خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان ⚖️【سال1403】 ✔️

دعاوی خانوادگی از مهمترین و سخت ترین دعاوی هستند که یک وکیل می تواند آن را به عهده بگیرد. مشکلات خانوادگی همیشه وجود دارد اما گاهی ممکن است که این مشکلات به قدری پیچیده شوند و نیاز به مراجعه به دادگاه باشد، در صورت باز شدن پرونده قانونی برای حل مشکلات یا دعاوی خانوادگی نیاز به یک وکیل خانواده دارید که با تمام قوانین دعاوی خانوادگی آشنایی کامل داشته باشد. بهترین وکیل خانواده در اصفهان با تمام وظایف خود آشنایی کامل دارد و می داند که برای حل کردن پرونده هایی که مشکل خانوادگی دارند باید چه فعالیتی اتمام بدهد و برای پیش برد پرونده چه مدارکی و قوانینی را در اختیار دادگاه بگذارد تا نتیجه پرونده را به نفع موکل خود تغییر بدهد. برای آشنایی با وکلای اصفهان، همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان

بهترین وکیل خانواده در اصفهان چه کسی است؟

در اصفهان وکلای زیادی به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و به دلیل موفقیت های زیاد در کار خود توانسته اند اعتبار زیادی را به دست بیاورند. هر وکیل در زمینه ای مهارت و تخصص دارد به همین دلیل. ما قصد داریم تا در اینجا بهترین وکیل خانواده در اصفهان را به شما معرفی کنیم تا با وظایف و مشخصات کامل آنها و رزومه ای که دارند آشنا شوید و بتوانید در صورت لزوم به راحتی با یکی از وکلا ارتباط بگیرید و در کنار مشاوره، پرونده خود را هم در اختیار ایشان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسد.

بهترین وکیل اصفهان، به دلیل دانش و تجربه ای که در سال های کالتی خود به دست آورده و همینطور سالها تحصیل در رشته حقوق، به خوبی از قوانین آشنایی دارد و بهترین خدمات را به موکلین ارائه می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در اصفهان را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

فرامرز مفید پور

فرامرز مفید پور وکیل خانواده در اصفهان

فرامرز مفید پور بنیانگذار سازمان حقوقی (آرین گستر) به شماره ثبت 4896 و همچنین وکیل پایه یک دادگستری با بیش از یک دهه تجربه موفق در دفاع از موکلین، اشخاص حقیقی، شرکت ها و هلدینگ ها و ارائه خدمات با حصول بیشترین درصد موفقیت.
برخی از خدماتی که در دفتر ایشان انجام می شود:

 • دعاوی حقوقی: خدمات تخصصی در دعاوی خانواده توسط کادری متخصص و مجرب در امور خانواده، مهریه، انواع طلاق، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل، حضانت و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، رفع تصرف عدوانی، الزام به انتقال سند، اثبات مالکیت ، مطالبه وجه با هر میزان، وصول اسناد تجاری نظیر چک در کوتاه ترین زمان قابل تصور و نیز سفته و …
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر( به هر میزان در هر شهری از شهر های ایران)،
 • جرایم سنگین اقتصادی و تجاری نظیر کلاهبرداری های کلان و (جرایم در حکم آن مانند فروش و انتقال مال غیر)، پولشویی و اختلاس، خیانت در امانت، استفاده از سند مجهول، قاچاق کالا و ارز در تعزیرات حکومتی.
 • جرایم سنگین حدی، تعزیری، قصاص و دیات
 • سرقت های حدی و یا تعزیری مشدده به همراه درگیری مسلحانه، محاربه، افساد فی الارض
 • ارائه مشاوره و خدمات ویژه بانکی به موکلین خاص در دعاوی سنگین مالی جهت تامین هزینه های دادرسی در صورت رد دعوی اعسار.
 • خدمات حقوقی خاص و دفاع از شرکت های تجاری مانند: تنظیم قرارداد های تخصصی، ابطال و فسخ قرارداد، الزام به انجام تعهدات تجاری، ثبت شرکت، اعلام ورشکستگی، دعاوی شرکت های تجاری و بازرگانان،کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری و دیگر کمیسیون های این ارگان، اخذ پروانه ساخت، پایان کار، کلیه مراجعه قضایی و اداری
 • حل اختلافات از طریق فرایندهای میانجیگری و داوری با داشتن گواهینامه معتبر و بین الملل T.U.V
 • ارائه مشاوره های تخصصی و ویژه: حقوقی، اقتصادی، مالی و بانکی
 • تحلیل امور توسط متخصصین مالی و بانکی
 • مشاوره جهت تامین بودجه نقدینگی از طریق اخذ بهترین تسهیلات بانکی و صدور ضمانت نامه های لازم
 • اخذ مجوزات قانونی، اخذ موافقت های اصولی از مراجع ذیربط، طرح دعاوی تخصصی به طرفیت دادگاه
 • امکان اخذ وکالت از موکلین مقیم زندان به ویژه جرایم سنگین و ارائه بهترین خدمات حقوقی و دفاع همه جانبه از موکل

برخی دستاورد های وکیل فرامرز مفید پور:

 • لوح تقدیر برترین حقوقدان در سال 1394
 • اخذ گواهینامه معتبر I.C.Sدر زمینه حقوق تجارت و دعاوی تجاری از کشور کانادا
 • اخذ گواهینامه معتبر و بین المللیT.U.V در زمینه میانجیگری و داوری

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای فرامرز مفید پور می‌توانید از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای فرامرز مفید پور می‌توانید از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09133264586
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، شهید صادقی، کوچه ۱۴، ساختمان پلاک ۹، طبقه

 مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی وکیل خانواده در اصفهان

خانم ذبیحی در اصفهان به عنوان یکی از وکلای برجسته پایه یک دادگستری شناخته می شوند که در زمینه دعاوی خانوادگی مهارت و تجربه زیادی دارند. ایشان بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت دارند که در طی این مدت زمان توانسته اند با حل کردن تمام پرونده ها به خصوص پرونده های خانوادگی شهرت و اعتبار زیادی را به دست بیاورند تا حدی که افراد به راحتی ایشان را به دیگران معرفی می کنند و پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر؛ اصفهان خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین، طبقه چهارم

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۲۰۳۳۴۴۲

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل خانواده در اصفهان

آقای بابایی وکیلی شناخته شده هستند که در اصفهان به صورت حرفه ای فعالیت می کنند، ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و نه تنها با تمام قوانین آشنایی کامل دارند بلکه بسیار خبره در وکالت هستند و مورد اعتماد موکلین هم می باشند. آقای بابایی بیش از ۱۸ سال سابقه وکالت دارند، ایشان با حل پرونده های خانوادگی توانسته اند رضایت موکلین خود را به دست بیاورند و در نتیجه براساس نظرات آنها به عنوان بهترین وکیل خانواده در اصفهان شناخته شوند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۱۱۷۰۴۷۰

محمد تقی فقیهی

محمد تقی فقیهی وکیل خانواده در اصفهان

آقای فقیهی در حال حاضر در اصفهان مشغول به وکالت هستند و کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشند، ایشان حدودا ۱۰ سال سابقه وکالت دارند و بیشترین تجربه و مهارت را در حل کردن پرونده های دعاوی خانوادگی به عهده دارند، حل کردن پرونده های سخت خانوادگی توسط ایشان باعث شده تا یکی از بهترین وکیل های خانواده در اصفهان شناخته و معرفی شود. ایشان نه تنها در حل کردن پرونده های خانوادگی مهارت دارند بلکه در زمینه مشاوره افراد هم متخصص هستند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، خمینی شهر، میدان شهدا، ابتدای خیابان طالقاتی، جنب اداره برق، طبقه فوقانی پوشاک نادری

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۶۹۱۰۲۵۰

حمیدرضا مجیری

حمیدرضا مجیری وکیل خانواده در اصفهان

آقای مجیری وکیل پایه یک دادگستری هستند که کارشناسی حقوق دارند و با بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه وکالت توانسته اند تجربیات زیادی را به دست بیاورند تا حدی که می توانند به راحتی دعاوی خانوادگی را در مدت زمان کوتاهی به سرانجام برسانند و حل کنند. ایشان تا کنون پرونده های زیادی را به نفع موکلین خود حل کرده اند از این رو در اصفهان نیز شناخته شده هستند و توسط موکلین به خوبی معرفی می گردند. آقای مجیری در زمینه مشاوره افراد هم بسیار خبره عمل می کنند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، سه راه ملک شهر، نبش خیابان گلستان

شماره تماس؛ ۰۹۱۳۱۰۷۹۰۰۱

مریم پارسا

مریم پارسا وکیل خانواده در اصفهان

خانم پارسا از وکلای زن موجود در اصفهان می باشند که در زمینه وکالت بسیار خبره عمل می کنند و سخت ترین و پیچیده ترین پرونده های دعاوی خانوادگی را هم به سرانجام می رسانند و به نفع موکل خود حل می کنند. ایشان با تمام دعاوی خانوادگی آشنایی کامل دارد و می داند که برای هر نوع مشکل باید چه قوانینی را به دادگاه ارائه بدهد و از چه مدارکی برای حل پرونده استفاده کند. ایشان بسیار معتمد و کاربلد هستند و به موکلین خود اطمینان کامل می دهند.

آدرس دفتر؛ اصفهان، چهارباغ خواجو، ساختمان صدر خواجو، واحد ۱۱۲

شماره تماس؛09134044769


چگونه بهترین وکیل خانواده در اصفهان را پیدا کنیم؟

برای یافتن بهترین وکیل در اصفهان همواره راه های مختلفی پیش روی افراد قرار می گیرد تا بتواند به راحتی هم بهترین وکیل را پیدا کنند و هم با ایشان ارتباط برقرار نمایند. اصولا بیشترین حجم پرونده هایی که در دادگاه ها به چشم می خورد مربوط به دعاوی خانوادگی هستند، در پرونده های خانوادگی هم بیشتر دعاوی طلاق، نفقه و مهریه دیده می شوند که افراد با آنها سر و کار دارند. اصولا افرادی که با این گونه مشکلات خانوادگی روبه‌رو می شوند نیاز به وکیل با تجربه و خبره دارند تا بتوانند پرونده خود را در اختیار آنان قرار بدهند.

برای یافتن یک وکیل خانواده خوب در اصفهان می توانید با مراجعه به سایت های حقوقی معتبر با تمام وکلا دسترسی پیدا کنید و ببینید که کدام وکیل در زمینه مشکل خانوادگی شما روزمه بهتری دارد و می تواند پرونده شما را سریع تر به نتیجه برساند و حل کند. قابل ذکر است که با توجه به نظرات موکلین قبلی یک وکیل می توان به راحتی و با اطمینان کامل ایشان را انتخاب کرد و پرونده خود را در آنها او قرار داد.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان

وکیل خانواده در اصفهان در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

یک وکیل خانواده در اصفهان همواره در زمینه تمام مشکلات خانوادگی مهارت و تجربه دارد و با هر نوع پرونده ای در این زمینه آشنایی دارد و می داند که چگونه این پرونده ها را پیش ببرد. وکیل خانواده خوب در اصفهان در زمینه طلاق، نفقه، مهریه، حضانت و بسیاری موارد دیگر که در پرونده های خانواده جای دارد فعالیت می کند، اصولا مشکلات طلاق چه توافقی باشد و چه طرفین جداگانه درخواست داده باشند سخت و پیچیده است، حال دریافت حضانت، نفقه و مهریه می تواند پرونده را پیچیده تر کند که در این گونه شرایط شما به کمک یک وکیل مجرب نیاز دارید تا بتوانید بدون مشکل پرونده خود را حل کنید.

شما در هر یک از زمینه های گفته شده که نیاز به وکیل دارید می توانید به راحتی به وکیل مجرب مراجعه کنید تا پرونده وکالت شما را به خوبی مطالعه کند و براساس اطلاعاتی که در آن قرار گرفته مدارک از شما درخواست کند تا با ارائه آنها به دادگاه بتواند پرونده شما را پیش برده و نتیجه نهایی را به نفع شما کند. تمام وکلا به مدارک معتبر نیاز دارند تا بتوانند فعالیت خود را به درستی انجام بدهند.

کلام آخر

در اصفهان به دلیل فراوان بودن مشکلات خانوادگی و زیاد بودن پرونده های دعاوی خانوادگی همواره وکلای زیادی هم هستند که به صورت حرفه ای در این استان فعالیت می کنند، در این گونه پرونده ها وکلای اصفهانی به کمک افراد آمده اند تا حقوق آنان ضایع نگردد. لازم به ذکر است که انتخاب یک وکیل خوب و درست در این گونه مشکلات اهمیت زیادی دارد و کمک می کند تا پرونده سریع تر و بهتر به نتیجه برسد. ما در این مطلب بهترین وکیل خانواده در اصفهان که بیشترین تخصص و مهارت را دارند به شما معرفی کردیم تا بتوانید در صورت نیاز طبق شرایط خود وکیل را انتخاب کرده و پرونده خود را در اختیار ایشان بگذارید و در کنار آن مشاوره هم دریافت کنید.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا