کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران ⚖️【سال1402】 ✔️

گاهی شاهد وقوع جرم در دعاوی مطرح شده هستیم. همواره برای دعاوی کیفری که با وقوع جرم همراه هستند مجازات‌های سنگینی در نظر گرفته می‌شود که مقدار آن در قانون مجازات اسلامی به طور کامل ذکر شده است. در صورتی که بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی تسلط کافی نداشته باشید ممکن است برخی از تصمیمات غلط و جولان شما را از تامین منافع قانونی‌تان دور کند. در چنین شرایطی است که عواقب ناگواری به شما تحمیل شده و نخواهی توانست اهداف خود را به پیش ببرید. لازم است برای جبران ضعف‌های حقوقی خود از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کرده تا با تکیه بر دانش حقوقی و تجربیاتی که او در اختیار دارد راهکار مناسب را در پیش گرفته و برای کسب موفقیت و پیروزی گام‌های بلندی را به سمت هدف بردارید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در ایران آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در ایران

بهترین وکیل کیفری در ایران کیست؟

تمامی پرونده‌های کیفری با پیچیدگی‌های خاص به خود همراه هستند و حساسیت آنها در مقایسه با سایر دعاوی مطرح شده بیشتر می‌باشد از این رو برای حل و فصل این گونه دعاوی و کسب موفقیت در پرونده‌های موجود لازم است به سراغ بهترین وکیل کیفری در ایران بروید. ممکن است دعوایی کیفری علیه شما در مراجع قانونی اقامه شده باشد و ناچار به حضور در دادگاه و ارائه دفاعیات باشید. از سوی دیگر ممکن است قصد طرح شکایت علیه دیگری را داشته باشید. در تمامی این شرایط مراجعه به یک وکیل موفق الزامی است.

دقت داشته باشید که برترین وکیل کیفری در ایران با قبول پرونده‌های متعدد در طول عمر کاری خود به تخصص‌های لازم در این زمینه دست پیدا کرده است و می‌تواند در مدت زمان کمی مشکلات حقوقی شما را حل و فصل نموده و گره‌های موجود را بازگشایی کند. بهترین وکیل ایران شخصی است که دانش حقوقی بالایی در اختیار دارد و می‌تواند با تکیه بر تجربیات خود از  پیچ و خم‌های مسیر اطلاع پیدا کرده و راه حل‌های مناسبی را برای عبور از این موانع پیشنهاد دهد. بهترین وکیل‌های ۱ دادگستری در ایران به دنبال جلب رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در ایران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مصطفی زمان زاده

مصطفی زمان زاده بهترین وکیل کیفری در ایران

آقای مصطفی زمان زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تسلط کامل بر قوانین وکالت در حوزه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. ایشان با تخصص و تبحر کامل در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و همچنین پرونده های مهمی همچون سرقت، فساد، کلاهبرداری،َ ضرب و شتم و … با موفیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴

شماره تماس: 09155976367

محمد سلیمی افشارجقی

محمد سلیمی افشارجقی بهترین ویکل کیفری در ایران

آقای محمد سلیمی افشارجقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا به صورت تخصصی به دعاوی کیفری رسیدگی می کند. ایشان به دو روش حضوری و تلفنی به مراجعین ارائه خدمات می کند و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد؛ وی با تدبیر های خویش به روند پرونده بهبود می بخشد و در وقت و هزینه موکلین خود صرفه جویی می کند.

آدرس دفتر: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

شماره تماس: 09127523247

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه بهترین وکیل کیفری در ایران

آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با تخصص و تبحر لازمه در دادگاه های کیفری حاضر شده و با رعایت قوانین وکالت حقوق موکلین خود را زنده می کند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران ، نبش خیابان جهان آرا ، ساختمان یلدا ، طبقه چهارم واحد سه

شماره تماس : 09178002693

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده بهترین وکیل کیفری در ایران

آقای امیر صادقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب والایی که دارد در محضر دادگاه دفاعیات لازم را جهت بی گناهی یا پس گرفتن حق ضایع شده از موکل خود ارائه می دهد.

آدرس دفتر: کرج ، طالقانی شمالی ، نرسیده به آزادگان ، برج یادمان ، بلوک بی ، طبقه ۴ واحد بی ۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۸۸۹۱۸۹

پریسا الفتی

پریسا الفتی بهترین وکیل کیفری در ایران

خانم پریسا الفتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرمانشاه در حوزه دعاوی کیفری تسلط چشمگیری دارد. ایشان با دانش حقوقی و تبحر مکفی در این حوزه وکالت می پذیرد و پرونده های مهمی را در این زیمنه به موفقیت رسانده است. از ویژگی های فردی ایشان می توان به رازداری و صبوری اشاره کرد

آدرس دفتر: کرمانشاه ۲۲بهمن سی متری دوم به طرف چهار راه سنگر ساختمان زاگرس طبقه دوم واحد۷

شماره تماس: 09188324889


۳ وظیفه وکیل کیفری در ایران که خارج از توان افراد عادی است

زمانی که به بهترین وکیل کیفری در ایران مراجعه می‌کنید از او توقع دارید تا تمامی مسائل مربوط به پرونده را رسیدگی کرده و در تمامی مراحل دادرسی در کنار شما باشد. لازم است چنین وکیلی از نبوغ و تبحر خود برای انجام درست وظایفی که بر عهده او است بهره گرفته و در نهایت به گونه‌ای رفتار کند که رضایتمندی شما جلب شود. در ادامه این مطلب سعی داریم برخی از مهم‌ترین وظایفی که بر عهده وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری است را به طور کامل تشریح کرده و آنها را بیان نماییم.

تنظیم شکواییه دعاوی کیفری: تنظیم انواع اسناد حقوقی یکی از مهم‌ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در ایران را تشکیل می‌دهد. دقت داشته باشید که برای اقامه دعاوی کیفری و مطرح نمودن مشکلات موجود در پرونده در مراجع قانونی لازم است شکوایی تنظیم نموده و آن را در اختیار مقامات مسئول قرار دهید. اگر شکواییه یا شکایت‌نامه به درستی تنظیم نشود ممکن است شما به عنوان موکل در تامین اهداف خود با مشکلات جدی روبرو شوید بنابراین بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت‌ها از یک وکیل کمک بگیرید.

تشریح مباحث پیچیده حقوقی: قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری بسیار پیچیده است و شخص به طور معمول بدون اینکه از بهترین وکیل کیفری در ایران کمک بخواهد نمی‌تواند مباحث پیچیده را درک کرده و آنها را در محیط دادگاه به کار بگیرد. به این نکته توجه داشته باشید که وکیل می‌تواند با استفاده از مهارت‌های کلامی بسیار قوی که در اختیار دارد این گونه مباحث پیچیده حقوقی را برای موکل شرح داده و او را به این شکل مهیای حضور در مراجع قانونی و دفاع از حقوق خود کند.

دفاع از حقوق موکل در دادگاه: در صورتی که دعوایی کیفری علیه شما گم شده باشد ملزم هستید تا در محیط دادگاه حاضر شده و با ارائه ادله و مستنداتی ادعاهای وارد شده را رد کنید. از سوی دیگر اگر شکایتی علیه دیگری تنظیم نموده‌اید باید بتوانید با ارائه مدارک و مستندات قابل قبول ادعای خود را در دادگاه در محضر قاضی به اثبات برسانید. دقت داشته باشید که وکیل نقش موثری در پیشبرد این اهداف دارد و می‌تواند با تکیه بر مهارت و توانمندی‌هایی که در اختیار دارد دفاع جانانه‌ای از شما در دادگاه داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در ایران

نکاتی که باید در انتخاب وکیل کیفری در ایران به آن توجه داشته باشید

به سراغ وکلای تازه کار نروید: همواره لازم است از بهترین وکیل کیفری در ایران برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده‌های خود استفاده کنید و هرگز به سراغ وکلای تازه کار نروید چرا که این وکلا فاقد تجربیات کافی برای رسیدگی به پرونده و تکمیل مراحل دادرسی هستند. درد حاوی پیچیده کیفری نیاز است تا به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که سال‌های زیادی را مشغول به فعالیت‌های حقوقی در همین زمینه بوده و توانستند تجربیات قابل اتکایی را به دست آورده و در پرونده‌های خود به کار بگیرند.

به تخصص وکیل توجه داشته باشید: اگر قصد استخدام وکیلی را دارید بهتر است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری فعالیت داشته و به این شکل توانسته‌اند به تبحر و توانمندی قابل اتکایی دست پیدا کنند. احتمال کسب پیروزی برای شما با استفاده از وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری افزایش پیدا می‌کند و این موضوع می‌تواند یکی از مزایای مهم به شمار بیاید. تخصص یک وکیل می‌تواند نتیجه قبول پرونده‌های متعدد یا تحصیل در رشته مربوطه باشد.

بر اساس مقدار حق الوکاله وکیل تصمیم گیری نکنید: یکی از مهمترین نکاتی که باید در انتخاب و استخدام بهترین وکیل کیفری در ایران به آن توجه داشته باشید این است که هر یک از وکلا ممکن است با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده کیفری و سابقه کاری خود مبلغ متفاوتی را از دیگری به عنوان حق الوکاله درخواست و مطالبه نمایند. هرگز نباید یک وکیل را تنها به دلیل ارزان قیمت بودنش انتخاب کنید. باید تحقیقات جامعی انجام داده و در نهایت به سراغ وکلای با مهارت و متخصص بروید

به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: اگر سری به دادگاه‌های کیفری بزنیم به زودی در خواهیم یافت که تعداد زیادی از وکلای آقا در این محاکم مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند و نقش وکلای مرد در مقایسه با وکلای خانم پررنگ‌تر است. اما امروزه وکلای زن نیز توانسته‌اند جایگاه خود را در تمامی دعاوی مطرح شده به دست آورند. اگر مصر به انتخاب وکلای آقا یا خانم هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید یک وکیل را تنها بر اساس جنسیت او انتخاب نمایید و باید به ویژگی‌های او توجه داشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در ایران

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکلا و مطالعه مطالب حقوقی تشکر و قدردانی می‌کنیم. تلاش ما در این سایت این بود تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهم بهترین وکیل کیفری در ایران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیم درستی را برای آینده دعاوی مطرح شده در مراجع قانونی بگیرید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهمترین وظایف وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ ارائه برخی از نکات مهم در انتخاب وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما و سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا