خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز ⚖️【سال1403】✔️

امروزه با بالا رفتن میزان مهریه تعیین شده از سوی زوجین شاهد بروز اختلافاتی جدی در محاکم قضایی بر سر موضوع مطالبه مهر از سوی بانوان هستیم. مهریه حقوق مالی زن در اسلام و قانون به شمار می‌رود و مرد تقریباً تحت هر شرایطی ملزم به پرداخت آن می‌باشد؛ اما زن ها در زمانی می‌تواند به حقوق مالی خود دست پیدا کند که با مواد قانونی مختلف آشنایی داشته و روال طرح دعوی در محاکم قضایی را به خوبی بشناسد. بدیهی است که برای کسب نتایج مطلوب نیازمند استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد در زمینه دعاوی مهریه هستید. چرا که در غیر این صورت هرگز نمی‌توانید به منافع قانونی خود دست پیدا کرده و اهداف تعیین شده را محقق کنید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در شیراز آشنا کنیم. به شما پیشنهاد می‌دهیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در شیراز

بهترین وکیل مهریه در شیراز کیست؟

در صورتی می‌توانیم بهترین وکیل مهریه در شیراز را شناسایی کنیم که معیارهای مختلفی در اختیار داشته و با استفاده از آنها و توانایی‌های گزینه‌های مختلف را مورد ارزیابی دقیق قرار دهیم. دعاوی مهریه بسیار پیچیده و حساس است و کوچک‌ترین اقدام غلطی در این زمینه می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته و عواقب ناگواری را به او تحمیل کند؛ بنابراین انتخاب شتاب زده وکیل می تواند شما را از اهدافی که در سر دارید دور کرده و در نهایت منجر به شکست شود.

تجربیات برترین وکیل مهریه در شیراز می تواند به او در حل و فصل گره‌های موجود در پرونده‌های مهریه کمک کند. وکیل مهریه خوب در شیراز پرونده‌هایی که در طی سال‌های متمادی در اختیار گرفته تجربیات مختلفی را به دست آورده است و می‌تواند در صورت لزوم این تجربیات را به کار بگیرد و راهکارهای مطلوبی را برای عبور از مشکلات ارائه دهد. علاوه بر این دانش حقوقی بهترین وکیل شیراز مورد نظر در سطح قابل قبولی است او می‌تواند با احاطه کامل بر مواد قانونی شما را در روند دادرسی کمک کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مهریه در شیراز را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل مهریه در شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

  • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
  • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
  • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
  • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
  • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
  • و …

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر:
شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری، با شماره بالا تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

مریم علی عسکری

مریم علی عسکری بهترین وکیل شیراز

خانم مریم علی عسکری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، رتبه 5 کانون وکلا، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای 10 سال سابقه وکالت و یکی از وکلای متخصص در انواع دعاوی شهر شیراز می باشند. ایشان به صورت حرفه ای به وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده و تصادفات می پردازند و تلاش دارند بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه دهند.

آدرس دفتر: شیراز، ملاصدرا، کوچه ۶، ساختمان مهتاب، طبقه سوم، واحد ۵

شماره تماس: 09174249326

اعظم ورزنده

اعظم ورزنده  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

سرکار خانم اعظم ورزنده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار در شیراز می باشد. ایشان در امور حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. وی پرونده های موفق زیادی در زمینه دعاوی خانواده دارد. او از سال 86 به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد و با دانش حقوقی خود در کنار افراد برای حل مشکلاتشان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: بلوار امیر کبیر، نرسیده چهار راه ریشمک، جنب قنادی یلدا، ساختمان پریا، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۱۶۲۴۰۱

آرمینه یوسفی

آرمینه یوسفی  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

خانم آرمینه یوسفی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری در شیراز به صورت حرفه ای مشغول وکالت می باشد. وی از سال 88 در حوزه دعاوی خانواده وکالت می کند و افراد را در این راه یاری می کند تا به حق خود برسند. ایشان وکیلی توانا با فن بیان شیوا هستند و در محضر دادگاه با ارائه ادله محکمه پسند از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: شیراز، قصرالدشت، رحمت آباد، ساختمان آریا، طبقه ۲، واحد ۲۱

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۷۴۹۸۴

سیده‌مریم‌ هاشمی‌شبانکاره‌

سیده‌مریم‌ هاشمی‌شبانکاره‌  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

خانم سیده‌مریم‌ هاشمی‌شبانکاره‌ وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در شیراز مشغول فعالیت است. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد بسته به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار آزادی، چهار راه باغ تخت، فلکه اطلسی، ساختمان آلومینیوم، طبقه ۳، روبروی عکاسی فرجام

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۰۸۴۰۴۶

صدیقه همایونی

صدیقه همایونی  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

سرکار خانم صدیقه همایونی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در شیراز به صورت تخصصی عهده دار پرونده های خانواده می شود و همچنین به افراد در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد. ایشان همیشه با دستی پر در دادگاه حاضر می شود و با ارائه مستندات جمع آوری شده از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: خیابان سعدی، کوچه پارک هتل، ساختمان نیما، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۹۱۳۴۲۷۸

علی یوسفی

علی یوسفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

آقای علی یوسفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با ارائه مشاوره به موکلین برای موفقیت و رساندن حق به حق دار تلاش می کند. ایشان در تمامی امور خانواده پرونده های موفقی در سابقه خود جای داده اند و همچنین برای پیشبرد بهتر پرونده با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد تا اختلالی پیش نیاید.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، کوچه ۱۳، طبقه سوم، پاساژ انتظاری، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۱۱۰۵۲۳


4 اقدام غلط پیش از استخدام وکیل مهریه شیراز

انتخاب عجولانه وکیل: نتیجه‌ای که در پرونده‌های مهریه به دست می‌آورید به میزان زیادی به توانایی و مهارت‌های بهترین وکیل مهریه در شیراز بستگی دارد؛ بنابراین انتخاب شتاب زده وکیل می تواند شما را از دستیابی به اهدافی که در سر دارید دور کرده و در نهایت شکست را برای شما به دنبال داشته باشد. پیش از تصمیم گیری احساسی در خصوص استخدام وکیل لازم است مهارت و توانایی‌هایی که گزینه‌های مختلف در اختیار دارند را مورد بررسی قرار دهید تصمیم عاقلانه‌ای بگیرید.

استخدام وکلای تازه کار: لازم است در اینجا این نکته را تاکید کنیم که شما برای به دست آوردن نتایج درخشان باید به سراغ وکلای کهنه کار بروید. این وکلا در طی سال‌های طولانی تجربیات خود را در خصوص پرونده‌های مهریه به دست آورده‌اند و پرونده شما را به هیچ  عنوان تبدیل به محلی برای آزمون و خطای خود نخواهند کرد. ممکن است وکلای کهنه کار و با تجربه از شما دستمزد بیشتری را مطالبه کنند اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هزینه شکست به مراتب بالاتر از هزینه وکیل است.

انتخاب وکیل تنها به توصیه آشنایان: ممکن است در اقوام و آشنایان شما نیز افرادی وجود داشته باشند که با مشکلات مهریه دست و پنجه نرم کرده و برای این کار از وکلای با تجربه‌ای استفاده کرده باشند؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که می توانید از آشنایان خود برای معرفی بهترین وکیل مهریه در شیراز استفاده کنید اما هرگز نباید کورکورانه نسبت به استخدام وکیل اقدام کنید و باید تحقیقات لازم را انجام دهید.

انتخاب وکیل بر اساس سن و سال: یکی از معیارهای مهمی که با توجه به آن می‌توانید تجربیات وکیل را به خوبی متوجه شوید سابقه حقوقدان مورد نظر اما یکی از اقدامات غلط در زمینه استخدام وکیلی این است که افراد به جای اینکه به سابقه وکیل مورد نظر توجه داشته باشند سن و  او را مد نظر قرار می‌دهند و تصور می‌کنند که اگر وکیلی مسن‌تر باشد دارای سابقه بالاتری است. این تصور کاملاً غلط است چرا که ممکن می‌باشد وکیلی دیر پای به عرصه وکالت گذاشته باشد.

بهترین وکیل مهریه در شیراز

تصورات اشتباه درباره حق الوکاله وکیل مهریه در شیراز

پرداخت مهریه به صورت یکجا: اگر شرایط مالی مناسبی برای استخدام بهترین وکیل خانوده در شیراز را در اختیار نداشته باشید به طور قطع به دنبال راهی هستید که حق الوکاله وکیل را به صورت یکجا به او پرداخت نکنید و از حقوقدان مورد نظر برای تسویه کامل دستمزد وقت بخواهید. باید توجه داشته باشید که یکی از تصورات غلط در خصوص هزینه وکیل این است که ‌ای گمان می‌کنند لازم است دستمزد وکیل را به صورت یکجا پرداخت کنند. باید تاکید کنیم که امکان پرداخت قسطی حق الوکاله نیز وجود دارد.

ثابت بودن حق الوکاله: عده‌ای بر این باور غلط هستند که تمامی وکلا در ازای دریافت پرونده‌های مربوط به مهریه حق الوکاله‌های ثابتی را دریافت می‌کنند و در واقع دستمزد آنها تفاوتی با یکدیگر ندارد. باید دقت داشته باشیم که حق الوکاله به هیچ عنوان رقم ثابتی ندارد و ممکن است هر یک از وکلا با در نظر گرفتن پیچیدگی پرونده و نیز سابقه‌ای که در ارائه خدمات حقوقی در اختیار دارند رقم متفاوتی را اعلام دارند. در واقع اولویت اول وکلا این است که حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کنند.

چانه زنی در خصوص حق الوکاله: میزان حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در مشهد در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود. نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که موکل نیز به عنوان یکی از طرف‌ های قرارداد می‌ تواند در میزان حق الوکاله نقش داشته و از میزان آن بکاهد؛ بنابراین اینکه عده‌ای تصور می‌کنند موکل مجبور به پذیرش حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل است کاملاً غلط می‌باشد. موکل می‌تواند با چانه زنی از میزان حق الوکاله کم کرده و آن را به رقم مد نظر خود نزدیک کند.

تفاوت میان حق الوکاله وکیل مرد و زن: نمی‌توان تفاوتی میان دستمزد وکلای مرد و وکلای زن قائل شد در واقع نمی‌توان گفت که برای مثال یک وکیل مرد در مقایسه با یک وکیل زن دستمزد بیشتری را دریافت می‌کند. در واقع جنسیت وکیل در میزان دستمزد او هیچ اثری ندارد. میزان حق الوکاله با در نظر گرفتن پیچیدگی پرونده محل دفتر وکیل سابقه حقوقدان مورد نظر تعیین می‌شود و در این بین به هیچ عنوان جنسیت وکیل نقشی را نخواهد داشت.

بهترین وکیل مهریه در شیراز

کلام آخر

از شما ممنونیم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهریه در شیراز آشنا کنیم تا به این شکل قادر باشید در صورت نیاز از میان گزینه های مختلف، شاخص ترین و سرشناس ترین گزینه را مد نظر قرار داده و استخدام کنید. در ادامه شما را با چهار اقدام غلط در خصوص انتخاب وکیل مهریه آشنا کردیم و پس از آن به سراغ تصورات غلط در خصوص میزان دستمزدی که وکلا دریافت می کنند رفتیم. در پایان از شما درخواست داریم تا نظرات خود را در خصوص مقاله در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =

دکمه بازگشت به بالا