وکیل

10 تا از بهترین وکیل بوشهر ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

حضور موفق در محاکم قضایی در گرو استخدام وکلای شاخص است. در واقع وکیل با استفاده از دانش حقوقی خود تلاش می کند تا لحظه اعلام رای قطعی دادگاه در کنار موکل خود بماند و او را در رسیدن به اهدافش یاری نماید. هر گونه اقدام اشتباه در دادگاه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد و آینده فرد را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بوشهر آشنا کنیم تا با بررسی مهارت گزینه های نام برده شده بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود داشته باشید.

بهترین وکیل کرمان

بهترین وکیل بوشهر کیست؟

تعدد وکلا در شهر بوشهر باعث شده است تا دسترسی به گزینه های مطلوب از میان انبوه وکلا قدری سخت و دشوار به نظر برسد. تنها با اختیار داشتن متر و معیار مشخص و مناسب است که می توانید توانایی و مهارت وکلای مختلف را محک بزنید و از آن ها برای حل و فصل اختلافات کمک بگیرید. بهترین وکیل بوشهر دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل بوشهر در تلاش است تا به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد تا در نهایت بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل بوشهر سال های زیادی از عمر خود را مشغول به حل و فصل پرونده های مختلف بوده است و در این راه تجربیاتی را به دست آورده است که او را در رسیدگی به پرونده های مشابه کمک می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بوشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای حقوقی و کیفری در شهر بوشهر به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

ابراهیم جوکاری

ابراهیم جوکاری بهترین وکیل در بوشهر

جناب آقای ابراهیم جوکاری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان بهترین وکیل بوشهر بوده و به واسطه ی تسلط بر قوانین قضایی دارای سابقه ای درخشان بوده و تعداد زیادی پرونده موفق می باشد. آقای ابراهیم جوکاری در حوزه های کیفری، ملکی، خانواده و تجاری پرونده قبول کرده و همچنین مشاوره ارائه میدهد. شما نیز می توانید از مشاوره های تخصصی ایشان بهره ببرید.

آدرس: شهربوشهر، خیابان مطهری، روبروی ایستگاه ابوشهر، ساختمان ارغوان، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۴۳۰۶۰۰

غلامعلی حاجیونی

غلامعلی حاجیونی وکیل بوشهر

جناب آقای غلامعلی حاجیونی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای سال های طولانی سابقه در امر وکالت هست و دارای شمار زیادی پرونده موفق در انواع حوزه ها اعم از کیفری، ملکی، خانواده می باشد. موکلین آقای غلامعلی حاجیونی همواره از پیگیری های مستمر ایشان رضایت داشته و رای مثبت پرونده خود را مرهون تلاش های او می دانند.

آدرس: بوشهر، کوی رشید، خیابان مروارید ۲، کوچه حضر، ۲ درب اول

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۲۷۳۵۱

سمیرا رزمی

سمیرا رزمی وکیل در بوشهر

سرکار خانم سمیرا رزمی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 20769 می باشد. او از بهترین وکیل های بوشهر و سخت کوش ترین وکیل زن به حساب می آید. خانم سمیرا رزمی انواع خدمات تنظیم شکوائیه، تنظیم دادخواست و اسناد و مدارک را انجام داده و در تمامی حوزه ها پرونده قبول می کند. همچنین شما می توانید در تمامی زمینه ها از ایشان مشاوره تخصصی دریافت کنید.

آدرس: بوشهر، خیابان سنگی، بعد از ساختمان پزشکان پارس، ساختمان پارسا، طبقه سوم

شماره تلفن: ۰۹۱۷۷۷۲۳۹۰۵

حسین حیدرزاده

حسین حیدرزاده بهترین وکیل در بوشهر

جناب آقای حسین حیدرزاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سال ها تجربه ی موفق در امر وکالت دارد. او در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و تجاری پرونده قبول کرده و به ارائه مشاوره می پردازد. ولی می توان گفت حوزه تخصصی آقای حسین حیدرزاده کیفری و ملکی است زیرا تعداد بالایی پرونده را توانسته در این زمینه ها با نتیجه مثبت به پایان برساند، او از بهترین وکیل های بوشهر شناخته می شود.

آدرس: بوشهر، خیابان سنگی، روبروی بانک کشاورزی، طبقه فوقانی داروخانه بهروز

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۴۰۵۴۲

فاطمه دهقان

فاطمه دهقان بهترین وکیل بوشهر

سرکار خانم فاطمه دهقان وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 45318 می باشد. ایشان در تمام حوزه ها پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره های تخصصی برای حل مشکلات موکلین خود می پردازد. طبق شواهد موجود موفقیت پرونده های خانم فاطمه دهقان به واسطه ی تلاش های مستمر او محقق شده است چرا که پیگیری ها و سخت کوشی در جریان دادرسی از فاکتورهای مهم یک وکیل می باشد. همچنین شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان برخوردار شوید.

آدرس: بوشهر، خیابان صدرا، منازل مسکونی مهر، بلوک۳، واحد۴

شماره تماس:۰۹۱۷۴۴۰۵۴۲۰

سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل بوشهر

در واقع عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. از این رو، استخدام یک وکیل خبره و با تجربه در مواجهه با دعاوی مطرح شده در دادگاه الزامی به نظر می رسد. به میزان دستمزدی که می بایست در ازای انجام امور حقوقی و رسیدگی به پرونده به بهترین وکیل بوشهر پرداخت شود در اصطلاح حقوقی حق الوکاله می گویند. در واقع لازم است با یک وکیل خبره در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید و پس از تمایل وی برای همکاری میزان دستمزد او را تعیین کنید.

بسیاری از افراد به غلط بر این باور هستند که وکیل مامور به نتیجه است و در صورتی که او قادر نباشد در یک پرونده به پیروزی برسد، میزان زیادی از حق الوکاله وی کسر می گردد. در این خصوص باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل بوشهر وظیفه دارد تا تمامی توانایی و مهارت خود را به کار بگیرد تا نتیجه مطلوب را در دادگاه به دست آورد. اما گاهی ممکن است بر خلاف تلاش هایی که وکیل در این مسیر انجام داده است، موکل به شکست برسد. در این صورت نیز باید حق الوکاله کامل پرداخت شود.

بسیاری از افراد بر این باور غلط هستند که موکل هیچ نقشی در تعیین میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر ندارد. این در حالی است که میزان حق الوکاله بر اساس توافقی تعیین می گردد که میان وکیل و موکل شکل گرفته است. در واقع وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت بر اساس میزان پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده نظر خود را در خصوص میزان دستمزدی درخواستی اعلام می دارد. در این مرحله موکل نیز می تواند در میزان حق الوکاله دخل و تصرف داشته باشد.

نباید چنین تصور شود که موکل ملزم است در همان ابتدای امضای قرارداد تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را در اختیار بهترین وکیل بوشهر قرار دهد. در واقع به مانند میزان حق الوکاله بوشهر، نحوه و زمان پرداخت آن نیز به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند روش پرداخت دستمزد وکیل را مشخص کند. به طور معمول میزان دستمزد وکیل در دو قسط در اختیار وی قرار می گیرد. قسط اول در زمان امضای قرارداد و قسط دوم در زمان اعلام رای قطعی دادگاه.

بهترین وکیل کرمان

سه ویژگی وکیل بوشهر که می تواند موفقیت پرونده را تضمین کند

زمان شناس بودن: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل بوشهر که می تواند نقش موثری در کسب موفقیت در خصوص پرونده داشته باشید، زمان شناس بودن وی است. لازم است وکیل اهمیت بالایی برای وقت موکل خود قائل باشد و در جلسات تعیین شده به موقع حضور پیدا کند. علاوه بر این، لازم است او در جلسات ارائه دفاعیات در دادگاه حضور به موقع و پر رنگی داشته باشد. در واقع موکل می تواند در همان جلسه اول ملاقات حضوری با وکیل، زمان شناس بودن او را ارزیابی کند.

شهرت: شهرت یک وکیل نقش موثری در افزایش احتمال کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده دارد. چرا که شهرت یک وکیل از میزان توانایی و مهارت وی در کسب پیروزی های متعدد حاصل می شود. باید به دنبال آن دسته از وکلا باشید که توانسته اند در دعاوی خاص برای خود اسم و رسمی دست و پا نمایند. البته همه روزه در فضای مجازی تبلیغات پر سر و صدایی از وکلای مختلف می بینیم. باید اشاره داشته باشیم که این تبلیغات تنها جنبه بازاریابی و بازارگرمی برای وکیل را دارد و به شهرت او مربوط نیست.

تخصص: هر وکیل بسته به توانایی که دارد به مرور زمان متوجه خواهد شد که در برخی از دعاوی خاص بازدهی بالاتری را از خود بروز می دهد. در واقع هر وکیلی تمایل دارد در زمینه تخصصی خود به قبول وکالت پرونده های مختلف بپردازد. لازم است برای کسب موفقیت در پرونده به سراغ آن دسته از وکلای متخصص بروید که سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مشابه شما کرده اند. تنها در این صورت است که می توانید به اهداف تعیین شده خود دست پیدا کنید.

بهترین وکیل کرمان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب برای عهده دار شدن پرونده دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلطی که در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز به ارزیابی مهم ترین ویژگی های وکیل که نقش مثبتی در کسب پیروزی در دادگاه دارد بپردازیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا