خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است در سطح خانواده با مشکلات مختلفی نظیر طلاق، نفقه، تمکین، تقسیم ارث، انحصار وراثت، حضانت فرزندان و… رو به رو باشیم. از طرفی در بسیاری از موارد این مشکلات به حدی عمیق می شوند که حل و فصل آن ها فقط با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر است. اما حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. اکثر افراد جامعه از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده بی اطلاع هستند و همین می تواند باعث بروز خسارات شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در کرج آشنا کنیم. شما می توانید با استفاده از دانش هر یک از آن ها می توانید ضعف های حقوقی خود را جبران نمایید.

بهترین وکیل خانواده در کرج

بهترین وکیل خانواده در کرج کیست؟

امروزه در سطح شهر کرج با موسسات حقوقی و دفاتر متعلق به وکلای بسیاری رو به رو هستیم. با مراجعه به هر یک از این ها می توانید وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و وکالت پرونده را به او بسپارید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که دستیابی به نتایج مطلوب در گرو استفاده از وکلای متخصص و خبره است. بهترین وکیل کرج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند.

بهترین وکیل خانواده در کرج آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار برای عبور از مشکلات را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل خانواده در کرج سعی دارد تا در جریان آخرین تغییرات قانون مربوط به دعاوی خانواده قرار بگیرد تا علم خود را به روز نگه دارد. او سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلفی کرده است و توانسته تجربیات گران بهایی در این زمینه کسب نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از مجرب ترین وکلای خانواده در شهر کرج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلا سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری بهترین وکیل خانواده کرج

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه 4 آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا
 • وکیل ایرانیان استعداد درخشان
 • دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد
 • تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.
 • تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛

 • پرونده‌های حقوقی: (ملکی. ثبتی و چک و …)
 • پرونده های کیفری: (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای، سایبری، موادمخدر، خیانت‌درامانت، کلاهبرداری، ربا و سایر جرائم )
 • دعاوی خانواده: (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند، سلب حضانت و…)
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

اطلاعات تماس با وکیل امیرعباس سوری:
شماره تماس وکیل: 09128363507
شماره تماس دستیار جهت هماهنگی( خانم برادران): 09127663142

آدرس دفتر: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز


(حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)


مهری محمدی

مهری محمدی بهترین وکیل خانواده در کرج

خانم مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در (امور خانواده) می باشند. ایشان را میتوانیم به عنوان وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش برشماریم.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده (طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

برخی از تخصص و گواهی های خانم مهری محمدی:

 • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
 • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

جهت اعطای وکالت به خانم مهری محمدی و بهره مندی از خدمات مشاوره ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09124509800
آدرس دفتر: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

(حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.)


احمد قلیزاده

احمد علیزاده بهترین وکیل خانواده در کرج

جناب آقای احمد قلیزاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلای خانواده در کرج می باشند. آقای قلیزاده با سابقه درخشان 12 ساله و انجام بیش از 700 پرونده در زمینه های مختلف از جمله دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزند، حقوقی، کیفری، ثبتی و … یکی از با تجربه ترین و حاذق ترین وکلای حال حاضر کرج می باشند.

آدرس: کرج، خیابان مظاهری، ساختمان پزشکان سادات، واحد 10

شماره تماس: 09126702382

فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل خانواده کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)
 • درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

اطلاعات تماس با وکیل فریبا تیموری:

شماره تماس: 09129569170
آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

(حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)

فضل اله افخمی

فضل اله افخمی بهترین وکیل خانواده در کرج

جناب آقای فضل اله افخمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از خبره ترین وکلای خانواده در کرج می باشند. آقای افخمی با برخورداری از اطلاعات به روز و قوانین جدید و تسلط به جلسات دادرسی دستگاه قضایی به موکلان خود بهترین و سریع ترین راهکارهای حقوقی را پیشنهاد می‌دهند. ایشان با سابقه درخشانی که در زمینه وکالت دارند به عنوان یکی از مطرح ترین وکلای کرج شناخته می شوند.

آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس 110، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09126487265

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان بهترین وکیل خانواده در کرج

جناب آقای علیرضا منصوریان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از برترین و خبره ترین وکلای خانواده در کرج می‌باشند. آقای منصوریان باتوجه به سابقه چند ساله وکالت در زمینه های متفاوت اعم از طلاق، مهریه، حضانت فرزند، حقوقی، کیفری، ثبتی و … هستند. ایشان با برخورد صحیح و در میان گذاشتن جزئیات پرونده با قاضی، توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود را دارند و توانسته اند درصد بالایی از رضایت موکلان خود را جلب کنند.

آدرس: کرج، رجایی شهر، بلوار استقلال، انتهای کوچه بسیج غربی، طبقه فوقانی فروشگاه وین تک، ساختمان آریسمان، طبقه 4، واحد15

شماره تماس: 09122633321

ذبیح اله حامدی صدر

ذبیح اله حامدی صدر بهترین وکیل خانواده در کرج

جناب آقای ذبیح اله حامدی صدر وکیل پایه دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از زبده ترین وکلای خانواده در کرج می باشند. آقای حامدی با سابقه بیش از 10 سال سابقه وکالت با بررسی اسناد و مدارک ارائه شده، چندین راه حل قانونی به موکلان خود ارائه می‌دهند و برای کشف حقیقت تمام تلاش خود را برای همکاری با قاضی انجام می‌دهند و با بیان سنجیده و نافذ در جلسات دادرسی از موکلان خود دفاع می‌کنند.

آدرس: کرج، خیابان بهشتی، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ولیعصر6، برج جهان نما، طبقه 2، واحد5

شماره تماس: 09122242718

شقایق امیری

سرکار خانم شقایق امیری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول و حل دعاوی خانواده می باشد، این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا، تخصص در حل دعاوی خانواده یکی از بهترین وکلای کرج به شمار می آید، از تخصص های ایشان می توان به طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و … اشاره کرد.

آدرس: کرج، جهان شهر، میدان مدنی، ساختمان فراز، طبقه 1

شماره تماس: 09120089376


در انتخاب وکیل خبره در دعاوی خانواده در کرج باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

فن بیان قوی: دقت داشته باشید که قدرت کلام بهترین وکیل خانواده در کرج به منزله سلاح او است. هر چه این سلاح کارآمد تر باشد، احتمال کسب موفقیت شما در دادگاه به همان میزان افزایش پیدا می کند. تحصیلات و دانش عناصر مهمی در تکمیل مهارت های یک وکیل هستند. داما باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که دانش یک وکیل خانواده خبره همواره از راه زبان او جاری می شود. لازم است در ملاقات حضوری با وکیلی که انتخاب کرده اید، توجه ویژه ای به قدرت بیان و گیرایی کلام او داشته باشید.

قدرت برقراری ارتباط: لازم است وکیل با حسن اخلاق خود امکانی را فراهم کند که موکل با او احساس نزدیکی داشته باشد. برقراری ارتباط میان وکیل و موکل باعث می شود تا اعتماد لازم در میان دو طرف ایجاد شود. از سوی دیگر موکل می تواند با خیال آسوده تری از مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود سخن به میان بیاورد و اهدافش را برای وکیل بازگو نماید. وکیل نیز می تواند در خلال صحبت های موکل از جزئیات پرونده اطلاع بیشتری کسب کرده و از آن ها برای حل و فصل اختلافات کمک بگیرد.

زمان شناس بودن: در انتخاب بهترین وکیل زن در کرج همواره دقت ویژه ای بر روی زمان شناس بودن او داشته باشید. لازم است در ابتدا تحقیقات خود را در خصوص ویژگی و مهارت های وکیل مورد نظر به انجام برسانید. پس از انجام تحقیقات لازم است با دفتر وکیل تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. در این جلسه می توانید به میزان زیادی زمان شناس بودن وکیل را مورد ارزیابی قرار دهید. در واقع باید بسنجید که آیا این شخص همان وکیلی است که به دنبال او بوده اید یا خیر!

شهرت وکیل: در انتخاب وکلا در دعاوی خانواده لازم است به شهرت آن ها دقت داشته باشید. در واقع شهرت یک وکیل از مهارت ها و کسب موفقیت های پی در پی او در دادگاه پدیدار می شود. پیروزی های وی باعث می شود تا اسمش در زمان کمی بر سر زبان ها بیفتد و برای خودش اسم و رسمی دست و پا کند. هرگز نباید شهرت یک وکیل را با تبلیغات پر رنگ و لعابی که همه روزه در فضای مجازی از وکلای تازه کار می بینیم، اشتباه بگیریم. این تبلیغات فقط و فقط جنبه بازاریابی و بازارگرمی دارند.

بهترین وکیل خانواده در کرج

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل خانواده در کرج

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که یک وکیل برای رسیدگی به پرونده از موکل دریافت می کند. عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی را در اختیار ندارد و ناچار از یک وکیل خبره و کاربلد برای انجام امور حقوقی مربوط به پرونده استفاده می کند. در ابتدا لازم است فرد به وکیل خانواده مراجعه کرده و اطلاعات کاملی در خصوص پرونده در اختیار او قرار دهد. در این مرحله وکیل با دقت پرونده را مطالعه کرده و اطلاعات جامعی در خصوص کلیات آن به دست می آورد.

حق الوکاله به صورت توافقی بین بهترین وکیل خانواده در کرج و موکل تعیین می گردد. در واقع وکیل پس از مطالعه پرونده مبلغی را به عنوان دستمزد پیشنهاد می دهد و موکل نیز رقم پیشنهادی خود را اعلام می کند. در پایان دو طرف بر سر رقم واحدی به توافق رسیده و قرارداد امضا می کنند. لازم است در امضای قرارداد به طور کامل تعهدات وکیل مورد نظر را ذکر کنید. علاوه بر این لازم است زمان پرداخت حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را نیز به طور دقیق در متن قرارداد ذکر کنید.

میزان پیچیدگی یک پرونده، زمانی که لازم است وکیل برای به سرانجام رساندن آن صرف نماید، میزان مهارت وکیل، شهری که وکیل در آن سکونت دارد، موضوع پرونده، نوع دعاوی مطرح شده، سابقه وکیل مورد نظر، محکم بودن ادله و مستندات موجود در پرونده، احتمال کسب موفقیت در دادگاه و… از جمله عواملی هستند که در میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل موثر هستند.

بهترین وکیل خانواده در کرج

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل خانواده در کرج آشنا کنیم تا دیگر دغدغه از بابت یافتن بهترین وکلای شاغل در شهر کرج نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین ویؤگی های یک وکیل شاخص در دعاوی خانواده را مورد بررسی قرار دهیم تا معیار منسبی برای انتخاب وکلا در اختیار داشته باشید. در انتهای مقاله نیز به بررسی عواملی پرداختیم که ممکن است بر رقم پیشنهادی از سوی وکیل به عنوان حق الوکاله تاثیرگذار هستند. اکنون از شما عزیزان دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص موارد ذکر شده در بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + ده =

دکمه بازگشت به بالا