خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد ⚖️【سال1403】✔️

بالا رفتن آمار طلاق در سال‌های اخیر باعث شده است تا مطالبه مهریه تبدیل به یکی از چالش‌های مهم در محاکم قضایی کشور شود. مهریه از جمله مهم‌ترین حقوق مالی زن در قانون و شرع به شمار می‌آید و مرد تحت هر شرایطی ملزم به پرداخت آن است. مهریه به دو دسته عندالمطالبه و عند الاستطاعه تقسیم می‌شود. برای دریافت هر یک از آنها لازم است زوجه مراحل قانونی را طی کند. در صورتی زن می‌تواند به حقوق مالی خود در خصوص مهریه دست پیدا کند که با این مراحل و روال قانونی مربوط به آن آشنایی کامل داشته باشد. از آنجایی که افراد عادی در سطح جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به دعاوی مهریه را در اختیار ندارند بهتر است با استفاده از یک وکیل مجرب و خبره نیازهای حقوقی خود را برطرف کنند. باید بدانیم که هر وکیلی نمی‌تواند شما را به اهداف تعیین شده برساند و باید به سراغ وکلای خبره بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در مشهد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در مشهد

بهترین وکیل مهریه در مشهد کیست

امروزه میزان مهریه بانوان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مردها برای فرار از پرداخت مهریه به برخی از روش‌های غیرقانونی متوسل شوند. معاملات سوری یکی از مهم‌ترین این روش‌ها است که در سال‌های اخیر بسیار نیز توانسته در بین آقایان رواج پیدا کند. برای مطالبه قانونی مهریه و نیز یافتن راه‌های قانونی برای فرار از پرداخت حقوق مالی زن بهتر است با بهترین وکیل مهریه در مشهد در ارتباط باشید.

در واقع برترین وکیل مهریه در مشهد سال‌های زیادی از عمر خود را صرف علم آموزی در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور کرده است و به همین سبب دانش حقوقی لازم برای حل و فصل دعاوی مهریه را در اختیار دارد. بهترین وکیل مشهد قادر است با مرور مواد قانونی مربوط به حقوق خانواده مطلوب‌ترین راهکار برای مطالبه مهریه و نیز فرار از پرداخت آن را در اختیار شما قرار دهد. بهترین وکیل مهریه در مشهد قادر است با اتکا به تجربیات خود از منافع شما در دادگاه دفاع نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در مشهد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

مصطفی زمان زاده

مصطفی زمان زاده بهترین وکیل مهریه در مشهد

آقای مصطفی زمان زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در شهر مشهد به صور تخصصی و حرفه ای با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین در حوزه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد و به افراد در زمینه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به درستیث مشاوره ارائه می دهد وآنان را در مسیر موفقیت برای احقاق حقوق خود قرار می دهد.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوارسجاد، چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه4، واحد404

شماره تماس وکیل: 09155976367

سعیده آجیل چی مشهدی

سعیده آجیل چی مشهدی بهترین وکیل مهریه در مشهد

سرکار خانم سعیده آجیل چی مشهدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در مشهد با بیش از 16 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی در امور دعاوی خانواده علل الخصوص مهریه فعالیت می کند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده پرونده های موفق متعددی را در سابقه کار خود جای داده است. او به مراجعین با تبحر و تخصص مکفی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان سناباد، دانشسرای جنوبی، ساختمان ونوس، طبقه ۳، واحد ۳۰۲

شماره تماس: ۰۹۱۵۹۱۰۵۰۴۴

محسن احمدنیا

محسن احمدنیا بهترین وکیل مهریه در مشهد

87 آقای محسن احمدنیا وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان وکیلی توانا و متخصص در زمینه مهریه، نفقه، طلاق توافقی و … می باشد. وی برای بهبود روند پرونده همیشه با قاضی مربوطه همکاری می کند و هیچ گاه خارج لز قوانین وکالت عملی انجام نداده. ایشان بعد از بررسی کامل پرونده میزان موفقیت را به مراجعه کننده اعلام می دارد. قابل ذکر است که آقای احمدنیا از سال 87 مشغول وکالت می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوارپیروزی، بین پیروزی ۳۵و۳۷، پلاک ۲۸۱، طبقه۲، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۱۲۳۳۲۹

حسن احسانی فر

حسن احسانی فر بهترین وکیل مهریه در مشهد

آقای حسن احسانی فر وکیل سر شناس و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد و افراد را در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی راهنمایی می کند. ایشان پرونده های موفق بسیاری در زمینه مهریه، طلاق توافقی، حضانت فرزند، نفقه و … در سابقه وکالت خود ثبت کرده است از این رو می توان گف آقای احسانی فر جز وکلا سر شناس و متبحر در مشهد می باشد وی بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت را دارد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوارفلسطین، نبش فلسطین ۱۰، ساختمان ۵۴، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۹۱۳۵۶۳

لیلی احمدی

لیلی احمدی بهترین وکیل مهریه در مشهد

خانم لیلی احمدی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های موفق و متعددی در سابقه خود جای داده است. ایشان با دانش حقوقی مکفی در زمینه خانواده قبول وکالت می پذیرد. او به مراجعین با صبر و حوصله مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: مشهد، چهار راه معلم، بین معلم ۳۶ و چهارراه دانشجو، پلاک۹۸۲، طبقه اول، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۰۱۵۷۵۳

نیره ابراهیم زاده

نیره ابراهیم زاده بهترین وکیل مهریه در مشهد

خانم نیره ابراهیم زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلا بانو در مشهد می باشد. ایشان متخصص در زمینه مهریه، طلاق توافقی، نفقه، اجرت المثل و .. می باشد و پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده است. ایشان با تبحر و تخصص لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و بعد از بررسی کامل پرونده میزان موفقیت را به مراجعه کننده اعلام می کند.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بهارستان۲، مجتمع آرین، طبقه ۵، واحد۵۰۲

شماره تماس: ۰۹۳۸۵۷۹۱۰۶۵


4 اقدام غلط پیش از استخدام وکیل مهریه در مشهد

  • انتخاب عجولانه وکیل: یکی از اشتباهات مرسوم در بین افرادی که به دنبال اعطای وکالت در پرونده‌های مهریه هستند این می‌باشد که تحقیقات خود در خصوص بهترین وکیل مهریه در مشهد را تکمیل نمی‌کنند و در نهایت عجولانه تصمیم می‌گیرند. هرگز نباید به تعریف و تمجیدها از وکیل مورد نظر در فضای مجازی اعتماد کنید. در واقع باید خودتان دست به کار شوید میزان مهارت و توانمندی‌های وکیل مورد نظر را به دقت مورد سنجش قرار دهید. چرا که هرگونه اقدام غلط در این زمینه می‌تواند شما را در آینده با عواقب ناگواری روبرو سازد.
  • اعتماد به وکلای تازه کار: دعاوی مهریه را می‌توان یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های قضایی به شمار آورد. دقت داشته باشید که هرگونه شکست در دعاوی مهریه ممکن است شما را با خسارت‌های مالی بسیاری روبرو کند. هرگز نباید برای حل و فصل مطالبه مهریه به سراغ وکلای تازه کار بروید چرا که پرونده شما محل آزمون و خطای وکلا نیست. در واقع لازم است وکلای کهنه کار را به خدمت بگیرید تا با استفاده از دانش حقوقی و تجربیات گرانبهای خود راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات ارائه دهند.
  • انتخاب وکیل بر اساس قیمت: زمانی که قصد استخدام بهترین وکیل مهریه در مشهد را دارید همواره باید به میزان دستمزدی که او قادر است در ازای دریافت آن به شما خدمات حقوقی ارائه دهد توجه کنید؛ اما هرگز نباید تنها به قیمت یک وکیل توجه داشته باشید و از سایر معیارها غافل منظور این است که اگر یک وکیل مقرون به صرفه پیدا کردید هرگز نباید چشم بسته او را انتخاب کنید و باید تمامی مهارت‌های ارتباطی و دانش حقوقی او را مورد بررسی‌های دقیق قرار دهید.
  • انتخاب وکیل تنها با توجه به جنسیت: اگر سری به دادگاه‌های خانواده بزنیم به زودی در خواهیم یافت که تعداد زیادی از وکلای شاغل در این دعاوی از بانوان هستند. ممکن است شما نیز برای مطالبه مهریه ترجیح دهید از وکلای خانم یا آقا استفاده کنید. این مسئله به سلیقه شما باز می‌گردد و نمی‌توان هیچ خرده‌ای به آن گرفت؛ اما ایراد کار آنجایی بروز پیدا می‌کند که شما تنها به جنسیت وکیل توجه داشته باشید و از بررسی سایر توانایی مهارت‌های وکیل غافل شوید.
بهترین وکیل مهریه در مشهد

تعرفه حق الوکاله وکیل مهریه مشهد در صورت شکست در پرونده

اکثر افراد درگیر در پرونده‌های مهریه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به مشکلات خود را در اختیار ندارند. از این رو ملزم هستند تا برای جبران ضعف‌های حقوقی خود بهترین وکیل مهریه در مشهد را استخدام کنند. با این حال لازم است مبلغی به عنوان دستمزد در اختیار وکیل مورد نظر قرار بگیرد که در اصطلاحات حقوقی آن را حق الوکاله می‌نامند که البته مقدار مشخصی ندارد و قانون دست وکیل را برای تعیین توافقی آن باز گذاشته است.

در واقع وکیل از نظر قانونی این حق را در اختیار دارد تا در ابتدا پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار دهد و در نهایت نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله اعلام کند. اعلام کردیم که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود و این بدان معنا است که خود موکل نیز می‌تواند در این خصوص چانه زنی کرده و از مقدار آن بکاهد. البته برای این کار لازم است موکل دانش حقوقی لازم در خصوص دستمزد وکیل را در اختیار داشته باشد تا بتواند پیشنهادهایی نزدیک واقعیت ارائه دهد. در این خصوص شما می توانید با مراجعه به بهترین وکیل زن در مشهد از وی مشاوره دریافت کنید و از او در راستای پرونده خود راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

علاوه بر میزان حق الوکاله شما می‌توانید در خصوص شیوه پرداخت آن نیز با بهترین وکیل مهریه در مشهد به توافقات کامل دست پیدا کنید. در واقع لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به همکاری با وکیل تصمیم‌گیری کرده و آن را در متن قرارداد درج کنید. یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید در خصوص آن با وکیل صحبت کنید حق الوکاله در صورت شکست در پرونده است. لازم است این نکته را ذکر کنیم که در خصوص دستمزد وکیل در شکست همه چیز به توافقات شما در این خصوص باز می‌گردد.

قانون این حق را به موکل داده است تا اگر شکست ناشی از کم کاری و یا اقدامات غلط وکیل بود بر علیه او دعوایی را در محاکم قضایی مطرح نماید؛ اما گاهی ممکن است وکیل تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا شما به موفقیت‌های چشمگیری در خصوص پرونده‌های مهریه دست پیدا کنید. با این حال ممکن است علی رغم تلاش‌های مداوم وکیل شکست حاصل شود. چرا که هیچ وکیلی نمی‌تواند موفقیت پرونده را به صورت ۱۰۰ درصد تضمین کند. در این شرایط برای تعیین و تکلیف حق الوکاله باید به متن قرارداد مراجعه شود.

بهترین وکیل مهریه در مشهد

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما مخاطبان گرامی را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهریه در مشهد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید با سهولت گزینه های مد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه 4 اقدام غلط در زمینه انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن به سراغ توضیح درباره تعرفه حق الوکاله وکیل مهریه رفتیم. در پایان از شما درخواست داریم که اگر تجربه و یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + بیست =

دکمه بازگشت به بالا