وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندرعباس ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

حضور موفق در محاکم قضایی مقدمه ای بر کسب پیروزی در پرونده مربوط به دعاوی مطرح شده است. هر گونه اقدام اشتباه در رسیدگی به پرونده می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. در این بین بهره مندی از دانش حقوقی توسط افراد دخیل در دعاوی حقوقی و کیفری الزامی است. تنها استخدام یک وکیل خبره و مجرب می تواند ضعف های حقوقی فرد را جبران کرده و او را در رسیدن به اهدافی که تعیین کرده است یاری نماید. در واقع وکیل با آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری می تواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بندرعباس آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بندرعباس

بهترین وکیل بندرعباس کیست؟

در میان انبوه وکلای موجود در شهر بندرعباس تنها در صورتی می توان به شاخص ترین و مطرح ترین گزینه ها دسترسی داشت که از متر و معیار مشخصی برخوردار باشیم تا بتوانیم مهارت و تخصص گزینه های مختلف را مورد ارزیابی قرار داده تا در نهایت به بهترین وکیل موجود دست پیدا کنیم. بهترین وکیل بندرعباس دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوزهای لازم برای حضور در دادگاه را کسب نموده است.

بهترین وکیل بندرعباس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا آگاهی خود از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری را در سطح بالایی قرار دهد تا بتواند در صورت لزوم با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل بندرعباس تجربیات با ارزشی را در طی سال ها فعالیت حقوقی به دست آورده است. او می تواند تجربیات خود را در حل و فصل اختلافات به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بندرعباس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای حقوقی و کیفری در شهر بندرعباس به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

زهرا دبیری

زهرا دبیری بهترین وکیل بندرعباس

خانم زهرا دبیری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بیش از 17 سال در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و دارای 13 سال سابقه وکالت در شهرستان شیراز و 4 سال در شهرستان بندرعباس می باشند.

برخی از سوابق ایشان:

 • دارای 17 سال سابقه کاری تخصصی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده
 • متخصص در امور حقوقی
 • متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، سرقت و …

شماره تماس: 09177119627
آدرس دفتر:
بندرعباس، بلوار امام خمینی، روبروی بیمارستان کودکان، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد 1
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم زهرا دبیری، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

سمیرا ایران پور

سمیرا ایران پور بهترین وکیل بندر عباس

سرکار خانم سمیرا ایران پور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق با مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل بندر عباس نیز به شمار میرود ایشان توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و تاکنون پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده است.

برخی از تخصص های ایشان:

 • قبول دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، تمکین، نشوز، انحصار وراثت و …
 • قبول دعاوی کیفری: ضرب و جرح، دزدی، سرقت مسلحانه، همسایه آزاری،مزاحمت و …
 • دعاوی ملکی: اثبات مالکیت، فروش مال غیر، ترکه، خلع ید و ..
 • تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، ساختمان جاجم، طبقه۵، واحد۲۲

شماره تماس: 07612233926

شهریار دانا

شهریار دانا بهترین وکیل بندرعباس

جناب آقای شهریار دانا وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس عضو کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی و کیفری. ایشان تاکنون پرونده های زیادی قبول وکالت نموده که با تمرکز و مطالعه فراوان، ارائه راه حل مطلوب، دقت نظر ،حسن سابقه، صداقت، صبر، پیگیری مکرر و پاسخگو بودن به موقع توانسته رضایت موکلینش را در نتیجه پرونده جلب نماید و از وکلای خوش نام استان قرار گیرند.

قبول وکالت در دعاوی زیر پذیرفته می شود:

 • دعاوی حقوقی: دعاوی ملکی و املاک، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، اثبات مالکیت، فسخ قرارداد، اقاله، ابطال، بطلان، اثبات بیع، خلع ید، قلع و قمع مستحدثات، افراز، رفع تصرف عدوانی، مطالبه وجه التزام قراردادی، دستور فروش ملک، مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش ساختمان، ابطال رای داور، چک و سفته، تصادفات و… ارث (انحصار وراثت ،تحریر ترکه و مهر و موم ،تقسیم ترکه)
 • دعاوی خانواده: طلاق توافقی، طلاق از جانب زوج/زوجه، نفقه، مطالبه مهریه، اجرت المثل، تمکین، حضانت فرزندان، فسخ نکاح، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، اختلاس، ارتشاء، پولشویی، جعل اسناد، قتل، تعزیرات، قاچاق کالا و ارز، قاچاق سوخت، مشروبات الکلی، موادمخدر و…

شماره تلفن همراه: 09177661663 ـ 09176337731

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای شهریار دانا، می‌توانید از طریق شماره های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

یاسمن زمانی

یاسمن زمانی بهترین وکیل بندر عباس

خانم ياسمن زمانى وكيل پايه يك دادگسترى و عضو كانون وكلاى هرمزگان با ١٥ سال سابقه و موفقيت در ٩٥ درصد از پروندهاى ارجاعى، مفتخرند به لطف تجربه باارزش خود در پرونده هاى كيفرى و حقوقى بالاخص امور ملكى و قراردادها و همچنين شركتهاى تجارى، براى دفاع از حقوق مراجعين عزيز در كنار آنها باشند.

حسن شهرت، صبر، صداقت در انجام كار، پيگيرى مصّرانه پرونده و پاسخگويى ايشان سبب گرديده در زمره وكلاى باسابقه و خوشنام هرمزگان باشند، همچنین نقطه قوت كار وكالت ايشان، ارتباط مؤثر و مستمر با موكل تا انتهاى دادرسى و حصول نتيجه است.

خدمات حقوقى ايشان عبارتند از :

 • دعاوى حقوقى: وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، اثبات بیع و قراردادها ، اثبات مالکیت ،ابطال رای داور ، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری ، کمیسیون ماده صد شهرداری، دعاوی مربوط به تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه اجرا المثل ایام تصرف دستور تخلیه ، دستور موقت و تامین خواسته و تامین دلیل ، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، چک و سفته ، دعاوی بانکی و ابطال سند رهنی اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش آپارتمان ، دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی.
 • دعاوى ملكى: قبول وکالت در دعاوی ابطال سند مالکیت معارض، افراز ملک، دعوی اجرای ثبت، توقیف عملیات اجرایی و … ، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی تخلیه‌‌ اماکن تجاری، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی و …
 • دعاوی کیفری: وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، خیانت در امانت ، فروش مال غیر ،جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی ، قاچاق سوخت
 • دعاوی خانواده: وکالت در دعاوی خانواده مانند طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان ،فسخ نکاح ، طلاق توافقی
 • وکالت در مراجع و کمیسیونها : وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون ماده صد شهرداری، کمیسیون ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکیل با شماره درج شده در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09124871078
آدرس دفتر وکالت:
شهرنمايش نرسيده به آزادگان مجتمع عرفان طبقه سوم واحد ٢٨

(قبل از مراجعه حضوری تماس بگیرید)

حسن خورازمی

حسن خورازمی بهترین وکیل بندر عباس

جناب آقای حسن خورازمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با بیش از 13 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل همچنین یکی از بهترین مشاورین حقوقی نیز می باشد که توانسته در طول سابقه وکالتش پرودنه های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان خودش را از نتیجه پرونده خوشمنود ساخته است.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانوادگی: طلاق، مهرهی، نفقه، حضانت، تمکین و نشوز، انحصار وراثت،
 • قبول دعاوی کیفری: ضرب و جرح، دزدی، سرقت مسلحانه، همسایه آزاری،مزاحمت و …
 • دعاوی ملکی: اثبات مالکیت، فروش مال غیر، ترکه، خلع ید و ..
 • تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • قبول دعاوی حقوقی بانکی، چک و سفته، مطالبه خسارت و …

آدرس: بندر عباس، چهارراه فاطمیه، ساختمان پاساژجعفری، طبقه فوقانی، کفش ملی، دفتروکالت

شماره تماس: 09173675545

فاطمه دشتله

فاطمه دشتله بهترین وکیل بندر عباس

سرکار خانم فاطمه دشتله وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی، با بیش از 7 سال سابقه وکالات موفق می باشد، این وکیل تبحر و تخصص خاصی در حل دعاوی قضایی دارد و همچنین با فن بیان قوی که دارد و با دفاعیه های تخصصی که در مقابل قاضی ارائه می دهد توانسته تا کنون پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده است.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده
 • قبول دعاوی کیفری
 • قبول دعاوی ملکی
 • قبول دعاویب بانکی
 • قبول دعاوی حقوقی
 • نوشتن قرارداد
 • تنظیم لایحه و شکوائیه
 • مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: بندر عباس، چهار راه فاطمی ، ساختمان جام جم، طبقه ۷، واحد ۲۹

شماره تماس: 07633244172


تصورات غلط درباره هزینه وکیل بندرعباس

در ابتدا باید تعریف دقیقی از حق الوکاله به شما ارائه دهیم. به میزان دستمزدی که می بایست به یک وکیل در ازای انجام اموراتی نظیر رسیدگی به پرونده، ارائه دفاعیات، تنظیم شکواییه و یا دادخواست، ارسال لایحه دفاعیه و… پرداخت شود، در اصطلاح حقوقی حق الوکاله می گویند. در ابتدا لازم است فرد در دفتر بهترین وکیل بندرعباس حضور پیدا کند و با او در خصوص جوانب مختلف پرونده به تبادل نظر بپردازد. در این مرحله لازم است دو طرف درباره موضوعاتی نظیر حق الوکاله نیز تبادل نظر نمایند.

دقت داشته باشید که شکست نیز روی دیگر پرونده است. در واقع بهترین وکیل بندرعباس موظف است تمام توانایی و مهارت خود را برای کسب پیروزی در دادگاه به کار بگیرد و تا آن جایی که ممکن است برای دستیابی به منافع موکل خود بجنگد. اما گاهی ممکن است بر خلاف تلاش هایی که وکیل برای پرونده انجام داده است، دعاوی مطرح شده به موفقیت نرسد. در این حالت نیز لازم است موکل حق الوکاله تعیین شده برای وکیل را به طور تمام و کمال به او بپردازد. زیرا وکیل مامور به انجام وظیفه است و نه مامور به نتیجه!

نباید چنین تصور شود که موکل ملزم است در همان ابتدای امضای قرارداد تمامی هزینه وکیل را به صورت تمام و کمال بپردازد. این تصور کاملا غلط است. دقت داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل نیز مانند میزان حق الوکاله وی به صورت توافقی تعیین و به او پرداخت می گردد. به طور معمول در بسیاری از دفعات دیده شده است که هزینه وکیل در دو قسط به او پرداخت می شود. قسط اول که شامل نیمی از دستمزد وکیل می شود در ابتدای امضای قرارداد و نیم دیگر در زمان اعلام رای قطعی دادگاه تسویه می گردد.

بسیاری از افراد در سطح جامعه به این باور غلط اتکا دارند که موکل هیچ نقشی در تعیین میزان حق الوکاله ندارد. در واقع لازم به ذکر است که میزان دستمزد وکیل به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود. برای این کار لازم است فرد با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و از او برای جلسه ملاقات حضوری وقت بخواهد. در این جلسه لازم است دو طرف مهم ترین خواسته های خود را در خصوص حق الوکاله بازگو کرده و در انتها قراردادی به امضا برسانند. موکل نیز می تواند نظر خود در خصوص دستمزد وکیل را اعلام دارد.

بهترین وکیل بندرعباس

سه ویژگی وکیل بندرعباس که میتواند موفقیت پرونده را تضمین کند

فن بیان: تحصیلات آکادمیک بهترین وکیل بندرعباس نقش موثری در موفقیت موکل دارد. اما این تمام ماجرا نیست و در زمان انتخاب وکیل لازم است علاوه بر دانش حقوقی و میزان تحصیلات او به معیارهای دیگری نیز توجه داشته باشید. فن بیان یک وکیل مهم ترین ابزار و سلاح وی برای جنگیدن در میدان جنگی به نام دادگاه است. در واقع وکیل با قدرت نفوذ کلام خود می تواند قضات مربوطه را متقاعد سازد تا به نفع موکل او رای صادر کنند. او می تواند دفاعیات لازم را به دادگاه ارائه دهد.

شهرت: یک وکیل تمامی توانایی و مهارت خود را به کار می گیرد تا در دعاوی متعدد به پیروزی دست پیدا کند. در واقع شهرت یک وکیل از پیروزی های متعدد او در دادگاه حاصل می شود و معیار مناسبی برای انتخاب حقوقدانان به شمار می آید. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع می توانید وکلای مشهور در شهر بندرعباس را شناسایی کرده و از آن ها برای قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری خود دعوت به عمل آورید. تنها در این صورت است که می توانید به کسب موفقیت پرونده امیدوار باشید.

قدرت برقراری ارتباط: تمامی افراد در صورت مواجهه با دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی از لحاظ روحی دچار تنش هایی می شوند. همین عدم وجود آرامش در موکل باعث می شود تا برقراری ارتباط با وی بسیاری سخت و دشوار به نظر برسد. لازم است بهترین وکیل بندرعباس تا حدودی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند ارتباط موثری با موکل برقرار سازد. برقراری ارتباط بین وکیل و موکل می تواند اعتماد دو طرف را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

بهترین وکیل بندرعباس

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بندرعباس آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا تصورات غلط در خصوص هزینه وکیل مجرب و خبره را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز به ارزیابی سه مورد از مهم ترین ویژگی وکلا پرداختیم که وجود آن ها می تواند موفقیت پرونده را تضمین نماید. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا