ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در کرج ⚖️【سال1403】✔️

سرقفلی به مستاجر کمک می‌کند تا با صرف هزینه‌های کم بتواند کسب و کار خود را در بازار راه اندازی کرده و از ملک تجاری منفعت ببرد. از سوی دیگر مالک می‌تواند با گنجاندن حق سرقفلی در قرارداد به امضا رسیده با مستاجر علاوه بر اجاره بها از منافع دیگری نیز بهره‌مند شود. بهتر است برای تنظیم قراردادهای مربوط به سرقفلی و همچنین رسیدگی به دعاوی مربوط به آن در محاکم قضایی حتماً از یک وکیل خبره و متخصص در این زمینه کمک بگیرید. دریافت مشاوره حقوقی از وکیل باعث می‌شود تا حجم اختلافات به وجود آمده بین مالک و مستاجر به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند اما حقیقت این است که شما باید به سراغ برجسته‌ترین وکلا بروید. در این مقاله شما را با بهترین وکیل سرقفلی در کرج آشنا می‌کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سرقفلی در کرج

بهترین وکیل سرقفلی در کرج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در کرج دارای دانش حقوقی و تسلط بالا بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی است و می‌تواند با استفاده از تفسیرهای دقیق از قانون راهنمایی‌های فوق‌العاده‌ای را به موکلین ارائه دهد.

بهترین وکیل حق کسب و پیشه در کرج با تنظیم قراردادهای ملکی می‌تواند جلوی بروز خیلی از اشتباهات و اختلافات در آینده را بگیرد و به این شکل از تباه شدن منافع دو طرف جلوگیری کند. برترین وکیل سرقفلی در کرج می‌تواند تجربیات خود را به کار ببندد و مشاوره حقوقی مطلوبی را به مراجعین ارائه کند.

وکیل سرقفلی خوب در کرج در واقع همان بوکیل پایه یک دادگستری است که به صورت تخصصی در زمینه پرونده‌های مربوط به سرقفلی و اختلافات ناشی از آن فعالیت می‌کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در کرج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل سرقفلی در کرج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین صیاد

حسین صیاد وکیل سرقفلی در کرج

آقای وکیل به عنوان بهترین حقوقدان ملکی با تجربه ای درخشان در پرونده های حقوقی و ملکی با استفاده از مهارت و تخصص خویش، بهترین استراتژی را جهت اخذ بهترین نتیجه به دفاع از موکل خویش می پردازد وکیل صیاد با متعهد به حقوق مراجعین خود به عنوان بهترین وکیل ملکی در کرج شناخته شده اند

آدرس دفتر : کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری وکیل سرقفلی در کرج

وکیل مدافع آقای عباس سوری در عرصه ی حقوق ملکی و مشاور حقوقی می باشند که با راهنمایی های خود راهکارهای اقتصادی و به روز را ارايه میدهند که موجب شکوفایی و موفقیت پرونده های موکلین خویش شده اند وکیل سوری با تخصص ویژه در مطالعه ی پرونده های ملکی و با تجربه و مهارتی که در این زمینه دارند با حس مسيولیت و رفع مشکلات به مراجعین خود بهترین خدمات را ارايه می دهند

آدرس دفتر: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز

سارا آژیده

سارا آژیده

وکیل سارا آژیده وکیل پایه یک حقوقی و کیفری علاوه بر تخصص ویژه ای که در مسائل اراضی و ملکی دارند، نقش بسیار حیاتی در اقامه دعاوی و موفق ترین دفاع در امور ملکی را دارند وکیل آژیده با تسلطی که در این زمینه دارند یکی از شناخته شده ترین وکیل در کرج می باشند

آدرس دفتر: کرج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه سوم

سعید نجف زاده

سعید نجف زاده

آقای سعید نجف زاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای کرج می باشند ایشان با تسلط بر دانش حقوقی و مشاوره های قوی در علم حقوق ، بهترین راهکارها را به مراجعین خود می دهند و با تخصص ویژه در وکالت ملکی و اراضی موفق ترین دفاعیه ها را به عمل می آورند

آدرس دفتر:کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، روبروی مهراد مال، ساختمان افرا، طبقه اول، واحد سوم

حسین شیرخانی

حسین شیرخانی وکیل سرقفلی در کرج

وکیل حسین شیرخانی با شهرت درخشان در علم حقوق و با مطالعه های دقیق پرونده های مراجعین، موفق ترین راهکارها را با نتایج عالی ارائه داده اند ایشان با وجود حس مسئولیت پذیری در رفع مشکلات موکلین و همچنین در پیگیری پرونده ها یکی از شناخته شده ترین وکلای متخصص در پرونده های سرقفلی در کرج می باشند.

آدرس دفتر : کرج، خیابان بهشتی، بعداز سه راه گوهردشت، سر میانجاده، جنب پل میانجاده، مجتمع تجاری البرز، بلوک B2، طبقه چهارم، واحد 5


سابقه و تخصص دو معیار مهم در انتخاب وکیل سرقفلی کرج!

معیارهایی که بر اساس آنها به سراغ بهترین وکیل سرقفلی در کرج می‌روید نقش اساسی در موفقیت شما خواهند داشت. برای مثال ممکن است فردی در انتخاب وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی تنها به ارزان قیمت بودن او توجه داشته باشد. بدیهی است که چنین فردی از سایر مهارت‌ها و توانمندی‌های وکلا غافل شده و تنها حق الوکاله او را لحاظ می‌کند. این فرد به گزینه مطلوبی دست پیدا نخواهد کرد.

سابقه درخشان بهترین وکیل کرج را می‌توان از معیارهای مهم در انتخاب متخصصین برجسته به شمار آورد. حقیقت این است که اگر سالهای زیادی در زمینه پرونده خاص مشغول به فعالیت باشند در آن به تبحر و تجربه بالاتری دست پیدا کرده و این می‌تواند خبر خوبی برای شما به عنوان موکل باشد.

اگر در بین انتخاب از میان دو وکیل مردد هستید در ابتدا باید سابقه و رزومه آنها را مطالعه کنید تا برای شما مشخص شود که کدام یک از آنها در درجه اول پرکارتر بوده و در درجه دوم سال‌های فعالیت بیشتری داشته است. همچنین باید نظرات موکلان درباره وکیل را بدانید تا برای شما عیان شود که میزان رضایت افرادی که با او همکاری داشتند در چه سطحی قرار دارد.

معیار دیگری که می‌تواند در انتخاب بهترین وکیل سرقفلی در کرج به کمک شما بیاید و مشکلات در این خصوص را حل و فصل کند تخصص وکیل مورد نظر می‌باشد. قانون به وکیل پایه یک دادگستری این حق را می‌دهد تا در تمامی بخش‌هایی که جزو زیرشاخه‌های علم حقوق هستند فعالیت داشته باشد اما برای کسب نتایج بهتر لازم است از وکلای متخصص کمک بگیرید.

وکلای متخصص زمانی که پرونده شما را مورد بررسی قرار می‌دهند می‌توانند با سهولت بیشتری درباره آن اظهار نظر کرده و مشاوره حقوقی دقیق‌تری را نیز به شما ارائه دهند. به طور معمول روال کار به این صورت است که هر یک از وکلای دادگستری سعی می‌کنند در بخش‌هایی از علم حقوق به تخصص بالاتری دست پیدا کرده و در عمر کاری خود معمولاً در این بخش‌ها پرونده قبول کنند.

دعاوی ملکی و به خصوص دعاوی مربوط به سرقفلی به صورت کاملاً تخصصی دنبال می‌شوند و پیچیدگی‌های خاص به خود را نیز دارند بنابراین برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود درباره چنین پرونده‌هایی بهتر است به سراغ وکلای کاربلد در این زمینه بروید. باید وکیلی را انتخاب کنید که در این زمینه تخصص داشته و بتواند دفاعیات موثر خود را تنظیم نموده و در جلسات دادگاه به قاضی پرونده ارائه کند.

بهترین وکیل سرقفلی در کرج

کلام آخر

هدف اصلی کادر مجرب مجله حقوقی برترین وکلا این بود تا شما را با برخی از مهمترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل سرقفلی در کرج آشنا کنند تا به این شکل بتوانید مشکلات حقوقی پیش آمده در خصوص پرونده‌های ملکی را با استفاده از خبره‌ترین وکلا و متخصصین حل و فصل نمایید. اشاره داشتیم که موکلان از وکیل خود انتظاراتی دارند و برخی از مهمترین آنها را تشریح کردیم. همچنین به سابقه و تخصص وکلا به عنوان دو معیار مهم اشاره‌ای مختصر داشتیم. اگر نکته‌ای درباره انتخاب وکیل به ذهن شما رسیده است ممنون می‌شویم آن را با سایر مخاطبان نیز به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =

دکمه بازگشت به بالا