و قسط اول که شامل نیمی از مبلغ حق الوکاله است در ابتدا و نیمه دیگر در پایان همکاری تسویه می گردد.

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

پس از انتخاب وکیل کیفری در بندرعباس چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است توانایی و مهارت های وکلای موجود را در نظر قرار دهید و تحقیقات خود را در این خصوص تکمیل نمایید. این موضوع به شما امکان خواهد داد تا به بهترین گزینه ها دست پیدا کنید. پس از کسب اطمینان از شاخص بودن بهترین وکیل کیفری در بندرعباس لازم است با دفتر وی تماس گرفته و مقدمات ملاقات حضوری با وی را فراهم کنید. هم وکیل و هم موکل موظف هستند در زمان تعیین شده در محل قرار که به طور معمول در دفتر وکیل است حضور پیدا کنند.

در این جلسات در ابتدا لازم است موکل تمامی خواسته ها و اهداف خود را با وکیل به اشتراک بگذارد و از وکیل در خصوص پرونده کیفری تعیین تکلیف کند. همچنین لازم است موکل تمامی ویژگی های وکیل را مد نظر قرار داده و آن ها ارزیابی نماید. در این جلسات می شود زمان شناسی، حسن اخلاق، فن بیان و… را تحت رصد قرار داد تا در نهایت مشخص شود که آیا وکیل انتخاب شده از سوی موکل همان شخصی بوده است که فرد از او انتظار داشته یا خیر!

وکیل کیفری پس از مطالعه پرونده نظر خود در خصوص پرونده و ادامه همکاری با موکل را اعلام می دارد و در صورتی که نظر او برای ادامه همکاری مثبت بود لازم است در خصوص حق الوکاله مورد نظر نیز به توافق برسند. پس از انجام توافقات لازم در خصوص تمامی موارد موجود می بایست قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا از وقوقع اختلافات در آینده جلوگیری کند. در این قرارداد می بایست تمامی تعهدات دو طرف به طور دقیق ذکر شود و قرارداد باید به تایید دو طرف برسد.

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم تا آنجایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در بندرعباس آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل کیفری را مورد ارزیابی قرار دهیم و در پایان مقاله نیز به مجموعه اقداماتی اشاره کردیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل کیفری الزامی است. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نه =

دکمه بازگشت به بالا