ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج ⚖️【سال1403】✔️

تمامی افراد ممکن است حداقل یکبار در معاملات ملکی خود با مشکلاتی رو به رو شوند. گاهی این مشکلات به حدی عمیق و پیچیده می شوند که حل و فصل آن ها فقط با مراجعه به محاکم قضایی میسر می شود. در این بین لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از حقوق خود دفاع نمایید. استخدام یک وکیل خبره ومجرب در زمینه دعاوی ملکی می تواند ضعف های حقوقی موکل را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در کرج آشنا کنیم تا دیگر نیازی نباشد زمان زیادی را صرف جستجوی وکلای ملکی کنید.

بهترین وکیل ملکی در کرج

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

در شهری با وسعت و جمعیت کرج با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. تمامی وکلای موجود در این موسسات حاضرند بسته به تخصص و مهارتی که در اختیار دارند، وکالت پرونده شما را بر عهده بگیرند. اما دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در گرو استخدام مطلوب ترین گزینه ها است. بهترین وکیل کرج دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب کرده است.

بهترین وکیل ملکی در کرج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و می تواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود برای حل اختلافات ملکی قرار دهد. بهترین وکیل ملکی در کرج سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و در این زمینه تجربیات با ارزشی کسب نموده است. او همواره در تلاش است تا آخرین تغییرات قوانین ملکی را تحت رصد قرار دهد تا علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را بشناسید!

در ادامه مطلب سعی داریم لیست کاملی از وکلای خبره در کرج در زمینه دعاوی ملکی را به شما ارائه دهیم. لازم است برای استخدام به تخصص و مشخصات هر یک از گزینه ها دقت کرده و آن ها را مورد ارزیابی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در کنار ما باشید:

حسین صیاد

حسین صیاد بهترین وکیل ملکی در کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد.

ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده جناب حسین صیاد، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • نویسنده قراردادهای حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه

شماره تماس: 09120084438
آدرس دفتر:
 کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حسین صیاد، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

حسین شیرخانی

حسین شیرخانی بهترین وکیل ملکی کرج

آقای حسین شیرخانی وکیل پایه یک دادگستری ، یکی از وکلای شهر کرج و عضو کانون وکلای البرز می باشد ایشان با سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت دارند و با فن بیان بسیار بالا و هوش بالا در مدیریت پرونده و در زمان دفاع از شاخصه های اساسی و متفاوت این وکیل بحساب میاید.

تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده آقای حسین شیرخانی به عنوان بهترین وکیل در کرج انتخاب گردد.

از جمله خدمات آقای حسین شیرخانی عبارتند از :

 • انجام تخصصی کلیه دعاوی حقوقی ، ملکی و ثبتی: (دعاوی ساختمانی ، رفع تصرف عدوانی و ممانعت از حق ، دعوای فروش مال غیر ، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی ، فسخ و بطلان مبایعه نامه، ابطال سندرسمی ، تخلیه فوری، مطالبه وجه ، الزام به اخذ پایانکار ، صورتمجلس تفکیکی ، اثبات مالکیت ، مطالبه اجرت المثمی و اجرت المثل ایام تصرف ، قراردادهای مشارکت در ساخت ، مطالبه وجه چک ، ابطال اجراییه و مزایده و ابطال سند انتقال اجرایی ، دعاوی قرارداد هبه ، دعاوی قرارداد عقد رهن ، دعاوی قرارداد صلح و …)
 • ️دعاوی تغییر کاربری و منابع طبیعی و مستثنیات

شماره تماس: 09122652688
آدرس دفتر وکالت: کرج، خیابان بهشتی، بعداز سه راه گوهردشت، سر میانجانده، جنب پل میانجانده، مجتمع تجاری البرز، بلوکB2، طبقه چهارم، واحد 5
پیج اینستاگرام: Vakil-hosein-shirkhani


زهرا عزیزی

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است).

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
 • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم عزیزی، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09124132941
آدرس دفتر:
 كرج، محمدشهر، بلوار امام خمينی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه ٣، واحد ١٩


سارا آژیده

سارا آژیده بهترین و کیل ملکی کرج

خانم سارا آژیده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، قبول شده کانون وکلای دادگستری و تاکنون موفق شده اند بیش از صدها پرونده در امور حقوقی و کیفری را با موفقیت به انجام برسانند. خانم آژِیده فعال حقوق زنان هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده اند.

برخی از تخصص خانم سارا آژیده:

 • وکالت در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی
 • تنظیم قراردادهای حقوقی
 • وکالت دعاوی اتباع خارجی در ایران
 • وکیل شرکت های خدمات بندری و دریایی
 • تخصص در دعاوی مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمان
 • تخصص در تغییر نام و نام خانوادگی دعاوی ارث، تقسیم ترکه…

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات سرکار خانم سارا آژیده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09383419551
آدرس دفتر:
 کرج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل عابر پیاده، مجتمع یاس، طبقه سوم


فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل ملکی در کرج


خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

شماره تماس: 09129569170
آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

سعید رستم پور

سعید رستم پور بهترین وکیل ملکی در کرج

آقای سعید رستم پور اصل وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز، مشاور حقوقی، فعال صنفی و عضو سابق کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز هستند. ایشان چندین سال سابقه فعالیت در امور ملکی دارند و تجارب بسیاری را در این زمینه به دست آورده اند. ایشان پیگیری و حل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، دعاوی تعدیل اجاره بها، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و … را انجام می دهند.

برخی از سوابق آقای سعید رستم پور اصل عبارتند از:

 • مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز
 • وکیل نظام مهندسی استان البرز
 • وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور
 • مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز در سال های 1369
 • نائب رئیس موسسه حقوقی ویرا
 • وکیل ایرانیان
 • فعالیت پژوهشی در موسسه حقوقی داتیکان در حوزه مراجع قضایی
 • نگارش مقاله های علمی در خصوص مراجع غیر قضائی قضاوتی

شماره تماس: 09123353475
آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک C، طبقه 5، واحد 12

فرهاد مهربخش

فرهاد مهربخش بهترین وکیل ملکی در کرج

جناب آقای فرهاد مهربخش وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی از متخصصین وکالت در امور خانواده می باشند، که با اتکا بر 10 سال سابقه درخشان و انجام بیش از 500 پرونده و 80درصد موفقیت در پرونده هایی که در وکالت آن ها شرکت کرده اند یکی از بهترین وکلای حال حاضر کرج در زمینه ملکی و کیفری می باشد.

آدرس: کرج، خیابان شهید مطهری، جنب بانک سپه شعبه مطهری

شماره تماس: 09121205115

دکتر سیامک کرم زاده

دکتر سیامک کرم زاده بهترین وکیل ملکی در کرج

جناب آقای دکتر سیامک کرم زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی از برترین وکلای ملکی در کرج می باشند. آقای کرم زاده استاد دانشگاه و با بیش از 20 سال سابقه وکالت با تکیه بر تسلط کامل به قوانین و مقررات حقوقی، جمع آوری ادله محکمه پسند قادر به این امر هستند که نتیجه دادگاه را به نفع شما تغییر دهند. ایشان با به موفقیت رساندن بیش از 90 درصد پرونده ها جزو یکی از بهترین وکلای حال حاضر کرج محسوب می‌شوند.

آدرس: کرج، بلوار مطهری، ابتدای خیابان سلمان ساوجی، پلاک 899، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09123274136

مجید شریفی چگینی

مجید شریفی چگینی بهترین وکیل ملکی در کرج

جناب آقای مجید شریفی چگینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در امور ملکی در کرج می باشند، که با سنجیدن تمامی نکات ریز پرونده، بهترین و سریع ترین راهکار موجود را ارائه می‌دهند. آقای شریفی چگینی با حق الوکاله مقرون به صرفه و پیش بینی میزان موفقیت پرونده هنگام قبول آن به موکلان خود در ابتدای امر کمک حائز اهمیتی کرده و با نفوذ کلام خود و تسلط کامل به قوانین روز دستگاه قضایی به احقاق حق موکلان کمک شایان ذکری می‌کنند و تا دستیابی به نتیجه مطلوب و درست آن ها را همراهی می‌کنند.

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان کاج

شماره تماس: 09012117377


نحوه انتخاب وکیل ملکی در کرج به چه صورت است؟

شهرت وکیل ملکی: یکی از مهم ترین روش ها در انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرج، توجه به شهرت وی است. در واقع لازم است برای رسیدگی به پرونده های ملکی به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه کاری خود مشهور هستند. در واقع شهرت یک وکیل بر اثر مهارت وی در کسب پیروزی های پی در پی حاصل می شود. البته نباید شهرت یک وکیل را به هیچ عنوان با تبلیغات پر رنگ و لعاب از وی که هر روزه در فضای مجازی می بینیم، اشتباه بگیریم. این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارند.

مراجعه به موسسات حقوقی: در سطح شهر کرج شاهد تعداد زیادی از موسسات حقوقی هستیم. لازم است در ابتدا تحقیقات جامعی در خصوص موسسات حقوقی انجام دهید تا بهترین آن ها را بیابید و برای مراجعه به آن ها پیش قدم شوید. لازم است با مراجعه به موسسات حقوقی مهم ترین خواسته های خود را مطرح نموده و در خصوص ابعاد مختلف پرونده به تبادل نظر و گفت و گو بپردازید. در این موسسات به طور قطع می توانید وکلای خبره برای رسیدگی به دعاوی ملکی را بیابید و با آن ها مشورت کنید.

پرس و جو از افراد مطلع: مشورت با افراد مطلع یکی از راه های مهم در انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرج است. ممکن است در آشنایان و اطرافیان شما افرادی وجود داشته باشد که با مشکلی مشابه شما دست و پنجه نرم کرده باشد. لازم است به این افراد مراجعه کرده و از آن ها کسب تکلیف نمایید. همچنین افرادی که دانش حقوقی لازم در زمینه دعاوی ملکی را دارند می توانند بهترین راهنمای شما در یافتن وکلای شاخص باشند. چنین افرادی می توانند شما را از پیچ و خم های مسیر آگاه سازند.

جستجو در مجلات حقوقی معتبر: در فضای آنلاین با تعداد زیادی از سایت ها و مجلات حقوقی رو به رو هستیم که به معرفی وکلای مختلف در دعاوی حقوقی و کیفری می پردازند. لازم است به دنبال آن دسته از مجلات حقوقی باشید که اعتبار قابل توجهی دارند و تمامی معیارها برای انتخاب یک وکیل را مد نظر قرار می دهند. مجله حقوقی برترین وکلا سعی دارد تا با بررسی مهارت و توانمندی های مختلف وکلا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کرده و شما را در کسب پیروزی در دادگاه یاری نماید.

بهترین وکیل ملکی در کرج

هزینه وکیل ملکی در کرج چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست به یک وکیل ملکی در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. در واقع اکثر افراد جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور موفق در مراجع قضایی را در اختیار ندارند و از این رو برای جبران ضعف ها به دنبال بهترین وکیل ملکی در کرج هستند. دقت داشته باشید که نمی توان رقم مشخصی را به عنوان هزینه استخدام وکیل در نظر گرفت. زیرا وکالت جزو مشاغل آزاد محسوب می شود و وکلا دستمزد معینی را دریافت نمی کنند.

حق الوکاله وکیل ملکی به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود. در ابتدا بهترین وکیل ملکی در کرج مطالعه کاملی بر روی پرونده انجام می دهد و سپس از مهم ترین خواسته ها و دغدغه های موکل مطلع می گردد. در پایان وکیل مبلغ مورد نظر خود را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد می دهد. در این مرحله است که مراجعه کننده نیز می تواند رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد و در مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل دخل و تصرف داشته باشد تا در نهایت پس از تبادل نظر بر روی رقم واحدی به توافق برسند.

عوامل مختلفی ممکن است در میزان دستمزد درخواستی از سوی وکیل تاثیر گذار باشد. موضوع یک پرونده از مهم ترین عوامل در تعیین میزان حق الوکاله است. همچنین مهارت وکیل مورد نظر نیز نقش پر رنگی در رقم پیشنهادی از سوی وی دارد. علاوه بر موارد ذکر شده احتمال پیروزی در یک پرونده ملکی نیز از عوامل موثر در میزان دستمزد درخواستی از سوی وکیل است. در صورتی که پرونده از شانس پایینی برای پیروزی در دادگاه برخوردار باشد، بدیهی است که وکیل ملکی رقم بیشتری را ارائه خواهد داد.

بهترین وکیل ملکی در کرج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما صمیمانه تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در کرج آشنا کردیم تا به این ترتیب به شاخص ترین گزینه های موجود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم روش های مختلف انتخاب وکیل ملکی را به شما ارائه دهیم تا در این زمینه نیز اطلاعات کافی کسب کرده باشید. در انتهای مقاله نیز تلاش کردیم تا اطلاعات مفیدی در خصوص هزینه استخدام وکیل ملکی در اختیار شما قرار دهیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا