طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران ⚖️【سال1403】 ✔️

پرونده‌های مربوط به طلاق حجم قابل توجهی از پرونده‌های مفتوحه در محاکم قضایی را به خود اختصاص داده‌اند. قوانین مربوط به طلاق که در بسیاری از موارد از شرع مقدس اسلام استخراج شده‌اند حقوق و تعهداتی را برای زوجین در نظر گرفته‌اند که در زمان طلاق می‌بایست در خصوص آنها تعیین و تکلیف شود. در صورتی که فرد حقوق قانونی خود را نشناسد هرگز نخواهد توانست در دادگاه آنها را احقاق نموده و جلوی شکست خود در دعاوی مطرح شده را بگیرد. در چنین مواردی فرد باید برای استخدام یک وکیل توانا و مجرب اقدامات لازم را به انجام برساند تا به این شکل چندین گام به کسب پیروزی نزدیک‌تر شده و جلوی خسارت‌های احتمالی در این خصوص را به طور کامل بگیرد؛ اما هر وکیلی نمی‌تواند در این مسیر راهگشا باشد و باید شما به طور قطع با تحقیقات کامل به سراغ شاخص‌ترین و مطرح‌ترین گزینه‌ها بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در ایران آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در ایران

بهترین وکیل طلاق در ایران کیست؟

اگر تصور شما بر این است که تنها با مطالعه چند کتاب یا متن حقوقی می‌توانید حرفی را در دادگاه برای گفتن داشته باشید سخت در اشتباه هستید. این موضوع را در نظر داشته باشید که اقدام برای انواع دعاوی طلاق همواره با پیچیدگی‌های بالایی همراه است و فردی نمی‌تواند صرفاً با مطالعه چند کتاب از استخدام بهترین وکیل طلاق در ایران بی‌نیاز شده و شخصاً وارد عمل شود؛ اما لازم است از گزینه‌های مختلفی که در عرصه‌های حقوقی مشغول به فعالیت هستند مطرح‌ترین آنها را استخدام کنید

بهترین وکیل ایران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره در تلاش است تا دانش حقوقی خود را به بهترین شکل در اختیار موکل قرار داده و با استفاده از مشاوره حقوقی او را از منافع و تعهداتش آگاه کند. اشتباهات در تصمیم گیری در انواع دعاوی طلاق می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را به موکل وارد کند. یکی از مهمترین وظایفی که بر عهده بهترین وکیل ایران است این می‌باشد که از دانش حقوقی و تجربیات خود کمک گرفته و اجازه ندهد که موکل با صدمات مختلفی روبرو شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در ایران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ثریا جعفری

ثریا جعفری بهترین وکیل ایران

خانم ثریا جعفری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال فعالیت در حوزه وکالت به خوبی افراد را در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی راهنمایی می کند. ایشان با تبحر و تخصص لازمه در محضر دادگاه حاضر می شود و با تکیه بر دانش حقوقی خود به روند پرونده بهبود می بخشد و اکثر پرونده هایی که وی عهده دار بوده است نتایج مطلوبی را با خود به همراه داشته.

آدرس دفتر: البرز، کرج، عظیمیه، ضلع شمالی بلوار بسیج، نرسیده به پل هوایی، پلاک 263، ساختمان آفتاب، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس: 09398444301

امیر والایی

امیر والایی بهترین وکیل ایران

آقای امیر والایی وکیل و مشاور خبره یکی از وکلا نام دار و پر تلاش پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان با تسلط کامل بر قوانین وکالت در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شوند و با ارائه ادله محکمه پسند رای مثبت دادگاه را ازآن پرونده ای که عهده دار آن است می کند. وی پرونده های پیچیده و مهمی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

آدرس دفتر: تهران، چهار راه پاسداران، خیابان دولت، پلاک ۲۵، واحد ۹

شماره تماس : ۰۹۱۲۱۰۰۹۶۵۵

محمد جواد پور حسینی

محمد جواد پور حسینی بهترین وکیل ایران

آقای محمد جواد پور حسینی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تسلط و تخصص لازمه در حوزه وکالت فعالیت می کند. ایشان در جلسات مشاوره از تجارب والایی که دارند به مراجعین کمک می کند تا درصد موفقیت آنها را در پرونده مد نظر بالا ببرد. وی با رعایت قوانین وکالت در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند و حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دکتر فاطمی، رهی معیری، سرتیپ فکوری، پلاک ٩٠

شماره تماس: 09127994787

نسیم گچ کار

نسیم گچ کار بهترین وکیل ایران

خانم نسیم گچ کار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کند. ایشان به صورت گزینشی وکالت می پذیرد و در جلسات مشاوره با صبوری کامل به گفته های مراجعین گوش می سپارد و به صورت حرفه ای در بهبود روند پرونده ایفا نقش می کنند.

آدرس دفتر: اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

شماره تماس: 09166202329

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال بهترین وکیل ایران

آقای محمدحسن فعال وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب والایی که طی چندین سال سابقه وکالت خود به دست آورده به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان با تبحر کامل برای احقاق حقوق افراد در محضر دادگاه حاضر می شود.

آدرس دفتر: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس: 09119341944


۴ وظیفه وکیل طلاق در ایران که خارج از توان افراد عادی است!

تنظیم انواع متون حقوقی: یکی از مهمترین مهارتهایی که باید بهترین وکیل طلاق در ایران دارای آن باشد مهارت‌های نوشتاری می‌باشد. وکیل با استفاده از این مهارت خود می‌تواند شکوایه و دادخواست تنظیم نماید همچنین اگر در دادگاه ادعایی بر خلاف منافع موکل مطرح شود همواره وکیل متخصص در زمینه طلاق می‌تواند با تنظیم لایحه‌های قضایی به آن پاسخی مناسب و درخور بدهد. این موضوع را در نظر داشته باشید که تحریر و تنظیم متون حقوقی یکی از امور تخصصی است که باید به طور قطع به وکیل سپرده شود.

تشریح مباحث حقوقی به زبان ساده: یکی دیگر از وظایفی که بر عهده وکلای متخصص در زمینه طلاق است این می‌باشد که وکیل می‌بایست پیچیده‌ترین مسائل و قوانین مربوط به انواع طلاق را برای موکل خود تشریح نموده و او را با حقوق قانونی‌اش آشنا کند. در نظر داشته باشید که اگر موکل با حقوق قانونی‌اش به طور کامل آشنایی پیدا کند به طور قطع می‌تواند دفاع بهتری از خود داشته و اجازه ندهد که سوء رفتارهای دیگری در دعاوی طلاق باعث از بین رفتن منافع و بروز خسارت‌ها شود.

ارائه مشاوره حقوقی: یکی دیگر از وظایفی که بهترین وکیل طلاق در ایران می‌تواند آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و از قضا موکل نیز به آن نیاز مبرمی دارد مسئله مشاوره حقوقی می‌باشد. مشاوره حقوقی یکی از مهم‌ترین خدمات وکیل در زمینه دعاوی طلاق است که می‌تواند موکل را به بهترین شکل با جزئیات پرونده آشنا کند. در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید تمامی سوالات خود را از وکیل پرسیده و برای آنها پاسخ‌های منطقی دریافت کنید تا به این شکل اطلاعات خود را در خصوص پرونده افزایش دهید.

دفاع از پرونده: یکی دیگر از وظایفی که وکیل طلاق می‌بایست آن را به بهترین شکل انجام دهد دفاع از پرونده‌های مربوطه است. این نکته را در نظر داشته باشید که در مراحل دادرسی لازم است وکیل در جلسات دادگاه حاضر شده و از منافع موکل خود به بهترین شکل دفاع کند. اگر وکیل بتواند دفاعیات موثری را انجام دهد به طور قطع فرد با خسارت‌های جبران ناپذیری روبرو نخواهد شد. وکیل لازم است در جلسات ارائه دفاعیه در دادگاه از فن بیان خود استفاده مطلوبی ببرد.

بهترین وکیل طلاق در ایران

لزوم توجه به تخصص و سابقه در انتخاب وکیل طلاق در ایران

در این قسمت از مقاله سعی داریم این نکته را به دقت مورد بررسی قرار دهیم که تمامی وکلای پایه یک دادگستری می‌توانند در همه بخش‌های علم حقوق پرونده قبول کرده و در آن‌ها وکالت کنند؛ اما لازم است این نکته را نیز ذکر کنیم که علم حقوق بسیار گسترده است و امکان اینکه تمامی وکلا بتوانند در زیر شاخه‌های آن به تخصص و بازدهی یکسانی برسند وجود ندارد. در واقع بهترین وکیل طلاق در ایران توانسته است با تحصیل و قبول پرونده‌های متعدد به تخصص‌های لازم در زمینه دعاوی طلاق و مهریه برسد.

در صورتی که به وکلای متخصص در زمینه دعاوی طلاق مراجعه کنید به طور قطع شانس شما برای کسب پیروزی چندین برابر خواهد شد چرا که این وکلا تسلط بالاتری بر روی قوانین و مقررات مربوط به طلاق دارند و سال‌های بیشتری را با این دعاوی دست و پنجه نرم کردند و جزئیات آن را می‌شناسند. در چنین شرایطی است که وکیل می‌تواند با کنکاش در میان مواد قانونی مختلف در نهایت بهترین راهکار برای عبور از مشکلات را پیش روی موکل قرار دهد او را به پیروزی نزدیک‌تر کند.

بنابراین در زمانی که قصد انتخاب بهترین وکیل طلاق در ایران را دارید لازم است در ابتدا در میان کارنامه حقوقی او به دنبال تخصصش بگردید. همچنین لازم است این نکته را مورد تاکید قرار دهیم که تخصص یک وکیل بر اساس علاقه و تحصیل و قبول پرونده‌های متعدد در زمینه‌های مشخص شکل می‌گیرد. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که با استفاده از وکلای متخصص می‌توانید با سهولت و هزینه کمتری به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید. این یک مزیت بزرگ به شمار می‌آید.

اما معیار دیگری که می‌بایست در انتخاب وکیل به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید مسئله سابقه حقوقدان مورد نظر است. سابقه در اصل به معنای تعداد سال‌هایی است که وکیل در زمینه دعاوی مختلف به قبول پرونده‌ها پرداخته است. هرچه تعداد سال‌های فعالیت یک وکیل بیشتر باشد به طور قطع می‌توان گفت که تجربه بیشتری را نیز در اختیار دارد. ذکر این نکته ضروری است که با استفاده از وکلای با تجربه و با سابقه می‌توانید شانس خود را برای کسب پیروزی چندین برابر کنید. البته سابقه به معنای سن و سال وکیل نیست.

بهترین وکیل طلاق در ایران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل طلاق در ایران آشنا کنیم تا شما بتوانید با بررسی سوابق هر یک از گزینه‌ها برای آینده پرونده خود تصمیم درستی اتخاذ کنید. در ادامه سعی کردیم مهمترین وظایف وکیل طلاق را مورد ارزیابی قرار دهیم. پس از آن نیز اهمیت تخصص و سابقه وکیل در انتخاب حقوقدان مورد نظر را گوشزد نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا