خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج ⚖️【سال1403】✔️

همواره با شدت گرفتن تنش های مربوط به طلاق در میان زوجین، مسئله مهریه نیز به عنوان یکی از چالش برانگیزترین تعهدات مالی مرد مطرح می شود. دعاوی مهریه یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی هستند و حل و فصل آن ها به دانش حقوقی نیازمند است. برای حضور موفق در دادگاه و رسیدگی به پرونده نیاز است از قوانین و مقررات حاکم بر این حوزه اطلاع داشته باشید. استخدام یک وکیل در این زمینه می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در کرج آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در کرج

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

تعدد وکلا در شهر کرج باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوده وکلا قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال اگر متر و معیاری مناسبی در اختیار نداشته باشیم ممکن است نتوانیم مهارت های وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهیم و از استخدام شاختر ترین ها باز بمانیم. بهترین وکیل کرج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است.

بهترین وکیل مهریه در کرج تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق و مهریه دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی بالایی که در اختیار دارد بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل طلاق در کرج همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. او سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات با ارزشی کسب نموده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای مهریه در کرج را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده، آن ها را برای رسیدگی به پرونده های خود انتخاب کنید. تا انتهای مقاله در مجله برترین وکلا با ما همراه باشید.

محسن ابوفاضلی

محسن ابوفاضلی بهترین وکیل مهریه در کرج

جناب آقای محسن افضلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان کرج هستند. سابقه و تخصص آقای افضلی در دعاوی و حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و … است.

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، نبش پارک لادن، ساختمان تکساو 14، طبقه5

تلفن تماس: 09122643615

وحید وفائی کرمی زاده

وحید وفائی کرمی زاده بهترین وکیل مهریه در کرج

آقای وحید وفائی کرمی زاده وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. آقای وفائی در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان جهت حل پرونده های خود راهنمایی بگیرید.

آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، طبقه فوقانی بانک سرمایه، طبقه 4، واحد 404

تلفن تماس: 09121028349

شهناز یونسی

شهناز یونسی بهترین وکیل مهریه در کرج

خانم شهناز یونسی وکیل و مشاور حقوقی با تجربه در کرج هستند، که سابقه بالایی در وکالت دارند. خانم یونسی در حوزه استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، تعدیل مهریه، الزام به تهیه مسکن، مطالبه نفقه، مطالبه نحله و اجرت المثل، تعیین مهرالمثل، تقسیط مهریه، تعیین تاریخ و مدت ملاقات، حضانت فرزند، سلب حضانت، تحویل فرزند، تقسیط نفقه فرزند، صدور اجازه خروج از کشور و… تخصص دارند.

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب دادسرا، ساختمان کوثر، طبقه 5، واحد 10

تلفن تماس: 09123882443

امیرحسین یوسفی نیا

امیرحسین یوسفی نیا بهترین وکیل مهریه در کرج

جناب آقای امیرحسین یوسفی نیا وکیل پایه یک دادگستری هستند. تخصص ایشان در دعاوی خانواده، مهریه، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …است.

آدرس: کرج، رجائی شهر 4، فرعی 27

تلفن تماس: 09124670032

اشرف هاشمی

اشرف هاشمی بهترین وکیل مهریه در کرج

سرکار خانم اشرف هاشمی یکی دیگر از وکلای با سابقه استان کرج هستند. خانم هاشمی وکیل و مشاورحقوقی پایه یک دادگستری هستند، که پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده اند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق می باشد و همچنین توانسته در طول دوره وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس: کرج، چهار راه مصباح، کوچه شهید تهرانی، پلاک 68، واحد 1

تلفن تماس: 09123636315

مجید پشنگ پور

جناب آقای مجید پشنگ پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق، نفقه و… در کرج می باشد همچنین ایشان به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحری که در حل این نوع از دعاوی دارد توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، او همچنین به دلیل حسن خلق، فن بیان، هوش سرشار حقوقی، قدرت کلا و رفتار مناسب با موکلین توانسته موکلین زیادی را به خود جذب کرده و به یکی از موفق ترین وکلای کرج محسوب شود.

آدرس: کرج، بلوارطالقانی جنوبی، ساختمان سپهر۱، طبقه۴، واحد۴۰۱

شماره تماس: 02632716768


مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل مهریه خبره در کرج

قدرت کلامی قوی: در صورتی که فن بیان یک وکیل را به عنوان قوی ترین سلاح وی برای جنگ در میدان دادگاه معرفی کنیم چیزی به گزاف نگفته ایم. دانش حقوقی و تحصیلات یک وکیل نقش موثری در رشد مهارت های وی دارد. اما در صورتی که فرد نتواند دانش خود را به دیگری منتقل کند، مهارت های وی بی استفاده باقی خواهد ماند. در هنگام ملاقات حضوری با بهترین وکیل خانواده در کرج انتخابی لازم است به دقت فن بیان وی را مورد ارزیابی قرار دهید.

آشنایی به اصول روانشناسی: یک وکیل خبره و شاخص باید همواره این نکته را مد نظر قرار دهد که موکل به دلیل دست و پنجه نرم کردن با مسائل طلاق و مهریه دارای تنش هایی در زندگی شخصی خود است و ممکن است رفتار او نرمال و عادی نباشد. بهترین وکیل مهریه در کرج می بایست تا حدودی از علم روانشناسی بهره مند باشد تا بتواند رفتار درستی با موکل خود داشته باشد. رفتار مطلوب وکیل با موکل اعتماد و اطمینان طرفین را افزایش خواهد داد.

پر انرژی بودن وکیل: در انتخاب بهترین وکیل مهریه در کرج همواره باید پر انرژی بودن او را نیز تحت رصد قرار دهید. لازم است وکیل با انرژی بالای خود به جمع آوری ادله و مستندات لازم برای پس گرفتن حقوق از دست رفته موکل خود بپردازد. لازم است وکیل مهریه بدون خستگی و با انرژی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات لازم را به قضات ارائه دهد. او می بایست تا آخرین لحظه برای منافع موکل خود تلاش کند.

قدرت برقرارری ارتباط با موکل: تجربه نشان داده است که برقراری ارتباط نزدیک میان موکل و بهترین وکیل مهریه در کرج می تواند احتمال کسب پیروزی را در دادگاه افزایش دهد. چنین ارتباطی باعث خواهد شد تا وکیل از جزئیات پرونده اطلاعات بهتری کسب نموده و مهم ترین خواسته ها و دغدغه های موکل را درک نماید. البته لازم به ذکر است که برقراری ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای باشد.

بهترین وکیل مهریه در کرج

لزوم مراجعه به وکیل متخصص در دعاوی مهریه در کرج

دعاوی مهریه یکی از حساس ترین و پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی هستند. مهریه در واقع نوعی تعهد مالی از سوی مرد به زن در هنگام نکاح است. در هنگام طلاق معمولا دعاوی مهریه با چالش های بزرگی رو به رو می شوند. در بسیاری از موارد دیده شده است که برخی از خانم ها از این حق خود برای تحت فشار قرار دادن همسر استفاده می کنند. گاهی نیز دیده شده است که مرد سعی دارد با ترفندهایی از این تعهد خود فرار کند.

لازم است برای رسیدگی به پرونده های مهریه به سراغ آن دسته از بهترین وکیل مهریه در کرج بروید که در زمینه کاری خود متخصص هستند. تجربه نشان داده است که در صورت مراجعه به وکلای متخصص در زمینه دعاوی مهریه می تواند احتمال کسب پیروزی در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش داد/. زیرا تسلط این وکلا بر روی موضوع مربوطه بیشتر است و می توانند با اتکا به توانایی و تخصص خود راهکارهای کارآمدتری را به موکل خود ارائه دهند.

در واقع بهترین وکیل مهریه در کرج در مقطعی از سابقه کاری خود به این نکته پی برده است که کارآمدی و توانمندی او در برخی از دعاوی بیشتر از دعاوی دیگر است. علاوه بر این او متوجه شده است که علاقه و تمایل بیشتری به قبول پرونده در دعاوی مهریه دارد. در بالا لیست کاملی از وکلای خبره به شما ارائه شده است. در هنگام انتخاب وکیل می بایست توجه ویژه ای بر روی تخصص این وکلا داشته باشید و به این شکل شانس کسب موفقیت را افزایش دهید.

دقت داشته باشید که یک وکیل مهریه با مباحثی همچون طلاق، تمکین، فرار از دین، اجرت المثل، نفقه و… دست و پنجه نرم می کند. این در حالی است که یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری با مباحثی نظیر سرقت، توهین، تجاوز، ضرب و جرح، باج گیری، کلاهبرداری و… مشغول است. بدیهی است که فضای ذهنی این دو با یکدیگر متفاوت است و لازم است به دلیل گسترده بودن مباحث حقوقی در هر دعوای مطرح شده به دنبال وکیل متخصص در ان زمینه باشید.

بهترین وکیل مهریه در کرج

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مطلب در کنار ما بودید از شما صمیمانه تشکر می کنیم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل مهریه در کرج آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت دستیابی به گزینه های مطلوب نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا مهم ترین معیارها در انتخاب وکلای مهریه شاخص و خبره را مورد ارزیابی قرار دهیم. علاوه بر این تلاش کردیم تا ضرورت استفاده از وکلای متخصص در دعاوی مهریه را گوشزد نماییم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا