خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بندرعباس  ⚖️【سال1403】✔️

فرهنگ حاکم بر جوامع و تغییر سبک زندگی عموم مردم باعث شده است تا هر ساله بر آمار مربوط به طلاق افزوده شود. بالا رفتن آمار طلاق باعث بروز اختلافاتی بر سر مهریه در بین زوجین شده است. هر ساله تعدادی زیادی از زنان با مراجعه به محاکم قضایی نسبت به مطالبه مهریه خود اقدام می نمایند و بالا بودن رقم مهریه برخی از آن ها باعث بروز تنش هایی می شود. مطالبه مهریه یا پرداخت آن می بایست زیر نظر یک وکیل مجرب و خبره انجام شود و از آنجایی که انتخاب وکلای شاخص و مطرح قدری دشوار است، در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل مهریه در بندرعباس بپردازیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در بندرعباس

بهترین وکیل مهریه در بندرعباس کیست؟

در صورتی می توانیم در دادگاه به کسب نتایج مطلوب امیدوار باشیم که از یک وکیل خبره و مجرب برای رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات لازم بهره مند شویم؛ اما انتخاب وکلای شاخص به همین سادگی ها هم نیست و برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف نیاز به متر و معیار مشخص داریم. بهترین وکیل مهریه در بندرعباس دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتیر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در دادگاه را به دست آورده است.

بهترین وکیل مهریه در بندرعباس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه و طلاق دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین و دقیق ترین راهکار را به موکل پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل مهریه در بندرعباس تجربیات بسیاری را در طی سال های متمادی کسب نموده است. تجربیات بهترین وکیل خانواده در بندرعباس به او کمک می کند تا در صورت بروز مشکلات آن ها را حل و فصل نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بندرعباس را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بندرعباس بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید.

زهرا دبیری

خانم زهرا دبیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند بندرعباس به صورت حرفه ای در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از پیش آمد های احتمالی آگاه می کند. وی با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی خانواده وکالت می پذیرد و پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده و قابل ذکر است که خانم دبیری در زمینه مهریه در کوتاه ترین مدت زمان پرونده هایی را که عهده دار بوده است به نتایج مطلوب رسانده.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار امام خمینی، روبروی بیمارستان کودکان، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس:09177119627

جواد یاری

جواد یاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندرعباس

آقای جواد یاری وکیل پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی خانواده اعمم از طلاق، مهریه، نفقه و … وکالت میپذیرد. از ویژگی بارز ایشان میتوان به پیگیری مداوم قبل از شروع دادگاه، برای رسیدن به نتیجه مطلوب اشاره کرد. این حقوقدان به افرادی که نیازمند مشاوره در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی هستند برای کسب موفقیت در پروندیشان مشاوره ارئه می دهند.

آدرس: بندرعباس، میدان ۱۷ شهریور، ساختمان امام علی(ع)، طبقه اول، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۱۴۹۷۱

محمد آرین‌ فر

محمد آرین‌ فر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندرعباس

آقای محمد آرین فر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی فعالیت دارد. ایشان در زمینه دعاوی خانوده اعم از مهریه، نفقه، اجرت المثل و طلاق توافقی پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده است و از این رو افراد با خاطری آسوده پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکیشان را به او می سپارند.

آدرس: بندرعباس، کوی آزادگان، نبش آزادگان ۴، طبقه دوم، ساختمان نیکان

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۶۷۹۰۱۹

ناصر ایران پور

ناصر ایران پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندرعباس

آقای ناصر ایران پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا متبحر و متخصص در بندرعباس به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به افراد با تبحر مکفی مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس: بلوار امام حسین، روبروی بازارچه، جنب داروخانه اکسیر

شماره تماس: ۰۹۱۷۹۱۶۰۳۵۴

سمیراء ایران پور

سمیراء ایران پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندرعباس

خانم سمیراء ایران پور وکیل و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلا بانو در بندرعباس به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد و افراد را در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی راهنمایی می کند. ایشان برای دفاع از موکل خود قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می گردد و برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد.

آدرس: بندرعباس، چهار راه، فاطمیه، ساختمان جاجم، طبقه ۵، واحد۲۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۶۷۲۱۵۶

منیره باغبانها

منیره باغبانها وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندرعباس

خانم منیره باغبانها وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره در بندر عباس در زمینه دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارد و افراد را با مشاوره های مکفی خود از چالش های پیش رو آگاه می سازد. وی به خوبی در دادگاه با فن بیان شیوا و ادله محکمه پسند رای مثبت دادگاه را از آن خود می کند.

آدرس: بندر عباس، چهار راه مرادی، ساختمان اهرام، طبقه ۷، واحد ۲۵

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۶۹۰۹۹۵

سه وظیفه وکیل مهریه بندرعباس که موکل توانایی انجام آن را ندارد!

دعاوی مهریه از پیچیده ترین دعاوی اقامه شده در دادگاه به شمار می آید و رسیدگی به آن ها در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تخصص لازم است. دعاوی مهریه احکام خاص خود را دارد و همین موضوع باعث می شود تا استفاده از بهترین وکیل بندرعباس الزامی به نظر برسد؛ زیرا عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در دادگاه و مطالبه خواسته های خود را ندارد و همین عدم آگاهی از قوانین و مقررات ممکن است خسارت هایی را به دنبال داشته باشد.

برخی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل مهریه در بندرعباس که افراد عادی توانایی انجام آن ها را ندارند به شرح زیر است:

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه دفاعیه معمولا در واکنش به ادعاهای طرف مقابل تنظیم و به دادگاه ارائه می شود. در تنظیم لایحه دفاعیه لازم است تمامی اصول نگارشی و حقوقی به طور کامل رعایت شود تا در نهایت موثر واقع شود. رعایت چنین نکاتی تنها توسط وکلای مهریه ممکن است و بهتر است تنظیم و ارسال این متون حقوقی را نیز به یک حقوقدان شاخص و مطرح بسپارید. علاوه بر این نیاز است وکیل ادله و مستندات لازم را نیز جمع آوری کرده و به لایحه پیوست نماید تا بر تاثیر آن افزوده شود.

بهترین وکیل مهریه در بندرعباس

ارائه دفاعیات در دادگاه: لازم است وکیل مهریه در زمان مقرر در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و با ارائه دفاعیات لازم از حقوق موکل خود دفاع نماید. در بسیاری از دادگاه ها نیازی به حضور خود موکل نیست و وکیل به جای او در جلسات شرکت کرده و دفاعیات لازم را به قضات مربوطه ارائه می دارد. ارائه دفاعیات مستلزم بهره مندی از تخصص و دانش حقوقی است و از وظایف وکیل به شمار می آید.

تنظیم شکواییه یا دادخواست: دعاوی حقوقی را با تنظیم دادخواست اقامه می کنند و راه به جریان انداختن دعاوی کیفری با ارائه شکایت و یا شکواییه است. لازم است برای مطالبه مهریه به یک وکیل خبره و مجرب مراجعه کرده و از وی برای تنظیم دادخواست کمک بگیرید. همچنین ممکن است فرد برای فرار از پرداخت مهریه اقدام به معاملات صوری کرده باشد که در این صورت نیاز به تنظیم شکواییه می باشد. انجام چنین اقداماتی تنها از عهده وکیل مهریه شاخص و مطرح ساخته است.

ضرورت ملاقات حضوری با وکیل مهریه در بندرعباس

انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده های مهریه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا بهترین وکیل مهریه در بندرعباس نقش تعیین کننده ای در کسب موفقیت در دادگاه دارد و در صورتی که این کار به یک وکیل شاخص و مطرح سپرده شود، احتمال کسب پیروزی و رسیدن به حقوق موکل به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند؛ بنابراین در ابتدا لازم است فرد تحقیقات جامعی در خصوص توانایی و مهارت وکلای مختلف داشته باشد تا بتواند با استناد به سابقه و تخصص وکیل مورد نظر را انتخاب نماید.

پس از انتخاب وکیل مهریه مجرب لازم است با استفاده از مشخصات با دفتر وی تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت بگیرید. فرد موظف است در زمانی که وکیل برای او در نظر گرفته است در دفتر حضور پیدا کرده و مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را با وکیل به اشتراک بگذارد. همچنین در این جلسه وکیل به بررسی جوانب مختلف پرونده مربوط به دعاوی مهریه می پردازد تا نظر خود را در خصوص جایگاه موکل در پرونده و احتمال کسب پیروزی در دادگاه اعلام دارد.

در صورت تمایل بهترین وکیل مهریه در بندرعباس برای ادامه همکاری لازم است نظر او را در خصوص میزان حق الوکاله جویا شوید؛ زیرا حق الوکاله و دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می شود. علاوه بر این نیاز است مهم ترین ویژگی های وکیل نظیر زمان شناس بودن، فن بیان قوی و… را نیز در جلسات ملاقات حضوری زیر نظر بگیرید. در صورت توافقات طرفین در خصوص موضوعات مختلف لازم است قراردادی به امضا برسد. امضای قرارداد و اشاره به تعهدات دو طرف از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می کند.

بهترین وکیل مهریه در بندرعباس
Business people negotiating a contract, they are pointing on a document and discussing together

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان در کنار ما بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در بندرعباس آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی پیدا کنید. در ادامه به بررسی مهم ترین وظایف وکیل پرداختیم که انجام آن ها از سوی افراد عادی غیر ممکن به نظر می رسد. در انتهای مطالب نیز تلاش کردیم تا اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر و تبادل نظر با وی را گوشزد نماییم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا