طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بوشهر ⚖️【سال1403】✔️

جدای از اینکه علت طلاق چیست، لازم است زوجین در زمان جدایی از یکدیگر این موضوع را مد نظر قرار دهند که طلاق یک روند قانونی برای پایان دادن به زندگی مشترک است. از این رو، هنگامی می توان در این زمینه اقدامات لازم را به انجام رساند که پیش از آن دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده باشیم؛ اما مشکل اینجا است که پیچیدگی مسائل حقوقی مربوط به دعاوی طلاق و نیز تخصصی بودن قوانین و مقررات حاکم باعث شده است تا بهره مندی از دانش حقوقی برای عموم جامعه دور از ذهن به نظر برسد. از این رو، زوجین می توانند با استفاده از یک وکیل توانا و مجرب قدم مثبتی برای عبور از مشکلات پیش رو بردارند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در بوشهر آشنا کنیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر

بهترین وکیل طلاق در بوشهر کیست؟

گاهی تعدد وکلا باعث می شود تا نتوانیم آن طور که باید در خصوص مهارت و توانایی وکلای مختلف کسب اطلاع کنیم و همین موضوع می تواند به عنوان یک اقدام غلط در انتخاب حقوقدان به نظر برسد. در ابتدا لازم است متر و معیارهایی از پیش تعیین شده در ذهن خود داشته باشیم و مهارت و توانایی وکلا را با آن مورد سنجش قرار دهیم. دعاوی طلاق از پیچیدگی بالایی برخوردار است و باید دقت داشته باشیم که زمانی می توانیم به موفقیت برسیم که از وجود بهترین وکیل طلاق در بوشهر بهره مند شویم.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر سعی دارد تا احاطه کاملی بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی طلاق داشته باشد و مراجعه کنندگان را به بهترین شکل ممکن یاری دهد. بهترین وکیل طلاق در بوشهر سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه به موفقیت های چشمگیری نیز دست پیدا کرده است. تجربیات بهترین وکیل بوشهر به او کمک خواهد کرد تا در مواجهه با گره های موجود در پرونده در نهایت بهترین تصمیم را اتخاذ کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بوشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در بوشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مرضیه اثنی عشری

مرضیه اثنی عشری بهترین وکیل طلاق در بوشهر

سرکار خانم مرضیه اثنی عشری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او دارای پروانه وکالت از قوه قضائیه به شماره 54955 بوده و از بهترین وکیل های طلاق در بوشهر شناخته می شود. می توان گفت خانم اثنی عشری با توجه به آمار فعالیت های وکالت او در حوزه خانواده، بسیار موفق بوده و علاوه بر طلاق، پرونده های حضانت و نفقه و مهریه را نیز قبول کرده و بصورت حضوری و غیرحضوری به ارائه ی مشاوره های تخصصی می پردازد.

آدرس: شهر بوشهر، روبروی رستوران دهداری، ساختمان کارینو، طبقه دوم، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۵۱۱۴۰

رحیم انصاری

رحیم انصاری بهترین وکیل طلاق بوشهر

جناب آقای رحیم انصاری وکیل پایه یک دادگستری بوده و از بهترین وکیل های طلاق در بوشهر شناخته می شود. ایشان در حوزه های حقوقی، ملکی و کیفری پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه ی خانواده و مهریه فعالیت کرده و وکالت پرونده ها را به عهده میگیرد. شما میتوانید برای اطمینان از مهارت های تخصصی آقای رحیم انصاری از یک جلسه مشاوره رایگان بهره مند شوید و با اطمینان خاطر مراحل دادرسی پرونده خود را به او بسپارید.

آدرس: بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان راستی، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۹۴۴۹۲۴۵۲۷

محمدکاظم بحرانی

محمدکاظم بحرانی وکیل طلاق در بوشهر

جناب آقای محمدکاظم بحرانی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا می باشد. ایشان تبحر ویژه ای در حوزه ملکی وخانواده مخصوصا در زمینه طلاق داشته و همواره رضایت موکلین را کسب نموده است. با توجه به نتایج مثبتی که ایشان در پرونده های این حوزه کسب کرده از بهترین وکیل های طلاق بوشهر به حساب می آید. شما میتوانید از مشاوره های سطح بالای آقای محمدکاظم بحرانی بهره مند شده و در جهت پیشبرد پرونده خود آن را به کار ببرید.

آدرس: بوشهر، خیابان آتش نشانی، ساختمان ابوالفضل، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۴۷۶۱۳۹

امین باقری

امین باقری وکیل طلاق بوشهر

جناب آقای امین باقری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای سال ها تجربه ی موفقت آمیز وکالت در تمامی حوزه های حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده هستند. با توجه به شمار بالای پرونده های ایشان در حوزه خانواده و مخصوصا طلاق می توان گفت که تخصص او در این زمینه بوده و از بهترین وکیل های طلاق در بوشهر می باشد. همچنین مشاوره های آقای امین باقری تعداد زیادی رضایت در پی داشته است. شما نیز میتوانید بصورت غیرحضوری به راحتی از او مشاوره دریافت کنید.

آدرس: شهر بوشهر، کوی سنگی، خیابان جمهوری، مجتمع وکلای رابین، طبقه دوم، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۶۳۲۰۸۸۵

الهام اکار

الهام اکار بهترین وکیل طلاق در بوشهر

سرکار خانم الهام اکار وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او سال ها تجربه ی موفق وکالت را در کارنامه خود ثبت کرده است و تعداد بالایی پرونده را در حوزه ی طلاق با موفقیت به پایان رسانده است. نفوذ کلام و قدرت بیان خانم الهام اکار زبانزد موکلین بوده و با مهارت خود دفاعیه ای عالی در جلسه دادگاه ارائه می دهد. شما نیز می توانید برای آشنایی با مهارت ها و توانایی های ایشان یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.

آدرس: بوشهر، خیابان رئیسعلی دلواری، ابتدای کوچه تنگسیر ۷، ساختمان محمد، طبقه دوم، واحد دوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۷۹۵۵۰

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در بوشهر را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

تعرفه حق الوکاله وکیل طلاق در بوشهر چقدر است؟

در ابتدا باید این موضوع لحاظ شود که عموم جامعه سواد حقوقی و تخصص کافی برای ورود به دعاوی طلاق را در اختیار ندارند. از سوی دیگر حساسیت های موجود در پرونده موقعیتی را فراهم کرده است که کوچک ترین اقدام غلطی در این خصوص تاوان بزرگی را به همراه خواهد داشت. مسئله ای مانند طلاق به طور مستقیم با آینده افراد عجین شده است و همین موضوع می طلبد تا افراد در زمان اقدام تمامی تمرکز خود را برای استخدام وکیل و استفاده درست از توانایی های او به کار بگیرند.

به میزان دستمزدی که لازم است به بهترین وکیل طلاق در بوشهر در ازای امورات حقوقی مختلف پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند؛ اما سوالی که در اینجا با آن رو به رو هستیم این است که میزان حق الوکاله وکیل طلاق خوب در بوشهر چقدر است و چگونه باید این مبلغ به او پرداخت شود؟ در پاسخ به این سوال لازم است در ابتدا این موضوع را مطرح کنیم که وکالت در ایران از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و همین موضوع سبب شده است تا دست وکیل برای تعیین دستمزد باز باشد.

اگر چه هر سال آیین نامه ای برای تعیین تعرفه حق الوکاله برترین وکیل طلاق در بوشهر چاپ شده و در اختیار وکیل و عموم جامعه قرار می گیرد، اما همچنان اکثر وکلا ترجیح می دهند که دستمزد خود را به صورت توافقی محاسبه و تعیین نمایند. آیین نامه مذکور در نظر دارد تا در میان وکلای مختلف نوعی وحدت رویه ایجاد کند و به وضعیت دستمزدها سر و سامان ببخشد. با اندکی جست و جو در فضای اینترنت می توانید آیین نامه مورد نظر را پیدا کرده و دستمزد وکیل را در پرونده طلاق مشخص کنید.

برای تعیین توافقی دستمزد، در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا با فراز و نشیب های پرونده به طور کامل آشنا شود. تنها در این صورت است که وکیل می تواند نظر خود را در خصوص حق الوکاله درخواستی اعلام دارد. البته باید این موضوع را نیز لحاظ کنید که موکل نیز می تواند در میزان هزینه وکیل دخل و تصرف داشته باشد. به این منظور او می تواند بسته به میزان توانایی مالی خود میزان حق الوکاله را کاهش داده و نحوه پرداخت آن را نیز مشخص کند.

باید اشاره داشته باشیم که نحوه پرداخت و زمان تسویه حق الوکاله نیز به مانند میزان آن به صورت توافقی تعیین می گردد. به این منظور لازم است موکل شرایط خود را برای وکیل به طور کامل شرح دهد و در صورت لزوم حق الوکاله را قسط بندی نماید. به طور معمول حق الوکاله در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت می شود. در صورتی که پس از تبادل نظرهای صورت گرفته مشخص شود که طرفین بر سر تمامی مسائل تفاهم دارند لازم است بین آن ها برای جلوگیری از اختلافات، قرارداد به امضا برسد.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر

سه اشتباه مهلک در زمان انتخاب وکیل طلاق در بوشهر

باید اشاره داشته باشیم که انتخاب بهترین وکیل طلاق در بوشهر نتیجه ای موثر در نتیجه پرونده خواهد داشت. چرا که شما به عنوان موکل، وکالت پرونده های خود را به یک وکیل مجرب و توانا سپرده اید و در صورتی که وکیل مورد نظر از سابقه و تخصص بالایی برخوردار باشد می تواند آن را در مسیر درستی قرار داده و موفقیت های لازم را برای شما به ارمغان بیاورد. ضعف های حقوقی افراد درگیر با پرونده های طلاق ممکن است منجر به اشتباهاتی در انتخاب وکیل شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت.

جنسیت وکیل معیار مناسبی برای سنجش میزان توانایی او نیست: به طور معمول افراد به سراغ آن دسته از وکلایی می روند که احساس راحتی بیشتری با آن ها داشته باشند. از این رو، ممکن است برخی از خانم ها تمایل به استفاده از وکلای خانم داشته باشند. نمی تواند ایرادی به این موضوع گرفت. ایراد ماجرا آن جایی است که در انتخاب بهترین وکیل طلاق در بوشهر تنها به جنسیت وکیل توجه کرده و از مهارت و توانایی های او غافل شوید.

تخصص وکیل را نیز لحاظ کنید: دقت داشته باشید که فضای فکری وکیل کیفری کاملا متفاوت از وکیلی است که در زمینه دعاوی طلاق تخصص دارد. به این منظور همواره باید توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. در ابتدا لازم است موضوع پرونده خود را در نظر بگیرید و سپس به سراغ آن گروه از وکلا بروید که در زمینه دعاوی مورد نظر تخصص های لازم را در اختیار دارد. در این صورت است که شانس شما برای موفقیت افزایش پیدا می کند.

به دلیل حق الوکاله از استخدام وکیل منصرف نشوید: معمولا عموم جامعه تصور می کنند که وکلا برای رسیدگی به پرونده های طلاق، هزینه های بالایی را مطالبه می کنند. این در حالی است که باید اشاره داشته باشیم که دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است و می توانید به سراغ وکیلی بروید که دستمزد معقولانه ای طلب می کند. دقت داشته باشید که هزینه شکست در پرونده های طلاق به مراتب بیشتر از دستمزدی است که باید به یک وکیل پرداخت شود.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل طلاق در بوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن گزینه های مطلوب خود را انتخاب کنید. در ادامه تعرفه حق الوکاله برای وکیل طلاق را اعلام کردیم و در انتهای مقاله نیز سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل که ممکن است بر روی پرونده تاثیر بگذارد را بررسی نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =

دکمه بازگشت به بالا