ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بوشهر ⚖️【سال1403】✔️

در صورتی که در دعاوی ملکی تخصص و تجربیات لازم را در اختیار نداشته باشیم نمی توانیم به حقوق قانونی خود دسترسی پیدا کنیم و در این شرایط است که خسارت های جبران ناپذیری به فرد تحمیل می شود. معمولا در معاملات ملکی و تصرفات انجام شده، افراد دچار اختلافاتی می شوند که در صورت عمیق بودن آن ها تنها با مراجعه به محاکم قضایی است که می توان به حل و فصل اختلافات پیش آمده امید پیدا کرد. در این صورت استخدام یک وکیل مجرب و زبده می تواند مسیر را برای کسب موفقیت هموار کند. اما یافتن وکلای شاخص به همین سادگی هم نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در بوشهر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر

بهترین وکیل ملکی در بوشهر کیست؟

پیچیدگی دعاوی ملکی باعث شده است تا افراد بدون در اختیار داشتن یک وکیل مجرب و کار کشته نتوانند امید چندانی به کسب پیروزی داشته باشند. نباید تصور کنید که چون از نظر قانونی حق با شما است پس به طور قطع پیروز دادگاه هستید. این تنها روی کاغذ است و برگزاری جلسات در دادگاه ممکن است نتیجه را به کلی با آن چیزی که در ذهن شما است تغییر دهد. لازم است پیش از هر گونه اقدام به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در میان سایر رقبا جزو شاخص ترین ها هستند.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و به این شکل مجوزهای لازم برای حضوری موفق در مراجع قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل ملکی در بوشهر سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و در این راه تجربیات قابل اتکایی به دست آورده است. بهترین وکیل بوشهر به دنبال یافتن ساده ترین و دقیق ترین راه برای عبور از مشکلات پرونده و دستیابی به موفقیت در دادگاه است.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بوشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در بوشهر را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

احمد احمدی

احمد احمدی بهترین وکیل ملکی در بوشهر

جناب آقای احمد احمدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان سال ها تجربه در عرصه وکالت داشته و در تمامی حوزه های قضایی پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد ولی میتوان گفت آقای احمدی بصورت تخصصی در حوزه ملکی وکالت کرده و سابقه خوبی در این زمینه دارا می باشد.

آدرس: بوشهر

شماره تلفن: ۰۹۱۷۷۷۱۱۹۲۸

امید آذریون

امید آذریون وکیل ملکی بوشهر

جناب آقای امید آذریون وکیل پایه یک دادگستری بوده و سال ها تجربه در حوزه ملکی دارد. از این رو ایشان بهترین وکیل ملکی بوشهر به شمار می رود. آقای امید آذریون علاوه بر حوزه ی ملکی برای پرونده های کیفری، خانواده و ثبتی نیز وکالت کرده و مشاوره های تخصصی ارائه می دهد.

آدرس: بوشهر، خیابان شکری، نبش کوچه فردوس ۷، طبقه فوقانی بنگاه املاک شهر

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۷۰۲۶۷۸

اعظم بردبار مقدم

اعظم بردبار مقدم وکیل ملکی در بوشهر

سرکار خانم اعظم بردبار مقدم وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 2460 می باشد. ایشان بهترین وکیل ملکی در بوشهر شناخته شده و رضایت اکثر موکلین خود را کسب کرده است. شما نیز میتوانید از راهنمایی ها و مشاورات تخصصی ایشان بهره مند شده و در صورت تمایل وکالت پرونده خود را به او بسپارید.

آدرس: بوشهر، میدان امام خمینی، بالای بانک کارآفرین، طبقه ۴ واحد۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۴۰۲۹۰

محسن افراسیابی

محسن افراسیابی بهترین وکیل ملکی بوشهر

جناب آقای محسن افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل ملکی بوشهر می باشد. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی ،کیفری، خانواده و ثبتی در فعالیت بوده و وکالت می کند ولی بصورت تخصصی در زمینه ملکی پرونده قبول کرده و مشاوره های تخصصی ارائه می دهد.

آدرس: بوشهر، خیابان سنگی، روبروی بانک کشاورزی، کوچه بهارستان ۱۵، متفکران کالج، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۴۸۵۷۵

علی بازیار

علی بازیار بهترین وکیل ملکی در بوشهر

جناب آقای علی بازیار وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 45620 می باشد. او به واسطه ی موفقیت هایی که در پرونده های ملکی کسب کرده از بهترین وکیل های ملکی بوشهر به شمار می رود. آقای علی بازیار با پیگیری های منظم و فن بیان عالی از حقوق موکلین خود به بهترین نحو حمایت کرده و همواره رضایت آن ها را کسب کرده است.

آدرس: بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه ۶، واحد ۶۰۷

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۳۶۹۴۸

تعرفه حق الوکاله وکیل ملکی بوشهر سال 1402

بیشتر مردم جامعه به دلیل عدم تحصیل در رشته حقوق و تخصصی بودن مسائل حقوقی، توانایی رسیدگی به پرونده های خود را ندارند. از این رو نیاز به استخدام بهترین وکیل ملکی در بوشهر بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. وکیل در ازای دریافت مبلغی به عنوان دستمزد حاضر می شود که رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفته و تمام مهارت و توانایی های خود را برای کسب پیروزی به کار بگیرد. میزان پولی که لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل بپردازید حق الوکاله نامیده می شود.

اما کسب اطلاع از دستمزد برترین وکیل ملکی در بوشهر همواره جزو مهم ترین دغدغه افرادی است که با دعاوی ملکی دست و پنجه نرم می کنند. این افراد سعی دارند در ابتدا از دستمزد وکلا اطلاع حاصل کنند تا بتوانند در نهایت تصمیم درستی را برای آینده پرونده خود اتخاذ نمایند. اما سوال مهمی که در این خصوص مطرح می شود این است که حق الوکاله وکیل ملکی خوب در بوشهر در ازای قبول پرونده در سال 1402 چقدر است؟ در ادامه به این سوال پاسخی جامع خواهیم داد.

باید اشاره داشته باشیم که معمولا دستمزد وکلای حقوقی و کیفری بر اساس تعرفه مندرج در آیین نامه وکالت تعیین می شود. به این منظور هر ساله آیین نامه ای در اختیار وکلا و عموم مردم قرار می گیرد تا برای تعیین و محاسبه دستمزد مورد نیاز با استفاده از آن اقدام نمایند. در واقع می توانید با اندکی جست و جو به آخرین آپدیت آیین نامه تعرفه وکالت مراجعه کرده و دستمزد وکیل را برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی مشاهده کنید. اما تعیین دستمزد وکیل به همین سادگی هم نیست.

وکالت شغلی آزاد است و همین موضوع سبب شده است تا وکیل بتواند دستمزد و حق الوکاله مورد نظر خود را به صورت توافقی تعیین نماید. باید اشاره داشته باشیم که تمایل اکثر وکلا نیز بر این است تا دستمزد مد نظر خود را با بررسی کامل پرونده به موکل اعلام دارند. البته موکل نیز در این خصوص حق دخل و تصرف دارد و می تواند نظر خود را در خصوص حق الوکاله داشته باشد. لازم به ذکر است که نحوه پرداخت حق الوکاله نیز مانند میزان آن به صورت توافقی تعیین می گردد.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر

سه اقدام مهلک در انتخاب وکیل ملکی بوشهر

در ابتدا لازم است تمام تمرکز و تلاش خود را بر روی انتخاب بهترین وکیل ملکی در بوشهر متمرکز کنید. این مسئله شما را در رسیدن به شاخص ترین و مطرح ترین حقوقدانان سطح شهر بوشهر کمک خواهد کرد. با این حال اما ممکن است برخی از افراد به دلیل ضعف های حقوقی با اقدامات غلطی در این خصوص رو به رو باشند. اقداماتی که ممکن است به انتخاب وکلایی تازه کار با اخلاقی غیر حرفه ای منجر شود. در ادامه به برخی از اشتباهات مهلک در زمان انتخاب وکیل اشاره خواهیم داشت.

انتخاب وکیل تنها به دلیل جنسیت ممنوع: عده ای ترجیح می دهند وکالت پرونده های ملکی را تنها به بهترین وکیل ملکی در بوشهر بسپارند. نمی توان به این موضوع خرده گرفت چرا که همواره سلایق افراد متفاوت است و ممکن است شخص مورد نظر بتواند ارتباط بهترین با وکلای زن داشته باشد. مشکل آن جایی خودش را نشان می دهد که فرد به جای تمرکز بر روی توانایی و مهارت هایی که یک وکیل دارد، به جنسیت او توجه کند و صرفا وکیل مورد نظر را به سبب زن بودن یا مرد بودن او انتخاب و استخدام نماید.

قبل از انتخاب به تخصص وکیل نیز توجه کنید: عده ای در زمان انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستر ی در بوشهر هیچ توجهی به تخصص وکیل مورد نظر ندارند. حال آن که تخصص وکیل یکی از معیارهایی است که باید در زمان استخدام وکلا به آن توجه داشته باشید. هر وکیلی نمی تواند شما را در زمینه دعاوی ملکی به موفقیت برساند. برای این کار لازم است در ابتدا موضوع پرونده را مورد بررسی قرار دهید و با استفاده از آن به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که در زمینه دعاوی ملکی تخصص دارد.

مقایسه وکلا بر اساس حق الوکاله آن ها غلط است: اشاره داشتیم که وکلا ترجیح می دهند حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. همین موضوع سبب شده است که هر یک از وکلا در ازای رسیدگی به پرونده ملکی یکسان، ارقام متفاوتی را به عنوان حق الوکاله درخواست کنند. متاسفانه بسیار دیده شده است که افراد درگیر در پرونده با این اشتباه و باور مهلک رو به رو هستند که اگر وکیلی مبلغ بیشتری مطالبه کند، پس از نظر توانایی و مهارت بالاتر است. ممکن است وکیلی تازه کار حق الوکاله بالایی درخواست کند و وکیلی با سابقه رقم معقولانه ای را در نظر داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر

کلام آخر

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در بوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه به تعرفه حق الوکاله وکلای ملکی و نحوه محاسبه آن اشاره داشتیم و در ادامه سه اشتباه مهلک وکیل ملکی را بررسی کردیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا