ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز ⚖️【سال1402】✔️

مجموعه ای از قوانین و مقررات سعی دارد معاملات ملکی را اداره کرده و به آن ها نظم ببخشد. در صورت عدم آگاهی از این مقررات و قوانین تصویب شده ممکن است برخی از افراد از حقوق قانونی خود غافل شده و با مشکلاتی جدی رو به رو شوند؛ بنابراین اگر در معاملات ملکی مانند فروش سرقفلی، خرید و اجاره آپارتمان، تصرف عدوانی و مواردی از این جنس دچار مشکلاتی جدی شده اید بهتر این است که در ابتدا با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و مشکلات خود را با او در میان بگذارید و سپس برای استخدام وی اقدامات لازم را به انجام برسانید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در اهواز آشنا کنیم. پس در خواست می کنیم تا پایان مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در اهواز

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

در دعاوی ملکی با نوعی حساسیت رو به رو هستیم. چرا که شکست در این دعاوی می تواند علاوه بر بار اقتصادی، آینده فرد را به کلی تحت تاثیر قرار داده و او را با چالش های جدی رو به رو کند. بهترین وکیل ملکی در اهواز این وظیفه را بر عهده دارد تا با بهره گرفتن از دانش حقوقی خود مطلوب ترین و موثرترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد و به او کمک کند تا به سلامت از گره های ایجاد شده در خصوص پرونده عبور کرده و به موفقیت برسد.

در واقع بهترین وکیل اهواز به تخصص های لازم در زمینه دعاوی ملکی رسیده و می تواند در این راه کمک های شایانی را به موکل خود داشته باشد. وکیل ملکی خوب در اهواز دانش آموخته دانشگاهی مطرح در سطح کشور است و همین مسئله به او این امکان را داده است تا با دریافت مجوزهای لازم پای به عرصه دادگاه گذاشته و از منافع موکل خود دفاع کند. در نظر داشته باشید که رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات لازم در محیط دادگاه از وظایف اصلی بهترین وکیل ملکی در اهواز است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در اهواز را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی بهترین وکیل ملکی در اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از 13 سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست. ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

شماره تماس: 09163138751 (لطفا جهت رزو تایم ملاقات پیامک بدهید.)
آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی غربی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم واحد ۸

“جهت اعطای وکالت، تایم مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر سید ایمان موسوی می‌توانید از طریق ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۶۳۱۳۸۷ اقدام نمایید.

یاسین ابوحمدان

یاسین ابوحمدان بهترین وکیل ملکی در اهواز

آقای یاسین ابوحمدان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در اهواز به صورت تخصصی با بیش از 13 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی مالکی وکالت می پذیرد. ایشان در زمینه دعاوی خلع ید، دعوای تقاضای تحویل ملک، دعوای قضایی برای پایان دادن به تصرف عدوانی، دعوای فسخ قراردادها و … پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده، همچنین ایشان با تسلط مکفی و تبحر لازمه برای احقاق حقوق موکلین خود قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد از این مستندات استفاده می کند.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، خیابان شهیدمنتظری، بلوارشهیدچمران، پلاک۴، طبقه اول، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۴۴۱۷۰۴

محمدرضا اسدی

محمدرضا اسدی بهترین وکیل ملکی در اهواز

آقای محمدرضا اسدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با تبحر و دانش حقوقی مکفی در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین جهت بهبود روند پروند در جلسات دادگاه نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: اهواز، کوی ملت، فاز دوم، بلوار ذوالفقار، بن بست سوم، پلاک ۱۴۳

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۳۳۵۰۴

نجفعلی اکبری

نجفعلی اکبری بهترین وکیل ملکی در اهواز

آقای نجفعلی اکبری وکیل و مشاور حقوقی خبره با تسلط کامل بر قوانین وکالت در زمینه های دعوای تغییر مبلغ اجاره‌بها طبق عرف جامعه، ادعای لزوم دریافت پایان کار، دعوای تعهد رهنی و اسناد ضمانت و … وکالت می پذیرد. قابل ذکر است که آقای اکبری پرونده های مهم و پیچیده ای را در حوزه ملکی به موفقیت رسانده است. مراجعین با دریافت مشاوره از ایشان در جلسات دادگاه خود به نتایج مطلوبی می رسند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان سلمان فارسی، خیابان شهید قنادان زاده، مجتمع پزشکی اهواز، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۳۶۲۳۳

جمشید ایگدر

جمشید ایگدر بهترین وکیل ملکی در اهواز

آقای جمشید ایگدر وکیل پایه یک دادگستری با تلاش و تبحر مکفی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارد. ایشان به صورت حرفه ای در حوزه ملکی پرونده های پیچیده ای را با موفقیت به اتمام رسانده و سابقه درخشانی در این حوزه وکالت برای خود به ثبت رسانده. آقای جمشید ایگدر بیش از 13 سال سابقه وکالت دارد.

آدرس دفتر: اهواز، ۲۴متری آزادگان، بین رضایی واهوازیان، روبروی بیمارستان امام، مجتمع مهدیان، طبقه ۱، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۶۸۴۹۷

مینو آل علی

مینو آل علی بهترین وکیل ملکی در اهواز

خانم مینو آل علی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره با تخصص و تبحر مکفی در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان پرونده های مهمی را در زمینه کیفری و خانواده به ثبت رسانده است و همچنین قابل ذکر است وی با تسلط کامل بر قوانین وکالت در محضر دادگاه در کوتاه ترین زمان حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان امام شرقی، جنب هتل نادری، ساختمان یادآوری، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۱۳۰۴۹۶


4 نکته مهم پیش از انتخاب وکیل ملکی اهواز

انتخاب چشم بسته ممنوع: این موضوع را همواره در نظر داشته باشید که صرف وکیل بودن یک شخص نمی تواند ضامن پیروزی شما در پرونده باشد. در صورتی می توانید موفقیت های قابل توجهی را در خصوص پرونده های ملکی به دست آورید که مقدمات استخدام بهترین وکیل ملکی در اهواز را فراهم کنید و این در صورتی میسر می شود که پیش از آن تحقیقات لازم در این خصوص را انجام داده و تمامی ویژگی و مهارت های وکیل مورد نظر را به دقت کنکاش کنید.

به وکلای تازه کار اعتماد نکنید: به این موضوع توجه کنید که اگر پرونده ملکی شما پیچیده باشد برای کسب پیروزی در آن مستلزم استفاده از یک وکیل با تجربه و با سابقه هستید که با پیچ و خم های مسیر به طور کامل آشنا باشد. در نظر داشته باشید که اگر به وکلای تازه کار اعتماد کنید ممکن است او نتواند در مراحل رسیدگی به پرونده کمک شایانی به شما داشته باشد و همین مسئله می تواند شکست در پرونده را حاصل کند. به هر حال لازم است برای پرونده های حساس ملکی به دنبال گزینه های شاخص باشید.

به سن و سال وکیل توجهی نداشته باشید: ممکن است بر این باور غلط تاکید داشته باشید که هر چه یک وکیل پیرتر باشد پس توانایی و تجربه بالاتری برای بازگشایی گره های موجود در پرونده دارد. این تصور کاملا غلط است. نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشت این است که بهترین وکیل ملکی در اهواز می بایست از سابقه درخشانی برخوردار باشد و این هرگز به آن معنا نیست که وکیل حتما باید مسن باشد. چرا که برخی از وکلای مسن نیز سابقه بالایی در زمینه های حقوقی ندارند.

فقط جنسیت وکیل را در نظر نگیرید: دقت داشته باشید که مرد بودن و یا زن بودن وکیل ملکی برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است و این افراد ترجیح می دهند که به این مسئله به عنوان یک معیار مهم توجه کنند؛ اما توجه تنها به جنسیت یک وکیل نمی تواند راهگشا باشد و باید در این راه به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که با تجربه و شاخص باشند. در واقع اگر به دنبال وکلای زن برای رسیدگی به دعاوی ملکی هستید باید شاخص ترین وکیل زن را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در اهواز

ویژگی های وکیل ملکی اهواز که میتواند موفقیت پرونده را تضمین کند!

سرشناس بودن وکیل: اینکه وکیلی به شهرت رسیده باشد می تواند یک ویژگی مهم برای انتخاب او به شمار بیاید. چرا که تنها وکیلی به شهرت می رسد که دانش حقوقی او در سطح بالایی قرار داشته باشد و بتواند در صورت نیاز گره های موجود در پرونده های پیچیده ملکی را بازگشایی نماید. در واقع بهترین وکیل ملکی در اهواز به شهرت و سرشناس بودن لازم برای در اختیار گرفتن پرونده های ملکی رسیده و همین مسئله می تواند تفاوت ها را در دادگاه رقم زده و موفقیت پرونده را تضمین نماید.

دانش حقوقی بالا: در واقع وکیل برای ارائه راهکارهای مناسب در خصوص پرونده به این موضوع نیاز دارد که تسلط بالایی بر روی مواد قانونی داشته باشد و بتواند پس از مرور آن ها به صورت کاملا قانونی گره های موجود در پرونده را باز کند. از سوی دیگر دانش حقوقی یک وکیل باعث می شود تا او تغییرات قانون را نیز به صورت مداوم مورد مطالعه قرار داده و از کم و کیف آن اطلاع کافی داشته باشد. تنها در این صورت است که او می تواند علم خود را به روز نمگه دارد و از رقبای خود عقب نماند.

مطالعه مستمر در خصوص مواد قانونی: همواره باید این موضوع را در نظر داشته باشید که مواد قانونی در طی سال های متمادی دچار تغییراتی اساسی می شوند و اگر وکیلی از این تغفییرات بی اطلاع باشد هرگز نمی تواند دفاع موثری از موکل خود در میدان دادگاه داشته باشد. در صورتی که وکیل ملکی به صورت مستمر مطالعه نداشته باشد از برخی تغییرات قانون عقب می ماند و در این صورت نمی تواند دفاعیات موثری را در مسیر رسیدگی به پرونده ارائه دهد و موفقیت در پرونده سخت به دست می آید.

فن بیان و زبان بدن: در صورتی که قصد استخدام وکیل را دارید لازم است در ابتدا میزان مهارت های وی در ادای مفاهیم حقوقی را مورد مطالعه قرار دهید چرا که تجربه نشان داده است که تنها آن دسته از وکلا می توانند به موفقیت های چشمگیر در زمینه های مختلف برسند که از فن بیان قوی برخوردار باشند. در نظر داشته باشید که فن بیان به همراه زبان بیان وکیل می تواند وکلای موجود در دادگاه را متقاعد سازد تا به نفع موکل رای صادر کرده و در نهایت موفقیت در خصوص دعاوی ملکی را تضمین نمایند.

بهترین وکیل ملکی در اهواز

کلام آخر

لازم است تشکر کنیم از بابت اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در اهواز آشنا کردیم تا در صورت نیاز بتوانید با دیدی جامع در خصوص آینده پرونده خود تصمیم گیری کنید. در ادامه به بیان برخی از نکات مهم در خصوص انتخاب وکیل پرداختیم و پس از آن اقدامات غلط در این زمینه را ارزیابی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیدیم از شما درخواست داریم که تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا