کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بوشهر ⚖️【سال1403】✔️

ارتکاب جرم از سوی یکی از اعضای جامعه می تواند جان و مال و آبروی دیگر اعضای جامعه را به خطر بیاندازد و در چنین شرایطی است که قانون مقدر کرده است تا با مجازات مجرم از وقوع مجدد جرم جلوگیری نماید. ممکن است سوء رفتارهای دیگری باعث پایمال شدن حقوق قانونی شما شده باشد و قصد داشته باشید با طرح دعوی در محاکم قضایی، دسترسی مجدد به حقوق تان را تقاضا کنید. همچنین این احتمال وجود دارد که به وقوع جرمی متهم شده باشید و ملزم به ارائه دفاعیات باشید. در تمامی این شرایط لازم است در دادگاه حضور پیدا کرده و در این راه از یک وکیل مجرب و کاردان نیز کمک بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در بوشهر آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر

بهترین وکیل کیفری در بوشهر کیست؟

حضور موفق در دادگاه مستلزم در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات لازم است؛ اما مشکل در این است که عموم جامعه به دلیل عدم تحصیل در رشته حقوق و حضور در دادگاه و سایر محاکم قضایی، سواد حقوقی و تجربه لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارند. در واقع تنها با استخدام بهترین وکیل کیفری در بوشهر است که می توان این ضعف حقوقی را جبران نمود و در مسیری قدم برداشت که کسب موفقیت و پیروزی در خصوص پرونده های کیفری محتمل تر از همیشه به نظر برسد.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر سال های زیادی از عمر خود را در محاکم قضایی گذرانده و پرونده های زیادی را به نتیجه رسانده است. همین موضوع باعث شده است تا بهترین وکیل کیفری در بوشهر تلاش کند تا با بهره مندی از تجربیات با ارزش خود گره های موجود در پرونده را به مطلوب ترین شکل ممکن بازگشایی کند. بهترین وکیل بوشهر آگاهی کاملی از قوانین و مقررات دعاوی کیفری کسب کرده و نیز تغییرات قانون را نیز تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را نیز به روز نگه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بوشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در بوشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ابراهیم بحرانی

ابراهیم بحرانی بهترین وکیل کیفری در بوشهر

جناب آقای ابراهیم بحرانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سال ها تجربه در حوزه های مختلف اعم از کیفری ، خانواده، ملکی و … دارد. اکثر پرونده های آقای ابراهیم بحرانی در حوزه کیفری بوده و با موفقیت های خود در این زمینه رزومه ی خوبی را برای خود ایجاد کرده است. ایشان همچنین در خصوص مشاوره های خود رضایتمندی زیادی را داشته و همواره سعی میکند از هر راهی گرهی از مشکلات موکلین و مشتریان خود حل کند.

آدرس: بوشهر، خیابان بیسیم، ساختمان خلیج فارس، طبقه اول، واحد ۱۹

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۲۴۵۱۷

باقر بحرینی مطلق

باقر بحرینی مطلق وکیل کیفری بوشهر

جناب آقای باقر بحرینی مطلق وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از بهترین وکلای کیفری در بوشهر به شمار می رود. شمار پرونده های موفق آقای باقر بحرینی مطلق در حوزه کیفری بسیار زیاد بوده و با پیگیری های منظم خود زمینه ی موفقیت آن ها را فراهم میکند. ایشان همچنین در تمامی زمینه های حقوقی و قضایی به ارائه ی مشاوره های تخصصی پرداخته و هیچ یک از راهنمایی های لازم را از مشتریان خود دریغ نمی کند.

آدرس: بوشهر، باغ زهرا، ساختمان وکلا

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۴۰۸۸۱

جلال بهادری

جلال بهادری وکیل کیفری در بوشهر

آقای جلال بهادری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده ، ثبتی و تجاری فعالیت کرده و پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه کیفری وکالت کرده و از بهترین وکیل های کیفری در بوشهر شناخته می شود. قدرت کلام و نفوذ آقای جلال بهادری از نقاط قوت دفاعیه ی ایشان به حساب می آید و از طریق آن می توان بابت مهارت او اطمینان حاصل کرد و با خیالی آسوده دادرسی پرونده را به دستان او سپرد.

آدرس: شهر بوشهر، خیابان جمهوری، ساختمان رابین

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۶۴۷۷۵۰

باقر بهرامن

باقر بهرامن بهترین وکیل کیفری بوشهر

جناب آقای باقر بهرامن وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او بهترین وکیل کیفری در بوشهر بوده و پرونده های موفق بسیار زیادی را در سابقه کاری خود ثبت کرده است. آقای باقر بهرامن با پیگیری های مستمر و منظمی که از پرونده انجام می دهد زمینه موفقیت آن را فراهم آورده و همواره رضایت مندی موکلین را کسب کرده است. ایشان علاوه بر وکالت، مشاوره های تخصصی نیز ارائه می دهد و شما می توانید بصورت حضوری و یا حتی غیرحضوری از مشاوره های او بهره ببرید.

آدرس: بوشهر، خیابان باغ نار، بلوک ۲، واحد ۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۷۲۱۸۷۲

پرویز بهروزی

پرویز بهروزی بهترین وکیل کیفری در بوشهر

جناب آقای پرویز بهروزی وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای سال ها تجربه و سابقه ی درخشان می باشد. ایشان در تمامی حوزه ها اعم از حقوقی، خانواده، تجاری و ملکی فعالیت دارد ولی ناگفته نماند که زمینه تخصصی فعالیت و وکالت آقای پرویز بهروزی حوزه کیفری بوده و تجربیات بسیار ارزنده ای در این خصوص دارد. و به دلیل تمامی این سوابق و تجربیات ایشان بهترین وکیل کیفری در بوشهر نامیده می شود.
همچنین او به ارائه ی مشاوره نیز می پردازد.

آدرس: بوشهر، خیابان رئیسعلی دلواری، روبروی پست مرکزی، ساختمان کشفی، طبقه ۲، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۲۳۸۰۹

حق الوکاله وکیل کیفری بوشهر در صورت شکست در پرونده

همواره لازم است به این موضوع توجه داشته باشیم که عموم جامعه توانایی نقش آفرینی در مسائل حقوقی را ندارد. چرا که حضور موفق در دادگاه به منظور حل و فصل اختلافات پیش آمده به دانش حقوقی و تحصیلات لازم نیازمند است. از این رو می توان اعلام داشت که استخدام بهترین وکیل کیفری در بوشهر الزامی است. در واقع در ازای دریافت خدمات حقوقی از سوی وکیل کیفری خوب در بوشهر لازم است مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید که این هزینه را در اصطلاح حق الوکاله می گویند.

اکنون که سعی داریم در خصوص حق الوکاله وکلا در صورت شکست در پرونده سخن به میان آوریم، لازم است در ابتدا نکات مهمی را در خصوص نحوه تعیین حق الوکاله بیان کنیم. باید اشاره داشته باشیم که در گام نخست وکلا تمایل دارند که دستمزد آن ها به صورت توافقی تعیین گردد. دقت داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد در کشور به شمار می آید و همین موضوع سبب شده تا قانون دست وکیل را برای انجام این کار باز بگذارد؛ بنابراین می توان گفت که دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است.

برای این کار لازم است در ابتدا وکیل مورد نظر خود را با استفاده از متر و معیارهایی که از پیش در اختیار گرفته اید، مورد سنجش قرار دهید تا در نهایت موفق شوید تا به شاخص ترین و مطرح ترین گزینه ها دست پیدا کنید. سپس لازم است دیداری با وکیل مورد نظر خود داشته باشید و با او در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید. در این جلسات ملاقات حضوری است که وکیل بسته به عواملی نظر خود را در خصوص حق الوکاله درخواستی اعلام می دارد و موکل نیز می تواند در آن نقش آفرین باشد.

لازم است دو طرف در خصوص تمامی جزئیات مربوط به حق الوکاله به توافق برسند. یکی از این جزئیات بسیار مهم، میزان دستمزد در صورت شکست در پرونده است. توافق صورت گرفته لازم است در قالب قرارداد ثبت شود تا در آینده دو طرف اختلافی در این خصوص نداشته باشند. وکیل تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا در دعاوی پیچیده کیفری موکل را به موفقیت برساند؛ اما ممکن است این دعاوی با شکست همراه شود و در این صورت حق الوکاله وکیل به توافق طرفین بستگی دارد.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر

سه مهارت وکیل کیفری بوشهر که موفقیت پرونده را تضمین میکند!

در دفاتر و موسسات حقوقی تعداد زیادی از وکلای کیفری وجود دارد که شما می توانید با حضور در این اماکن و کسب مشاوره حقوقی، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید؛ اما باید همواره این نکته را مد نظر قرار دهید که کسب نتایج دلخواه و مطلوب تنها از طریق بهترین وکیل کیفری در بوشهر است که حاصل می شود و در غیر این صورت نمی توان چندان به کسب موفقیت امیدوار بود. در ادامه به سه مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری می پردازیم و هر یک را به صورت مختاصر تشریح می کنیم.

فن بیان قوی برای قانع کرد قضات پرونده: اگر بگوییم که فن بیان یک وکیل مهم ترین ابزار وی برای کسب موفقیت در پرونده است، چیزی به گزاف نگفته ایم. دانش حقوقی و میزان تحصیلات یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است و همین موضوع باعث شده است تا تنها راه جاری شدن این دانش، کلام وکیل باشد. لازم است در جلسات و دیدارهایی که با وکیل پیش از امضای قرارداد برگزار می کنید به میزان فن بیان او توجه ویژه ای داشته باشید تا از انتخاب خود کسب اطمینان کنید.

جسارت و شجاعت: یکی دیگر از ویژگی هایی که بسیار به وکیل در کسب موفقیت کمک خواهد کرد، جسارت و شجاعت است. ماهیت دعاوی کیفری باعث می شود تا میزان تنش در آن ها بسیار بالا باشد و همین موضوع باعث می شود تا وکلای تازه کار معمولا تحت تاثیر جو متشنج دادگاه قرار گرفته و نتوانند آن طور که باید دفاعیات خود را ارائه دهند. لازم است وکیل کیفری خبره در بوشهر با اعتماد به نفسی ممتاز در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل خود به بهترین شکل ممکن دفاع نماید.

ارتباط موثر با افراد درگیر در پرونده: معمولا افراد در مواجهه با پرونده های کیفری دچار درگیری هایی روانی می شوند. تفاوتی هم ندارد که فرد شاکی یا متهم باشد. به هر حال این موضوع باعث می شود تا برقراری ارتباط با آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. از این رو، لازم است وکیل بتواند راهی را برای برقراری ارتباط با موکل خود پیدا کند. همچنین لازم است ارتباط وکیل با قضات نیز مطلوب و حرفه ای باشد.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر

کلام آخر

از اینکه ما را تا انتهای این مطلب همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مطلب سعی داریم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در بوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید وکیل مورد نظر خود را شناسایی و انتخاب کنید. در ادامه مشخص کردیم که حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چگونه تعیین می گردد و در انتهای مطلب نیز به بیان مهارت های یک وکیل موفق پرداختیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =

دکمه بازگشت به بالا