وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان ⚖️【سال1403】✔️

مالیات یکی از مهم ترین منابع مالی دولت برای تامین بودجه جاری کشور است که نقش پر رنگی در پیشبرد اهداف تعیین شده هر کشوری دارد. در واقع حقوق مالیاتی یکی از مهم ترین زیرشاخه های حقوق است که به تنظیم روابط بین دولت با افراد و سازمان های مختلف می پردازد و تکلیف هر یک را برای پرداخت مالیات و شرایط مربوط به آن مشخص می کند. ممکن است فرد یا سازمانی در پرداخت مالیات به دولت با مشکلات عدیده ای رو به رو شده باشد و از این رو، برای حل اختلافات خود به دنبال یک وکیل مجرب و خبره باشد، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان

بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان کیست؟

در دنیای امروز قوانین و مقررات مالیاتی با پیچیدگی های بسیار زیادی همراه هستند و عوامل مختلفی ممکن است بر روی آن ها اثر گذار باشد. از سوی دیگر می دانیم که فرد یا سازمان مورد نظر بدون کسب اطلاع در خصوص این قوانین و مقررات نخواهد توانست که گرهی را از پرونده مالیاتی خود باز کند و به طور قطع با مشکلات پر شماری رو به رو خواهد شد. بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان به عنوان فردی که سال ها به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده نقش مهمی در تحقق اهداف موکل خود دارد.

بهترین وکیل اصفهان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا مالیات را به شیوه ای عادلانه برای موکل دنبال نماید و به گونه ای از میزان آن بکاهد و اختلافات حقوقی پیش آمده با دولت را به حداقل رسانده و آن را حل و فصل نماید. در نظر داشته باشید که وکیل مالیاتی خوب در اصفهان سعی دارد تا تمام دانش حقوقی خود را به کار گرفته و از میان قوانین و تبصره های مربوط به آن راهی را در اختیار سازمان ها و سایر مودیان مالیاتی قرار بدهد تا با استفاده از آن ها منافع موکل به کلی تامین شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مالیاتی در اصفهان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علیرضا هاشمی

علیرضا هاشمی بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان

ایشان یکی از متخصص ترین و خبره ترین وکلای مالیاتی نام اشنا هستند که سوابق حرفه ای بسیار قوی دارند. همچنین موسسه ایشان از زبده ترین کارشناسان حرفه ای سازمان امور مالیاتی استفاده میکنند. به عبارتی با سپردن وکالت خود به موسسه سرای حسابدار به مدیریت ایشان می توانید از بهترین مشاوران و وکلای سازمان امور مالیاتی بهره ببرید. صداقت، امانت و حفظ اطلاعات محرمانه و تخصص بسیار بالای مجموعه سرای حسابدار خیال افراد را در استفاده از خدمات مالیاتی راحت میکند. بالاترین تعداد پرونده مالیاتی موفق و راهکارهای مفید در مجموعه ایشان صورت گرفته است.

قسمتی از رزومه ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حسابداری
 • مدرس دانشگاه در حوزه مالی و مالیاتی
 • بیش از 1000 پرونده وکالت مالیاتی موفق
 • مشاور مالیاتی بیش از 300 شرکت در مدت خدمت
 • مدیر عامل موسسه حسابداری سرای حسابدار( بهترین آموزشگاه حسابداری ایران)
 • 15 سال سابقه در زمینه مشاوره و مدیریت مالی شرکت ها
 • عضو انجمن حسابداران خبره ایران
 • متخصص در زمینه پرونده های مالیات بر درآمد شرکت ها، مشاغل، مالیات بر ارزش افزوده و پرونده های رسیدگی به تراکنش های بانکی
 • کارشناس و محقق امور مالیاتی
 • مشاوره منابع انسانی در زمینه امور اداره کار و تامین اجتماعی

برخی از خدمات مالیاتی ایشان و مجموعه سرای حسابدار

 • انجام مشاوره مالیاتی از صفر تا صد شرکت و ارائه راهکار های مالیاتی برای استفاده از معافیت ها و کاهش مالیات
 • تهیه و تنظیم لوایح مالیاتی و ارزش افزوده و دفاع از هیئت های حل اختلاف مالیاتی تا دیوان عدالت اداری
 • تهیه اظهارنامه ارزش افزوده و اظهارنامه درآمد شرکت ها و مشاغل
 • انجام صفر تا صد سامانه مودیان مالیاتی
 • تحریر دفاتر، معاملات فصلی ماده 169 و تنظیم اسناد حسابداری ب
 • بررسی و رسیدگی به پرونده های مالیاتی و مشاوره و همچنین وکالت مالیاتی در همه سطوح و ارائه راهکارهایی برای معافیت مالیاتی
 • ارسال لیست مالیات حقوق (Salary) و مشاوره در زمینه مالیات حقوق و راه اندازی سامانه های مالیاتی
 • انجام صفر تا صد پرونده مالیاتی شرکت ها طی سال تا حصول بهترین نتیجه
 • انجام تمامی امور حسابداری و مشاوره در حوزه روابط کار و تامین اجتماعی

شماره تماس: 03132251111
آدرس دفتر:
اصفهان، میدان احمدآباد، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه هیئتیان، ساختمان سرای حسابدار
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علیرضا هاشمی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

محمد جعفری

آقای محمد جعفری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در امور مالی و مالیاتی تبحر چشمگیری دارند و با تکیه بر دانش حقوقی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده است و همچنین با بررسی دقیق پرونده علاوه بر بهبود روند پرونده در صرفه جویی هزنیه های موکل خود ایفای نقش می کند.

آدرس دفتر: اصفهان، سی و سه پل، ابتدای چهارباغ بالا، مجتمع تجاری اداری کوثر، فاز دو، طبقه ششم، واحد 837

شماره تماس: 09133109646

علی شیرزاده

  جناب آقای علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری، فارق التحصیل در رشته حقوق قضایی و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد، این وکیل دارای بیش از 17 سال سابقه فعالیت در زمینه های امور مالیاتی، امور بیمه، خانواده، کیفری، چک و سفته، امور شرکت ها و امور بانکی را دارا است.

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع آرش، طبقه ۴، واحد ۴۰۵

شماره تماس: 09131800200

فهیمه همتی

سرکار خانم فهیمه همتی وکیل پایه یک دادگستری بیش از ۷ سال سابقه کار در زمینه های امور مالیاتی، امور بیمه، دعاوی خانواده، دعاوی املاک می باشد، همچنین این وکیل فارق التحصیل در رشته حقوق خصوصی است، از ویژگی های اخلاقی این وکیل می توان به رفتار نیکو، وقت شناسی، بیان شیوا، نفوذ کلام اشاره کرد.

آدرس: صفهان، خیابان ملاصدرا شمالی، جنب اداره برق، کوچه ٤، پلاک ٥٩

شماره تماس: 09177672541

ناهید نور شرق

سرکار خانم ناهید نور شرق وکیل پایه یک دادگستری بیش از15 سال سابقه فعالیت در زمینه های امور مالیاتی، اختلافات مالی، مناقصات، چک، قرارادادها، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک را دارا است، همچنین وکیل ناهید نور شرق سابقه خدمات رسانی در اداره ثبت اسناد و نماینده حقوقی اداره کل اصفهان دارد.

آدرس: اصفهان، خیابان جی، خیابان پروین، قبل از چهارراه اول(هفت تیر)، ساختمان تخت جمشید، طبقه دوم، واحد A

شماره تماس: 09131862311

سعید پوران شیروانی

جناب آقای سعید پورشیروانی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق اداری، این وکیل همچنین عضو کانون وکلای اصفهان نیز می باشد،جناب آقای سعید پورشیروانی بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه های دعاوی مالیاتی، اداره کار، بیمه، تعزیرات، اصناف، دعاوی علیه نهاد های دولتی، دعاوی خانواده، ارث و میراث دارا است.

آدرس: خیابان نيکبخت، روبروي دادگستري، ساختمان وکلا ماکان 5، طبقه سوم، واحد 32

شماره تماس: 09131135128

محمود باقری

دکتر محمود باقری وکیل پایه یک دادگستری، فارق التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه های اصفهان، شهید بهشتی تهران، بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در برخی از ادارات حقوقی وزارت جهاد کشاورزی، وهمزمان در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد تدریس داشته اند، همچنین جناب آقای محمود باقری در طول دوره ی وکالت خود پرونده های کیفری، ملکی، خانوادگی، قراردادها، مناقصات، اختلافات شرکا، ورشکستگی، دعاوی مالیاتی، بیمه و … را توانسته به خوبی به سرانجام برساند.

آدرس: اصفهان: میدان آزادی، چهارباغ بالا، نبش کوچه 35، (مسجد الرضا)

شماره تماس: 09131138977


3 اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل مالیاتی در اصفهان

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که انتخاب و استخدام بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان به طور مستقیم می تواند ضامن کسب پیروزی شما در دادگاه بوده و شما را از تصمیمات غلط در این زمینه دور نگه دارد. دقت داشته باشید که با هر گونه اشتباه در انتخاب وکیل ممکن است خود را چندین گام از کسب موفقیت دور کرده و به این شکل خسارت های جبران ناپذیری را به خودتان تحمیل نمایید. در ادامه سعی داریم به برخی از مهم ترین اشتباهات در انتخاب وکیل اشاره ای داشته باشیم:

انتخاب وکیل با در نظر گرفتن قیمت: در نظر داشته باشید که قیمت یک وکیل می تواند عاملی تعیین کننده در انتخاب شما باشد؛ اما این تمام ماجرا نیست و نباید میزان حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری باعث شود تا از شاخصه هایی مانند دانش حقوقی، فن بیان، مهارت های ارتباطی و ویژگی های دیگر او غافل بمانید. در نظر داشته باشید که لازم است در ابتدا به سراغ معیارهای دیگر رفته و آن ها را مورد بررسی قرار دهید. چرا که کسب موفقیت در زمینه دعاوی مالیاتی تنها با وکلای متخصص و با سابقه حاصل می شود.

انتخاب وکیل به توصیه دوستان: همواره در انتخاب بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان لازم است به این نکته واقف باشید که توصیه دوستان و مشورت گرفتن از آن ها می تواند یک منبع مهم برای دسترسی به وکلای شاخص باشد؛ اما این مسئله نباید تبدیل به تنها منبع شما گردد. از این رو، لازم است در صورتی که یکی از دوستان برای حل مشکلات مالیاتی به شما وکیلی را معرفی کرد، خودتان شخصا دست به کار شده و درباره او تحقیق کنید تا به این شکل بتوانید از میان آن ها در نهایت شاخص ترین را به خدمت بگیرید.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده: زمانی که برای مشکلات مالیاتی خود به دنبال وکیل هستید می بایست در ابتدا تخصص گزینه های مختلف را نیز مورد بررسی قرار دهید تا به این شکل بتوانید از میان آن ها به آن دسته از وکلایی دست پیدا کنید که سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مالیاتی را در اختیار دارد. می دانیم که هر شاخه از حقوق تخصص خاص خود را می طلبد. در صورتی که بسته به موضوع پرونده وکیل انتخاب کنید، شانس کسب پیروزی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان

باورهای غلط درباره حق الوکاله وکیل مالیاتی اصفهان

زمانی که قصد استخدام بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان را دارید لازم است اطلاعات حقوقی خود را در این باره به میزان قابل توجهی افزایش دهید. چرا که برخی از تصورات غلط وجود دارد که می تواند تاثیرات منفی در نتیجه پرونده داشته باشد. برخی از این تصورات غلط به مسئله حق الوکاله و نحوه تعیین و پرداخت آن مربوط می شود. در ادامه سعی داریم برخی از مهم ترین آن ها را بررسی کنیم.

حق الوکاله هزینه اضافه است: یکی از تصورات غلطی که در این خصوص وجود دارد این است که عده ای گمان می کنند میزان هزینه ای که برای پرداخت دستمزد وکیل صرف می شود واقعا یک مبلغ اضافه است و خود شخص به تنهایی می تواند عهده دار پرونده های مالیاتی باشد. این در حالی است که می دانیم قوانین پیچیده ای بر این دعاوی حکم فرما است و اگر فرد کوچک ترین اشتباهی در این خصوص انجام دهد، با شکست روبرو می شود.

حق الوکاله رقم ثابتی دارد: این تصور غلط است که گمان کنیم بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان همواره رقم ثابتی را برای حق الوکاله در نظر دارد و آن را از موکلان خود مطالبه خواهد کرد. در واقع وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده، سابقه کاری و… سعی می کند تا رقم عادلانه و معقولانه ای را از موکل خود درخواست نماید؛ بنابراین حق الوکاله مقدار ثابتی ندارد و ممکن است بسته به عوامل مختلف تغییر کند.

حق الوکاله را باید در پایان همکاری پرداخت کرد: اگر گمان می کنید که تنها در پایان همکاری لازم است حق الوکاله وکیل مالیاتی را به او پرداخت کنید سخت در اشتباه هستید! شیوه پرداخت حق الوکاله به توافق شما با وکیل مورد نظر بستگی دارد؛ اما معمولا در ابتدای همکاری نیز لازم است مبلغی را به عنوان پیش قسط حق الوکاله در اختیار حقوقدان قرار دهید؛ بنابراین لازم است در ابتدا نظر وکیل را درباره میزان و نحوه پرداخت دستمزد جویا شده و سپس در این باره تصمیم بگیرید.

بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با اسامی و برخی از مهم ترین مشخصات بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به آن ها حل و فصل کنید. در ادامه اشتباهات بزرگ در انتخاب وکیل بررسی شد و پس از آن تصورات غلط درباره حق الوکاله ارزیابی شد. اکنون از شما درخواست داریم اگر تجربه ای در این خصوص دارید آن را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا