کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد ⚖️【سال1403】✔️

فرد کلاهبردار می‌کوشد تا با استفاده از روش‌های متقلبانه به اموال طرف مقابل دست پیدا کرده و آنها را به نفع خود تصاحب نماید. تجربه نشان داده است که کلاهبرداران برای رسیدن به اهداف خود از روش‌های مختلفی استفاده کرده و راهکارهای جدیدی را به کار می‌گیرند. در این صورت است که فرد با خسارت‌های مالی عدیده‌ای روبرو می‌شود و برای رسیدن به اموال خود لازم است از یک وکیل مجرب و خبره در دعاوی مختلف استفاده نماید. اگر برای پیگیری خود در خصوص کلاهبرداری و یا رد مال به دنبال یک وکیل مجرب و خبره هستید باید تحقیقات جامعی را در این خصوص انجام دهید. در این مقاله سعی داریم بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد کیست؟

در صورت تنظیم شکایت از فرد کلاهبردار لازم است به سراغ یک وکیل مجرب و متخصص بروید تا او بتواند پرونده شما را در دادگاه پیگیری کرده و اهداف شما را محقق نماید. در واقع بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد لازم است تا ادله و مستندات کافی را جمع آوری کرده و آنها را به دادگاه ارائه دهد تا بتواند به این شکل منافع موکل خود را تامین نمود و او را به اهدافی که در سر دارد برساند. وکیل نقش تعیین کننده در کسب پیروزی شما خواهد داشت و می‌تواند مسیر را برای کسب موفقیت هموارتر نماید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد با دعاوی مربوط به کلاهبرداری آشنایی کامل دارد و می‌تواند به شما کمک کند تا خواسته‌های حقوقی خود را در محاکم قضایی به دست بیاورید و مراحل اداری آن را پشت سر بگذارید. از سوی دیگر در نظر داشته باشید که برترین وکیل کلاهبرداری در مشهد شخصی است که از نظر دانش حقوقی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می‌تواند با کمک گرفتن از تجربه خود راهکارهای مطلوب برای عبور از اختلافات پیش آمده را به شما پیشنهاد دهد. بهترین وکیل مشهد تحصیلات حقوقی دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

رضا ابراهیمی

رضا ابراهیمی وکسل کلاهبرداری در مشهد

جناب آقای رضا ابراهیمی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در مشهد می باشند. ایشان در حوزه دعاوی کیفری، به خصوص پرونده های کلاهبرداری کار میکنند و تاکنون بسیاری از دعاوی و پرونده ها را به با موفقیت به سرانجام رسانده اند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شفا، روبروی دادگاه، پلاک 116، طبقه همکف

شماره تماس: 09158816052

ترانه رامتین


ترانه رامتین وکیل کلاهبرداری در مشهد

سرکار خانم رامتین، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از دیگر وکیل های خوب در مشهد می باشند. ایشان دارای 14 سال سابقه عالی در حل دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، ربا، قتل و آدم ربایی می باشند و تا امروز توانسته اند سابقه و رزومه ای عالی را برای خود رقم زده اند.

آدرس دفتر: مشهد، احمد آباد، راهنمایی، برج سلمان، طبقه 6، واحد 14

شماره تماس: 09155035273

امرالله دهقان پور

امرالله دهقان پور وکیل کلاهبرداری در مشهد

جناب آقای دهقان پور، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان دارای بیش از یک دهه سابقه کاری می باشند و به طور تخصصی روی دعاوی کیفری کار میکنند و توانسته اند رضایت مراجعین و موکلین خود را به دست آورند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مدرس، 4ساختمان مدیران، طبقه 2، واحد 11

شماره تماس: 09153137225

مریم السادات حریری

مریم السادات حریری وکیل کلاهبرداری در مشهد

سرکار خانم حریری، از دیگر وکلای خوب در مشهد می باشند. وی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان به طور تخصصی روی دعاوی کیفری به خصوص کلاهبردای کار میکنند. او با دقت و حساسیت در حل دعاوی موکلین خود، توانسته است که بهترین نتیجه را برای آن ها به ارمغان آورد.

آدرس دفتر: مشهد، راهنمایی 20/1، سلمان فارسی غربی، پلاک 30، ساختمان آفتاب، طبقه اول

شماره تلفن: 09156214421

حجی محمد اصفهانی زاده

جناب آقای محمد اصفهانی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد هستند. او دارای 10 سال سابقه فوق العاده در زمینه حل دعاوی کیفری علی الخصوص کلاهبرداری را دارا می باشد. او همچنین در حل برخی دعاوی کیفری دیگر مانند: قتل، ربا، آدم ربایی، خیانت در امانت و پول شویی اعمال وظیفه می نمایند.

حجی محمد اصفهانی زاده وکیل کلاهبرداری در مشهد

آدرس دفتر: مشهد، ملک آباد، خیابان فرهاد، فرهاد 24، ساختمان ستاره، طبقه 2، واحد 203

شماره تماس: 09153164396


4 ویژگی وکیل کلاهبرداری در مشهد

جسارت و شجاعت:

همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد می‌بایست از جسارت و شجاعت بالایی برخوردار باشد تا بتواند از تنش‌هایی که در محاکم قضایی حکمفرما است عبور کرده و بتواند موکل را به اهدافی که در خصوص پرونده در نظر گرفته است برساند. ذکر این نکته ضروری است که شجاعت و جسارت باعث می‌شود تا وکیل بتواند در جلسات دادگاه دفاعیات موثری را ارائه داده و قاضی را متقاعد نماید تا در نهایت رای را به نفع موکل صادر کند.

فن بیان قوی:

ویژگی بعدی که لازم است در انتخاب وکیل همواره به آن توجه داشته باشید فن بیان قوی و بهره‌مندی از مهارت‌های کلامی می‌باشد. چرا که وکیل همواره می‌تواند با تکه بر این مهارت حتی پیچیده‌ترین مسائل حقوقی را نیز برای موکل خود شرح دهد و او را از نظر دانش حقوقی در سطح بالایی قرار دهد… علاوه بر این لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل می‌تواند با استفاده از قدرت بیان خود در دادگاه خوش بدرخشد و حقوق موکل را به طور کامل تامین نماید تا از این بابت موکل دغدغه نداشته باشد.

تخصص در زمینه دعاوی مطرح شده:

میزان کیفیتی که وکلا از خود در خصوص دعاوی کلاهبرداری نشان می‌دهند با یکدیگر متفاوت است بنابراین بهتر این است تا به سراغ بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد بروید تا به صورت تخصصی پرونده را در اختیار گرفته و امورات حقوقی را ارائه دهد. اگر به یک وکیل متخصص مراجعه نمایید می‌توانید شانس خود را برای کسب پیروزی در پرونده‌های مربوط به کلاهبرداری افزایش دهید چرا که معمولاً این وکلا می‌توانند راهکارهای مطلوبی را برای عبور از مشکلات به شما ارائه دهد.

بهره‌مندی از مهارت‌های نوشتاری:

در نظر داشته باشید که گاهی برای تکمیل مراحل دادرسی لازم است که وکیل اسناد حقوقی را تنظیم نموده و در اختیار مقامات مسئول قرار دهد در این صورت است که او باید از مهارت‌های نوشتاری برخوردار باشد تا امورات حقوقی را به نحو احسن انجام دهد. برای طرح دعاوی حقوقی نیاز به تنظیم دادخواست است و دعاوی کیفری نیز با تنظیم شکوایی اقامه می‌گردند. در تمامی این موارد باید به سراغ وکلایی بروید که تخصص بالایی در زمینه تنظیم اسناد حقوقی دارند.

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد

نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل کلاهبرداری مشهد

شما در استخدام بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد نیاز است تا مبلغی را به عنوان حق الوکاله در اختیار او قرار دهید تا امورات حقوقی انجام شده و شما بتوانید به نتایج مطلوب خود دست پیدا کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید زمانی که به یک وکیل برای انجام امورات حقوقی مراجعه کرده و وکالت در دعاوی مختلف را به او می‌سپارید شانس کسب و پیروزی برای شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. به هر حال وکیل اطلاعات کامل‌تری در خصوص مسائل حقوقی دارد و شما را به هدف می‌رساند.

در آیین نامه‌هایی که هر سال به چاپ می‌رسد معمولاً مقدار و شیوه پرداخت آن برای دعاوی حقوقی و کیفری مشخص می‌شود و شما می‌توانید با مطالعه آیین نامه‌های مربوطه از مقدار حق الوکاله برای در اختیار گرفتن پرونده‌های مربوط به کلاهبرداری اطلاع حاصل نمایید؛ اما حقیقتی که لازم است در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن در بسیاری از پرونده‌ها به صورت توافقی تعیین می‌گردد یعنی قانون دست وکیل را برای انجام این کار کاملا باز گذاشته است.

شما لازم است در ابتدا با استفاده از معیارهای مختلف بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را شناسایی کرده و سپس با او قراری برای ملاقات تنظیم نمایید تا در این جلسات بتوانید دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود را بازگو کنید. از سوی دیگر در جلسات ملاقات حضوری لازم است تمامی مدارک و مستندات خود را در اختیار وکیل قرار دهید تا او بتواند عملکرد و کیفیت بالاتری را در دعاوی مربوط به کلاهبرداری ارائه دهد. در این مرحله است که وکیل نظر نهایی خود را در خصوص مقدار حق الوکاله اعلام می‌دارد.

نیازی نیست که حتماً تمام مبلغ تایید شده به عنوان حق الوکاله را در یک قسط به وکیل ارائه دهید. شما می‌توانید از طریق توافقاتی که انجام می‌دهید مبالغ مربوط به دستمزد وکیل را در دو یا سه قسط به او پرداخت نمایید. از سوی دیگر لازم است تمامی جزئیات مربوط به قرارداد را با توافق طرفین تعیین کنید تا از این بابت مشکلی پیش نیاید و در آینده دچار عواقب جدی و اختلافات عمیق نشوید. در پایان کار لازم است قرارداد تنظیم شده توسط وکیل و موکل به امضای هر دو طرف برسد.

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه مطلب بالا نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید با استفاده از آن وکیل مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن انتخاب نمایید در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد آشنا کنیم. در این مطلب تلاش کردیم در ابتدا ویژگی‌های وکیل متخصص در زمینه دعاوی کلاهبرداری را مورد بررسی قرار دهیم تا اطلاعات شما در این باره افزایش پیدا کند و پس از آن نیز به سراغ تعرفه حق الوکاله وکیل و شیوه محاسبه و پرداخت آن توضیحات جامعی را ارائه دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا