کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز ⚖️【سال 1403】✔️

گاهی ممکن است افراد در سطح جامعه با رفتارهایی از سوی دیگری مواجه شوند که قانون آن را به منزله جرم تلقی کرده است و برای آن مجازاتی نیز تعیین نموده است. پیگیری این مسائل در محاکم قضایی می تواند در مدت کوتاهی به حل و فصل اختلافات پیش آمده منجر شود و حقوق از دست رفته فرد را به او باز گرداند. اما حضور موثر در محاکم قضایی و رسیدگی به دعاوی کیفری مطرح شده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات است. در این زمینه استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند ضعف های حقوقی شما را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در شیراز آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در شیراز

بهترین وکیل کیفری در شیراز کیست؟

تعدد وکلا در شهری با وسعت شیراز ممکن است کار را برای انتخاب گزینه مطلوب پیچیده و دشوار کند. حال اگر متر و معیار مناسبی برای سنجش توانایی ها و مهارت های وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است با خسارات جبران ناپذیری رو به رو شده و از انتخاب مطرح ترین گزینه ها باز بمانیم. بهترین وکیل کیفری در شیراز دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و توانسته مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب نماید.

بهترین وکیل کیفری در شیراز در تلاش است تا با بهره مندی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری بتواند بهترین راهکار را به موکل خود در جهت حل اختلافات پیش آمده ارائه دهد. او همواره تغییرات قوانین کیفری را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل شیراز سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این مسیر توانسته تجربیات گران بهایی را جمع آوری کرده و از آن برای حل مشکلات بهره ببرد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری خبره در شهر شیراز به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از استخدام وکلای مورد نظر، تخصص و سوابق هر یک را مورد ارزیابی قرار دهید. لطفا تا انهای مقاله با ما همراه باشید:

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه بهترین وکیل کیفری در شیراز

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس یکی از بهترین وکلا با تجربه شیراز میباشد. مهم ترین ویژگی ایشان که با دیگر وکلا متمایزشان می کند صداقت، پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد. در امور پرونده می باشد.

ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد. قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند.

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد:

 • تنظیم قراردادهای
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین به ایرانیان مقیم خارج از کشور

ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه:

 • برترین مؤلفه دفتر حقوقی ایشان سوابق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم، مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

شماره تماس: 09178002693
آدرس دفتر: 
شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم، واحد سه

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای غلامحسین خلیفه، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی بهترین وکیل کیفری شیراز


خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

شماره تماس: 09027003205 – 09177903205 –09173047420
آدرس دفتر وکالت: بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی

سجاد محمدی

جناب آقای سجاد محمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی شیراز، بیش از ۱۰ سال تجربه وکالت دارد و دانش‌آموخته کارشناسی‌ارشد، گرایش حقوق خصوصی است. آقای محمدی متخصص در زمینه دعاوی کیفری و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس و از داوران رسمی کانون داوران قوهٔ قضاییه نیز هست. و در این سمت، پیشینه‌ای درخشان دارد. تاکنون وکالت بیش از ۴۰۰۰ پرونده را در دعاوی متعدد و در زمینه‌هایی چون حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی بر عهده گرفته است و در بیش از ۸۵ درصد پرونده‌ها، نتیجه مطلوب موکل خود را به دست آورده است.

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه عمومی حقوقی شیراز، کوچه 6، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 8

شماره تماس: 09171235873

یاسر نوری

جناب آقای یاسر نوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا استان فارس یکی از خبره ترین وکلای شیراز در زمینه دعاوی کیفری می‌باشند. آقای نوری تاکنون بیش از 500 پرونده موفق در زمینه های موفق از جمله دعاوی خانواده، ملکی، بانکی، ثبتی و … داشته اند و توانسته اند طی انجام این پرونده ها تجربه درخشانی کسب کنند و رضایت موکلان خود را جذب کنند.

آدرس: شیراز، خیابان جمهوری، نبش کوچه 2، پلاک 371، طبقه همکف

شماره تماس: 09906274013

احمدرضا رضایی

جناب آقای احمدرضا رضایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای فارس از با تجربه ترین وکلای کیفری شهر شیراز می‌باشند. آقای رضایی با بیش از 14 سال سابقه وکالت و به عنوان استاد دانشگاه و مشاور حقوقی شهردار صدرا فعالیت می‌نمایند. ایشان در زمینه ی دعاوی حقوقی مجموعه شهرداری، کمیسیون ماده ۱۰۰ ، دیوان عدالت اداری، دعاوی ملکی، دعاوی شکایت علیه شهرداری، کمیسیون ماده پنج شورای اسلامی شهر و شورای عالی شهر سازی، دعاوی مربوط به اراضی و پرونده های شکایت از آراء تخلفات اداری و غیره… دانش و تخصص کامل دارد.

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، جنب دادسرای ناحیه یک، نبش کوچه 39، طبقه 2

شماره تماس: 09173165742

احمدرضا کی پور

جناب آقای احمدرضا کی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا فارس یکی از حاذق ترین وکلای شهر شیراز در زمینه دعاوی کیفری بوده و هم چنین پرونده های متعدد دیگری در زمینه های مختلف اعم از دعاوی ملکی، بانکی، ثبتی، حقوقی، خانواده و … را با موفقیت به پایان رسانده اند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی بوده و توانایی پیگیری و خدمت رسانی از صفر تا صد پرونده های موکلان خود را دارند.

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ

شماره تماس: 09171175513

امیر فتح پور

جناب آقای امیر فتح پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای استان فارس با بیش از 14سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت کیفری از مطرح ترین وکلای شهر شیراز می‌باشند. آقای فتح پور با توجه به سابقه درخشانی که در امر وکالت دارند با صبر و حوصله به جزئیات پرونده دقت کرده و بهترین راه حل موجود را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

آدرس: شیراز،خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه 3

شماره تماس: 09173175515

احسان اخلاقی

احسان اخلاقی بهترین وکیل کیفری در شیراز

جناب آقای احسان اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی حقوق و بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری اعم از، سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل رشا و ارتشا، اخاذی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، فروش مال غیر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال می باشد. همچنین آقای احسان اخلاقی به دلیل پرونده های زیادی که به سرانجام رسانده و دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد توانسته یکی از برترین وکلای شیراز به شمار آید.

آدرس: شیراز، خیابان توحید، داریوش سابق، بازار دشتی، طبقه آخر، پلاک۳۰۶

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۲۰۹۲۸۲


مهم ترین معیارها برای انتخاب وکیل کیفری خبره در شیراز

متخصص بودن: دعاوی کیفری جزو آن دسته از دعاوی است که در آن ها جرمی رخ داده است. تجربه نشان داده است که در صورت مراجعه به یک متخصص در هر پرونده می توان احتمال کسب پیروزی در دادگاه را افزایش داد. در واقع بهترین وکیل کیفری در شیراز در مقطعی از سابقه کاری متوجه این موضوع شده است که در دعاوی کیفری نظیر تجاوز، سرقت، کلاهبرداری، توهین و… کارآمدی بیشتری دارد. در انتخاب وکیل مناسب لازم است همواره تخصص او را مورد بررسی قرار دهید.

شهرت: دقت داشته باشید که مشهور بودن یک وکیل نقش تعیین کننده ای در نتیجه پرونده خواهد داشت. از این رو، لازم است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که در زمینه کاری خود به شهرت رسیده اند و نامی برای خود دست و پا کرده اند. در واقع شهرت یک وکیل از میزان توانایی های او در جهت کسب پیروزی های پی در پی سرچشمه گرفته است. البته هرگز نباید شهرت یک وکیل را با تبلیغات پر رنگ و لعاب موجود در شبکه های اجتماعی اشتباه گرفت.

شجاعت و جسارت: یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز میزان جسارت و شجاعت او است. در واقع دعاوی کیفری از حساسیت های بسیاری برخوردار است. همچنین بسیار دیده شده است که فضایی دادگاه در رسیدگی به پرونده های از این جنس معمولا متشنج و بسیار پر تنش است. از این رو لازم است وکیل درگیر جو موجود در محاکم قضایی نشده و بدون هیچ گونه احساس ترس و واهمه ای از حقوق موکل خود دفاع کرده و او را به اهداف تعیین شده برساند.

با تجربه بودن: لازم است وکیل کیفری از میان آن دسته از وکلایی انتخاب شود که در این نوع از دعاوی تجربه بالاتری دارند. معمولا دعاوی کیفری با پیچ و خم های بسیاری همراه هستند و همین مسئله می تواند باعث شود تا ارائه دفاعیات در این زمینه نیازمند تجربیات بسیاری باشد. لازم است در انتخاب وکیل کیفری، دقت ویژه ای به سابقه وکیل مورد نظر داشته باشید. در واقع سابقه بالای بهترین وکیل کیفری در شیراز به منزله تجربه بالای او در زمینه دعاوی کیفری است و می تواند معیار مطلوبی به شمار بیاید.

بهترین وکیل کیفری در شیراز

روش های انتخاب وکیل کیفری در شیراز

مراجعه به موسسات حقوقی: در صورتی که به دنبال استخدام بهترین وکیل کیفری در شیراز هستید باید این نکته را مد نظر قرار دهید که تعداد زیادی از وکلا در موسسات حقوقی موجود در شیراز حضور دارند که می توانند شما را در رسیدن به مقصودتان یاری نمایند. شما می توانید با مراجعه به موسسات معروف از مشاوره های حقوقی در زمینه پرونده های کیفری بهره مند شده و در نهایت سابقه و مهارت های وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید تا در نهایت به گزینه مطلوب دست پیدا کنید.

جستجو در سایت و مجلات حقوقی: تعداد زیادی از مجلات و سایت های حقوقی در فضای اینترنت مشغول به کار هستند که وظیفه آن ها معرفی وکلای شاخص به تفکیک هر شهر و استان است. مجله حقوقی برترین وکلا نیز از این جنس سایت ها محسوب می شود. ما در تلاش هستیم تا شما را با مطرح ترین گزینه های موجود در دعاوی کیفری آشنا کنیم تا شما پس از کسب اطلاع از میزان مهارت و تجربیات وکیل مورد نظر بتوانید با وکیل مورد نظر ارتباط گرفته و وکالت پرونده خود را به او بسپارید.

مشورت با افراد مطلع: یکی دیگر از روش های انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز، انجام تحقیقات لازم در این خصوص است. برای این کار می توانید با افرادی که در گذشته با مشکلی مشابه پرونده شما رو به رو بوده اند، مشورت کرده و از آن ها برای استخدام وکلا کسب تکلیف نمایید. همچنین می توانید به افراد مطلع در زمینه های حقوقی رجوع کرده و از آن ها در خصوص ویژگی های وکیل کیفری خبره و کارآمد مشورت بگیرید. جستجو در این زمینه می تواند شما را به اهدافتان برساند.

بهترین وکیل کیفری در شیراز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید، متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در شیراز آشنا کنیم تا پس از این دغدغه ای از بابت جستجوی مطرح ترین گزینه ها نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل کیفری را برای شما اختصار شرح دهیم. در انتهای مقاله نیز روش های مختلف برای انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما عزیزان درخواست می کنیم چنانچه نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده در بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا