وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در تبریز ⚖️【سال1403】✔️

اگر سری به دادگاه‌های حقوقی و کیفری بزنید به زودی در خواهید یافت که تعداد زیادی از وکلای خانم مشغول به ارائه خدمات حقوقی در زمینه‌های مختلف هستند. در واقع بانوان به خصوص در سال‌های اخیر توانستند در زمینه علم حقوق به پیشرفت‌های قابل توجهی دست پیدا کرده موفقیت‌های چشمگیری را کسب کنند در این بین تعداد زیادی از افراد نیز وجود دارند که به دنبال استخدام وکلای خانم هستند و سعی دارند مشکلات حقوقی و یا کیفری خود را با کمک گرفتن از این وکلا حل و فصل نمایند؛ اما ذکر این نکته نیز ضروری است که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در کسب موفقیت کمک کند. لازم است تحقیقات کاملی در انتخاب وکیل داشته باشید تا به این شکل بتوانید به شاخص‌ترین گزینه‌های ممکن دست پیدا کنید در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در تبریز آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در تبریز

بهترین وکیل زن در تبریز کیست؟

دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالای برخوردار است در واقع پیش از انتخاب بهترین وکیل زن در تبریز می‌بایست میزان تسلط او بر مواد قانونی مختلف را تحت رصد قرار دهید. علاوه بر این یک وکیل موفق می‌بایست تغییرات قانون را نیز تحت مطالعه مداوم قرار دهد تا به این شکل علم خود را به روز نگه داشته قادر باشد مطلوب‌ترین و موثرترین راه برای عبور از مشکلات حقوقی و کیفری را به موکل خود ارائه دهد. او به این شکل اجازه نخواهد داد که از سایر رقبای خود در این زمینه عقب بماند.

در واقع بهترین وکیل تبریز تجربه بالایی در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری دارد. اون سال‌های زیادی مشغول رسیدگی به پرونده‌های پیچیده بوده است و به این شکل سابقه درخشانی از خود به جای گذاشته است. بهترین وکیل خانم در تبریز دانش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است و با تحصیل در رشته حقوق توانسته به مدارج بالای علمی دست پیدا کرده و مجوزهای لازم برای حضوری موفق در محاکم قضایی را کسب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در تبریز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

منیژه خانشی

منیژه خانشی بهترین وکیل زن در تبریز

خانم منیژه خانشی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد وآنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. وی با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت آنها را اعلام می دارد و همچنین با توجه به موفقیت های پی در پی در پرونده های پیچیده موجب شده ایشان بین عموم مردم به عنوان بهترین وکیل زن در تبریز شناخته شود.

آدرس دفتر: تبریز، چهار راه منصور، اول خیابان منصور، مجتمع تجاری خدماتی

شماره تماس: ۰۹۱۴۸۸۷۳۸۶۶

زهرا احمدی سرای

زهرا احمدی سرای بهترین وکیل زن در تبریز

سرکار خانم زها احمدی سرای وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای زن در تبریز به شمار می رود، این وکیل عضو کانون وکلای تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از ۹ سال سابقه وکالت در زمینه قبول دعاوی کیفری حقوقی خانواده، ملکی را دارا است ، از ویژگی حقوق دان زهرا احمدی سرای می توان به: فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، حسن خلق، دانش حقوقی بالا و … اشاره کرد.

تخصص های این وکیل: قبول دعاوی حقوقی اعم ازچک، سفته، وصول مطالبات، دعاوی خانواده اعم از حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، قتل، اسید پاشی، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح دعاوی ملکی اعم از موجر مستاجر، حکم تخلیه، فک رهن، خلع ید، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تبریز، روبروی استانداری، ساختمان امین، طبقه فوقانی، بانک ملت، واحد ۲۰۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۰۳۲۲۵۸

شبنم اسدی

شبنم اسدی بهترین وکیل زن در تبریز

سرکار خانم شبنم اسدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای شهر تبریز، همچنین ایشان به دلیل تبحر خاصی که در حل دعاوی حقوقی و کیفری دارند یکی از بهترین وکلای زن تبریز به شمار میروند، حقوق دان شبنم اسدی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از ۷ سال سابقه وکالت است.

تخصص این وکیل: چک، سفته، وصول مطالبات، حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه، کلاهبرداری، قتل، اسید پاشی، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح ، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، تنظیم سند و …

آدرس: تبریز، بخش مرکزی، خیابان شهیدابراهیم زاده، خیابان معلم، برج سینا، پلاک۱۳، طبقه ی۲

شماره تماس: ۰۴۱۴۴۲۲۷۸۹۲

آزیتا بدرنژاد

آزیتا بدرنژاد بهترین وکیل زن تبریز

سرکار خانم آزیتا بدرنژاد وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، سابقه وکالت بیش از ۱۰ سال، عضو کانون وکلای شهر تبریز است، این وکیل یکی از بهترین وکلای زن در حل دعاوی کیفری و حقوقی به شمار می آید، ایشان به دلیل تبحر و توجه و هوش بالای حقوقی تا کنون توانسته پرونده های زیادی را به سر انجام رسانده و همینطور موکلان زیادی را جذب کند.

تخصص این وکیل: چک، سفته، وصول مطالبات، حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه، کلاهبرداری، قتل، اسید پاشی، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح ، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، تنظیم سند

آدرس: تبریز، مراغه، خیابان موسوی، روبروی اپارتمان مسکونی، سهند ۱، نبش ساختمان اشکان

شماره تماس: ۰۹۳۰۸۱۴۶۶۵۹

فرزانه باداور

فرزانه باداور بهترین وکیل زن تبریز

سرکار خانم فرزانه باداور وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای شهر تبریز و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه است، ایشان به دلیل روحیه کاری بالا، فن بیان قوی، قدرت کلام، پایبندی به زمان، اولویت قرار دادن موکل، دانش حقوقی توانسته یکی از بهترین و موفق وکلای زن تبریز شناخته شود.

تخصص این وکیل: چک، سفته، وصول مطالبات، حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه، کلاهبرداری، قتل، اسید پاشی، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح ، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، تنظیم سند

آدرس: تبریز، نرسیده به آبرسان، کوچه کلانتر، ساختمان آنا، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۴۹۰۸۱۲۹۲

زهرا جعفری

زهرا جعفری بهترین وکیل زن در تبریز

سرکار خانم زهرا جعفری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای تبریز دارای بیش از ۷ سال سابقه وکالت در زمینه قبول دعاوی کیفری و حقوقی، از ویژگی های ایشان که هر مراجعه کننده ای را جذب خود می کند می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

تخصص های این وکیل: قبول دعاوی حقوقی اعم ازچک، سفته، وصول مطالبات، دعاوی خانواده اعم از حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، قتل، اسید پاشی، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح دعاوی ملکی اعم از موجر مستاجر، حکم تخلیه، فک رهن، خلع ید، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تبریز، آبرسان، بیلانکوه بازارچه شهرداری، طبقه اول پلاک ۲۶

شماره تماس: ۰۴۱۳۶۶۹۶۳۵۶


4 ویژگی مهم وکیل زن در تبریز

مهارت‌های ارتباطی: به طور معمول وکلای زن دارای مهارت بالایی در ارتباط گرفتن با دیگران هستند و همین موضوع می‌تواند به آنها در تعامل با موکل کمک کند. در واقع بهترین وکیل زن در تبریز در تلاش است تا از میان تنش‌های موجود راهی را برای ارتباط گرفتن با موکل پیدا کرده و او را از حقوق قانونی‌اش آگاه سازد. علاوه بر این نیاز است که وکیل با قضات و طرف‌های دیگر پرونده نیز مذاکره کرده و مشکلات پیش آمده را حل و فصل نماید. این مهم تنها با مهارت برقراری ارتباط است که میسر می‌شود.

فن بیان وکیل: به طور معمول وکلای خانم از فن بیان بالایی برخوردار هستند و همین موضوع می‌تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آنها به شمار آید. فن بیان یک وکیل در محاکم قضایی به کمک او خواهد آمد و باعث می‌شود تا حوادث مربوط به پرونده را به طور کامل برای قضات شرح داده و از آنها درخواست کند تا با رعایت کامل عدالت رای را به نفع موکل او صادر کنند. در زمانی که برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر به دفتر او مراجعه می‌کنید باید مهارت‌های او در قدرت نفوذ کلام را مورد بررسی قرار دهید.

قابلیت قضاوت صحیح در خصوص پرونده: ممکن است موکل برای حل و فصل دعاوی حقوقی و یا کیفری به بهترین وکیل زن در تبریز مراجعه کرده باشد. در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد تا جایگاه موکل برای او محرز شود. او در صورتی می‌تواند به مطلوب‌ترین شکل ممکن از حقوق موکل خود دفاع نماید که قابلیت قضاوت صحیح در خصوص پرونده را داشته باشد. تنها در این صورت است که می‌تواند راهکارهای مناسبی را برای حل مشکل ارائه دهد.

جسارت و شجاعت مثال زدنی: یکی دیگر از ویژگی‌های مهم وکلای خانم این است که به هیچ عنوان از منافع شما کوتاه نخواهند آمد و تا آخرین لحظه و تا زمانی که رای نهایی دادگاه صادر می‌شود ناامید نشده و از منافع شما دفاع می‌کنند. این موضوع را در نظر داشته باشید که باید به سراغ وکلای شجاع و با جسارت بروید تا قادر باشند حقوق از دست رفته شما در خصوص پرونده‌های کیفری و حقوقی را احقاق نمایند. وکلای ترسو تحت تاثیر جو دادگاه قرار گرفته و بازدهی بالایی نخواهند داشت.

بهترین وکیل زن در تبریز

مشاوره حقوقی با وکیل زن در تبریز برای چه افرادی مناسب‌تر است؟

به طور کلی می‌توان گفت که تمامی افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌توانند از طریق مشاوره حقوقی از تجربیات بهترین وکیل  در تبریز بهره‌مند شده و قدم مثبتی را به این شکل برای کسب موفقیت خود بردارند. همواره دو راه مهم برای استفاده از تجربیات وکیل وجود دارد. در روش اول فرد وکالت پرونده خود را به یک وکیل توانا مجرب می‌سپارد و خود وکیل شخصاً برای رسیدگی به پرونده اقدامات لازم را به انجام برساند؛ اما باید بدانیم که مشاوره حقوقی نیز یکی دیگر از راه‌های کسب اطلاعات حقوقی از وکیل مورد نظر است.

اگر هزینه استخدام وکیل برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است باید این موضوع را گوشزد کنیم که همواره مشاوره حقوقی در مقایسه با اعطای وکالت از هزینه‌های کمتری برخوردار است؛ بنابراین می‌توان گفت که مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی که با محدودیت بودجه روبرو هستند گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌رود. با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید تمام سوالاتی که در خصوص مسائل حقوقی مربوط به پرونده ذهن شما را مشغول کرده است را مطرح کرده و برای آنها پاسخ‌های موثری را دریافت کنید.

علاوه بر این باید به این موضوع واقف باشید که از طریق مشاوره حقوقی فرد می‌تواند به حقوق قانونی خود دست پیدا کند. از این رو اگر احساس می‌کنید که تا حدود مختصری با مواد قانونی مختلف آشنا هستید مشاوره حقوقی می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد چرا که با دستی پر می‌توانید مهیای حضور در دادگاه شوید. به خصوص در مواردی که لازم است خود فرد شخصاً در جلسات دادگاه حاضر شود و از منافع خود دفاع کند مشاوره حقوقی می‌تواند به او کمک‌های شایانی در این زمینه داشته باشد.

روش‌های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل زن در تبریز پیش روی شماست که هر یک از آنها می‌تواند برای عده‌ای از افراد درگیر در پرونده مناسب‌تر به نظر برسد. در مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی تمامی مدارک و مستندات وجود دارد از همین رو اگر پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید لازم است حتماً به این روش متوسل شده و ضعف‌های حقوقی خود را با استفاده از روش حضوری رفع و رجوع کنید. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که در روش‌های آنلاین و تلفنی در هزینه و زمان شما به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی خواهد شد.

بهترین وکیل زن در تبریز

کلام آخر

از این بابت که تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مطلب از سایت برترین وکلا تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و برخی از نکات مهم درباره بهترین وکیل زن در تبریز آشنا کردیم تا با دیدی جامع به انتخاب وکیل بپردازید. در ادامه برخی از ویژگی های مهم وکیل مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به اهمیت مشاوره حقوقی و انواع روش های ارائه آن توسط وکیل پرداختیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه و نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا