کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی کیفری از سخت ترین دعاوی موجود در دستگاه قضایی هستند که افراد عادی توانایی حل این گونه پرونده ها را ندارند و باید به وکلایی مراجعه کنند که با دعاوی کیفری آشنایی داشته باشند و بتوانند طبق قوانین به پرونده رسیدگی کنند. یک وکیل حاذق می تواند به راحتی این گونه پرونده ها را در اختیار گرفته و آنها را در دادگاه به سرانجام برساند، قوانین کیفری بسیار پیچیده و زیاد هستند. بهترین وکیل کیفری در اهواز توانسته در طول سابقه فعالیت خود در زمینه وکالت به صورت تخصصی بر روی پرونده های کیفری فعالیت کند به همین دلیل است که نسبت به دیگر وکلا قابل اعتماد تر است و شما می توانید بدون نگرانی پرونده خود را در اختیار ایشان قرار بدهید. اگر می خواهید با تعدادی از وکلای کیفری در اهواز آشنا شوید با ما همراه باشید زیرا ما پنج نفر از بهترین وکلای کیفری اهواز را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین وکیل کیفری در اهواز

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

در اهواز وکلای زیادی هستند که در تمام زمینه های قضایی وکالت می کنند اما تنها تعداد محدودی هستند که به صورت تخصصی و حرفه ای بر روی پرونده های کیفری فعالیت می کنند، این گونه وکلا با تمام نکات مهم دعاوی کیفری آشنا هستند و می دانند که برای حل هر گونه مشکل کیفری باید از چه قوانینی پیروی کنند و چه مدارکی را برای ارائه به دادگاه تهیه نمایند، باید بگوییم که این گونه وکلا از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و هر نوع نکته و مورد هر چند کوچک را مورد بررسی قرار می دهند به همین دلیل است که جزء بهترین وکلا به شمار می روند که فعالیت سختی دارند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را بشناسید!

بهترین وکیل کیفری در اهواز هم با حل پرونده های کیفری متعدد و جلب رضایت موکلین خود توانسته شهرت و اعتبار به دست بیاورد، پنج وکیل کیفری معروف در اهواز عبارتند از:

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی بهترین وکیل کیفری در اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از 13 سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست. ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

شماره تماس: 09163138751 (لطفا جهت رزو تایم ملاقات پیامک بدهید.)
آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی غربی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم واحد ۸

“جهت اعطای وکالت، تایم مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر سید ایمان موسوی می‌توانید از طریق ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۶۳۱۳۸۷ اقدام نمایید.

صادق دادک

صادق دادک وکیل کیفری در اهواز

آقای دادک یک وکیل خبره و با تجربه هستند که خهارتذخود را در زمینه دعاوی کیفری به خوبی به نمایش گذاشته اند، ایشان بیش از ۱۵ سال است که در زمینه وکالت فعالیت می کنند و در زمینه تمام پرونده ها مهارت دارند اما بیشترین تجربه را در حل پرونده های کیفری دارند. خوش برخوردی و جدی بودن در حرفه و رزومه درخشان از مهمترین ویژگی های ایشان است که محبوبیت او را رقم زده.

آدرس دفتر؛ خوزستان، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس؛  ۰۹۱۶۳۰۰۲۸۳۸

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی وکیل کیفری در اهواز

آقای کروشاوی نه تنها بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز در زمینه حل پرونده های کیفری هستند بلکه در زمینه مشاوره های حقوقی هم مهارت زیادی دارند و بهترین مشاوره ها را ارائه می دهند. ایشان ۱۵ سال است که سابقه وکالت دارند و با حل کردن پرونده های زیاد توانسته اند اعتبار زیادی به دست بیاورند، ایشان انواع پرونده های کیفری را به خوبی می شناسند و به دلیل تجربه زیاد در این زمینه آنها را در مدت زمان کوتاهی در دادگاه به سرانجام می رسانند بدون این که موکلین در دادگاه حاضر شوند از این بسیار قابل اعتماد هستند.

آدرس دفتر؛ اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولی عصر، مجتمع وکلا، طبقه ۲، واحد ۴

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۶۱۱۰۳۹۰

فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده وکیل کیفری در اهواز

خانم قلی زاده یک وکیل زن خبره و با تجربه هستند که با ارائه بهترین خدمات به موکلین خود توانسته اند در اهواز جایگاه ویژه ای به دست بیاورند تا حدی که همیشه ایشان به دیگران پیشنهاد داده می شوند تا پرونده های کیفری خود را با اطمینان در اختیار خانم قلی زاده قرار بدهند. باید بگوییم که خانم قلی زاده بیش از ۸ سال است که سابقه وکالت دارند و با قوانین به روز آشنا هستند و پرونده های کیفری را با دقت زیاد انجام می دهند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی برای پرون ه های کیفری هم فوق‌العاده عمل می کنند.

آدرس دفتر؛ اهواز، خیابان شهید محمدیان، خیابان قنواتی، پلاک ۶۰، طبقه ۱

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۹۸۳۱۰۰۸

محمد جواد مرمضی

محمد جواد مرمضی وکیل کیفری در اهواز

آقای مرمضی وکیل پایه یک دادگستری اهواز و استاد دانشگاه هستند، میزان رضایت موکلین از ایشان بسیار زیاد است زیرا پرونده های خود را با دقت بالا و طبق قوانین حل می کنند و در زمینه قوانین حقوقی دانش زیادی دارند. ایشان پرونده های کیفری را به خوبی می‌شناسند و هنگام مواجه شدن با آنها به خوبی عمل می کنند و اصولا هیچ پرونده ای مدت زیادی در اختیار ایشان قرار نمی گیرد و به سرعت حل می شود. ایشان ۵ سال است که سابقه وکالت دارند اما تجریبات زیادی به دست آورده اند که از ایشان یک وکیل خبره و حاذق ساخته است.

آدرس دفتر؛ اهواز، حمیدیه، کوی مطهری، نبش مطهری دوم، طبقه دوم

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۹۱۱۱۳۶۰

جلیل مکوندی

جلیل مکوندی وکیل کیفری در اهواز

آقای مکوندی وکیلی محبوب در اهواز هستند که کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی دارند به همین دلیل با تمام قوانین قضایی آشنا هستند و پرونده های کیفری را به خوبی حل می کنند. ایشان ۱۸ سال است که سابقه وکالت دارند و به جز این که وکیل پایه یک دادگستری هستند، عضو کانون وکلای اهواز هم می باشند، ایشان با تجربه بالا و داشتن سابقه زیاد و رزومه درخشان در زمینه حل پرونده های کیفری توانسته در اهواز جایگاه ویژه ای به دست بیاورد. آقای مکوندی قوانین به روز را می شناسند و می دانند که پرونده های کیفری تا چه اندازه به دقت و دانش نیاز دارند تا حل شوند.

آدرس دفتر؛ اهواز، خیابان ۲۴ متری، روبه روی پارک باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه ۵، واحد ۸

شماره تماس؛ ۰۶۱۳۲۲۱۰۸۸۳


اهمیت داشتن وکیل کیفری در اهواز

در پرونده های کیفری اگر افراد مجرم حساب شوند مسلما جزی سنگینی باید بپردازند که در این میان آبروی افراد از همه سنگین تر خواهد بود، همین امر باعث شده تا افراد برای اثبات بی گناهی خود تلاش زیادی کنند اما چون با قوانین کیفری آشنایی ندارند اصولا با شکست مواجه می شوند به همین دلیل است که وجود وکیل کیفری در این گونه پرونده ها اهمیت زیادی دارد، وکلایی که در زمینه کیفری فعالیت می کنند هم با این گونه جرائم آشنایی کامل دارند و هم قوانین لازم برای حل کردن پرونده را می دانند، البته ناگفته نماند که وکیل کیفری نسبت به سایر وکلا دقیق تر است یعنی می توان گفت که نکته بین و تیزبین است و می تواند به راحتی با توجه به هر نکته و مورد کوچکی پرونده های کیفری را به سرانجام برساند و نتیجه را به نفع موکل خود کند.

با وجود وکیل کیفری نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست و وکیل با داشتن اختیار تام و مجوز در دادگاه حاضر می شود و از موکل خود دفاع می نماید، بهترین وکیل اهواز در هر جلسه بهترین مدارک را به دادگاه ارائه می دهد تا بتواند کمک کند که پرونده پیروز شود و موکل تبرعه گردد و مجازات نشود. اهمیت داشتن وکیل در پرونده های کیفری باعث شده تا در اهواز هم افراد این گونه پرونده ها را در اختیار وکلای خبره قرار بدهند تا بهار به نتیجه برسند و جان و مال و آبروی خود را حفظ نمایند. وکیل کیفری در تجدید نظر دادگاه درباره مجازات موکل هم می تواند نقش مهمی داشته باشد.

نحوه یافتن وکیل کیفری در اهواز

برای یافتن یک وکیل کیفری خوب در اهواز هم راه های مختلفی به شما پیشنهاد شده است و هم باید به نکات متعددی توجه کرد تا بتوان به راحتی بهترین وکیل کیفری را یافت و از خدمات و تخصص او بهره مند شد. در مرحله اول شما می توانید با مراجعه به مجله های حقوقی معتبر و به روز به راحتی به برترین و بهترین وکلای کیفری موجود در اهواز دسترسی پیدا کنید و هم می توانید بدون رفتن به محلی و پرداخت هزینه ای با کمک اینترنت به سایت اینترنتی حقوقی معتبر دسترسی پیدا کنید و با یک جستجوی کوچک بهترین وکلا را در اختیار بگیرید و با توجه به نکاتی مانند سابقه وکیل، رزومه وکیل، میزان پرونده هایی که حل کرده، تخصص وکیل و بسیاری موارد دیگر وکیل خود را انتخاب کرد.

 هر چه وکیل تخصص بیشتری در زمینه کیفری داشته باشد و بتواند پرونده های کیفری که پیچیده و سخت هستند را در کوتاه ترین زمان ممکن طبق قوانین حل کند و پیروزی را برای موکل خود به ارمغان بیاورد مسلما بهترین وکیل برای این گونه پرونده ها به شمار می رود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش لوازم ارتباطی جدید یافتن وکلای معتبر و معروف و برجسته بسیار ساده است و نیازی نیست برای یافتن آنها وقت زیادی بگذارید و یا هزینه کنید.

بهترین وکیل کیفری در اهواز

کلام آخر

یک فرد مجرم اگر بی گناه باشد مسلما با نداشتن مدرک و فن بیان مناسب و همچنین بی اطلاعی از قوانین در دادگاه مجرم شناخته می شود که این اصلا برای آینده فرد خوب نیست و مشکلات زیادی برای او به همراه دارد، با این وجود توصیه شده که حتما در این گونه شرایط حتما به وکیل مراجعه کنید و توجه نمایید که در زمینه دعاوی کیفری حتما تخصص و مهارت داشته باشد تا بتواند به پرونده رسیدگی کنند. ما در این مقاله پنج مورد از بهترین وکیل کیفری در اهواز را به شما معرفی کردیم تا بتوانید با مراجعه به آنها هم مشاوره تخصصی دریافت نمایید و هم با اطمینان کامل پرونده خود را در اختیار وکیل قرار بدهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا