طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج ⚖️【سال1403】✔️

عوامل مختلفی ممکن است ثبات و تداوم زندگی مشترک را مورد تهدید قرار دهد. در واقع طلاق آخرین راه حل برای آن دسته از زوجین است که دیگر تحت هیچ عنوان نمی توانند به زندگی مشترک ادامه دهند. برای حضور موفق در دادگاه و طی کردن مراحل طلاق لازم است دانش حقوقی لازم در این زمینه داشته باشید و اطلاعات خود در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق را افزایش دهید. استخدام یک وکیل می تواند در این راستا راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در کرج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی پیدا کنید.

بهترین وکیل طلاق در کرج

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

در شهری به وسعت کرج معمولا با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. وکلای شاغل در هر یک از آن ها آماده اند وکالت پرونده های مربوط به طلاق را بر عهده بگیرند؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کسب نتایج مطلوب تنها از طریق استخدام برترین حقوقدان ها امکان پذیر است. بهترین وکیل خانواده در کرج دانش آموخته یکی از بهترین و مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق انجام داده و آن را با موفقیت به پایان رسانده است.

بهترین وکیل طلاق در کرج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق آگاهی کامل دارد و می تواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره در تلاش است تا آخرین تغییرات قوانین را تحت رصد قرار دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبای جدی خود عقب نماند. بهترین وکیل کرج سال های زیادی از فعالیت کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های طلاق کرده است. تخصص و تجربیات او در این زمینه می تواند کلید حل مشکلات باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خبره طلاق در شهر کرج را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی سوابق و تخصص هر یک از گزینه ها، برای انتخاب آن ها اقدام نمایید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

حسین صیاد

حسین صیاد بهترین وکیل طلاق در کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد.

ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده جناب حسین صیاد، موارد زیر هستند:

  • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
  • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
  • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
  • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
  • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
  • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
  • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
  • نویسنده قراردادهای حقوقی
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
  • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه

شماره تماس: 09120084438
آدرس دفتر:
 کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حسین صیاد، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

صادق عطاالهی

صادق عطااللهی بهترین وکیل طلاق در کرج

جناب آقای صادق عطاالهی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکلای کرج هستند که تخصصشان در زمینه وکالت طلاق و خانواده می باشد. آقای عطاالهی همچنین در دیگر زمینه ها از جمله حضانت فرزند، مهریه، ملکی، بانکی، ثبتی و … پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانده اند. ایشان با دقت در جزئیات پرونده، سریعترین و بهترین روش برای اقدام را انتخاب می کنند و به همین دلیل به عنوان یکی از برترین وکلا در استان البرز شناخته شده اند.

آدرس: کرج، میدان نبوت، جنب برج پارسه، مجتمع ابن سینا، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 09123630216

بهرام عباسی

بهرام عباسی بهترین وکیل طلاق در کرج

جناب آقای بهرام عباسی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلای طلاق در کرج می باشند. آقای عباسی با تسلط کامل بر جلسات دادرسی دستگاه قضایی و برخورداری از اطلاعات و قوانین جدید توانایی ارائه بهترین و سریع ترین راه حل های حقوقی را دارند و با به موفقیت رساندن بیش از 90 درصد پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، مالی، ثبتی، بانکی، ملکی و … توانسته رضایت موکلان خود را جلب کنند.

آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2 واحد 3

شماره تماس: 09121947151

فاطمه مهرور

فاطمه مهرور بهترین وکیل طلاق در کرج

سرکار فاطمه مهرور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکلای طلاق در استان البرز می باشند. خانم مهرور با سابقه درخشان 15 ساله در زمینه های مختلف از جمله حقوقی، کیفری، بانکی، ثبتی، حضانت فرزند و … توانسته اند پرونده های متعددی را با تکیه بر تجربه چندین ساله خود با موفقیت به اتمام برسانند.

آدرس: کرج، خیابان درختی، روبروی فروشگاه امیران، جنب پیتزا سیب 360، پلاک 18، واحد10، طبقه 5، ساختمان سیلور

شماره تماس: 09125614834

افشین مرادی

افشین مرادی بهترین وکیل طلاق در کرج

جناب آقای افشین مرادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکلای طلاق در کرج می باشند که با توضیحات جامع و کامل، مراحل روند سپری شدن پرونده را برای موکلان شفاف سازی می کنند و با توجه به تغییراتی که در قوانین و مقررات صورت می گیرد، دانش و اطلاعات خود را به روز نگه می دارند. آقای مرادی هم چنین در دیگر زمینه ها از جمله حقوقی، کیفری، ثبتی و … نیز فعالیت می کنند که توانسته اند درصد بالایی از رضایت موکلان را کسب کنند.

آدرس: کرج، میدان نبوت، روبروی پارک نبوت بلوار ملاصدرا، جنب مجتمع شماره ٣ حقوقی

شماره تماس: 09129530855

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی بهترین وکیل طلاق در کرج

سرکار خانم فرشته شهبازی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از حاذق ترین وکلای طلاق کرج می باشند. خانم شهبازی با ارائه سریع ترین و بهترین راه حل های حقوقی و حق الوکاله مقرون به صرفه به موکلان خود برای احقاق حقوقشان در دستگاه های قضایی کشور کمک می کنند. خانم شهبازی هم چنین در دیگر زمینه های وکالتی از جمله دعاوی خانواده، حضانت فرزند، مهریه، حقوقی، کیفری و … نیز پرونده های متعددی را با موفقیت به نفع موکلان خود به اتمام رسانده اند.

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

فضل اله افخمی

فضل اله افخمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوص و بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق می باشد. این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا، تبحر در حل پرونده های خانواده، طلاق، پایبندی به زمان، قدرت کلام ، فن بیانی کهدارد توانسته پرونده هی زیادی را در طول سابقه وکالت به سرانجام رسانده و همچنین موکلان زیادی را جذب خود کند.

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09122179447


مهم ترین وظایف وکیل طلاق در کرج چیست؟

دقت داشته باشید که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای درک و فهم قوانین حاکم بر دعاوی طلاق مطرح شده در دادگاه را ندارد. همین عدم آگاهی از مباحث حقوقی می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در کرج وظیفه دارد مباحث پیچیده و دشوار حقوقی مربوط به دعاوی طلاق را با زبانی ساده برای موکل خود توضیح داده و او را از پیچ و خم مسیر مطلع کند. تنها در این صورت است که موکل نیز می تواند از آن چیزی که در دادگاه در جریان است آگاه شود.

لازم است فرد برای ارائه دادخواست طلاق به محاکم قضایی، دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشد و روال انجام امور حقوقی را بداند. از این رو، فرد می تواند از همان ابتدای طرح دعوای طلاق به یک وکیل خبره و مجرب مراجعه کرده و از او برای پیشبرد اهدافش کمک بگیرد. این کار باعث می شود تا فرد قدم های مثبتی بردارد و از تنش با قانون بپرهیزد. در واقع وکیل وظیفه دارد با احاطه کامل به قوانین و مقررات و نیز آگاهی از فرآیند قانونی رسیدگی به پرونده موکل را در رسیدن به منافعش یاری کند.

بهترین وکیل طلاق در کرج وظیفه دارد بدون هیچ ترس و واهمه ای در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و با تمام شجاعت و جسارتی که در وجود خود دارد از حقوق موکل خود دفاع نماید. لازم است بهترین وکیل زن در کرج تمامی ادله و مستندات لازم برای ارائه به دادگاه را با دقت و وسواس جمع آوری کرده و در زمان مقرر به دادگاه ارائه دهد. وکیل وظیفه دارد تا تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد؛ زیرا در این صورت است که رضایت موکل جلب خواهد شد.

گاهی لازم است وکیل طلاق در واکنش به ادعاهای طرف مقابل لایحه دفاعیه بنویسد و از حقوق موکل خود دفاع کند. تنظیم لایحه دفاعیه می بایست با رعایت کامل اصول نگارشی و حقوقی همراه باشد. از این رو، وکیل به دلیل دانش و توانمندی که در این خصوص دارد می تواند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و حقوق از دست رفته موکل خود را مطالبه نماید. دقت داشته باشید که انواع دعاوی طلاق اعم از طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی با پیچیدگی های خاصی همراه هستند.

بهترین وکیل طلاق در کرج

حق الوکاله وکیل طلاق خبره در کرج چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست به یک وکیل در ازای قبول وکالت پرونده طلاق پرداخته شود. نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله طلاق اعلام کرد؛ زیرا در انواع طلاق بسته به تبحر و مهارت بهترین وکیل طلاق در کرج این رقم می تواند کاملا متفاوت باشد. تنها چیزی که می توان در این مورد گفت این است که برخلاف تصور عمومی، شغل وکالت یک شغل آزاد محسوب می شود و حق الوکاله وکیل به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود.

در ابتدا لازم است فرد برای رسیدگی به پرونده طلاق خود به دنبال یک وکیل خبره و کارآمد باشد. پس از انجام تحقیقات لازم در این خصوص لازم است فرد جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل طلاق تدارک ببیند. در این جلسه لازم است وکیل از تمامی ابعاد پرونده اطلاع حاصل نماید و در پایان نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله اعلام کند. در صورتی که موکل با رقم پیشنهادی از سوی وکیل مشکلی نداشته باشد و به آن راضی باشد، دو طرف اقدام به امضای قرارداد و واگذاری وکالت می کنند.

لازم است دقت ویژه ای بر روی تنظیم قرارداد داشته باشید. می بایست مشخص شود که حق الوکاله در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. از طرف دیگر باید میزان حق الوکاله، نحوه پرداخت و زمان پرداخت دستمزد وکیل مورد نظر در قرارداد ذکر شود. مدت زمان رسیدگی به پرونده، نوع پرونده، سابقه وکیل، پیچیدگی دعوای مطرح شده و… از جمله عواملی هستند که ممکن است در میزان حق الوکاله درخواستی از سوی بهترین وکیل طلاق در کرج موثر باشد.

بهترین وکیل طلاق در کرج

کلام آخر

در این مطلب سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در کرج آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب مطرح ترین گزینه های موجود نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین وظایف وکیل طلاق در قبال موکل را مورد بررسی قرار دهیم. در پایان نیز پس از ارائه تعریف حق الوکاله به نحوه محاسبه آن در دعاوی طلاق پرداختیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

دکمه بازگشت به بالا