ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج ⚖️【سال1402】✔️

تمامی افراد ممکن است حداقل یکبار در معاملات ملکی خود با مشکلاتی رو به رو شوند. گاهی این مشکلات به حدی عمیق و پیچیده می شوند که حل و فصل آن ها فقط با مراجعه به محاکم قضایی میسر می شود. در این بین لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از حقوق خود دفاع نمایید. استخدام یک وکیل خبره ومجرب در زمینه دعاوی ملکی می تواند ضعف های حقوقی موکل را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در کرج آشنا کنیم تا دیگر نیازی نباشد زمان زیادی را صرف جستجوی وکلای ملکی کنید.

بهترین وکیل ملکی در کرج

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

در شهری با وسعت و جمعیت کرج با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. تمامی وکلای موجود در این موسسات حاضرند بسته به تخصص و مهارتی که در اختیار دارند، وکالت پرونده شما را بر عهده بگیرند. اما دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در گرو استخدام مطلوب ترین گزینه ها است. بهترین وکیل کرج دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب کرده است.

بهترین وکیل ملکی در کرج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و می تواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود برای حل اختلافات ملکی قرار دهد. بهترین وکیل ملکی در کرج سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و در این زمینه تجربیات با ارزشی کسب نموده است. او همواره در تلاش است تا آخرین تغییرات قوانین ملکی را تحت رصد قرار دهد تا علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را بشناسید!

در ادامه مطلب سعی داریم لیست کاملی از وکلای خبره در کرج در زمینه دعاوی ملکی را به شما ارائه دهیم. لازم است برای استخدام به تخصص و مشخصات هر یک از گزینه ها دقت کرده و آن ها را مورد ارزیابی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در کنار ما باشید:

حسین صیاد

حسین صیاد بهترین وکیل ملکی در کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد.

ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده جناب حسین صیاد، موارد زیر هستند:

  • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
  • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
  • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
  • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
  • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
  • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
  • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
  • نویسنده قراردادهای حقوقی
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
  • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه

شماره تماس: 09120084438
آدرس دفتر:
 کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حسین صیاد، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

محسن رادپور

محسن رادپور بهترین وکیل ملکی در کرج

محسن رادپور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از خبره ترین وکلای کرج در زمینه دعاوی ملکی و کیفری و هم چنین دیگر زمینه ها از جمله خانواده، حضانت فرزند، حقوقی، بانکی و … می باشند. آقای رادپور با سابقه 8 ساله و انجام پرونده های متعدد با دقت در جزئیات پرونده، بهترین و ساده ترین روش اقدام برای گرفتن رای در دادگاه را برمی‌گزینند.

آدرس: کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب پل سوم خرداد

شماره تماس: 09123688093

فرهاد مهربخش

فرهاد مهربخش بهترین وکیل ملکی در کرج

جناب آقای فرهاد مهربخش وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی از متخصصین وکالت در امور خانواده می باشند، که با اتکا بر 10 سال سابقه درخشان و انجام بیش از 500 پرونده و 80درصد موفقیت در پرونده هایی که در وکالت آن ها شرکت کرده اند یکی از بهترین وکلای حال حاضر کرج در زمینه ملکی و کیفری می باشد.

آدرس: کرج، خیابان شهید مطهری، جنب بانک سپه شعبه مطهری

شماره تماس: 09121205115

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی بهترین وکیل ملکی در کرج

سرکار خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی و پرونده های ملکی کرج می باشند. خانم عزیزی با برخورداری از اطلاعات به روز و پیش بینی میزان موفقیت پرونده در هنگام پذیرفتن تلاش می‌کنند تا مراجعه کنندگان را از سردرگمی و نگرانی درآورده و راهکارهایی را پیشنهاد می‌دهند تا با صرفه کمترین زمان و هزینه بتوان به بهترین نتیجه رسید.

آدرس: کرج، محمدشهر، بلوار امام خمینی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه 3، واحد 19

شماره تماس: 09124132941

دکتر سیامک کرم زاده

دکتر سیامک کرم زاده بهترین وکیل ملکی در کرج

جناب آقای دکتر سیامک کرم زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی از برترین وکلای ملکی در کرج می باشند. آقای کرم زاده استاد دانشگاه و با بیش از 20 سال سابقه وکالت با تکیه بر تسلط کامل به قوانین و مقررات حقوقی، جمع آوری ادله محکمه پسند قادر به این امر هستند که نتیجه دادگاه را به نفع شما تغییر دهند. ایشان با به موفقیت رساندن بیش از 90 درصد پرونده ها جزو یکی از بهترین وکلای حال حاضر کرج محسوب می‌شوند.

آدرس: کرج، بلوار مطهری، ابتدای خیابان سلمان ساوجی، پلاک 899، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09123274136

مجید شریفی چگینی

مجید شریفی چگینی بهترین وکیل ملکی در کرج

جناب آقای مجید شریفی چگینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در امور ملکی در کرج می باشند، که با سنجیدن تمامی نکات ریز پرونده، بهترین و سریع ترین راهکار موجود را ارائه می‌دهند. آقای شریفی چگینی با حق الوکاله مقرون به صرفه و پیش بینی میزان موفقیت پرونده هنگام قبول آن به موکلان خود در ابتدای امر کمک حائز اهمیتی کرده و با نفوذ کلام خود و تسلط کامل به قوانین روز دستگاه قضایی به احقاق حق موکلان کمک شایان ذکری می‌کنند و تا دستیابی به نتیجه مطلوب و درست آن ها را همراهی می‌کنند.

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان کاج

شماره تماس: 09012117377

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده بهترین وکیل ملکی در رقم

جناب آقای امیر صادقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، کارشناسی ارشد جرم شناسی وبیش از 17 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، انحصار وراثت، کیفری، ضرب و جرح، قتل، کودک آزاری، مزاحمت، قصاص، حقوقی، ملکی، خلع ید، مطالبه خسارت و … است.

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان بلوکb، طبقه چهار، واحد b6

شماره تماس: 09128889189


نحوه انتخاب وکیل ملکی در کرج به چه صورت است؟

شهرت وکیل ملکی: یکی از مهم ترین روش ها در انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرج، توجه به شهرت وی است. در واقع لازم است برای رسیدگی به پرونده های ملکی به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه کاری خود مشهور هستند. در واقع شهرت یک وکیل بر اثر مهارت وی در کسب پیروزی های پی در پی حاصل می شود. البته نباید شهرت یک وکیل را به هیچ عنوان با تبلیغات پر رنگ و لعاب از وی که هر روزه در فضای مجازی می بینیم، اشتباه بگیریم. این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارند.

مراجعه به موسسات حقوقی: در سطح شهر کرج شاهد تعداد زیادی از موسسات حقوقی هستیم. لازم است در ابتدا تحقیقات جامعی در خصوص موسسات حقوقی انجام دهید تا بهترین آن ها را بیابید و برای مراجعه به آن ها پیش قدم شوید. لازم است با مراجعه به موسسات حقوقی مهم ترین خواسته های خود را مطرح نموده و در خصوص ابعاد مختلف پرونده به تبادل نظر و گفت و گو بپردازید. در این موسسات به طور قطع می توانید وکلای خبره برای رسیدگی به دعاوی ملکی را بیابید و با آن ها مشورت کنید.

پرس و جو از افراد مطلع: مشورت با افراد مطلع یکی از راه های مهم در انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرج است. ممکن است در آشنایان و اطرافیان شما افرادی وجود داشته باشد که با مشکلی مشابه شما دست و پنجه نرم کرده باشد. لازم است به این افراد مراجعه کرده و از آن ها کسب تکلیف نمایید. همچنین افرادی که دانش حقوقی لازم در زمینه دعاوی ملکی را دارند می توانند بهترین راهنمای شما در یافتن وکلای شاخص باشند. چنین افرادی می توانند شما را از پیچ و خم های مسیر آگاه سازند.

جستجو در مجلات حقوقی معتبر: در فضای آنلاین با تعداد زیادی از سایت ها و مجلات حقوقی رو به رو هستیم که به معرفی وکلای مختلف در دعاوی حقوقی و کیفری می پردازند. لازم است به دنبال آن دسته از مجلات حقوقی باشید که اعتبار قابل توجهی دارند و تمامی معیارها برای انتخاب یک وکیل را مد نظر قرار می دهند. مجله حقوقی برترین وکلا سعی دارد تا با بررسی مهارت و توانمندی های مختلف وکلا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کرده و شما را در کسب پیروزی در دادگاه یاری نماید.

بهترین وکیل ملکی در کرج

هزینه وکیل ملکی در کرج چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست به یک وکیل ملکی در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. در واقع اکثر افراد جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور موفق در مراجع قضایی را در اختیار ندارند و از این رو برای جبران ضعف ها به دنبال بهترین وکیل ملکی در کرج هستند. دقت داشته باشید که نمی توان رقم مشخصی را به عنوان هزینه استخدام وکیل در نظر گرفت. زیرا وکالت جزو مشاغل آزاد محسوب می شود و وکلا دستمزد معینی را دریافت نمی کنند.

حق الوکاله وکیل ملکی به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود. در ابتدا بهترین وکیل ملکی در کرج مطالعه کاملی بر روی پرونده انجام می دهد و سپس از مهم ترین خواسته ها و دغدغه های موکل مطلع می گردد. در پایان وکیل مبلغ مورد نظر خود را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد می دهد. در این مرحله است که مراجعه کننده نیز می تواند رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد و در مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل دخل و تصرف داشته باشد تا در نهایت پس از تبادل نظر بر روی رقم واحدی به توافق برسند.

عوامل مختلفی ممکن است در میزان دستمزد درخواستی از سوی وکیل تاثیر گذار باشد. موضوع یک پرونده از مهم ترین عوامل در تعیین میزان حق الوکاله است. همچنین مهارت وکیل مورد نظر نیز نقش پر رنگی در رقم پیشنهادی از سوی وی دارد. علاوه بر موارد ذکر شده احتمال پیروزی در یک پرونده ملکی نیز از عوامل موثر در میزان دستمزد درخواستی از سوی وکیل است. در صورتی که پرونده از شانس پایینی برای پیروزی در دادگاه برخوردار باشد، بدیهی است که وکیل ملکی رقم بیشتری را ارائه خواهد داد.

بهترین وکیل ملکی در کرج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما صمیمانه تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در کرج آشنا کردیم تا به این ترتیب به شاخص ترین گزینه های موجود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم روش های مختلف انتخاب وکیل ملکی را به شما ارائه دهیم تا در این زمینه نیز اطلاعات کافی کسب کرده باشید. در انتهای مقاله نیز تلاش کردیم تا اطلاعات مفیدی در خصوص هزینه استخدام وکیل ملکی در اختیار شما قرار دهیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

4/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا