وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز ⚖️【سال1403】✔️

گاهی افراد تصور می‌کنند که پرونده ساده‌ای را در اختیار دارند و به همین دلیل قید استخدام وکیل برای عهده‌دار شدن وکالت در چنین پرونده‌هایی را می‌زنند و تصمیم می‌گیرند خودشان به تنهایی در دادگاه حاضر شده و از منافع خود دفاع کنند. در چنین شرایطی ممکن است فرد با حضور در دادگاه تصمیمات غلطی را اتخاذ کرده و یا اینکه رفتارهای نادرستی را از خود نشان بدهد که حقوق قانونی او را به خطر بیندازد و او را چند گام به سمت شکست نزدیک‌تر کند. به این نکته توجه داشته باشید که بدون استخدام وکیل بیم آن می‌رود که نتوانید منافع خود را در دادگاه به طور کامل احقاق نموده و اهداف مدظرتان را به پیش ببرید. اعطای وکالت به وکلای ممتاز و مطرح می‌تواند شانس کسب پیروزی و موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز آشنا کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز کیست؟

در کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌ها با تعداد زیادی از کتاب‌های حقوقی روبرو می‌شویم که بر روی جلد آنها این متن درج شده است که تنها با مطالعه این متن حقوقی می‌توانید از استخدام وکلا بی‌نیاز شده و خودتان به تنهایی وکیل خودتان باشید. اما باید دقت داشته باشید که چنین متونی تنها جنبه شعار و تبلیغات دارد وگرنه بدون استخدام بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز بیم آن می‌رود که تصمیم غلطی را در دادگاه گرفته که عواقب ناگواری را برای شما به همراه داشته و شما را چند گام به شکست نزدیک کند.

اگرچه بهترین وکیل اهواز می‌تواند در تمامی بخش‌های علم حقوق به قبول پرونده‌های قضایی بپردازد اما لازم است برای اینکه بتوانید در مدت زمان کمتری به خواسته‌های حقوقی خود دست پیدا کرده و موفقیت را تسهیل نمایید به سراغ وکلای متخصص بروید. در واقع می‌توان گفت که تخصص و سابقه دو معیار مهم در یافتن برترین وکیل اهواز است و می‌تواند شما را در شناسایی وکلای معتبر و خبره کمک کند. وکیل خوب در اهواز احساسات موکل را درک کرده و برای تامین خواسته‌های حقوقی او برنامه‌ریزی خواهد کرد.

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ابراهیم کوتی

ابراهیم کوتی وکیل پایه یک دادگستری در اهواز

جناب آقای ابراهیم کوتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اهواز میباشند. ایشان دارای دکتری رشته حقوق خصوصی میباشند و تاکنون دارای چندین سال سابقه عالی در زمینه دعاوی های مختلف، مانند: دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی مالی و دعاوی املاک را دارا هستند.

آدرس دفتر: اهواز، سه راه گلستان، جنب بستنی لمز

شماره تلفن: 09163062076

الناز هوشیارزاده

الناز هوشیار وکیل پایه یک دادگستری در اهواز

سرکار خانم هوشیارزاده از وکیل های خوب در اهواز میباشند. ایشان دانش آموخته حقوق خصوصی میباشند و در زمینه های مختلف حقوقی مثل دعاوی طلاق، مهریه، کلاهبرداری، تزویر، سرقت، دعاوی املاک و تنظیم لایحه و قرارداد به کار مشغول اند و تاکنون بسیاری از دعاوی ایشان با موفقیت روبرو بوده است.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی (فلکه دوم)، پلاک 68، طبقه اول، واحد اول

شماره تماس: 06133332208

صادق بوعذار

صادق بوعذار وکیل پایه یک دادگستری در اهواز

جناب آقای صادق بوعذار کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری میباشند. حوزه فعالیت او در دعاوی املاک، مالی، کیفری و حقوقی میباشد و تا امروز در این زمینه ها توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نحو احسن و با موفقیت به پایان برسانند.

آدرس دفتر: کیانپارس خیابان پهلوان شرقی مجتمع آریا واحد 10

شماره تماس: 09169101182

محمد محمدآوی

محمد محمدآوی وکیل پایه یک دادگستری در اهواز

جناب آقای محمدآوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اهواز، از دیگر وکیل های خوبی میباشند که بین مراجعین و موکلین خود به دلیل داشتن تبحر بالا در کار خود و فن بیان قوی، باعث به دست آوردن نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود بوده اند.

آدرس دفتر: اهواز،زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زیبا و انوشه، پلاک52، طبقه2

شماره تماس: 09161119886

غلامرضا صف آرا

غلامرضا صف آرا وکیل پایه یک دادگستری در اهواز

جناب آقای غلامرضا صف آرا، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان دارای دکترای حقوق خصوصی با سابقه قریب به یک دهه میباشند و تاکنون توانسته اند ده ها پرونده موکلین خود را به سرانجام خوب و موفق برسانند و باعث رضایت کثیری از موکلینشان باشند.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان موحدین غربی، طبقه فوقانی فروشگاه هاکوپیان

شماره تماس: 06133335723


تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری اهواز!

هرگونه تصور غلط درباره حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز می‌تواند باعث شود تا شما تصمیم غلطی را در جلسات ملاقات حضوری و امضای قرارداد با وکیل بگیرید. اگر شما در امضای قرارداد اشتباه کنید ممکن است نتوانید تعامل موثری با حقوقدان مد نظرتان داشته باشید و این به نتیجه به دست آمده از دادگاه ضربه می‌زند. برای اینکه بتوانید اطلاعات جامع‌تری را در خصوص شیوه محاسبه حق الوکاله و پرداخت آن به دست آورید در ادامه برخی از تصورات غلط در این خصوص را مرور می‌کنیم.

بالا بودن تمامی دستمزدها:

متاسفانه برخی از افراد به غلط گمان می‌کنند که همه وکلای دادگستری در ازای قبول وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری از موکلان خود درخواست دستمزد بالایی دارند و چه بسا همین تصورات غلط مقدمه‌ای باشد تا به سراغ استخدام وکیل نرفته و قید آن را بزنند. اگرچه برخی از وکلا تنها با دریافت دستمزدهای هنگفت قبول وکالت می‌کنند اما باید دقت داشته باشید که تعداد زیادی از وکلای با کیفیت نیز هستند که حاضرند باغ دستمزدهای معقول خدمات حقوقی ارائه دهند.

ثابت بودن مقدار حق الوکاله:

در واقع می‌توان گفت که ثابت بودن مقدار دستمزد بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز نیز از جمله تصورات غلط در این باره به شمار می‌رود. عوامل مختلفی می‌تواند مقدار حق الوکاله را افزایش دهد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توانیم به پیچیدگی پرونده اشاره داشته باشیم. از سوی دیگر اگر پرونده زمانبر باشد و در مدت زمان کمی به نتیجه نرسد مقدار دستمزد وکیل افزایش پیدا می‌کند. بنابراین هرگز نمی‌توانیم مقدار ثابتی را برای حق الوکاله اعلام کنیم.

عدم امکان چانه زنی درباره مقدار حق الوکاله:

یکی دیگر از تصورات غلطی که در خصوص دستمزد وکلا وجود دارد این است که عده‌ای گمان می‌کنند که تنها نظرات وکیل در این خصوص حائز اهمیت است و موکل تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند با آن مخالفت کرده یا در خصوص آن چانه‌زنی نماید. به هر حال باید توجه داشته باشید که موکل نیز یکی از طرف‌های قرارداد برای همکاری در خصوص پرونده‌های قضایی به شمار می‌رود و نظر او در رساندن مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل به ایده آل‌ها نقش موثری دارد.

تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری اهواز

اهمیت ملاقات با وکیل پایه یک دادگستری اهواز!

در صورتی که در خصوص گزینه‌های متعدد تحقیق کرده باشید و در بین انتخاب از بین چند گزینه تردید با شما همراه باشد می‌بایست با آنها به صورت جداگانه ملاقات کرده و نظر آنها را درباره پرونده‌های حقوقی و کیفری خود بشنوید. در این صورت است که می‌توانید درباره استخدام یا قطع همکاری با آنها تصمیمات نهایی خود را بگیرید و به این شکل به سراغ بهترین گزینه از میان انبوه گزینه‌ها بروید. در جلسات ملاقات حضوری سطح و عیار گزینه‌های مختلف برای شما کاملاً مشخص می‌شود.

از سوی دیگر شما می‌توانید در جلسات ملاقات حضوری از وکیل مورد نظرتان مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل تمامی ضعف‌های خود را در خصوص پرونده‌های قضایی بپوشید و مهیای حضور در دادگاه شوید. ممکن است سوالات دقیقی درباره پرونده و دعاوی مطرح شده داشته باشید که پاسخگویی به آنها بتواند اطلاعات شما در خصوص پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در این صورت است که می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی خود را مهیای حضور در دادگاه کرده و آماده دفاع از حقوق خود شوید.

این نکته را در نظر بگیرید بهترین وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در جلسات ملاقات حضوری پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار داده و اطلاعات جامعی را درباره آن به دست آورد. از سوی دیگر می‌توانید در این جلسات با وکیل خود صحبت کرده تا متوجه رفتارها و خلقیات حرفه‌ای او شوید و درباره همکاری با او به جمع بندی‌های نهایی برسید. چنین جلساتی می‌تواند درک وکیل را در خصوص خواسته‌های حقوقی و دغدغه‌هایی که در سر دارید به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

از سوی دیگر برای کسب پیروزی در محاکم قضایی نیاز است تا مدارک و مستنداتی را جمع آوری کرده و آنها را به قاضی پرونده ارائه دهید. در جلسات ملاقات حضوری وکیل می‌تواند مدارک مختلف را مورد بررسی قرار داده و از میان آنها بهترینشان را برای ارائه به دادگاه در نظر بگیرد. یکی دیگر از موضوعاتی که باید در ملاقات با وکیل مطرح شود تعیین مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می‌باشد. هر توافقی که در خصوص حق الوکاله و دستمزد وکیل صورت گرفت باید در قرارداد ذکر شود تا اختلافی پیش نیاید.

اهمیت ملاقات با وکیل پایه یک دادگستری اهواز

کلام آخر

امیدواریم که از مطالعه این مطلب حقوقی نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید به وکلای مد نظرتان برسید. هدف از تحریر این مقاله در سایت برترین وکلا این بود تا شما را با مشخصات و نام بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز آشنا کنیم تا بتوانید تصمیم عاقلانه‌تری را برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری بگیرید و آنها را در مدت زمان کمتری به نتیجه برسانید. در ادامه تصورات غلطی که درباره مقدار دستمزد وکلا وجود دارد را مورد بررسی دقیق قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از مزایا و اهمیت ملاقات حضوری با حقوقدانان مختلف رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا