خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر ⚖️【سال1403】✔️

مهریه از جمله حقوق شرعی و قانونی زن به شمار می آید. قوانین کشور ما از شرع گرفته شده است و اسلام مقدر کرده است تا مرد در زمان نکاح به زن در ازای مبلغی به عنوان مهریه تعهد بدهد. مهریه بسته به توافق طرفین در صورت مطالبه یا استطاعت مالی در اختیار زن قرار می گیرد. باید اشاره داشته باشیم که در سال های اخیر دعاوی مربوط به مطالبه مهریه همواره با چالش هایی رو به رو شده است و از این رو، استخدام وکیل بیش از هر زمان دیگری الزامی به نظر می رسد. در واقع وکیل به واسطه تجربه و دانشی که در اختیار دارد می تواند از منافع موکل در همه حالات دفاع کند. از این رو، در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل مهریه در بوشهر بپردازیم. پس از شما دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در بوشهر

بهترین وکیل مهریه در بوشهر کیست؟

هرگز نباید چنین تصور شود که اگر از نظر قانونی حق با ماست پس دیگر نیازی به استخدام بهترین وکیل مهریه در بوشهر نداریم. متاسفانه عده ای به دلیل ضعف های حقوقی به واسطه همین تصور غلط در دادگاه با خسارت هایی رو به رو شده و از دسترسی به حقوق قانونی خود جای می مانند. چرا که همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که دعاوی طلاق و مهریه با پیچیدگی و حساسیت هایی همراه هستند و بهترین وکیل خانواده در بوشهر از این قوانین آگاهی کامل دارد. عدم آگاهی از قوانین و مقررات می تواند خسارت هایی جدی را به دنبال داشته باشد.

بهترین وکیل مهریه در بوشهر در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه به دست آورده و با به کارگیری آن ها راه را برای کسب موفقیت موکل هموار سازد. بهترین وکیل مهریه در بوشهر سال های زیادی را مشغول به کارهای حقوقی بوده است و از پرونده های مختلف تجربیات ارزشمندی را به دست آورده است. بهترین وکیل بوشهر همواره در تلاش است تا تغییرات قانون را نیز مورد بررسی قرار دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان نیز باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی مهریه در بوشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سارا ایرانی

سارا ایرانی بهترین وکیل مهریه در بوشهر

سرکار خانم سارا ایرانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمام زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. ناگفته نماند خانم ایرانی موفقیت های بسیاری در زمینه مهریه کسب کرده و به همین دلیل بهترین وکیل مهریه در بوشهر شناخته می شود. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری او برخوردار شوید.

آدرس: بوشهر، باغ زهرا، روبروی بانک ملی و ملت، ساختمان یاشار، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۷۰۷۰۲

امید آذریون

امید آذریون وکیل مهریه بوشهر

جناب آقای امید آذریون وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 56904 می باشد. او به دلیل موفقیت های بسیاری که در پرونده های مهریه کسب کرده، بهترین وکیل مهریه در بوشهر شناخته می شود. شما می توانید از مشاوره های تخصصی ایشان بصورت حضوری و غیرحضوری بهره مند شده و وکالت پرونده خود را با خیالی آسوده به او بسپارید.

آدرس: بوشهر، خیابان شکری، نبش کوچه فردوس ۷، طبقه فوقانی بنگاه املاک شهر

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۷۰۲۶۷۸

محبوبه استوار

محبوبه استوار وکیل مهریه در بوشهر

سرکار خانم محبوبه استوار وکیل پایه یک دادگستری بوده و سال ها تجربه در حوزه طلاق و مهریه دارا می باشد. ایشان از بهترین وکیل های مهریه در بوشهر می باشد. لازم به ذکر است که خانم استوار پیگیری های منظمی از پرونده های خود به عمل آورده و زمینه موفقیت آنها را فراهم می کند. از دیگر خدمات او می توان به ارائه مشاوره تخصصی اشاره کرد.

آدرس: بوشهر، ابتدای خیابان مطهری، رو به روی انتقال برق استان، ساختمان کامکاری، طبقه ی دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۰۱۹۸۴۰

محسن افراسیابی

محسن افراسیابی بهترین وکیل مهریه بوشهر

جناب آقای محسن افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهریه در بوشهر می باشد. موکلین آقای افراسیابی رضایت فراوانی از وکالت ایشان در حوزه های طلاق و حضانت و مهریه داشته و همواره از مشاوره های او به نفع پرونده های خود بهره می برند. شما نیز می توانید برای اطمینان از مهارت آقای محسن افراسیابی در وکالت، از یک جلسه مشاوره رایگان او استفاده کنید.

آدرس: شهر بوشهر، خیابان سنگی، روبروی بانک کشاورزی، کوچه بهارستان ۱۵، متفکران کالج، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۴۸۵۷۵

لیلا اهرمی نژاد

لیلا اهرمی نژاد بهترین وکیل مهریه در بوشهر

سرکار خانم لیلا اهرمی نژاد وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در تمام حوزه های ملکی، کیفری، خانواده، حقوقی و ثبتی وکالت می کند ولی بصورت تخصصی در زمینه مهریه پرونده قبول کرده و مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. از دیگر خدمات خانم اهرمی نژاد می توان به تنظیم اسناد رسمی، تنطیم دادخواست و شکوائیه اشاره کرد.

آدرس: بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج فارس۱۵، مجتمع تجاری آفتاب، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۶۱۴۷۶

تکلیف حق الوکاله وکیل مهریه بوشهر در صورت شکست در پرونده

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که در صورت شکست در پرونده های مربوط به مهریه، تکلیف حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در بوشهر چه می شود؟ در این خصوص باید اشاره داشته باشیم که این موضوع قدری به توضیحات نیاز دارد. در ابتدا باید اشاره داشته باشیم که عموم جامعه سواد حقوقی و تجربیات لازم برای عهده دار شدن و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود را در اختیار ندارند و از این رو، در تلاش هستند تا از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کرده یا وکالت پرونده را به او بسپارند.

به میزان دستمزدی که لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل مهریه خوب در بوشهر پرداخت شود، در اصطلاحات قضایی حق الوکاله می گویند. برای تعیین حق الوکاله در ابتدا لازم است با استفاده از معیارهایی که از یک وکیل خوب در نظر دارید، حقوقدان مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این مرحله لازم است با دفتر وی تماس گرفته و ضمن شرح مختصر در خصوص پرونده، برای ملاقات حضوری وقت بخواهید. در این جلسات است که تکلیف حق الوکاله مشخص می شود.

در صورت ملاقات با وکیل مهریه لازم است خواسته ها و دغدغه های خود را به صورت صریح و شفاف بیان کنید و از وکیل مورد نظر در خصوص اقدامات مورد نظر کسب تکلیف نمایید. وکیل نیز لازم است به مطالعه پرونده بپردازد و میزان پیچیدگی پرونده و زمانی که لازم است برای به نتیجه رسیدن صرف آن نماید را تخمین بزند. هر ساله آیین نامه ای برای تعیین هزینه وکیل در خصوص پرونده های مختلف در اختیار آن ها قرار می دهد اما ترجیح عموم وکلا بر تعیین حق الوکاله توافقی است.

وکالت از جمله مشاغل آزاد در کشور محسوب می شود و همین باعث می شود تا دست آن ها برای تعیین حق الوکاله باز باشد. در صورتی که توافقات لازم در خصوص حق الوکاله به انجام رسید، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. امضای قرارداد و ذکر موارد جزئی از بروز اختلافات جلوگیری می کند. لازم است در این قرارداد ذکر کنید که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چه می شود؟ این موضوع با توافق طرفین مشخص می شود و در صورت عدم موفقیت لازم الاجراست.

بهترین وکیل مهریه در بوشهر

سه ویژگی وکیل مهریه بوشهر که موفقیت پرونده را تضمین می کند!

در ابتدا لازم است تمامی گزینه های موجود برای قبول وکالت پرونده های مربوط به دعاوی مهریه را مد نظر گرفته و مورد سنجش قرار دهید تا از میان آن ها به مطلوب ترین و شاخص ترین گزینه برای عهده دار شدن پرونده دست پیدا کنید. برای این کار لازم است ویژگی های مطلوب برای بهترین وکیل مهریه در بوشهر را در نظر داشته باشید تا وجود آن ها را در وکیل مورد نظر مورد آزمایش قرار دهید. در ادامه به سه مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل اشاره خواهیم داشت.

قدرت برقراری ارتباط با افراد دخیل در پرونده: باید اشاره داشته باشیم که یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل مهریه در بوشهر قدرت برقراری ارتباط موثر با افراد مختلف است. لازم است وکیل ارتباط درستی با موکل داشته باشد. علاوه بر این لازم است رفتار وکیل با مقامات قضایی نیز کاملا حرفه ای باشد. چرا که در غیر این صورت وکیل نمی تواند تعامل موثری با دیگران داشته باشد و این موضوع می تواند بر روی نتیجه به دست آمده از دادگاه تاثیر نامناسبی بگذارید.

قدرت نفوذ کلام: لازم است وکیل دارای فن بیانی قوی باشد تا بتواند در جلسات دادگاه با صحبت های خود منافع موکل را تامین نماید. دانش حقوقی و تجربیات یک وکیل بسیار اساسی است؛ اما باید به این موضوع توجه داشته باشیم که دانش همواره از راه کلام است که جاری می شود و چنانچه وکیل از این ویژگی بی بهره باشد، نمی تواند آن طور که باید موفقیت را به دست آورده و حقوق موکل خود را احقاق نماید. لازم است در جلسات حضوری فن بیان وکیل مورد نظر را بسنجید.

حسن خلق وکیل: لازم است وکیل و موکل در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده تعاملی موثر با یکدیگر داشته باشند. در صورتی که وکیل از اخلاق قابل قبولی برخوردار نباشد، این امکان از میان خواهد رفت و دیگر موکل نمی تواند وکیل را در جریان ابعاد مختلف و جوانب ناپیدای پرونده قرار دهد. رفتار مناسب وکیل باعث اعتماد سازی می شود و بر کسی پوشیده نیست که اعتماد وکیل و موکل می تواند یک مزیت مهم به شمار آید. لازم است در هنگام انتخاب، حسن اخلاق وکیل را نیز لحاظ کنید.

بهترین وکیل مهریه در بوشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در بوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید به خواسته های خود از یک وکیل خوب دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا تکلیف مهریه در صورت شکست در پرونده را مورد ارزیابی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز سه ویژگی مهم وکیل مهریه را بررسی کردیم. اکنون از شما همراهان عزیز درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا