وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در بوشهر ⚖️【سال1403】✔️

نباید چنین تصور شود که اگر از نظر قانون و مقررات حاکم بر کشور حق با شما است پس دیگر از استخدام وکیل بی نیاز هستید و خودتان به شخصه می توانید با حضور در محاکم قضایی دسترسی مجدد به منافع تان را خواستار شوید. هر گونه اقدام غلط در دادگاه هر چقدر هم که کوچک باشد، می تواند خسارت هایی جبران ناپذیر به همراه داشته باشد. در این بین عده ای در نظر دارند تا وکالت پرونده های خود را به وکلای خانم واگذار کنند و برای این اقدام دلایل شخصی خود را نیز دارند. نمی توان به این موضوع ایرادی گرفت. تنها اینکه باید اشاره داشته باشیم که انتخاب وکلا می بایست با در نظر گرفتن مهارت های آن ها به انجام برسد. از این رو، برای سهولت در این کار در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در بوشهر آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل زن در بوشهر

بهترین وکیل زن در بوشهر کیست؟

دقت داشته باشید که رقببای شما با تمام توان پای به عرصه دادگاه می گذارند و در صورتی که تمایل دارید که در این نبرد پیروز شوید می بایست در ابتدا تمامی شرایط کسب موفقیت را فراهم کنید. یکی از موضوعاتی که به شدت می تواند در روند رسیدگی به پرونده و رسیدن به اهداف تعیین شده تاثیرگذار باشد، استخدام بهترین وکیل بوشهر است. چرا که وکیل با استفاده از مهارت و توانایی هایی که در اختیار دارد می تواند تفاوت ها را رقم بزند و در نهایت نتایج مطلوب را از دادگاه حاصل نماید.

بهترین وکیل زن در بوشهر در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی مرتبط با مسائل حقوقی و کیفری به دست آورد تا به این شکل بتواند مراجعه کنندگان را به مطلوب ترین شکل ممکن برای رسیدن به اهداف تعیین شده یاری کند. بهترین وکیل زن در بوشهر با اعتماد به نفسی قابل قبول در دادگاه حضور پیدا می کند و اجازه نمی دهد جو دادگاه روی او تاثیر گذاشته و مانع از دفاعیات موثر شود. بهترین وکیل بوشهر علم خود را به روز نگه داشته و مواد قانونی را به صورت مداوم رصد می کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در بوشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل زن در بوشهر را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

زهرا جمشیدی

زهرا جمشیدی بهترین وکیل زن در بوشهر

سرکار خانم زهرا جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای بوشهر می باشد. ایشان از بهترین وکلای زن در بوشهر بوده و در اکثر حوزه ها فعالیت دارد و سابقه ی خوبی از خود در حل پرونده های ملکی به جای گذاشته است. همچنین خانم زهرا جمشیدی در تمامی حوزه ها بصورت حضوری و غیر حضوری مشاوره ارائه داده و راهنمایی های لازم را انجام می دهد.

آدرس: شهر بوشهر، بلوار مطهری، ساختمان کارینو، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۲۲۸۷۴۳

سارا بابلی

سارا بابلی وکیل زن بوشهر

سرکار خانم سارا بابلی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های زن در بوشهر به شمار می رود. او در تمامی زمینه ها فعال بوده و وکالت میکند. خانم سارا بابلی در حوزه خانواده و حضانت و طلاق و نفقه توانسته رضایت موکلینش را جلب و مشکل آن ها را تا حد قابل توجهی حل و فصل نماید. شما می توانید از مشاوره های او نیز بهره برده و راهنمایی دریافت کنید.

آدرس: بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۳۰۰۳۸

دلارام جهانفر

دلارام جهانفر وکیل زن در بوشهر

سرکار خانم دلارام جهانفر وکیل پایه یک دادگستری و با سال ها تجربه می باشد. ایشان در تمامی حوزه های ملکی، کیفری، خانواده و کیفری پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره های تخصصی می پردازد. خانم دلارام جهانفر در حوزه کیفری و خانواده پرونده های موفق زیادی داشته و همواره رضایت موکلین خود را جلب نموده است. شما نیز می توانید برای آشنایی با مهارت های خانم دلارام جهانفر از یک جلسه مشاور رایگان بهره ببرید.

آدرس: شهر بوشهر، تالار پارچه، ساختمان بهار، جنب بانک دی، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۸۲۶۷۱

ریحانه دهقانی

ریحانه دهقانی بهترین وکیل زن بوشهر

سرکار خانم ریحانه دهقانی وکیل پایه یک دادگستری بوده و سال هاتجربه در امر وکالت دارد. ایشان در تمامی حوزه های کیفری، خانواده، ملکی و تجاری پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. از دیگر خدمات خانم ریحانه دهقانی میتوان به تنظیم اسناد، تنظیم مدارک، دادخواست ها و شکوائیه و … اشاره کرد. شما می توانید با خیالی آسوده مراحل دادرسی پرونده خود را به دستان او بسپارید.

آدرس: بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان احمدی دشتی، طبقه ۴، واحد ۱۵

شماره تماس: ۰۹۱۷۸۹۳۸۷۹۳

انجلا حیدری

انجلا حیدری بهترین وکیل زن در بوشهر

سرکار خانم انجلا حیدری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با پروانه وکالت به شماره ی 10086 دارای سال ها تجربه و سابقه دفاعیه در دادگاه داشته و با نفوذ کلام و قدرت بیان خود زمینه موفقیت پرونده های بسیاری را فراهم کرده است. همچنین خانم انجلا حیدری در تمامی حوزه ها به ارائه ی مشاوره پرداخته و از بهترین وکیل های زن در بوشهر شناخته می شود.

آدرس: بوشهر، میدان امام، ابتدای خیابان فرودگاه، بعداز بانک سامان، ساختمان یاس سفید، طبقه۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۴۹۰۹۵

هزینه وکیل زن در بوشهر در صورت شکست در پرونده

همواره این امکان وجود دارد که علی رغم تلاش های پی در پی بهترین وکیل زن در بوشهر نتیجه ای که مطلوب طرفین است در خصوص پرونده حاصل نشود. حال این سوال می آید که در چنین شرایطی تکلیف حق الوکاله بهترین وکیل خانم در بوشهر چه خواهد شد؟ به میزان دستمزدی که لازم است به یک وکیل در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت شود، در اصطلاح حق الوکاله می گویند. به طور معمول حق الوکاله وکیل به صورت توافقی و با موافقت طرفین تعیین می شود.

همه ساله توسط نهادهای قضایی کشور آیین نامه ای به چاپ می رسد و در اختیار تمامی وکلا قرار می گیرد. با اندکی جست و جو در فضای اینترنت می توانید از مفاد این آیین نامه اطلاع حاصل کنید. در آیین نامه مذکور تکلیف حق الوکاله وکیل در شرایط مختلف مشخص شده است. با این حال بسیاری از وکلا ترجیح می دهند که دستمزد خود را به صورت توافقی با مشارکت موکل تعیین نمایند. باید دقت داشته باشید که موکل نیز می تواند در میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن دخل و تصرف داشته باشد.

برای این منظور وکیل در جلسه ای که به منظور ملاقات حضوری و تبادل نظر دایر شده است به مطالعه پرونده پرداخته و جنبه های مختلف دعاوی مطرح شده را مورد بررسی قرار می دهد. پس از انجام این مراحل است که وکیل نظر خود را در خصوص حق الوکاله پیشنهادی اعلام می دارد و موکل نیز می تواند میزان آن را کاهش دهد. همچنین دو طرف می توانند در خصوص نحوه پرداخت و زمان آن به تبادل نظر بپردازند تا توافقات نهایی شکل گرفته و وکیل و موکل برای امضای قرارداد آماده شوند.

یکی از موضوعات مهمی که لازم است در متن قرارداد به طور دقیق ذکر شود، حق الوکاله بهترین وکیل زن در بوشهر در صورت شکست در پرونده است. لازم است پیش از امضای قرارداد و قطعی نمودن آن در این خصوص به توافق برسید. هر وکیلی ملزم به انجام وظایفی است که در قرارداد به او محول شده است؛ اما همواره این احتمال وجود دارد که علی رغم تلاش های بی وقفه وکیل مورد نظر، نتیجه به دست آمده مطلوب نباشد که در این شرایط حق الوکاله به صورت توافق شده پرداخت می گردد.

بهترین وکیل زن در بوشهر

چهار عامل که باعث میشود وکیل زن بوشهر دستمزد بیشتری مطالبه کند!

پیچیدگی پرونده: در ابتدا بهترین وکیل زن در بوشهر پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند به این شکل میزان پیچیدگی پرونده را مورد بررسی قرار دهد. در این صورت است که او می تواند میزان دستمزد درخواستی خود را با استفاده از پیچیدگی پرونده بالا یا پایین کند. بر کسی پوشیده نیست که دستمزد یک وکیل برای قبول پرونده هایی که از پیچیدگی کمتری برخوردار هستند بسیار کمتر از آن دسته از پرونده هایی است که پیروزی در آن ها دشوار است.

محل دفتر وکیل: در بالا اشاره نمودیم که دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می گردد و همین موضوع سبب می شود تا عوامل مختلفی در میزان دستمزدی که وکیل از موکل مطالبه می کند، موثر باشد. یکی از عوامل مهمی که نقش موثری در بالا یا پایین آمدن حق الوکاله دارد، شهر محل سکونت وکیل مورد نظر است. در واقع در صورتی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنید باید توقع داشته باشید که وکیل از شما در ازای قبول پرونده مبلغ بیشتری را مطالبه کند. حال آن که وکیل دیگری ممکن است همان پرونده را در شهری کوچک حاضر باشد با مبلغ معقولانه تری در اختیار بگیرد.

موضوع پرونده: نباید توقع داشته باشید که وکیل در ازای دریافت پرونده های متفاوت از نظر موضوع هزینه ای مشابه را خواستار باشد. دقت داشته باشید یکی از عوامل موثر در میزان حق الوکاله، موضوع دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی است. باید دقت داشته باشید که معمولا وکلا برای دعاوی کیفری دستمزد بیشتری را پیشنهاد می دهند. این موضوع تا حد زیادی از پیچیدگی و حساسیت پرونده های کیفری سرچشمه می گیرد.

زمان رسیدگی به پرونده: در ابتدا وکیل پرونده را بررسی می کند تا بتواند این موضوع را تخمین بزند که حل و فصل دعاوی مطرح در گرو صرف چه میزان زمان است. هیچ وکیلی تمایل ندارد زمان خود را صرف پرونده ای کند که برای او صرفه اقتصادی به همراه نداشته باشد؛ بنابراین در صورتی که پرونده شما زمان بر بوده و رسیدن به اهداف تعیین شده در زمان بیشتری امکان پذیر باشد، وکیل پرونده دستمزد بیشتری را از موکل مطالبه خواهد کرد؛ بنابراین در زمان امضای قرارداد باید به این موضوع نیز توجه داشت.

بهترین وکیل زن در بوشهر

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل زن در بوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا مشخص کنیم که تکلیف حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد و پس از آن نیز به بررسی عوامل موثر در میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل پرداختیم. از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا